• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1403

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آبادان
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
هوشبری
سلام دوستان وقت بخیر،امیدوارم که درست اومده باشم؛

از بچه هایی که فارغ التحصیل شدن و امسال تصمیم دارن برن دانشگاه کسی هست که کتاب زیست دهم خیلی سبز و شیمی دهم خیلی سبز رو داشته باشه؟
به من قرض بده یا اونا را با یه قیمت توافقی میخرم...
ممنون
سلام خوبی؟
من هر دو رو دارم و می‌خواستم که بفروشمشون؛ فقط چاپ ۹۹ هستن. درباره شیمی می‌دونم که تغییرات زیادی نداشته ولی بابت زیست شک داشتم. اگه سال چاپشون هم موردی نداره من هستم 🫧

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
بچه‌ها منبع خوب تشریحی برای دینی و فارسی و عربی کدوما هستن؟

505

قاتل هندزفری
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1403
بچه‌ها منبع خوب تشریحی برای دینی و فارسی و عربی کدوما هستن؟
من خودمم هنوز نمیدونم چی بگیرم ولی معلم عربیمون کتاب راه نهایی رو معرفی کرد ..حالا نمیدونم واسه دهم هم خوبه یا نه ..دینی از چند نفر پرسیدم گفتن فرمول بیست خوبه خودمم احتمالا اونو بگیرم ..فارسی هم معلم هامون یه بررسی کرده بودن کتاب فرمول بیست اول بود از نظرشون ..حالا به نظر خودم اگه تایم داری برای ادبیات مبتکران دهم طالب تبار رو بخون من خودم دهم و یازدهم هردو داشتم با اینکه به شدت شب امتحانی بودم و سر کلاس هم گوش نمیدادم اما فقط با خوندن اون کتاب نمرم زیر 18/5 نشد هیچوقت..که همیشه هم یک نمرش برای شعر حفظ بود 😅
کلا معروف ترین ها برای تشریحی فرمول بیست گاج و ماجراهای خیلی سبزن ..اگرم درسنامه نمیخوای که فقط شب امتحان خیلی سبز رو بگیر کلا نمونه سواله با پاسخ تشریحی

• دابل‌لایک
امتیازات: Cooly

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
من خودمم هنوز نمیدونم چی بگیرم ولی معلم عربیمون کتاب راه نهایی رو معرفی کرد ..حالا نمیدونم واسه دهم هم خوبه یا نه ..دینی از چند نفر پرسیدم گفتن فرمول بیست خوبه خودمم احتمالا اونو بگیرم ..فارسی هم معلم هامون یه بررسی کرده بودن کتاب فرمول بیست اول بود از نظرشون ..حالا به نظر خودم اگه تایم داری برای ادبیات مبتکران دهم طالب تبار رو بخون من خودم دهم و یازدهم هردو داشتم با اینکه به شدت شب امتحانی بودم و سر کلاس هم گوش نمیدادم اما فقط با خوندن اون کتاب نمرم زیر 18/5 نشد هیچوقت..که همیشه هم یک نمرش برای شعر حفظ بود 😅
کلا معروف ترین ها برای تشریحی فرمول بیست گاج و ماجراهای خیلی سبزن ..اگرم درسنامه نمیخوای که فقط شب امتحان خیلی سبز رو بگیر کلا نمونه سواله با پاسخ تشریحی
مرسییی
برای ادبیات و عربی احیانا کتاب تستی میشناسین؟ دبیر عربی اصلا خودشم نمیدونه داره چی پیشنهاد میده و ادبیات هم گفته فقطططط گاج. حالا من موندم چی بگیرم برا ادبیات (که گاج باشه) و عربی...
خودشم سطحم خوبه نسبتا ولی خیلی بالا هم نیست

• لایک
امتیازات: 505

505

قاتل هندزفری
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1403
مرسییی
برای ادبیات و عربی احیانا کتاب تستی میشناسین؟ دبیر عربی اصلا خودشم نمیدونه داره چی پیشنهاد میده و ادبیات هم گفته فقطططط گاج. حالا من موندم چی بگیرم برا ادبیات (که گاج باشه) و عربی...
اگه حتما میخوای گاج باشه که فرمول بیست ..واسه تستی تا جایی که یادمه تعریف گاج رو نشنیدم برای این درسا
ادبیات هم مبتکران تستیه
به نظرم پی دی اف کتابارو چک کن از کانال هایی که میزارن بعد بخر

• دابل‌لایک
امتیازات: Cooly

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
مرسییی
نهایی تشریحی ه بعد تو میخوای کتاب تستی بخری کار کنی؟که شیوه اش کلی با تشریحی فرق داره؟ :/

کتاب درسی خودش کافیه و نمونه سوالات ولی اگر اصرار داری بگیری فرمول بیست مگه دهم نداره؟

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
نهایی تشریحی ه بعد تو میخوای کتاب تستی بخری کار کنی؟که شیوه اش کلی با تشریحی فرق داره؟ :/

کتاب درسی خودش کافیه و نمونه سوالات ولی اگر اصرار داری بگیری فرمول بیست مگه دهم نداره؟
فاز دبیر ادبیاتمون خیلی عجیبه. اومده گفته برین ادبیات موضوعی گاج بگیرین و پایه به پایه نگیرین(اتفاقا من با این پیشنهاد موافقم)
من خودم نمی‌خواستم تستی بخرن فعلا برا عمومیا. ولی قلمچی زیبارو عمومی ها رو برگدونه به آزموناش و اجباریش کرده. سر همینم باید تستی کار کنم انگار و ما تو ادبیات از بودجه بندی خیلییی عقبیم(زده تا اخر درس یک‌. بعد ما بیت سه ستایشیم)

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
اگه حتما میخوای گاج باشه که فرمول بیست ..واسه تستی تا جایی که یادمه تعریف گاج رو نشنیدم برای این درسا
ادبیات هم مبتکران تستیه
به نظرم پی دی اف کتابارو چک کن از کانال هایی که میزارن بعد بخر
مرسی. والا برا من انتشاراتش فرق نداره ولی دبیر هی داره میگه بغیر از گاج انتشارات دیگه نخرین. گاج از همه شون بهتره(کتاب تست)

• دابل‌لایک
امتیازات: 505

ماتیلدا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Qaz
سال فارغ التحصیلی
1402
کسی ریاضی جامع خوشخوان رشته تجربی رو داره؟

reihony

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علموص
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
اگر کسی درباره منابع کنکور هنر سوالی داشت میتونه از من بپرسه تا راهنماییش کنم

Mamadmm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
ناکجاآباد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
برای فیزیک ۱ الگو بهتره یا نردبام؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
میشه بگید لطفا؟
سلام مجدد.
من خیلی خیلی شرمنده شما هستم و عذرخواهی می‌کنم. به‌طرز وحشتناکی سرم شلوغه این چندوقت.

برای ریاضی دهم:

کتاب ۳سطحی سطوح ۲و۳ سوالای خوبی داره. به همراه این چندتا کتاب که البته اون ۲تا مبتکران بیش‌تر برای حل سوال خوبن فکر کنم و نه بحث تست:
برای اتحاد و تجزیه:
https://yektabook.com/product/12011/ریاضیات-1-مبتکران
برای تعیین علامت:
http://safabookshop.ir/product/detail/59033/رياضيات-2-مدارس-ممتاز-(انصاري)-مبتكران

و برای مثلثات هم:
نردبام

باقی رو هم سعی می‌کنم هرچه زودتر بگم بهت. اون ۲تا مبتکران قدیمی هستند ولی فکر کنم بتونی گیر بیاری. یحتمل اگه تهرانی کتابخونه مدرستون داره. لینک‌ها رو دادم که صرفا عکس کتاب رو ببینی.

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
فیزیک یازدهم نشر الگو یا خیلی سبز؟

iShirley

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403