• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• رائفی پور یه چندتا سخنرانی در مورد فراماسون و این چیزا داشت با اونا معروف شد و اکثرا روی همونا مسخرش می کنن ولی کلیپای یکی دو دقیقه ای که الآن ازش توی ایسنتا می بینم به نظرم خوبن . یعنی برای مخاطب خودش مناسبن
    • لایک
    امتیازات: MSA
    مُهَنّـــا
    مُهَنّـــا
    منم تا همین یه ماه پیش با وجود اینکه همه دوستام پیگیر حرفاش بودن، این بنده خدا رو قبول نداشتم. نمیدونم چرا ولی واقعا بی دلیل ازش خوشم نمیومد. شاید این یهو رو بورس اومدن و حرفای جنجالیش بود که باعث شده بود بگم فقط دنبال جمع کردن توجهاته، شایدم اینکه تو زمینه هایی که حرف میزد تحصیلات آکادمی خاصی نداشت که دلمو به حرفاش قرص کنه.
    • لایک
    مُهَنّـــا
    مُهَنّـــا
    اما یه ماه پیش اومد دانشگامون. منم رفتم سخنرانیش. بین خودمون بمونه اون یه ساعت و نیم عجیب پربار بود. یه سه چارتا سوال نشکفته تو ذهنم بود که لابه لای حرفاش جواب داد. شاید هنوزم طول بکشه تا بش اعتماد کنم اماحقیقتا کدایی که میده واقعا جای فکر داره.
    MSA
    بچه ها من درباره این چیزایی که اینجا صحبتش شد، یه حرف بزن جدید نوشتم.
    خب شاید شرایط بودن در یک رابطه رو نداشته...الان چی؟
    شاید شما بد برداشت کردین؟
    • لایک
    MSA
    نه نه... نمیگم چون دختر خوبی نیس رابطه نداشته ((: دارم میگم ریسک رابطه اول خیلی بالاس (تقریبن 100 درصد فیل میشه).
    **ستاره**
    حالا نگیم ۱۰۰ درصد دل جوونای مردم رو سیاه کنیم.
    بعد خودتون الان تاتی تاتی تون چند تا رابطه رو گذرونده؟
    • لایک
    MSA
    (((: سوالت درباره یه موضوع خصوصیه.
    کاش میشد به بعضی حرفا خیلی بیشتر از یه لایک داد^_^ح ب اخرت خیلی جالب بود..
    • لایک
    امتیازات: ma_221، MSA و Vernal
    MSA
    الآن با این چیزی که اینجا برام نوشتی، خیلی بیشتر از یه لایک دادی دیگه. میشه پس ((:
    حقیقتا حیف که دست و بالم بسته اس وگرنه حرف بزنت لایک ویژه داشت.امیدوارم مسئولین امر رسیدگی کنند.
    خوابم برد ولی صبح یادم اومد خوشحال شدم: )))
    خوب بود ولی خب تا سینا لیمیت یک مقدار خیلی زیادی فاصله داشت: )))
    گفتم قبل اجرای اون پروژه زشت اصلا من ردپایی تو بانگت نداشته باشم:)))بمونه مثلا تو خاطرات آیندگان و اینا:)))
    وای آقای مهندس پست آخرت(رشته های هنر)...وای...وقتی میخوندمش از شدت همدردی جامه می دریدم : ))
    • لایک
    (:TABASSOM:)
    منظورم اینه که الان همتون دغدغه ی مشترک دارید ، بدبختتون منم :-"
    یا به قولی ... کلا هیچ فشار این چنینی روم نیست :(
    MSA
    برو خدا رو شکر کن که همچین فشاری روت نیست :)) اگرچه به زودی بهت وارد میشه این فشار و من چقدر دلم میسوزه برات از همین حالا :))
    من از این فشارا میخوام الان :)
    لا اقل آدم یه چالشی داره تو زندگیش :(
    دوران بعد کنکور مزخرفه -.-
    دوست عزیز، توی زندگی هر کسی یه چیزایی هست به اسم "ارزش"
    واسه ی شمایی که من روی اعصابتونم هم یه گزینه هست به اسم "نادیده گرفتن" :))
    از نظرات مثبت شما سپاسگزارم :))
    موفق باشید :))
    MSA
    1. من فوتبالی نیستم البته. و البته فرق هست بین فوتبال و موضوعی که تو باهاش خودت و بقیه رو زخمی کردی. ببین واقعن هیچ معیاری نیست که اثبات کنه من بیشتر از تو میفهمم.اینو قبول دارم با تمام وجود. با این حال هنوز اونقدر ابله نشدم که بتونم به خودم بقبولونم اینم یه جور عقیده س و به آدمایی مثل تو نباید کاری داشت. و باید ایگنور کرد و اینا.
    MSA
    2. تو کسی نیستی که فقط ارزش های متفاوتی داره. من اعتقاد راسخ دارم که تو بیماری. و این بیماریت میتونه مسری هم باشه.
    +
    به هر حال نان آف مای بیزنس. مرسی که گزینه نادیده گرفتن رو یادآوری کردی. بازم بگم که هیج راهی برای اینکه اثبات کنم در مورد این موضوع من بیشتر از تو میفهمم ندارم. فقط شاید دلت بخواد به چشم یه تلنگر نیگاش کنی. شاید دلت بخواد از تخیلاتت فرود بیای روی زمین. همین.
    پهلوی
    از تذکرتون متشکرم
    اعتقاد به تاثیر ماه اینجوریه که اینا یه اطلاعاتی میشنون ،ازقضا این اطلاعاته با جزئیات ناقص بیان میشه ینی نه اونقدر کلی و انتزاعیه و نه اونقدر دقیق. واسه همین یه چارچوب ذهنی سست براشون به وجود میاد که اگه تجربه هاشون از آدما با اون اطلاعات همخونی داشته باشه چارچوب ذهنیشون محکم تر میشه و راحت تعمیم میدن، به زورم که شده تو آدما مصداق اون اطلاعاتو پیدا میکنن و اعتقادشون راسخ تر میشه:))
    • لایک
    هلیوم
    هلیوم
    برای اینکه یه گربه رو بتونی لوس کنی باید اول یه ظرف شیر بزاری جلوش وقتی داشت میخورد نازش کنی.
    اینا هم مثه همون:)
    • لایک
    f-1391
    @MSA در پاسخ به مورد 1 ممنانتم :|
    حالا من که قرار نیس از اونا شم ولی در کل ممنانتم :|
    • لایک
    MSA
    من توی حرف زدنم یه خرده بی پروام :))) ببخش خلاصه ولی همینه دیگه :))
    • لایک
    امتیازات: f-1391
    چقدر این تئوری حکیمانه ای :)) که تو کانالت گذاشتی به قول این خارجیا میک سنس می کنه:D
    خیلی وقتا پیش میاد که آدم می بینه کلی تلاش کرده و مثلن با فلانی هیچ فرقی نداره و رو کاغذ حتی بهتره ولی جایگاهشون خیلی باهم فرق داره. دلیلش به نظرم همین 10 درصدی که میگی اختصاص بدیم به کارهای عجیب غریبه که عمدتن شانس پایینی برای موفقیت دارن.
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا