• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور پشتیبان گیری کنکور ۹۹

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
هرکس از سال بالایی ها که تمایل داره به کنکوری های ۹۹ کمک کنه اینجا با شرح یه رزومه مختصر اعلام امادگی کنه
درضمن ، رتبه خوب ، نمیتونه تنها ملاک برای انتخاب پشتیبان باشه یا به عبارت دیگه یه داوطلب خوب لزوما یه پشتیبان خوب نیست
و اینکه پیشنهاد میشه دانش آموزا هماهنگ با رتبه ای که مدنظرشونه ، پشتیبان انتخاب کنن :)

برای شروع کار حداقل کارهایی که پشتیبان باید انجام بده این ها هستند:
* برنامه ریزی یا کمک در برنامه ریزی ترجیحا به صورت هفتگی
* چک کردن اجرای برنامه حداقل به صورت هفتگی (دیر تر نشه)
* بررسی کارنامه آزمون ها
* رفع اشکال در حد توان
* بررسی روش مطالعه و پیشنهاد دادن روش مطالعه کارآمد با توجه به سابقه و موقعیت درسی کنکوری
* تشویق و حمایت روحی

*** این ها حداقل وظایف هستند. هر پشتیبان میتونه خدمات بیشتری ارائه بده اگر بخواد و بتونه.

از بین دانش آموزان هم کسانی که تمایل دارند پشتیبانی بشن همینجا اعلام کنند.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
من !
خودم دو سال کنکور دادم . هم 93 و هم 94 . و از اون سال بعضی سالها کمک کردم ب بچه ها . در حد رتبه 500 تا 1300 اوردن . فقط اینکه همیشه می گفتم فقط پشت کنکوری باشین اما امسال ب سال اولیا هم کمک میکنم :D
و خب قطعا تجربی .
و اینکه راجب نظام جدیدا میتونم کمک کنم چون خواهرم نظام جدید بود و از دهم خودم کمکش کردم منابع و مباحث رو میشناسم .
توی برنامه ریزی و تحلیل ازمونم می تونم کمک کنم .
منتها رفع اشکال درسی نمیتونم چون رشته خودم مرتبط با خیلی مباحث نیست در حد زیست انسانی بتونم بگم ریاضی فیزیک و زیست گیاهی اینا یادم رفته .

حداکثر تا دو نفر میتونم کمک کنم .

× تکمیل شد .

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
خوب من دو سال کنکور دادم نتیجه امسالم نیومده هنوز ولی کمک میتونم بکنم بپرسید

MVBDX

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1387
درود به همه سمپادیای عزیز

فارغ التحصیل مکانیک شریف هستم. امسال محض فان کنکور هم شرکت کردم از نوع تجربی! البته بخاطر مشغله بیرون فرصت آمادگی کامل رو نداشتم ولی آزمون بدی نبود. بنابراین برخلاف بچه های ریاضی، اشراف کاملی روی زیست شناسی دارم.

میتونم یک نفر رو پشتیبانی کنم. از بچه های تجربی! تا اونجا که امکانش باشه و وقت اجازه بده توی ریاضی و فیزیک و حتی اگه از مباحث مشترک دونظام باشه توی زیست، شیمی و عربی رفع اشکال میکنم.

آرزوی موفقیت دارم برای همتون.

MVBDX

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1387
سلام ببخشید من میخواستم اگه ممکنه پشتیبانم بشد
شرایطش رو لطف میکنید
درود.
متاسفانه فقط برای یک نفر زمان دارم و فعلا قرار شد با یکی از بچه ها آزمایشی شروع کنم، نمیتونم قولی بدم ولی میتونم با شما هم بصورت آزمایشی هماهنگ کنم و تا پایان ماه با نفری که هماهنگی بیشتری با شرایط داره ادامه بدم. اگر مایلید آیدی تلگرامتون رو بفرستید.

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
خب گمونم منم صلاحیتشو داشته باشم :D
درسته خودم هیچ پخی نمیشم ولی ازونام ک لالایی خوب بلده و خودش خوابش نمیبره=P~
اگه دیگه هیچکس هیچکس هیچکس رو گیرنیاوردید رو منم حساب کنید:))

ZohaZl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
دندانپزشكي
سلام
من دو سال كنكور دادم تجربي منطقه ١، ٩٦ و ٩٧
سال اول ٣٥٥٧ و سال بعدش ٢٩٠
ميتونم پشتيباني ماكزيمم ٥نفر رو قبول كنم
ترجيحاً اهل ازمون دادن باشه و برنامه قلمچي
واسم مهم نيست پايه ش خيلي خفن باشه فقط بخونه و به كارايي كه ميگم گوش كنه، ازمون ميگيرم و تحليل ميكنم
دروس هم تا اونجايي كه يادم باشه رفع اشكال ميكنم

آخرین ویرایش:

rayan

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ساری
شهر
ساري
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
از اصفهان اگر کسی هست یا میتونه کسیو پیشنهاد بده لطفا یه پیام بزاره برام

rayan

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ساری
شهر
ساري
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
270 رشته ریاضی...اگر کسی سوالی یا کمکی تو درس های اختصاصی میخواد خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
من !
خودم دو سال کنکور دادم . هم 93 و هم 94 . و از اون سال بعضی سالها کمک کردم ب بچه ها . در حد رتبه 500 تا 1300 اوردن . فقط اینکه همیشه می گفتم فقط پشت کنکوری باشین اما امسال ب سال اولیا هم کمک میکنم :D
و خب قطعا تجربی .
و اینکه راجب نظام جدیدا میتونم کمک کنم چون خواهرم نظام جدید بود و از دهم خودم کمکش کردم منابع و مباحث رو میشناسم .
توی برنامه ریزی و تحلیل ازمونم می تونم کمک کنم .
منتها رفع اشکال درسی نمیتونم چون رشته خودم مرتبط با خیلی مباحث نیست در حد زیست انسانی بتونم بگم ریاضی فیزیک و زیست گیاهی اینا یادم رفته .

حداکثر تا دو نفر میتونم کمک کنم .

× تکمیل شد .

بچه ها از اعتمادتون خیلی خیلی خیلی ممنونم .
منتها واقعن تکمیل شدم ! :D
و خب دلم نمیخواد ی قولی داده باشم و بعد نتونم ب نحوی ک میخوام عملیش کنم و بدقولی کنم و طبق تجربم بیشتر دو نفر واقعن وقت نمیکنم و سالهای قبل موجب بدقولی شدم X_X
از اونجایی ک خیلی پیام دادین ، از همین تریبون دوباره تاکید میکنم ک تکمیل شدم !:D
شرمندهX_X:-<

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
من کنکور ۹۶ دادم. ۶۶۴ منطقه ۲.
توانایی‌هایی که ثنا ذکر کرده رو دارم ولی چون ۲ ۳ ساله از مباحث دبیرستان دورم و با نظام جدید آشنایی ندارم، رفع اشکال‌هام در حدیه که یادم مونده باشه.
مهم نیست درستون در چه سطحه یا چند ساعت می‌خونید، نکات لازم رو میگم، پشتیبانی هم انجام میدم. مورد داشتیم قریب به یک ساعت پشت تلفن داشتم با یکی صحبت میکردم تا فقط بتونم توی استرسش بهش کمک کنم. :‌)‌)
بطور کلی از تمام جهات میتونم هندل کنم و کمکتون کنم فقط نیاز دارم به حرفم گوش بدید و پیشرفت رو ببینم.

به ۲ یا ۳ نفر میتونم کمک کنم.

نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران
سال 93 رتبه 200 کنکور ریاضی شدم. عمران شریف خوندم. ساکن اصفهانم. با سیستم جدید آموزشی آشنایی ندارم ولی فکر نکنم محتوای دروس تفاوتی کرده باشه. اگر مطالب رو مرور کنم می‌تونم رفع اشکال هم بکنم. خیلی اهل قیافه گرفتن و پیچیده کردن قضیه نیستم. کنکور برنامه‌ریزی حیرت انگیزی نمی‌خواد. از تابستون نشستم آروم آروم درس خوندم. سال آخر هم که شروع شد سعی کردم همون مطالبی که معلم سر کلاس میگفت رو یاد بگیرم و توی خونه تمرین کنم. هیچ کلاس اضافه یا مشاوره‌ی خارج از مدرسه‌ای هم نرفتم. باور دارم که خود آدم بهتر می‌دونه که توی چه درسایی ضعف داره و باید رو کدوم قسمت بیشتر کار کنه. برای همین کلا تحلیل آزمون رو هم سخت نمی‌گرفتم. یه نتیجه گیری کلی میکردم و ادامه میدادم به درس خوندن. اگر کسی باشه که نیاز به کمک داشته باشه خوشحال میشم کمکش کنم.

Mahshid_

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
ناکجا اباد
سال فارغ التحصیلی
00
کسی هست که هنوز دانش اموز قبول کنه؟

sabreal

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام
منم می تونم از نظر انگیزشی بهتون کمک کنم
برنامه هاتونو چک کنم واگه جایی به مشکل خوردین کمکتون کنم
بانظام جدید زیاد آشنایی ندارم(ولی می تونم کمکشون کنم) وترجیحم نظام قدیمه

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
نمیشه لیست ها و ظرفیت هاتون رو اپدیت کنین؟
----
امسال کنکور دادم خوب نشد، میخوام سال دیگه هم شرکت کنم به یک نفر نیاز دارم بهم چاه و قله های امسال رو نشونم بده.:-"

NSHN

nil
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
هیچ کس پشتیبان نظام قدیما نمیشه؟:-<

F@RN@Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
زیست شناسی سلولی و مولکولی
سلام بچه ها..من امسال کنکور دادم و خب چون خودم زیاد راضی نبودم، ترجیح میدم رتبمو نگم، ولی فقط خواستم بگم من بعد از دو سال المپیادی بودن و سه سال مدرسه نرفتن، امسال کنکور دادم و اشتباهاتِ فاحشی داشتم که علی رغمِ تلاشِ زیادم، باعث شد یجورایی شکست بخورم
و خب یجورایی چم و خم اینکار الان اومده دستم..
اگه کسی دوست داشت میتونم برای مشاوره ی انگیزشی کمک کنم، برنامه ریزی هم برای المپیاد انجام میدادم ولی کنکور اولین باره، میتونیم یه هفته آرمایشی کار کنیم و اگه خواستن ادامه بدیم
در کل دوست دارم تا جایی ک میتونم کمک کنم به بچه های کنکوری

بالا