• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

ahmad.a96

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
اصفهان
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

من هم میتونم بانگ بذارم و توش f*ck you بذارم؟
http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=4505

• لایک
امتیازات: Moshk

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از ahmad.a96 :
من هم میتونم بانگ بذارم و توش f*ck you بذارم؟
http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=4505

من نمیدونم واقعا چرا جدیدا کاربرا اینقدر میترسن ک برای بیان نظرات و اعتراض هاشون و با مولتی میان.
و اینکه هرکسی بجای اینکه کار صحیحی رو ک انجام بده فورا میاد شروع میکنه ب ایراد گرفتن از بقیه! ک اگه فلان کس انجام نمیده منم انجام نمیدم!

راجب اعتراض شما هم باید بگم که این موضوع یک دفعه دیگه بررسی شده و باید بدونین ک :
به نقل از میم ح میم دال :
این توضیح رو بدم که اطلاعیه داده شده فقط مربوط به تاپیک های کل سایته ٬ نه پروفایل و بانگ. یکم سوتفاهم شده بود بین مدیران که من دقیق متوجه نشده بودم تصمیم جمع در چه حد بود.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

مشکلی نداره تو بانگ شوما میتونی بگی .

اما تو سطح فروم تو پستهاتون نباید بگین .

فرزانه : چقدر خوبه ملت بانگ منو خیلی چک میکنن تا نظر میدم میدوون میگن :د از بیکاریه :د بذار وقتشون با همین بچه باریا پر کنن :د

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از میم ح میم دال :
اگر هدفت گیر دادنه میشه به خیلی چیزا گیر داد. ما اینجا هدفمون گیر دادن به کاربرا نیست. صرفا فضا رو میخوایم جوری نگه داریم که راضی باشند بچه ها.
قراره همه جا سخت گیری بیشتر بشه از این به بعد. یعنی قبلا هم این محدودیت رعایت ادب بوده ولی سخت گیری نسبتا کم بوده. الان بیشتر شده. طبیعتا هرچقدر جایی تاثیرش بیشتر باشه گیر دادنشم بیشتره. خط کش و ترازو هم نداره بگیم کجا سخت گیری میکنیم کجا نمیکنیم.

به نقل از sadlove :
درسته مودیرم اما تو قوانین مث بقیه ام .
بانگمم پاک شد . از این به بعد ک این قانونه چیزی دیدین میتونین گزارش بدین .
افتاد ؟

من نبودم . الان این قانون رو دیدم و پاک کردم بانگمو !
این قانون الان گذاشته شده . و تاریخ بانگ منم تو شات شوما مشخصه . این قانون جدید هم نه فقط برا ح.ب بلکه کل فرومه حتی بانگ .

اگه هدف انتقاده.پاسخ میدیم. واقعا نیاز نیست پاشید مولتی بسازید واسه همچین چیزی. من شخصا در ویرایش پروفایلم 6ماه یه بار همت میکنم برم تو تنظیمات. پشتکارتون رو تحسین میکنم.

این تفکر گفتنِ "منم میتونم این کار و کنم حالا که فلانی این کارو میکنه" به جای اینکه " من انتقاد دارم چون ایشون کار اشتباهی انجام داده و درست نیست" متعلق به یه رده ی سنی ه خاصه ، که شما در اون رده ی سنی نیستید. امیدوارم کاربران عزیز و محترم و سمپادی سایت ، به پیروی از دیدن این رفتار از یه عده ، فکر نکنند که رفتار مناسبیه وتکرارش کنند.

تاریخ نقل قول Farz متعلق به بعد از نقل قول های بنده هست، اما خواستم توجه و اهمیت دادن مدیر مذکور و پیروی ایشون از قوانین رو متذکر بشم.

+ باور کنید مدیران دوستای شما هستند که وقت زیادی از روز رو به منظم کردن این فروم اختصاص میدن تا شما ازش بیشتر لذت ببرید. :د

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

الان این دو هفته آزمایشی که تموم شده، چه کسی نظارت داشته بر فعالیت مدیران؟
و اگر کسی اعتراض داشته باشه به فعالیت غیر مفید یک مدیر انجمن توی این مدت، باید کجا بگه؟

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از آقافریبرز :
الان این دو هفته آزمایشی که تموم شده، چه کسی نظارت داشته بر فعالیت مدیران؟
و اگر کسی اعتراض داشته باشه به فعالیت غیر مفید یک مدیر انجمن توی این مدت، باید کجا بگه؟
میدونم 2 هفته تموم شده قرار هم بود 2هفتشون تموم شه بررسی کنیم و دیروز کلا سایت قطع بود مسلما بررسی کردن زمان میبره تا همه همکارا بیان نظر بدن.....
ولی اگه مشکلی با هرکدوم از مدیران دارین تو پ. خ بگین حتما بررسی میشه :)

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از The Sustainables :
میدونم 2 هفته تموم شده قرار هم بود 2هفتشون تموم شه بررسی کنیم و دیروز کلا سایت قطع بود مسلما بررسی کردن زمان میبره تا همه همکارا بیان نظر بدن.....
ولی اگه مشکلی با هرکدوم از مدیران دارین تو پ. خ بگین حتما بررسی میشه :)
نتیجش کی میاد؟

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از مُحمد :
نتیجش کی میاد؟
گفتم که اون بالا همه همکارا باید نظر بدن بعد :-"

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

سوال داشتم که اگه به یکی از مدیر انجمنا انتقاد داری بیایم به شما بگیم تو پ.خ یا نه به خودش؟

بعد یچیزی سر آقای فریبرز نیرمان گفت یه ملاک هایی هست:
1.میزان شناخت مدیران رده بالا از کاربر ، با توجه به سوابق و نحوه برخورد کاربر در مسائل مختلف در سطح انجمن.
2.تعداد پست های کاربر در انجمن مربوطه به نسبت کل پست هایی که ارسال کرده است.
3.مدت حضور کاربر در انجمن مربوطه به نسبت مدت حضور در سایر انجمن ها.
4.سابقه ایجاد تاپیک و تولید محتوا در انجمن مربوطه.

الان مدیر مباحث عمومی المپیاد خانم ولیخانی:
تو شماره 1 رو که نمیدونم :-"
ولی شماره 2 و 3 رو دقت کنید میبینید فقط 8 پست در این انجمن دارند با توجه به 347 پستشون و فقط 0.22% مدت حضور دارن با توجه به 25 روز مدت حضور کل
و درمورد 4 هم ایشون یک عدد تاپیک هم در این انجمن نساختن!

و سوالم در نهایت اینه که ایشون از دستتون در رفت یا شماره 1 خیلی مهم تر از بقیست یا این مورد بالا فقط برا بعضیا مشمول میشه( :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

ولی شماره 2 و 3 رو دقت کنید میبینید فقط 8 پست در این انجمن دارند با توجه به 347 پستشون و فقط 0.22% مدت حضور دارن با توجه به 25 روز مدت حضور کل
یه موردی هست اینجا، این درصدی که میگی، ربطی به مدت زمان فعالیت نداره، یعنی با توجه به اسمش باید داشته باشه، ولی نداره! میدونی با توجه ب چیه این بخش؟ با توجه به اینکه پستای طرف چند درصد از کل پستای اون انجمنو تشکیل داده، الان مثلا توی ماله من برو، من کلا دودفه بیشتر تو المپیاد زمین نرفتم، ولی چون در کل تعداد پستای اون انجمن خیلی کمه، اومده توی اون بخش برای من!

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از ایلیا :
یه موردی هست اینجا، این درصدی که میگی، ربطی به مدت زمان فعالیت نداره، یعنی با توجه به اسمش باید داشته باشه، ولی نداره! میدونی با توجه ب چیه این بخش؟ با توجه به اینکه پستای طرف چند درصد از کل پستای اون انجمنو تشکیل داده، الان مثلا توی ماله من برو، من کلا دودفه بیشتر تو المپیاد زمین نرفتم، ولی چون در کل تعداد پستای اون انجمن خیلی کمه، اومده توی اون بخش برای من!
اهم گرفتم باشه این قبول :D دمت گرم منو از جهالت در آوردی :D #جدی

ادامه 4 :
پست های ایشون در این انجمن:
سه تا اینجاست که تولید محتوا نیست بلکه تا حدی اگه مدیریت اون موقع سخت گیر بود میتونست اسپم هم تلقی شه:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,103367.0.html

بقیشم بعدا میگم الان باید برم :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مُحمد :

ادامه 4 :
سه تا اینجاست که تولید محتوا نیست بلکه تا حدی اگه مدیریت اون موقع سخت گیر بود میتونست اسپم هم تلقی شه:

اینکه شما اینقدر به فکری و داری سعی میکنی بهترین افراد برای انجمن ها انتخاب بشن خیلی خوبه اما ایا شما واقعا اینقدر وقت ازاد داری که میشینی عملکرد مدیرا رو انالیز میکنی و نگاه میکنی ببینی چه عملکردی داشتن ؟؟

قابل تحسینه خب واقعا وجود اینجور آدما برای هر فضایی نیازه :-"

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

1. مباحث عمومی انجمن بزرگی نیست مثل عکاسی . کمن کسایی ک اونجا برن .
2 . فک نمیکنم دلیلی باشه ک داخلیا واسه تک تک مودیرایی ک انتخاب میکنن بشینن توضیح بدن دلایلشونو !
3. این جواب اعتراض به یه کاربر دیگه بوده ک نقل کردین . شما سر پیازین یا ته پیازین ؟

مِهرنوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌فرز
شهر
الف
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مُحمد :

ادامه 4 :

به نقل از مُحمد :
سوال داشتم که اگه به یکی از مدیر انجمنا انتقاد داری بیایم به شما بگیم تو پ.خ یا نه به خودش؟

بعد یچیزی سر آقای فریبرز نیرمان گفت یه ملاک هایی هست:
الان مدیر مباحث عمومی المپیاد خانم ولیخانی:
تو شماره 1 رو که نمیدونم :-"
و درمورد 4 هم ایشون یک عدد تاپیک هم در این انجمن نساختن!

و سوالم در نهایت اینه که ایشون از دستتون در رفت یا شماره 1 خیلی مهم تر از بقیست یا این مورد بالا فقط برا بعضیا مشمول میشه( :-"
ببینید شما خصومت شخصی دارین باید توی پ.خ حلش کنید
نه اینک صرفا بیاید به مدیران داخلی بگید ک چرا منو برای مدیریت انتخاب کردن
و اینک شما هم اگه از دوره گزینی مدیران کناره گیری نکرده بودین "شاید"الان مدیر بودن

در ضمن کاسه داغ تر از اش شدنم چیز زیاد جالبی نیس...
به نقل از زﮩرا :
اینکه شما اینقدر به فکری و داری سعی میکنی بهترین افراد برای انجمن ها انتخاب بشن خیلی خوبه اما ایا شما واقعا اینقدر وقت ازاد داری که میشینی عملکرد مدیرا رو انالیز میکنی و نگاه میکنی ببینی چه عملکردی داشتن ؟؟

قابل تحسینه خب واقعا وجود اینجور آدما برای هر فضایی نیازه :-"
زهراجان
بله نیازه وجود ادمایی که به صلاح دیگران دوست دارن کاریو انجام بدن اما نه از روی "خصومت" (;

×مرسی برای حمایت sadlove ...

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

بحث اینجاست که مدیران داخلی حس میکنن قدیس هستن و هیچ اشتباهی ازشون سر نزده و نخواهد زد!
ولی زده و خواهد زد!
و باید قبول کنن و اعلام کنن اشتباهشونو. ولی نمیکنن!
.
به منم گفتن بیا به جای انتقاد آستین بالا بزن همکاری کن تا انجمن عکاسی بره بالا. حالا برای این حرفتون مثال میزنم. (با موبایلم الان. اگر غلط تایپی دارم ببخشید)
.
حدود 8 سال پیش تو یه کشوری یه اتفاقی افتاد ک خیلی شبیه این اتفاقاییه ک داره میفته. یه رییس جمهور انتخاب شد ک *** تو مملکت اسیدی. بعد حالا اینجا ک عددی نیست واحد نظارت داره. اون ک یک کشور بود!
حالا بحث اینه که طی انتخاب اون رییس جمهور نا به کار، یک سری نهاد ها درگیر بودن. نمیگیم پارتی بازی بود یا تقلب و اشتباه. اینجا هم نیست! اینجا نه پارتی بازی هست نه تقلب نه اشتباه توی مدیر گزینی. اونجا گویا رییس جمهور مذکور سال ها شهردار پایتخت بوده و "تدبیر و حکمت" خودشو اثبات کرده. ولی گویا تخصص خیلی مهم نبوده. اینجا هم من اینو درک کردم. خیلیا گفتن برو بمیر همه 4 سال ویتی ک گذاشتی روی این کار، پر. باید میومدی توی انجمن ولگردی ستاره بگی ی شناخت ما ازت بره بالا! چی پیش خودت فکر کرده بودی که رفتی دنبال تخصص و تجربه کسب کردن! خر!
حالا کاری نداریم. این رییس جمهور انتخاب شد و تا جایی ک میتونست *** تو مملکت و بعد اون 8 سال با اینکه همه مردم شاهد این دوران، به ** خوردن افتاده بودن اما بازهم هیچ نهادی نیومد بگه ما اشتباه کردیم. پس منم انتظاری ندارم از شما ک بگید اینو.اگر شبیه اون کشور هستین :-"
تو اون کشور یه سری تحلیل گر هستن اونطور ک من شنیدم. هر اتفاقی ک توی مملکت میفته چه تو حیطه کار و کارشناسیشون باشه یا نه میان و نظر میدن و وقتیم معلوم میشه اشتباه کردن به روی خودشون نمیارن و باز ادامه میدن تحلیلای جالبشونو! نمیدونم :-? اینجا شما شبیهشو دیدین؟

این وسط اون کسی ک توی اون انتخابات انتخاب نشد، حالا به هر دلیلی. کسی هست ک گویا به ظاهر منفور همه شده! حرکاتش فتنه نام گرفت، حرفاش انگار همه اشتباه بود و حصر خانگی شد و ... برنامه هایی ک داشت در بطن و نطفه از بین رفت و اون شخص افسرده شد و داغون و ....... بالاخره اون کشوره اونطوریه دیگه. همونه که هست. میخوای بخواه. نمیخوای درخواست بن بده. عه. نه منظورم اینه که بروبمیر.

مِهرنوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌فرز
شهر
الف
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
پزشکی

من واقعا نمیفهمم چرا اینقد یه چیزو بزرگ جلوه میدین
ینی واقعا یه فضای مجازی مدیر شدنش یا مثلا "به فرض" اشتباه مدیران اینقدر ارزش داره ک وقت خودمونو اطرافیانمونو بگیریمو ذهناشونو مشغول کنیم؟
حالا اگه یه اتفاق مهم در دنیای واقعی بود یه چیزی!ولی بنظرم دیگه دارین بیخودی سر چیزای الکی بحث میکنین
والا بقیه مدیرا هم هسن من نمیدونم چرا فقط گیر دادین به داخلیا!
شایدم صرفا این کارو جهت نشون دادن خودتون در سایت میکنید...گفتم شاید پس لطفا منظورمو بد برداشت نکنید :)

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

@آقافریبرز:

شما خجالت نمی‌کشی این همه نقد و بررسی می‌کنی اونم با مقایسه و جزئیات و نقل از این و اون و مثال زدن کشور و ... ؟ :)))) خیلی خوبه، آفرین! ادامه بده!

