• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

به نقل از زﮩرا :
اینکه شما اینقدر به فکری و داری سعی میکنی بهترین افراد برای انجمن ها انتخاب بشن خیلی خوبه اما ایا شما واقعا اینقدر وقت ازاد داری که میشینی عملکرد مدیرا رو انالیز میکنی و نگاه میکنی ببینی چه عملکردی داشتن ؟؟

قابل تحسینه خب واقعا وجود اینجور آدما برای هر فضایی نیازه :-"
لایکت کردم تا امتیازت منفی نشه جلوه بدی به تاپیک نده :D

به نقل از sadlove :
1. مباحث عمومی انجمن بزرگی نیست مثل عکاسی . کمن کسایی ک اونجا برن .
2 . فک نمیکنم دلیلی باشه ک داخلیا واسه تک تک مودیرایی ک انتخاب میکنن بشینن توضیح بدن دلایلشونو !
3. این جواب اعتراض به یه کاربر دیگه بوده ک نقل کردین . شما سر پیازین یا ته پیازین ؟
1- این دلیل نمیشه که! ولی خب هستن و نیازه که یه مدیر خوب اونجا باشه و به کارا رسیدگی کنه
2-ببینید من نگفتم واسه هر کی توضیح بدید فقط در نهایت یه سوال پرسیدم تا مفهوم شم
3-خب این جواب اعتراضی خود نیرمان گفته برای انتخاب مدیر به اینا دقت میشه نه برای انتخاب فریبرز
و درنهایت اینقد بدم میاد میگین ته پیازین یا سر پیاز! آخه منم عضوم اینجا. و دوست دارم انجمن خیلی خب اداره شه و به پیش بره

به نقل از mehrnoosh-valikhani :
ببینید شما خصومت شخصی دارین باید توی پ.خ حلش کنید
نه اینک صرفا بیاید به مدیران داخلی بگید ک چرا منو برای مدیریت انتخاب کردن
و اینک شما هم اگه از دوره گزینی مدیران کناره گیری نکرده بودین "شاید"الان مدیر بودن

در ضمن کاسه داغ تر از اش شدنم چیز زیاد جالبی نیس...
خصومت شخصی هیچ ربطی به این نداره
و من کاملا با دلیل اومدم و مدرک آوردم و جواب خواستم، پس در نتیجه هیچ خصومت شخصی ای نبوده

موافق نیستم باز یه حرف مثل همون سر پیازی یا ته پیازی بود این

به نقل از آقافریبرز :
بحث اینجاست که مدیران داخلی حس میکنن قدیس هستن و هیچ اشتباهی ازشون سر نزده و نخواهد زد!
ولی زده و خواهد زد!
و باید قبول کنن و اعلام کنن اشتباهشونو. ولی نمیکنن!
.
به منم گفتن بیا به جای انتقاد آستین بالا بزن همکاری کن تا انجمن عکاسی بره بالا. حالا برای این حرفتون مثال میزنم. (با موبایلم الان. اگر غلط تایپی دارم ببخشید)
.
حدود 8 سال پیش تو یه کشوری یه اتفاقی افتاد ک خیلی شبیه این اتفاقاییه ک داره میفته. یه رییس جمهور انتخاب شد ک *** تو مملکت اسیدی. بعد حالا اینجا ک عددی نیست واحد نظارت داره. اون ک یک کشور بود!
حالا بحث اینه که طی انتخاب اون رییس جمهور نا به کار، یک سری نهاد ها درگیر بودن. نمیگیم پارتی بازی بود یا تقلب و اشتباه. اینجا هم نیست! اینجا نه پارتی بازی هست نه تقلب نه اشتباه توی مدیر گزینی. اونجا گویا رییس جمهور مذکور سال ها شهردار پایتخت بوده و "تدبیر و حکمت" خودشو اثبات کرده. ولی گویا تخصص خیلی مهم نبوده. اینجا هم من اینو درک کردم. خیلیا گفتن برو بمیر همه 4 سال ویتی ک گذاشتی روی این کار، پر. باید میومدی توی انجمن ولگردی ستاره بگی ی شناخت ما ازت بره بالا! چی پیش خودت فکر کرده بودی که رفتی دنبال تخصص و تجربه کسب کردن! خر!
حالا کاری نداریم. این رییس جمهور انتخاب شد و تا جایی ک میتونست *** تو مملکت و بعد اون 8 سال با اینکه همه مردم شاهد این دوران، به ** خوردن افتاده بودن اما بازهم هیچ نهادی نیومد بگه ما اشتباه کردیم. پس منم انتظاری ندارم از شما ک بگید اینو.اگر شبیه اون کشور هستین :-"
تو اون کشور یه سری تحلیل گر هستن اونطور ک من شنیدم. هر اتفاقی ک توی مملکت میفته چه تو حیطه کار و کارشناسیشون باشه یا نه میان و نظر میدن و وقتیم معلوم میشه اشتباه کردن به روی خودشون نمیارن و باز ادامه میدن تحلیلای جالبشونو! نمیدونم :-? اینجا شما شبیهشو دیدین؟

این وسط اون کسی ک توی اون انتخابات انتخاب نشد، حالا به هر دلیلی. کسی هست ک گویا به ظاهر منفور همه شده! حرکاتش فتنه نام گرفت، حرفاش انگار همه اشتباه بود و حصر خانگی شد و ... برنامه هایی ک داشت در بطن و نطفه از بین رفت و اون شخص افسرده شد و داغون و ....... بالاخره اون کشوره اونطوریه دیگه. همونه که هست. میخوای بخواه. نمیخوای درخواست بن بده. عه. نه منظورم اینه که بروبمیر.
قشنگ گفتی ولی با یخورده زیاده روی :‌)

من واقعا نمیفهمم چرا اینقد یه چیزو بزرگ جلوه میدین
ینی واقعا یه فضای مجازی مدیر شدنش یا مثلا "به فرض" اشتباه مدیران اینقدر ارزش داره ک وقت خودمونو اطرافیانمونو بگیریمو ذهناشونو مشغول کنیم؟
حالا اگه یه اتفاق مهم در دنیای واقعی بود یه چیزی!ولی بنظرم دیگه دارین بیخودی سر چیزای الکی بحث میکنین
والا بقیه مدیرا هم هسن من نمیدونم چرا فقط گیر دادین به داخلیا!
شایدم صرفا این کارو جهت نشون دادن خودتون در سایت میکنید...گفتم شاید پس لطفا منظورمو بد برداشت نکنید :)
یکی میگفت همه مدیرا خودشون رو کوچیک نشون میدم و پستشون رو بی ارزش ولی...
من ذهن اطرافیان مشغول نکردم خانم محترم ( :) ) فقط یه سوال پرسیدم و الانم منتظر جوابم
موافق نیستم
چون داخلیا شما رو انتخاب کردن دیگه :)) واقعا نمیدونستی کی شما رو مدیر کرد؟
مثلا الان باید بگم اصلا منظورتونو بد برداشت نکردم هوم؟ الان این حرف شما یعنی انتقاد برای پیشرفت سایت صرفا نشون دادن خود هست دیگه نه؟ اوه یادم نبود گفتین شاید!

به نقل از The Merovingian :
@آقافریبرز:

شما خجالت نمی‌کشی این همه نقد و بررسی می‌کنی اونم با مقایسه و جزئیات و نقل از این و اون و مثال زدن کشور و ... ؟ :)))) خیلی خوبه، آفرین! ادامه بده!

والا من الان جای تو بودم شرمنده می‌شدم از نگاه های دیگران! بهتر نیست بری تحلیل گر سیاسی بشی و مسائل مملکت رو نقد بکنی؟ باور کن به خدا هم فایده‌ش بیشتره هم یه پولی گیرت میاد.

حق صددرصد با توئه‌ها، یعنی اصلا به هیچ وجه ذره‌ای ایراد از هیچ حرفت نمی‌گیرم. کــــاملا درست می‌گی اصن. اصن همه‌ی ما بد. ولی بس نیست جدا؟! این همه تو جاهای مختلف گیر دادن و نقد کردن خدایی چیز صحیحی نیست.

ضمنا، اکانتت رو جنابعالی میذاری رو حالت Auto Refresh خیال کردی کسی نمی‌فهمه که از این راه می‌خوای میزان فعالیتت تو سایت رو ببری بالا که «مثلا» ستاره بگیری و این حرفا؟ زرنگی شما اصلا.

× پایینی: بیکار نیستم بشینم پروفایل تورو چک کنم :)))) اسمت همیشه آخه اون پایین تو آنلاین شده ها همیشه اولین اسم هستش و دو حالت داره:

یا علت خاصی داره که تمام شب تا صبح رو آن هستی و حتی یک بار هم نشده ببینم تایم فعالیتت بروز نباشه!
یا اتورفرش میزنی.

هوم؟!

من الان سه شبه دارم چنین چیزی رو میبینم. فقط دیشب نبوده. اگه هر سه شب چنین چیزی واست پیش اومده باشه، قابل درکه.

×× یعنی تو میخوای بگی از ساعت 1 تا هفت صبح، بی وقفه، پشت سر هم، بدون حتی یه لحظه جا به جایی و توقف، پروفایلت آنلاین میشده و تایمش بروز ؟ یه خرده دور از ذهن نمیرسه؟!

بله با اجازه ت بنده تمام شب رو بیدار بودم. :|
به نقل از آقافریبرز :
اگر فقط مشكل من بودم حق با تو بود. ميبيني كه يكي ديگه هم داره اعتراض ميكنه!

+ انتقاد خيلي چيز خوبيه. هر دوطرف منتقد و انتقاد شونده از روند انتقاد درس هاي زيادي ميگيرن :-"

++ اگر از سايتاي اتو رفرش استفاده ميكردم آي پي ــم هربار تغيير ميكرد. پس مطمئن باش اون نيست :)
اما چقدر خوبه كه راجع به اين چيزا ميدوني و مياي پروفايل منو چك ميكني :دي

* شركتي كه من كار ميكنم تعمير و نگهداري تاسيسات آب و فاضلابه (چاه هاي مشهد) :دي سركار كه ميرن كارگرا يه تبلتي با خودشون ميبرن من روي اون لاگين شدم. بعد اونا بايد كلرزني و غيره رو آپلود كنن تو نرم افزار شركت. پس به نت وصلن. اينه كه ديشب كامل آنلاين بودم. دروغ نميگم من هيچوقت، توام تهمت نزن.
الان لاگ اوت كردم. اما بحث اينه كه خيلي از كاربرا و مديرا هم هستن كه آنلاينن اما انگار نيستن. حتي جواب پ.خ رو ساعتها بعد ميدن. وقتي هم پرسيدم، گفت تا ده تا پ.خ نشه جواب نميدم !

× تو تمام شب بیدار بودی ک میگی بی وققه؟ بی وقفه نبوده. وقفه داشته.

اینجا از حالت انتقاد خارج شده. دعواست انگاز#
این دوتا به من ربط نداشتن ولی دعوا نکنید :-"

میدونید منطق چیز خیلی خوبیه ولی خب بعضیا یا ندارنش یا "نمیخوان" ک داشته باشنش...
ببینید کسی مجبورتون نکرده بیاید سمپادیا
شما خودتون دوست داشتین اینجا عضو بشین و فعالیت داشته باشین
پس بهتره سعی نکنین کاری کنید ک مدیران و بقیه کاربرا به یه چشم دیگ بهتون نگا کنن و نظرشون دربارهتون عوض شه

انتقاد چیزه خوبیه خب؟
ولی زورگویی خوب نیس خب؟

بعدشم بنظر منزمانی مدیر بودن با ارزشه که خود مدیرا بیان راجبه ادم نظر بدن و انتخابمون کنن نه اینک ب زور بیایم بگیم چرا منو مدیر نکردین؟
البته من کاری ندارم ک چرا اومدین این بحثو راه انداختین.شاید از نظرتون این بهترین کاره درحالیک...

ولی بنظرم دیگ مدیر شدن به این شکل هیچ ارزشی نداره
#صرفا یه انتقاد کوچیک بود ک مثل همیشه با دیس های شما مواجه میشه هر چند اگه در کمال احترامو ادب باشه

++کسی انتقاد از دیگران میکنه ک خودشم انتقاد پذیر و خوش خلق باشه (;

پ ن اون کسایی ک میگین دارن اعتراض میکنن اکثرا با جرقه ای که شما تو سایت زدین جوگیر شدن(البته بعضیارو میگم)ولی بقیه انتقادا بجاست
قسمت اول: الان خوبه بت بگم تو سر پیازی یا ته پیاز؟ :))

قسمت دوم: اینجا هیچ زورگویی‌ای مشاهده نمیشه :D اگه زورگویی بود این بود که من بی دلیل بیام بگم که فلان کار رو بکن درحالی که این نبود، مدرک دلیل سوال :-"

قسمت سوم: کسی بزور نیومد بگه جرا منو مدیر نکردید ولله قسم[nb]اولین باره دارم قسم مینویسم دیگه عصبانی شدم[/nb] اولش آقا فریبرز الانم من با دلیل اومدیم!

قسمت چهارم: :-"

قسمت پنجم: من انتقاد پذیرم ولی خلق چیه دقیقا؟

قسمت ششم: :| بی ربط بود

به نقل از کهکشـــــان :

فرموده اند : انتقاد خيلي چيز خوبيه. هر دوطرف منتقد و انتقاد شونده از روند انتقاد درس هاي زيادي ميگيرن.

فرموده اند: خیلیا گفتن برو بمیر همه 4 سال وقتی ک گذاشتی روی این کار، پر. باید میومدی توی انجمن ولگردی ستاره بگیری شناخت ما ازت بره بالا! چی پیش خودت فکر کرده بودی که رفتی دنبال تخصص و تجربه کسب کردن! خر!

اولی، من هرچقدر دقت میکنم میبینم خود انتقاد شوندگان در سکوت کامل دارن درس میگیرن:-"الانم من یه حرفی خودم دارم مزاحم بحث کسی نمیشم.

دومی.این لحن، مربوط به هیچکودوم از افرادی که در حیطه این تاپیک هست، نمیشه. هرکی به هرکی اینجور گفته به ما ربطی نداره مهم نیست حالا خواستم صرفا اشاره کنم الان اون قسمت بیا تو انجمن مورد درخواستت فعالیت کن = ولگردی اشاره شده.
این حرف اصلا غیرمنطقی نیست البته. خیلی هم درسته. بجای ولگردی توی یه انجمن مجازی فرد میتونه بره واقعا متخصص بشه و بعدش هم بجای مدیریت بی ارزش یه انجمن که محل ولگردی کاربرهاست، فرد میتونه بره وقت روی چیزهای واقعی و ارزشمند بذاره و از تخصصش استفاده کنه.

من فقط خواستم *اگه* کاربری هست توی سایت ک هنوز این جریان براش شفاف سازی نشده، با توجه به اون قسمت دوم، دستش بیاد:)کاری ب انتقاد ندارم مخاطبم عام ه.

اگه درحال حاضر مدیری داریم که انجمنش رو محل ولگردی و اتلاف وقت میدونه،خودش به شخص من پ خ بده،کارای عزلش رو انجام میدم.
اولا من نباید جواب بدم ولی فک کنم کسی به ایشون این حرفو نزده :-" این خلاصه ای از حرف کلی بقیه بود
ولی خوشم اومد از حرفاتون :‌دی

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

واقعا ممنونم که توی این شرایط شما به فکر جلوه بد تاپیکی :))

×بنظرتون هرچی پیش رفتید دیگه بس نیست واقعا ؟؟؟

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

#S-:
به نقل از زﮩرا :
واقعا ممنونم که توی این شرایط شما به فکر جلوه بد تاپیکی :))

×بنظرتون هرچی پیش رفتید دیگه بس نیست واقعا ؟؟؟
تو هر شرایطی من به فکر جلوه هم هستم :|

الان خوب نیست من به شما بگم شما سر پیازی (داخلیا) یا ته پیاز (من تنها که سوال پرسیدم)؟ :| :)[nb]از ایلیا تشکر میشه :D[/nb]

به سوال من جواب منطقی و قانع کننده بدین یا اشتباهتون رو بپذیرین بعد من تموم میکنم

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

با من بودن گفتن سر پیاز یا ته پیاز؟؟؟

مثل اینکه شما از سوال یکی دیگه نقل قول کردی

والا بقران

پایینی : سعی کن یکم با شعور باشی اونی هم که اونو گفته خودش میددنه با کی بوده منم نمیخوام اسپم بدم پس کش ندین این بحث مسخره و بیخودیو که دارید یک ماهه به ترتیب ادامه میدید

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از زﮩرا :
با من بودن گفتن سر پیاز یا ته پیاز؟؟؟

مثل اینکه شما از سوال یکی دیگه نقل قول کردی

والا بقران
نه با خرزو بودم :|

من از سوال کی دقیقا نقل قول کردم نشون بدین دقیقا یا لینک پست رو بدین

قسمم نخور :|

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من به عنوان ادم بی طرف که بحث ها رو میخونم و از صلاحیت و عدم صلاحیت هیچ کس خبر ندارم،
میگم لحن مدیران در مقابل اقای فریبرز بد هست، همه نگاه از بالا دارید.

میدونین همین نگاه از بالا چقدر به کشور ما ضربه زده و میزنه، مدیریت انجمنم شد پست و قدرت که تا زیر اسمتون خورد، خودتونو محق میدونین در مورد مردم قضاوت کنین، با لحن از سر باز کردن جواب بدین و ...

اقافریبرز بهت خواهرانه نصیحت میکنم بیخیال شو، الان چون زیاد بحث شده، قضیه حیثیتی شده، عمرا کسی اجازه بده خلاف چیزی که تا الان بوده بشه.
برو فعالیت کن اول تابستون بیا درخواست بده

×مرسی تذکر املا

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

من تمام زندگیم این شسایت نیست هزار جور مشغله دارم بیرون از اینجا
ولی از صب فکرم واقعا مشغوله. و همین الان قبل این که بیام داشتم به همین حرفی ک کهکشان میزد فکر میکردم. چه اصراری هست ک من بیام و خودمو اینجا اثبات کنم؟ به کی؟ اینایی ک ازتون دفاع میکنن هیچ. اونایی ک از من دفاع میکننم هیچ. ی سری ساکتن ک تو پ.خ یاهو یا با اس ام اس به من گفتن حق واقعا با منه. و تاکید کردن ک ادامه ندم. در نهایت قبول دارم ک این گیر دادنای من کار خوبی نیست اما مجازه. مثل طلاق ک حلاله ولی خوب نیس. فقط میتونم بگم متاسفم برای این جامعه (جامعه دانش آموزی) که تا قدرت پیدا کردن خودشونو گم کردن. نمونه رارزشو توی یکی از دوستام دیدم. ک اینجا مدیر شد و حتی طرز صحبت کردنش و تیکه کلاماش فرق کرد.
تاپیک داره از روندش خارج میشه. اینجا جای دعوا نیست. منم بیخیال میشم واقعا. ولی بدونین شماها 50 سالتون نیست ک این تجربه یا تخصص یا مهارت تصمیم گیری در مورد من نوعی رو داشته باشید. ک بگید تو لایق اینجا هستی تو یکی نیستی. (قبلنم گفتم واحد نظارتی درستی بالای سرتون نیست ک این اتفاق افتاده) این که میاید و میگید تو تدبیر و فلان این کار رو نداری خیلی حرف قشنگیه. اما واقعا طرفی که میشنوه خورد میشه و اذیت. چون من واقعا نمیتونم تدبیر رو توی رفتار مدیرای فعلی هم ببینم. اما هرچی من بگم شما یه حرفی روش میزنی که کارتو توجیه میکنه. پس بهتره قائله ختم بشه.
در نهایت.
من اگر مدیر اون انجمن می شدم. در مورد عکاسی این کار ها رو میکردم:
مسابقه: کارگاه عکس نگاه تهران. متعلق به یکی از هم دانشگاهیا و دوستای نزدیک مادر من هست. با کمک ایشون من توی اون پیج اینستا ک مدیر تیمی هستم ک میچزخوندش بارها مسابقه برگزار کردیم و جایزه دادیم (سوابق توی پیج هست)
آموزش : آموزش های ویدئویی ک خودم درست کردم و یا اونایی که از دیجی کالا گرفته بودم، بعلاوه دسته بندی آموزش و تفکیکش به یه زیر انجمن یکی از فکرام بود.
و خیلی فکرای دیگه که داشتم. و وقتی دیدم اسم انجمن عکاسی ک خاک گرفته بودش تو تاپیک مدیر گزینی نیست گفتم اضافه کنن و گفتن باشه و من بال دراوردم و بعد گفتن تو بی تدبیری و همه فکرام نابود شد. در مجموع بهتره ساکت باشم تا به قول خانوم، منفور همه نشم.
همگی موفق باشید

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

ممنونم از پ.خ هاتون!
ولی من تا گرفتن جواب ادامه میدم :-"

اینم پست اولم بود خانم زهرا ( :) ) که جواب ندادم به حرف کسی بلکه سوال پرسیدم:
به نقل از مُحمد :
سوال داشتم که اگه به یکی از مدیر انجمنا انتقاد داری بیایم به شما بگیم تو پ.خ یا نه به خودش؟

بعد یچیزی سر آقای فریبرز نیرمان گفت یه ملاک هایی هست:
1.میزان شناخت مدیران رده بالا از کاربر ، با توجه به سوابق و نحوه برخورد کاربر در مسائل مختلف در سطح انجمن.
2.تعداد پست های کاربر در انجمن مربوطه به نسبت کل پست هایی که ارسال کرده است.
3.مدت حضور کاربر در انجمن مربوطه به نسبت مدت حضور در سایر انجمن ها.
4.سابقه ایجاد تاپیک و تولید محتوا در انجمن مربوطه.
الان مدیر مباحث عمومی المپیاد خانم ولیخانی:
تو شماره 1 رو که نمیدونم :-"
ولی شماره 2 و 3 رو دقت کنید میبینید فقط 8 پست در این انجمن دارند با توجه به 347 پستشون و فقط 0.22% مدت حضور دارن با توجه به 25 روز مدت حضور کل
و درمورد 4 هم ایشون یک عدد تاپیک هم در این انجمن نساختن!

و سوالم در نهایت اینه که ایشون از دستتون در رفت یا شماره 1 خیلی مهم تر از بقیست یا این مورد بالا فقط برا بعضیا مشمول میشه( :-"

و خانم ولخیانی لطفا جواب ندید چون همه چیز معلومه و نمیتونید کتمان کنید که مثلا پستای من بیشتر بوده یا فعالیتم یا پست با محتوا گذاشتم

الان منتظر داخلیام :| معطل نکنید دیگه منو دمتون گرم :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من به بحثی که الان پیش اومده کاری ندارم قضاوت هم نمیکنم، ولی الان که داشتم این تاپیکو میخوندم پستی به چشمم خورد که توش کسایی که تو این انجمن زیاد فعالیت داشتن "ولگرد" خطاب شده بودن. آقای عزیز مایی که سه چهارساله وقت گذاشتیم واسه این سایت و کمک به بهتر شدنش کردیم اصلا خوشمون نمیاد کسی به وقتی که برای این سایت گذاشتیم و علاقه ی خاصی که بهش داریم توهین کنه و اسمشو ولگردی بذاره. شما بذار از راه برسی بعد شروع کن به قضاوت کردن درباره دیگران و ولگرد گفتن بهشون و مسخره کردن تایمی که صرفا به خاطر علاقشون از درس خوندن یا خیلی کارای دیگشون زدن و گذاشتن رو این فروم.

+ به بقیه بحث هم کاری ندارم و ادامه ش نمیدم. فقط خواستم بگم که این نوع خطاب کردنِ عده ی زیادی که تو این فروم فعالیت دارن درست نیست.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

شما رو نگفتم.
کسی رو گفتم که از 900 تا پستش 200 تاش تو تاپیکایی هست ک پست آخر اون تاپیکا این بوده "تاپیک بی هدفه. تاپیک بی معنیه. تاپیک داغونه. قفل میشه".
بخاطر لحنم معذرت میخوام. منم پیشرفت سایتو میخوام و منظورمو بد برداشت کردید. من منظورم دقیقا یک یا چند شخص خاص بود.

+منم دیگه به این تاپیک نمیام. به نظرم بجث مدیر گزینی رو ادامه ندیم :)

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از مُحمد :
ممنونم از پ.خ هاتون!
ولی من تا گرفتن جواب ادامه میدم :-"

اینم پست اولم بود خانم زهرا ( :) ) که جواب ندادم به حرف کسی بلکه سوال پرسیدم:الان مدیر مباحث عمومی المپیاد خانم ولیخانی:
تو شماره 1 رو که نمیدونم :-"
ولی شماره 2 و 3 رو دقت کنید میبینید فقط 8 پست در این انجمن دارند با توجه به 347 پستشون و فقط 0.22% مدت حضور دارن با توجه به 25 روز مدت حضور کل
و درمورد 4 هم ایشون یک عدد تاپیک هم در این انجمن نساختن!

و سوالم در نهایت اینه که ایشون از دستتون در رفت یا شماره 1 خیلی مهم تر از بقیست یا این مورد بالا فقط برا بعضیا مشمول میشه( :-"

و خانم ولخیانی لطفا جواب ندید چون همه چیز معلومه و نمیتونید کتمان کنید که مثلا پستای من بیشتر بوده یا فعالیتم یا پست با محتوا گذاشتم

الان منتظر داخلیام :| معطل نکنید دیگه منو دمتون گرم :D
من گفتم اگه با مدیری مشکل دارید بیاید پ. خ بدین نه که تو تاپیک دعوا راه بندارین[nb]یه لحظه حس کردم به یه زبون دیگه حرف زدم :|[/nb]
قرار نیس واسه انتخاب مدیر گزینی به کاربری توضیح بدیم چرا و به چه دلیل فلانی مدیر شده
مسائل مدیریتی رو لزومی رو نداره واسه کسی شرح بدم
فقط یه چیزی نتایج 2هفته آزمایشی هم به زودی اعلام میشه
لطفا این بحثای الکی رو هم وارد این تاپیک نکنید :-"

• لایک
امتیازات: Moshk

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

بسیار ممنون بخاطر جواب
و یه سوال دیگه دقیقا تو این تاپیک باید چکار کنیم؟
بخاطر این میگم که ما هرچی میگیم میگید بیاید پ.خ و اینجا نگید و شلوغ نکنید و دعوا راه نندازید :D خب پس چرا این جا رو زدین اصلا؟ قفلش کنید راحت تره!

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

اسم تاپیک هست انتقاد از مدیران داخلی خب نه دعوا راه انداختن و اعتراض راجب مدیر انجمن :-"

توي اين تاپيك دوستان عزيز هرگونه انتقادي از عملكرد مدیران داخلی دارند بيان مي كنند البته اين كار مستلزم سه شرط هست:
1.اين انتقاد بر پايه منطق باشه نه اين كه فقط يه نفر بخواد بياد الكي از مديران سر يه موضوع الكي انتقاد كنه تا منجر به تخريب مديران بشه....
2.مسائلي كه قبلا مطرح شدن و به نتيجه رسيدن لطفا مجددا مطرح نشن....
3.براي هر انتقادي كه دارين پيشنهاد هم بيان كنيد....
اين تاپيك فقط براي كمك به بهتر شدن سايت هست پس لطف كنيد نظرات سازنده بديد.....
ممنون از همكاريتون.... :)

• لایک
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

تنها ایرادی که من از شما میتونم بگیرم اینه که بیشتر از اینکه به عنوان یک تیم عمل کنید، صرفا یه گروه هستین. یعنی هماهنگی زیادی با هم ندارین انگاری.
بعدش یه چیزی که به ذهنم رسید برای مدیر گزینی های بعدی، درخواست دادن افراد رو محدود کنید به پ.خ ها. چون نمایش داده شدن به کاربرا و لایک خوردن (اونطور که من دیدم) و اطلاع پیدا کردنشون از کارای شما اشتباهه. و به کسی مربوط نیست که توی تصمیماتون چه عواملی دخیل بوده. بعد اینکه یه پیشنهاد. حداقل تعداد ستاره مشخص کنید. ک کسی ک ستاره هاش کمه کلن درخواست نده. هرج و مرج و این مشکلا هم پیش نمیاد دیگه.

• لایک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

لطفا وقتی انتقاد می کنید دوتا شرط رو رعایت کنین
۱-انتقادتون سازنده باشه. نه صرفا برای مخالفت و دعوا. چرا اون شد چرا من نه،اون به درد نمی خوره من خوبم....همه مدیر میشن،مثل وقتی که ابتدایی بودیم!همه مبسر میشن
۲-مودبانه انتقاد کنید طوری که به کسی بر نخوره...چرا الان باید مهرنوش رو ناراحت می کردین؟نیلوفر بس نبود؟؟
*البته که دوستان منتقد همه ی اینا رو رعایت میکنن،صرفا جهت یادآوری به خودم و همه بود

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
لطفا وقتی انتقاد می کنید دوتا شرط رو رعایت کنین
۱-انتقادتون سازنده باشه. نه صرفا برای مخالفت و دعوا. چرا اون شد چرا من نه،اون به درد نمی خوره من خوبم....همه مدیر میشن،مثل وقتی که ابتدایی بودیم!همه مبسر میشن
۲-مودبانه انتقاد کنید طوری که به کسی بر نخوره...چرا الان باید مهرنوش رو ناراحت می کردین؟نیلوفر بس نبود؟؟
*البته که دوستان منتقد همه ی اینا رو رعایت میکنن،صرفا جهت یادآوری به خودم و همه بود
واقعا نمیخام ادامه بدم ولی...
1- سازندس چون بر چگونگی مدیر شدنه که مدیر بر کار ما نظارت داره پس باید مدیر لایق باشه. مبصر درسته البته
2- ببینید یه اصلی هست که هیچکس از انتقاد خوشش نمیاد چه نوع خوبش چه بدش چه برسه تو جمع ازش انتقاد بشه! ما اصلا خانم ولیخانی طرف حسابمون نبود صرفا یه مثال بود که این فاکتور های انتخاب مدیر سر ایشون استفاده نشده و سر فریبرز شده، پس ایشون نیاز نبود ناراحت بشن، جواب بدن و ... داخلیا باید جواب بدن که بعله جواب کاملا قانع کننده ای دادن بیاین پ.خ این تاپیک جای دعوا نیست! که اصلا دعوایی نبود که فقط یسوال بود که غیر پیازی اومدن دعواش کردن :-" و منو مجبور به جواب
*صرفا؟! اگه صرفا جهت یادآوری بود چرا گفتین "چرا الان باید مهرنوش رو ناراحت می کردین؟نیلوفر بس نبود؟؟"

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد
پاسخ : انتقاد از مدیران داخلی

عاغا من این بحث رو میخوندم چون پست داشتم اینجا و تو پاسخ ها برام آپ میشد ولی پستی ندادم که یوقت دخالت کرده باشم تو موضوع، یا بحث که بخودی خود آرامش زیادی نداشت یوقت هیجانی تر بشه
اینجا الان من یسری حرفای خودم هستش که خواستم بگم و فک کنم بخشاییش در حیطه ی انتقاد از مدیران داخلی بگنجه ولی امیدوارم بدموقع نباشه و منظور آروم من رو متوجه بشید که حامل هیجان خاصی نیس، حدس میزنم بخش زیادیشو هم خودتون بدونید +اگر جای خصوصیتری ممکن بود حتمن اونجا میگفتم که این منظور آروم بودن و پیشنهادی بودنش بهتر منتقل شه
۱.برا شخص خود من که سابقه ی اعتراضات اینچنینی رو داشتم معترضین اینجا خ قابل درک هستن و بنظرم اصولن ریشه ایندست اعتراضات اینه که فرد تواناهایی در خودش میبینه که فک میکنه بدرد اون انجمن میخوره و میتونه به اونجا کمک کنه، و مدیریت انتخاب شده رو درست یا غلط فاقد اون تواناییا میدونه، برا همین بنظرش مدیرگزینی نادرست میاد و اعتراض میکنه. (در اساس منظور مثبت و خوبی داره)
فک میکنم اگه مدیرای داخلی خوب اساس این رفتار اعتراضی رو درک کرده باشن این جوابای از بالا که معصومه(بره ناقلا) اشاره کرد و در مواردی باش موافقم ولی نمیخوام مصداقی بگم که جبهه گیری شخصی ای پیش بیاد،و بعضی برخوردای تند دیگه که باعث هیجانی تر شدن بحث میشه خیلی کمتر رخ بده
۲. کسانی هم که اعتراض میکنن معمولن داشتن توانایی یا اطلاعات و تخصص رو کافی میدونن و دقیقا وقتی مدیرای بالاتر بش بگن شناخت ما ازت کافی نیس یا شناخت کافی و تدبر! لازمو نداری حس میکنن مدیر اطلاعات و توانایی و تخصص اونارو زیرسوال برده و عصبانیشون میکنه،
راستش این بنظر من بخاطر کم توضیح دادن مدیران و توجه نکردنشون به تجربه و دید ایندست کاربراس، و متاسفانه رفتار بدی که من بهش انتقاد دارم و البته کم پیش میاد اینه که گاهی طوری رفتار میشه که جواب میدن اوکی اطلاعات داری برو واس خودت استفاده کن یا دوس نداری نیا سایت یا چرا مدیریت اینجا برات مهمه و ... که همش کاربرو زده و میپرونه اونم کاربرایی که معمولن اطلاعات،توانایی یا تخصص یا حداقل علاقه دارن و اگه بهشون تفهیم بهتری بشه و به راهش باهشون برخورد بشه در آینده دستشون میاد و کاربرایی بسیار خوبی برا سایت خواهند بود(اونایی که میتونن محتوا ساز باشن)

ببخشید باز دو پست شد و من با موبم، اگر حرفام خوب نبودن هم نیت خیر من رو درک کنید :-" و با عذر فراوان لطفن ترکیب بشه

‏‎شاید یکم مشکل باشه اما غیر ممکن نیس توضیح دادن اینکه توانایی یا اطلاعات و تخصص افراد قابل احترامه ولی سمپادیا یه فرهنگ خاص خودش داره که معمولن(نه همیشه)کاربرای جدید باهش آشنا نیستن، که هم ارز یچیزی مث روابط عمومیه ، مدیری که روابط عمومی نداشته باشه شاید تکنیسین عالی ایه اما مدیریت انجمنای سمپادیا بخش زیادیش روابط با کاربراس و آشنایی با سبک فعالیت سایت و اینجور چیزا که نیازه، بعدم طرف با توجه به اطلاعاتش به فعالیت و آشنا شدن با فرهنگ غالب سایت و یا حتی درصورت نیاز هماهنگی برا معاونیت و کارآموزی پیش مدیر اون انجمن برا کسب تجربه هدایت بشه.
بنظر من اینجور هنر و رفتار دو سر سود رو باید مدیرای داخلی با تجربه ای که دارن نشو بدن، تو پر کاربرا زدن و محافظه کاری ساده تر و مضرتره.

‏۳. یه حالتی هم هست مدیرگزینی واقعن ایراد داره و خیلی بد انجام میشه و خب پیش میاد هم که هم کاربرا هم خود مدیرای داخلی باید درک کنن محذورات کار داخلیا و ممکن بودن اشتباهات.

×ترکیب شد. :‌)

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

درکمال احترام، تذکر میدم به همه ی دوستان، لطفا توی این تاپیک بغیر از مدیران داخلی و بالاتر پاسخ ندید. مشکلات بعدی ایجاد میکنه. ممنون.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

سلام. آیا اگر کسی به عملکرد یک مدیر اعتراض دارد باید بیاید اینجا اعلام کند؟ زیرا مدیران داخلی وعوه دادند پس از اتمام مدت آزمایشی، پروسه کار مدیران بررسی و مدیرانی ک فعالیتشون ناکافی بوده برکنار خواهند شد. اما من چیزی ندیدم. یه پست دیگر هم با این مضمون دادم ک گویا پاک شد.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine