تورنمنت گروهی سمپادیا – شماره یک

اولین دوره ی مسابقات سمپادیا در تاریخ 88/11/9 برگزار می شود. شرکت در این مسابقه ، برای تمامی کاربران سایت آزاد بوده و کاربران می توانند در گروه های 3 تا 5 نفره در این مسابقه شرکت کنند. تمرکز سوالات این مسابقه بر علوم پايه، هوش و خلاقیت در حل سوالات می باشد.

ثبت نام از همین حالا شروع می شود و تا 4 بهمن ادامه دارد. برای ثبت نام ، نام گروه و اعضای گروه را پس از توافق به یکی از ناظم ها یا مدیران ارشد فروم پيغام خصوصي بزنيد.برای اطمینان از ثبت نام خود در قسمت تیم های سمپادی بعد از دو روز برای شما یک انجمن گفت گو خصوصی درست می شود که با وجود این انجمن از ثبت نام خود مطمئن می شوید.

تيم ها براي شركت در اين مسابقه مي توانند از 3 تا 5 نفر باشند. هزینه ي شرکت برای هر تیم 3 نفره 5 هزار تومن هست و به ازای هر نفر اضافه، 2 تومن به وجه پرداختي افزوده مي شود.هر تیم می تواند از لوگویی استفاده نماید که عکس لوگو را نیز به همراه نام تیم برای مدیران پیغام خصوصی می کنید.

هزينه ي ثبت نام را تا تاريخ 88/11/6 به شماره حسابی به نام آقاي محمد بذركار که پس از ثبت تیم به شما ارسال می گردد واريز كرده و براي تاييد تيم، شماره ي رهگيري آن را به آقای بذرکار پيغام خصوصي بزنيد.

جوایز نيز بدین ترتیب است که نصف کل پول دریافتی ، جایزه تیم اول، و نصف مقدار جایزه تیم اول، جایزه تیم دوم خواهد بود و به همین ترتیب، تا تیم شش ام (به شرط کسب مینیمم نمره)که جایزه بهشان تعلق می گیرد ،  هر تیم نصف تیم قبلی.
به هر یک از تیم ها فضایي خصوصی داده می شود که می توانند در آن جا با ديگر اعضاي گروه خود مشورت كرده و سوالات را حل كنند.
مسابقه به صورت آنلاین برگزار می شود و محدودیتی به نسبت سن و دانش ندارد.

برای ثبت نام و پرسیدن سوالات خود از تاپیک مربوطه و فروم استفاده کنید. در این پست به سوالات پاسخ داده نمی شود و ثبت نام صورت نمی گیرد.

2 نظر

اضافه کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *