• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی هیپ هاپ

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
پاسخ : رپ خوب يا بد مسئله اين است!

به نقل از mamareza :
ببین ساسی مانکن خودش هم داره میگه که رپ نمیخونه و سبکش چیزه دیگه ایه.
وملت دنبال شادی هستن نه کل کل.
حسام استپس چند تا آهنگ شاد داره که بشه تو تالار گذاشت؟
اصلا چند تا آهنگ داره که توش فحش نده؟
ساسی کی همچی حرفی زده ؟ اتفاقا ساسی همیشه ادعای محبوب ترین و بهترین رپر بودن رو کرده !
ملت دنبال کار قوی و خوب هستن نه دنبال قر کمر ! یه جوری میگی انگار کل رپ خلاصه میشه به کل کل و دامبولی ! نه عزیز من سوژه و سبک واسه خوندن زیاده
کسی اینجا از حسام استپس حمایت نکرده ! حسام استپس از هر 20 تا آهنگی که میخونه یه دونش ارزش شنیدن داره . یکی از همین آهنگاش هم همین حضرت رپ بوده که واقعا قشنگه ! بحث اینه که چرا باس آهنگای مزخرف ساسی اونقدر دانلود بخوره ولی یه آهنگ قوی مثل این اونطوری که باید ازش استقبال نشه !
اصلا اگه ساسی رپ نمی خونه پس خیلی بیجا می کنه آهنگ میده رو سایت رپ ! ساسی هر چی داره و نداره از یاشار رپفا داره . به واسطه یاشار و تعریف های 10 خطی زیر آهنگاش اینجوری معروف شده .
بحث فحش و لفظ رکیک تو موسیقی رپ هم یه بحث خیلی قدیمی و کهنست ! شما یه چند سالی از ماجرا عقبی انگار :))

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ببین ساسی مانکن خودش هم داره میگه که رپ نمیخونه و سبکش چیزه دیگه ایه.
كي گفت ؟ دقيقا" وقتي كه ديگه ضايع شده بود‌، وقتي كه كار از كار گذشته بود ، به خودش بود همين الانم ميگفت رپ واقعي رو من ميخونم !
وملت دنبال شادی هستن نه کل کل.
كدوم ملت ؟ بعدشم من آمار رپفا دادم ، يه سايت رپ ، نه دامبولي
حسام استپس چند تا آهنگ شاد داره که بشه تو تالار گذاشت؟
بر ميگرده به جمله قبلي كه رپ جاي رقص و دامبولي نيست ، شما تو تعريف رپ مشكل داري‌، حسام استپس دويست و نود و خورده اي كار تاحالا داده بيرون ، شما عمرا" اگه 50تا بيشترشو شنيده باشي ، 50 تا چيه ، 30 تا ، اگه شنيده بودي اين حرف رو نميزدي‌، دويست و نود و خورده اي كار ديس ؟ دويست و نود و خورده اي كار فحش ؟ به نظرت اصلا" ممكنه ؟
اينجوري كه شما ميگيد ، يعني با كل كل مشكل داريد ، پس ميتينگ هاي رپ برا چيه ؟ كلا" ميتينگ هارو چجوري مي بينيد ؟
در حال حاضر كارا و بحث حسام استپس بيشتر از ساسي مانكن تو تالارا هست ، تالاراي همين ملت

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Shadow! :
ساسی کی همچی حرفی زده ؟ اتفاقا ساسی همیشه ادعای محبوب ترین و بهترین رپر بودن رو کرده !
ملت دنبال کار قوی و خوب هستن نه دنبال قر کمر ! یه جوری میگی انگار کل رپ خلاصه میشه به کل کل و دامبولی ! نه عزیز من سوژه و سبک واسه خوندن زیاده
کسی اینجا از حسام استپس حمایت نکرده ! حسام استپس از هر 20 تا آهنگی که میخونه یه دونش ارزش شنیدن داره . یکی از همین آهنگاش هم همین حضرت رپ بوده که واقعا قشنگه ! بحث اینه که چرا باس آهنگای مزخرف ساسی اونقدر دانلود بخوره ولی یه آهنگ قوی مثل این اونطوری که باید ازش استقبال نشه !
اصلا اگه ساسی رپ نمی خونه پس خیلی بیجا می کنه آهنگ میده رو سایت رپ ! ساسی هر چی داره و نداره از یاشار رپفا داره . به واسطه یاشار و تعریف های 10 خطی زیر آهنگاش اینجوری معروف شده .
بحث فحش و لفظ رکیک تو موسیقی رپ هم یه بحث خیلی قدیمی و کهنست ! شما یه چند سالی از ماجرا عقبی انگار :))
ساسی میگه شیشو نه میخونه نه؟
ملت اگه بخوان برقصن نمیرن یه آهنگ رپ از حسام استپس بذارن.حالا کار قوی باشه یا نه.
اون کار استپس هر چقدر هم که قوی باشه بازم شنودش عام نیس.خاصه.هر کسی نمیره حسام استپس دانلود کنه.ولی بگی ساسی مانکن ... .
من اصلا قصد حمایت ازش رو ندارم.فقط دادم دلیل مسئله رو میگم.
به هر حال شیشی و نه هم تا حدودی نزدیک به رپ حساب مشه.
ببین اینکه بحث فحش رو کشیدم وسط فقط برا این بود که دلیل اینکه رپ هر چقدر هم قوی باشه مخاطبش عام نیست رو بگم.

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اوضاع تو ایران که داره کم کم خوب میشه
الان آره‌، منم همينو گفتم فك كنم :D
pitbull رو از لحاظ خوندن منم قبلوش دارم ! اما تقریبا تمام آهنگای پیتبول با همکاری پاپ خونها بوده ! با رپرای بزرگ آهنگی نخونده ! فقط یه آهنگ با Lil Jon داره که اونم mixtape هست !
ببينيد تو يه جايي مثه تالار همينجا ، وقتي من به شما يه تهمتي بزنم يا يه فحشي بدم ، اگه شما جواب ندي ، با خودت بگي اين پسره ارزش جواب دادن نداره يا در حدي نيس كه باش حرف بزنم يا بقيه كاربراي سايت همه منو ميشناسن ميدونن كه من اينجوري نيستم لزومي نداره جوابشو بدم ، حتي با كارام ، باعث ميشه اولين نفر جديدي كه مياد تو تالار و اتفاقا رو مي بينه حق رو به من بده ، به خصوص وقتي من با كاربر x دوست باشم و بعدش شما هم بري باش دوست شي يا جلو چشم بقيه با اون كاربر باشي ، تالار زياد مثال مناسبي نبود ( ميدونم :دي ولي نميدونم چرا اين مثالو زدم ) فضاي موسيقي هم شبيه همين تالار ميمونه ، امروز pitbull feat rihana فردا eminem feat rihana ، واقعا" فك مي كني مردم اگه از كار دوم راضي باشن كار اول رو گوش نمي كنن و خوششون نمياد ؟ اين باعث نميشه به خاطر قدرتي كه pitbull در اجرا داره دنبال كاراش برن و بقيه داستان ...
اتفاقا به نظر من امینم شخصیت واقعی یه رپره ! زندگی نامش رو بخون ! چطوری خودش رو از بدبختی کشید بالا بعدش هم با اینکه یه سفید پوسته بچه خوشگل بود رفت قاطی شد با گنگستر های سیاه آمریکایی ! انقدر کارش عالی بود که بعد چند وقت بین همون افراد احترام خاصی پیدا کرد .
بت امينم خيلي وقته تو من شكسته ، يه روزي هم تو شما و بقيه ميشكنه ، يه سوال دارم ، آدم به اين بزرگي با اين همه طرفدار و عظمت تو موسيقي ، چرا بايد كاراش سمپل دهه ي 70 باشه ؟ چرا نبايد جلوي خالطور بياسته ؟
اگه منظورت از کسایی که تلقید کردن اون پسره Dapper Rapper هست باس بگم من تاحالا آهنگاشو نشنیدم ! ولی از چند نفر شنیدم مثکه کاراش جالبه !
والا انقد زياد بودن اين آدما كه من اسماشون يادم نيست ، جالب ترينش يه بابايي بود كه آلبومش از رپفا پخش شد ، بعد كلي تعريف و تمجيد و اينا ، 1 ماه بعد ، يه فيت داد به يكي مثل خودش با يه داستان جالب لقبشو عوض كرده بود ، چند هفته بد ، از عرصه ي موسيقي زيرزميني خداحافظي كرد و رپفا رو ناراحت كرد :دي ، الان ميخندم ، ولي اون موقع فقط حرص ميخوردم

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

، چرا بايد كاراش سمپل دهه ي 70 باشه ؟ چرا نبايد جلوي خالطور بياسته ؟
سمپل دهه 70 که کلا اشتباهه نمی دونم چرا همچی حرفی زدی !
اتفاقا امینم تنها کسیه که با جرئت کامل اسم می بره تو آهنگش ! تا حالا خیلی ها مثل pussycat dolls - britney - lady gaga و خیلی های دیگه رو تو آهنگاش مورد محبت قرار میده :D خواستی اسم آهنگا هم میگم خودت بری گوش کنی ! در مورد پیتبول هم فک کنم خودت جواب خودت رو دادی ! شاید در حدی ندونسته که بخواد بهش توجه کنه ! دیس کنه یا ازش انتقاد کنه ! اتفاقا به نظر من کار خوبی کرده .. اینجور افراد مثل پیتبول و ساسی که یه دفعه به شهرت و قدرت میرسن دیوونه وار منتظر انتقاد و دیس هستند تا به همه ثابت بشه که اونا الان آدم مهمی هستند و خیلی ها بهشون حسادت میکنن . به نظر من پیتبول اصلا در حدی نیست که امینم راجع بهش حرف بزنه ! تقریبا تمام موسیقی دان های بزرگ آمریکایی میدونن که پیتبول چاقالی بیش نیست .

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

سمپل دهه 70 که کلا اشتباهه نمی دونم چرا همچی حرفی زدی !
عين كاري كه سمپل كرده بود رو با آهنگ اصلي با توضيح ( تا اونجايي كه يادمه ، زحمتي كه نكشيده بود هيچ‌، تازه يه قسمت هم حذف كرده بود ، فك كنم اهنگ اصليه 5تا بود مال امينم 4تا ، يا اون 4تا بود مال امينم 3تا دقيق خاطرم نيست ، مال ريكاوري بود ، البته بازم دقيق يادم نيست ، اون موقع كه اومد ) ،هم تو بياتورپ گذاشتيم هم رپ سيتي هم سمپاد سيتي.
شاید در حدی ندونسته که بخواد بهش توجه کنه ! دیس کنه یا ازش انتقاد کنه !
من كه دليلش رو گفتم، بحث حسادت نيست ، يه ترك ميتونه كاري كنه حداقل طرفداراش ديگه به كاراي اون گوش ندن و دنبال كاراش نرن ، طرف تا وقتي مردم كاراشو بگيرن ادامه ميده وقي ببينه كسي ديگه براش تره خورد نمي كنه ، حتما" يا ميكشه كنار يا خودشو درست مي كنه
اینجور افراد مثل پیتبول و ساسی که یه دفعه به شهرت و قدرت میرسن دیوونه وار منتظر انتقاد و دیس هستند تا به همه ثابت بشه که اونا الان آدم مهمی هستند
همنقد كه الان من و شما داريم راجع بش بحث مي كنيم و موزيكاش تو چارتاي مختلف ركورد داره ، دال بر اينه كه آدم مهمي هست ، پس مهم نيست كه من يا امينم از اين آدم بدمون بياد يا خوشمون بياد

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

همنقد كه الان من و شما داريم راجع بش بحث مي كنيم و موزيكاش تو چارتاي مختلف ركورد داره ، دال بر اينه كه آدم مهمي هست ، پس مهم نيست كه من يا امينم از اين آدم بدمون بياد يا خوشمون بياد
نه آقا جان چه ربطی داره ! من دارم میگم اگه امینم یا امثال اون در سطح بالای موسیقی بخوان از پیتبول انتقاد کنن درواقع ضعف خودشون رو نشون دادن . اصلا در حد یک خواننده بزرگ نیست که بخواد همچی کاری کنه !
مگه وقتی ساسی اینقدر معروف شد هیچکس و پیشرو و امثالهم اومدن دربارش حرف زدن و انتقاد کردن ؟
کلا اینجور چیزا دوره دارن ! یه مدتی خیلی باب و محبوب میشن بعدش دوباره از مد میوفتن ! دقیقا اتفاقی که داره تو ایران میوفته . پس همون بهتر که کاری به کارشون نداشت باشن !

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

Shadow! : نظرت محترم ، ولي وقتي ساسي رو اوج بود ، n تا ديس بهش شد ، از بزرگام رضا پيشرو رو يادمه كه بش گفته بودن نظرت چيه نظرشو رك گفته بود‌ :D
کلا اینجور چیزا دوره دارن ! یه مدتی خیلی باب و محبوب میشن بعدش دوباره از مد میوفتن ! دقیقا اتفاقی که داره تو ایران میوفته
اينو موافقم ، بهشون ميگن موسيقيه بازاري ، يه بازاري داره ، تموم ميشه
به نقل از mamareza :
اگه نقل قولم رو بخونی دقیقا تیکه تیکه جواب حرفات بود.
ناموسا" منم نفهميدم حرف تو چيه و جوابات به حرفاي من و Shadow! چه ربطي داره ! :O

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

این جا با طرف دار های اطرافی طرفیم !

حالا هی بگین .........!

رپ من خودم بهرام .بیباک .و هیدن گوش میدم !

آقایان گفتن صفحه فک کنم ۲ یا ۳ بود که کدوم آهنگ های رپ قشنگه

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

طرفدار افراطی کجا بود ؟
دلیل بیار ، چرا بهرام ، بیباک و هیدن گوش میدی ؟
صفحه 2-3 رو که خودمون بحث کردیم ، چیزی کسی راجع به خواننده های مختلف بحثی نکرد ... :نمیدونم

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از Amir - Eblis :
طرفدار افراطی کجا بود ؟
دلیل بیار ، چرا بهرام ، بیباک و هیدن گوش میدی ؟
صفحه 2-3 رو که خودمون بحث کردیم ، چیزی کسی راجع به خواننده های مختلف بحثی نکرد ... :نمیدونم

بابا پست ۱۱۰ رو میگم !
خوب هیدن گوش میدم چون هم تکست شو دوست دارم بیشتر از اون آهنگ سازی شو
بیباک و بهرام هم چون موضو های اجتمائی رو قشنگ بیان میکنه

rainman

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور

به نقل از farnazZ :
بابا پست ۱۱۰ رو میگم !
Shady گوش میدم چون برای تمام ابغاد زندگی آدم آهنگ داره وقتی خسته ای وقتی،وقتی عاشقی،وقتی شادی....
در ضمن از نظر تکست و قافیه و اینجور برنامه ها که تو دنیا خداس >:D<

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

من رپ اعتراضی دوست دارم...
مثل شاهین نجفی ، یاس، x:
از این رپرای آب تو خیار که فقط میان فش میدن....
خودشونم نمیفهمن چی میگن.بدم میاد!!!
:-&

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

باو من نمیدونم اگه رپ اجتماعی میخوای وقتی بهرام هست چرا شاهین نجفی و یاس؟

باز شاهین نجفی رو من بیشتر می پسندم یاس واقعا یه جوری میخونه! بهرام هم قافیه داره هم تکستاش فوق العادست و هم شور و شوق داره یعنی آدم جو گیر میشه! :D

تو رپ های تریپ بی موضوع هم زدبازی و تنبه 10 خوبن! :D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

شما بیت های بهرام و رپ نوشت هاش(تکست) رو بشنوید می فهمید بهتره!

خدایی صدای بهرام خیلی خفنه! یاس صداش به آدم حس و حال رپ رو نمیده!

یعنی آدم خوابش می بره! :D

• لایک
امتیازات: p0oya

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از LEGEND-handsome :
شما بیت های بهرام و رپ نوشت هاش(تکست) رو بشنوید می فهمید بهتره!

آلبوم آخرش که ضعیف ترین بیتا و تنظیمای ممکن رو داشت ، کارای دیگه شم که آهنگسازی غوولی نداشت ، دقیقا" کدوم بیتارو میگی ؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

بیته اینترو و اوتروش خیلی شاخ بود و همین طور خورشید خانومش(مخصوصا این آخری رو تو برنامه ذره بین ازش تقدیر کردن! :D )

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

(:| اونوفت اردشیر کی آهنگساز شده ؟ الله اکبر ، ول کن ذره بینو توروخدا :D ... :-??
تنها آهنگی که بیت و تنظیمش خوب بود منو ببخش بود ، اینترو که افتضاح بود ، خورشید خانوم هم میشه گفت فاقد بیت بود ، بقیه ترک ها هم تنظیم و آهنگسازی افتضاح ، البته آهنگسازی که نداشت ، همش پرودوس بود ، اما خب باز با معیارهای آهنگسازی ضعیف بود ...

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

:D

عزیزم اردشیر انتخاب نمی کنه که! عرفان و جی جی و...! :D

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

عذر بدتر از گناه شد ! :D

عرفان یا اون یکی خودشون چقد آهنگسازی بلدن ؟ بگذریم ، اما کلا" کارای بهرام فقط تکست و استایل و فلو قشنگی داره ، آهنگسازی و تنظیماش معمولا" ضعیف و ابتداییه

بالا