والا من الان جای تو بودم شرمنده می‌شدم از نگاه های دیگران! بهتر نیست بری تحلیل گر سیاسی بشی و مسائل مملکت رو نقد بکنی؟ باور کن به خدا هم فایده‌ش بیشتره هم یه پولی گیرت میاد.

حق صددرصد با توئه‌ها، یعنی اصلا به هیچ وجه ذره‌ای ایراد از هیچ حرفت نمی‌گیرم. کــــاملا درست می‌گی اصن. اصن همه‌ی ما بد. ولی بس نیست جدا؟! این همه تو جاهای مختلف گیر دادن و نقد کردن خدایی چیز صحیحی نیست.

ضمنا، اکانتت رو جنابعالی میذاری رو حالت Auto Refresh خیال کردی کسی نمی‌فهمه که از این راه می‌خوای میزان فعالیتت تو سایت رو ببری بالا که «مثلا» ستاره بگیری و این حرفا؟ زرنگی شما اصلا.

× پایینی: بیکار نیستم بشینم پروفایل تورو چک کنم :)))) اسمت همیشه آخه اون پایین تو آنلاین شده ها همیشه اولین اسم هستش و دو حالت داره:

یا علت خاصی داره که تمام شب تا صبح رو آن هستی و حتی یک بار هم نشده ببینم تایم فعالیتت بروز نباشه!
یا اتورفرش میزنی.

هوم؟!

من الان سه شبه دارم چنین چیزی رو میبینم. فقط دیشب نبوده. اگه هر سه شب چنین چیزی واست پیش اومده باشه، قابل درکه.

×× یعنی تو میخوای بگی از ساعت 1 تا هفت صبح، بی وقفه، پشت سر هم، بدون حتی یه لحظه جا به جایی و توقف، پروفایلت آنلاین میشده و تایمش بروز ؟ یه خرده دور از ذهن نمیرسه؟!

بله با اجازه ت بنده تمام شب رو بیدار بودم. :|

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

اگر فقط مشكل من بودم حق با تو بود. ميبيني كه يكي ديگه هم داره اعتراض ميكنه!

+ انتقاد خيلي چيز خوبيه. هر دوطرف منتقد و انتقاد شونده از روند انتقاد درس هاي زيادي ميگيرن :-"

++ اگر از سايتاي اتو رفرش استفاده ميكردم آي پي ــم هربار تغيير ميكرد. پس مطمئن باش اون نيست :)
اما چقدر خوبه كه راجع به اين چيزا ميدوني و مياي پروفايل منو چك ميكني :دي

* شركتي كه من كار ميكنم تعمير و نگهداري تاسيسات آب و فاضلابه (چاه هاي مشهد) :دي سركار كه ميرن كارگرا يه تبلتي با خودشون ميبرن من روي اون لاگين شدم. بعد اونا بايد كلرزني و غيره رو آپلود كنن تو نرم افزار شركت. پس به نت وصلن. اينه كه ديشب كامل آنلاين بودم. دروغ نميگم من هيچوقت، توام تهمت نزن.
الان لاگ اوت كردم. اما بحث اينه كه خيلي از كاربرا و مديرا هم هستن كه آنلاينن اما انگار نيستن. حتي جواب پ.خ رو ساعتها بعد ميدن. وقتي هم پرسيدم، گفت تا ده تا پ.خ نشه جواب نميدم !

× تو تمام شب بیدار بودی ک میگی بی وققه؟ بی وقفه نبوده. وقفه داشته.
× سه شب رو الان دیدم. دروغ میگی. دیشب و پریشب بوده. پریشب خودم بودم و دیشب چیزی ک گفتم

مِهرنوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌فرز
شهر
الف
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آقافریبرز :
اگر فقط مشكل من بودم حق با تو بود. ميبيني كه يكي ديگه هم داره اعتراض ميكنه!

+ انتقاد خيلي چيز خوبيه. هر دوطرف منتقد و انتقاد شونده از روند انتقاد درس هاي زيادي ميگيرن :-"

++ اگر از سايتاي اتو رفرش استفاده ميكردم آي پي ــم هربار تغيير ميكرد. پس مطمئن باش اون نيست :)
اما چقدر خوبه كه راجع به اين چيزا ميدوني و مياي پروفايل منو چك ميكني :دي
میدونید منطق چیز خیلی خوبیه ولی خب بعضیا یا ندارنش یا "نمیخوان" ک داشته باشنش...
ببینید کسی مجبورتون نکرده بیاید سمپادیا
شما خودتون دوست داشتین اینجا عضو بشین و فعالیت داشته باشین
پس بهتره سعی نکنین کاری کنید ک مدیران و بقیه کاربرا به یه چشم دیگ بهتون نگا کنن و نظرشون دربارهتون عوض شه

انتقاد چیزه خوبیه خب؟
ولی زورگویی خوب نیس خب؟

بعدشم بنظر منزمانی مدیر بودن با ارزشه که خود مدیرا بیان راجبه ادم نظر بدن و انتخابمون کنن نه اینک ب زور بیایم بگیم چرا منو مدیر نکردین؟
البته من کاری ندارم ک چرا اومدین این بحثو راه انداختین.شاید از نظرتون این بهترین کاره درحالیک...

ولی بنظرم دیگ مدیر شدن به این شکل هیچ ارزشی نداره
#صرفا یه انتقاد کوچیک بود ک مثل همیشه با دیس های شما مواجه میشه هر چند اگه در کمال احترامو ادب باشه

++کسی انتقاد از دیگران میکنه ک خودشم انتقاد پذیر و خوش خلق باشه (;

پ ن اون کسایی ک میگین دارن اعتراض میکنن اکثرا با جرقه ای که شما تو سایت زدین جوگیر شدن(البته بعضیارو میگم)ولی بقیه انتقادا بجاست

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

فرموده اند : انتقاد خيلي چيز خوبيه. هر دوطرف منتقد و انتقاد شونده از روند انتقاد درس هاي زيادي ميگيرن.

فرموده اند: خیلیا گفتن برو بمیر همه 4 سال وقتی ک گذاشتی روی این کار، پر. باید میومدی توی انجمن ولگردی ستاره بگیری شناخت ما ازت بره بالا! چی پیش خودت فکر کرده بودی که رفتی دنبال تخصص و تجربه کسب کردن! خر!

اولی، من هرچقدر دقت میکنم میبینم خود انتقاد شوندگان در سکوت کامل دارن درس میگیرن:-"الانم من یه حرفی خودم دارم مزاحم بحث کسی نمیشم.

دومی.این لحن، مربوط به هیچکودوم از افرادی که در حیطه این تاپیک هست، نمیشه. هرکی به هرکی اینجور گفته به ما ربطی نداره مهم نیست حالا خواستم صرفا اشاره کنم الان اون قسمت بیا تو انجمن مورد درخواستت فعالیت کن = ولگردی اشاره شده.
این حرف اصلا غیرمنطقی نیست البته. خیلی هم درسته. بجای ولگردی توی یه انجمن مجازی فرد میتونه بره واقعا متخصص بشه و بعدش هم بجای مدیریت بی ارزش یه انجمن که محل ولگردی کاربرهاست، فرد میتونه بره وقت روی چیزهای واقعی و ارزشمند بذاره و از تخصصش استفاده کنه.

من فقط خواستم *اگه* کاربری هست توی سایت ک هنوز این جریان براش شفاف سازی نشده، با توجه به اون قسمت دوم، دستش بیاد:)کاری ب انتقاد ندارم مخاطبم عام ه.

اگه درحال حاضر مدیری داریم که انجمنش رو محل ولگردی و اتلاف وقت میدونه،خودش به شخص من پ خ بده،کارای عزلش رو انجام میدم.

بالا