• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرمول یک

• شروع کننده موضوع

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام

reza__sh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران؟
رشته دانشگاه
برق
امیدوارم بودم ک بلاخره بعد از ۳-۴ سال فرمول از چنگ مرسدس رهاشه ک با توجه ب اتفاقات مسابقه سنگاپور امسال هم ماله مرسدسه

aventador

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Nahavand
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
۲ عدد برنز و یک عدد نقره
رشته دانشگاه
پزشکی
شت بالاخرههههه
باید بگیم از لحاظ ماشین فراری اس اف ۷۰ اچ خیلی سر تر از مرسدس های امساله که از اولین گرند پری استرالیا هم مشخص بود ولی آپدیت هایی شد که هم مرسدس هم ردبول ریسینگ بهتر شدن
همونطور که سباستین از پس ولتری بوتاس و لوییز همیلتون با اس اف ۷۰ اچ برمیاد دلیل اینکه فراری از وسط فصل یکم از امتیاز تیمی عقب موند کیمی رایکونن بود بنظر من اگ اسکودریا فراری و مائوریزیو به حرف هوادارا گوش میدادن و فرناندو آلونسو رو بجای کیمی میوردن مشکل فراری حل میشد فک کنین زوج سب و فرناندو چی میشدن با هم
امسال ک آلونسو تو مک لارن واقعا تلف شد بخاطر مشکلی ک مک لارن با هوندا داشت و خوشبختانه قرارداد رو فسخ کردن ک مک لارن بیشتر گند نزنه در کل فرمولا وان امسال فوق العاده مهیج تر شده نسبت ب این ۷ سالی ک مستمر دنبالش میکنم درسته که فیا قوانین محدود کننده ای گذاشته و حتی اون شیلد مسخره ک سباستین رو تو سیلورستون نابود کرد
شانس اول قهرمانی رو عزیز دل سباستین وتل داره و تمام

نام مرکز سمپاد
اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
صنعت نفت ابادان
رشته دانشگاه
نفت
سلام من طرفدار وشتاپن و ریکیاردو ام به نظر من این دو از هر راننده دیگه ای شجاع تر و فوق العاده ترنند اگه وشتاپن بد شانسی نمیاورد امسال در کورس قهرمانی بود

aventador

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Nahavand
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
۲ عدد برنز و یک عدد نقره
رشته دانشگاه
پزشکی
خب تست های بارسلونا برای فصل جدید هم ک شروع شد از وضع تایم ها برمیاد که امسال هم سه تیم اصلی فراری مرسدس و ردبول هستن ک راستش نمیشه گفت کدوم بهتر عمل کردن مث تایم ۱ دقیقه و ۲۰ ثانیه ای دنیل ریکیاردو تو روز اول یا یک دقیقه و ۱۹ ثانیه ی سباستین وتل روز دوم
روز سوم هوا کاملا برفی بود ک تنها راننده ای ک میشه گفت شجاع ترین راننده بود و زمان ثبت کرد فرناندو الونسو بود ک ۱۱ دور حتی زد راننده های دگ ای مث ریکیاردو هارتلی اریکسون و کوبیکا (که به شخصه خیلی خوشحال شدم از برگشتش ب اف وان ) هم بیرون رفتن اما زمانی ثبت نکردن و ب پیت برگشتن.
چیزی ک خیلی تو چشم بود این بود ک مکس وستاپن واقعا ضعیف بود توی تست ها البته لوییز همیلتون هم روز اول خ بد کار کرد ولی مکس واقعا بد بود تو همه ی روز ها امیدوارم بهتر بشه و رقابت جذابی رو داشته باشیم و فراری و سباستین قهرمان بشن :)
ولی امسال قطعا رقابت جذابه سطح سه تیم مرسدس فراری ردبول واقعا نزدیک ب همه و خیلی رقابت خوبی رو شاهد خواهیم بود تازه امسالم یکی از راننده های مورد علاقه ی من تو فرمول سه چارلز لکلرک به اف وان اومده و برگشت الفارومئو هم از اتفاقات جالب امساله

• شروع کننده موضوع

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
گفتم کامبکی بزنم به اینجا
می تونم بگم با اینکه امسال خیلی از راننده ها بین تیم ها جابه جا شدن ولی همین باعث شد راننده های با توانایی بهتر وارد تیم هایی با ماشین های قوی تر بشن همین باعث جالب شدن رقابت ها شده حالا به جز بوتاس و همیلتون که ثابت است جایگاهشون :|
نظرتون درباره ی مسابقه ی این هفته چی بود ؟

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
می تونم بگم با اینکه امسال خیلی از راننده ها بین تیم ها جابه جا شدن ولی همین باعث شد راننده های با توانایی بهتر وارد تیم هایی با ماشین های قوی تر بشن همین باعث جالب شدن رقابت ها شده حالا به جز بوتاس و همیلتون که ثابت است جایگاهشون :|

واقعا دیگه امیدی به فراری نیست پارسال هم که تونست نیمسال دوم اونقدر قوی ظاهر بشه واسه تقلبش بود و استفاده از سوخت جت
این هفته هم پیر گسلی ثابت کرد برای برنده شدن نیازی به ردبول نداره
و بهترین راننده این هفته بود و لاندون هم واقعا خیلی بهتر از فصل گذشته است
نکته غم انگیز ماجرا هم جدایی فتل از فراری و هنوز هم که با تیمی قرارداد نبسته واقعا حیف

نام مرکز سمپاد
بهشتي
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
رتبه سوم المپیاد آزمایشی زیست
دانشگاه
علوم پزشکی كاشان
رشته دانشگاه
تخصص اطفال
تلگرام
اینستاگرام
من خودم به شخصه خجالت میکشم این وضعیت رو میبینم و دوست دارم مجدد فتل رو تو ردبول ببینم
هنوز هم عقیده دارم همیلتون هر ماشینی غیر از تیم الانش داشت هیجوقت نمیتونست این جایگاه هارو بدست بیاره و راننده ی خوبی نمیدونمش حتی توی این هفته یکجا فالت بدی کرد ولی در عین تعجب تو تایم عقب نیفتاد و داورها هم اخطاری ندادن
به هرحال مثل بقیه علاقه های زندگیم امیدوارم اینجا هم راننده ی خوب و مورد علاقم بتونه برگرده...

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
عاقا چ خبره :))
من قبل از کنکور کم و بیش یه چیزایی میشنیدم که کرک و پرم میریخت
امسال چرا اینطوریه؟
کلا راننده های جوون و حتی تیمایی مث مک لارن که این چند وقت اخیر خوب نبودن یا حتی ویلیامز و ریسینگ پوینت هم خوب داشتن خودشون رو نشون میدادن
بعد من یه خبری خوندم که میگفت فرناندو آلونسو داره برمیگرده و قراره بره رنو
این دیگه خیلی شکه کننده و خفن بود شنیدنش :د
و بامزه دقیقا زمانی بود که شنیدم ساینز برا فصل بعد با فراری قرارداد بسته و یکم بعدش گفتن سب داره از فراری میره
این که تقریبا میتونست ناراحت کننده باشه براش افتضاح تر زمانی شد که یهو لندو نوریس ترکوند :))
امروز هم دیدم خیلی عکسای گسلی رو اینور اونور میذارن؛چ خبره؟
(من بعد از کنکور تا الان اینقدر خسته بودم که حوصله ی پیگیری خودم هم نداشتم چ برسه به F1 :)) )
و جدا حوصله نداشتم حتی برم خبرای فرمول یک ایران یا اینستا رو بخونم

نکته غم انگیز ماجرا هم جدایی فتل از فراری و هنوز هم که با تیمی قرارداد نبسته واقعا حیف
همون موقع که گفتن جدا شده؛یه شایعه ای شد(البته بیشتر از شایعه بود!)که میگفتن قراره بیاد مرسدس.اینطوری که این یه فصل بعد رو استراحت کنه؛فصصل بعد تر جای ولتری بیاد
و درست زمانی که یه عده من جمله خودم خوشحال بودم از شنیدنش؛ولتری لطف کرد تو یه مصاحبه گفت نه من موندگارم و هیچ جا نمیرم :/

پن:طور اینجا رو ندیده بودم؟

• شروع کننده موضوع

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
واقعا دیگه امیدی به فراری نیست پارسال هم که تونست نیمسال دوم اونقدر قوی ظاهر بشه واسه تقلبش بود و استفاده از سوخت جت
این هفته هم پیر گسلی ثابت کرد برای برنده شدن نیازی به ردبول نداره
و بهترین راننده این هفته بود و لاندون هم واقعا خیلی بهتر از فصل گذشته است
منم با این قضیه که اگه توی تیم دیگه ای بود نمی تونست به این جا برسه موافقم

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
منم با این قضیه که اگه توی تیم دیگه ای بود نمی تونست به این جا برسه موافقم
من خودم طرفدار مرسدس ام
تا یک سال پیش این حرف رو حکم فحش میدونستم و اون موقع از هیچی خبر نداشتم....
رفتم سراغ مستند F1:drive to survive که نتفلیکس ساخته(تا 4 قسمتش رو بیشتر ندیدم هنوز:د و فصل اولش مال فصل 2018 عه اگر اشتباه نکنم)و خب اونجا با پشت پرده ی ماجرا آشنا شدم
مثلا با مدیر رنو یا کلر ویلیامز و چند نفر دیگه که حرف زدن؛گفتن اون چیزی که ما هزینه میکنیم برای 1 ماشینمون در برابر هزینه هایی که مرسدس و فراری میکنن هیچه.ما سر جمع با 5 میلیون میخوایم ماشین رو ببندیم اما هر ماشین مرسدس 150 میلیون می ارزه!
و این مسئله باعث شد که منم به این فکر کنم اگر لوییس راننده ی مک لارن بود یا اصلا تیم خیلی ته جدولی هم نه؛راننده ی رنو بود آیا میتونست اینقدر خوب عمل کنه؟

+به شدت ریکیاردو رو با رد بول دوست داشتم؛و خب خیلی هم خوب بود
و اگر این جوان گرایی یه مقدار مسخره توی موتور اسپرت نبود؛قطعا باز هم میتونست همونجا بمونه
(البته طبق چیزی که میگفت؛اون سال به موتور خریدن از رنو ادامه ندادن و رفتن از هوندا موتور خریدن که خب دنیل میگفت من نمیدونم میتونن این موتورا خودشون رو ثابت کنن یا نه )

• شروع کننده موضوع

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
من خودم طرفدار مرسدس ام
تا یک سال پیش این حرف رو حکم فحش میدونستم و اون موقع از هیچی خبر نداشتم....
رفتم سراغ مستند F1:drive to survive که نتفلیکس ساخته(تا 4 قسمتش رو بیشتر ندیدم هنوز:د و فصل اولش مال فصل 2018 عه اگر اشتباه نکنم)و خب اونجا با پشت پرده ی ماجرا آشنا شدم
مثلا با مدیر رنو یا کلر ویلیامز و چند نفر دیگه که حرف زدن؛گفتن اون چیزی که ما هزینه میکنیم برای 1 ماشینمون در برابر هزینه هایی که مرسدس و فراری میکنن هیچه.ما سر جمع با 5 میلیون میخوایم ماشین رو ببندیم اما هر ماشین مرسدس 150 میلیون می ارزه!
و این مسئله باعث شد که منم به این فکر کنم اگر لوییس راننده ی مک لارن بود یا اصلا تیم خیلی ته جدولی هم نه؛راننده ی رنو بود آیا میتونست اینقدر خوب عمل کنه؟

+به شدت ریکیاردو رو با رد بول دوست داشتم؛و خب خیلی هم خوب بود
و اگر این جوان گرایی یه مقدار مسخره توی موتور اسپرت نبود؛قطعا باز هم میتونست همونجا بمونه
(البته طبق چیزی که میگفت؛اون سال به موتور خریدن از رنو ادامه ندادن و رفتن از هوندا موتور خریدن که خب دنیل میگفت من نمیدونم میتونن این موتورا خودشون رو ثابت کنن یا نه )
من خودم طرفدار ریکاردو ام الان که رفته به یک تیم دیگه کاملا مشخصه نمی تونه با اون ماشین تمام توانایی هاشو به نمایش بذاره

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
من خودم طرفدار ریکاردو ام الان که رفته به یک تیم دیگه کاملا مشخصه نمی تونه با اون ماشین تمام توانایی هاشو به نمایش بذاره
از فصل بعد میره مک لارن درسته؟
مک لارن چی شد یهو اینقدر سقوط کرد؟قبل ترا خیلی تیمش شون خوب بود

• شروع کننده موضوع

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
از فصل بعد میره مک لارن درسته؟
مک لارن چی شد یهو اینقدر سقوط کرد؟قبل ترا خیلی تیمش شون خوب بود
بیشتر انگار مربوط به نوی موتوری است که استفاده می کنند و مشکلاتی که که این موتور ها با نوع ساخت ماشین دارد . ولی انگار که قراره با کمک هیوندا بهتر بشه

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
0zgn_1.png

#Dark-Comedy

بالا