• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

به نقل از مُحمد :
سلام من از وظایف مدیران داخلی باخبرم و میدونم وظیفه اصلی اینه که به سایت سامان بدن
ولی یک مدیری هست که میشه رفتار های ایشون رو پای بی تجربگی گذاشت ئلی هر چی هست لطف بررسی بشه
اخیرا هم این شد:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,106689.msg1309547.html#msg1309547
ایشون هر گونه تاپیک مشابه رو ارجاع میده به تاپیک پایه مورد نظر
الان بنظر شما ما تاپیک فرضا هشتم نداریم ایشون باید کجا بپرسه سوالاشو برای این موضوع یه تاپیک قدیمی هست مثل سوالات ریاضی یا سوال تو فیزیک سوال و اشکالات و پرسش و پاسخ شیمی که مخصوص این سوالات هستن و این جور انجمن ها محل بررسی این موضوعات و سوالاته نه نه مشاوره تحصیلی
با تشکر!
خب پس ب نظر شما تاپیک هر پایه برا چیه؟؟ مثلا بیاین بگین درش شما کجاس درس ما کجاس و تموم؟؟؟
من کاملا با فرز موافقم و بخاطر همین استدلال که امکان اینکه به سوالا تو تاپیک هرج داده بشه بیشتره.
من ارجاع دادم چون ب نظرم غیر عادیه تاپیکی باشه که مثلا موضوعش این باشه که کتاب مورد نظر برا فلان درس برا اول دبیرستان...یا مثلا فلان سوال جوابش چیه...
اینا باید تو تاپیک هر پایه بحث بشه

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

قانع شدم چه مدیرای خوبی :-"[nb]دلیل: وقت گذاشتین گوش دادین و جواب دادین[/nb][nb]هرچند انتقاد الکی پذیر نیستین این دیسلایکا چیه دادین :-"[/nb][nb]یچیز دیگم اینک آروم باشیین دعوا نداریم که :D همه داریم برای بهتر شدن فروم زحمت میکشیم[/nb]
ولی در کل خوبه به اون تاپیک هم اشاره بشه و هم به تاپیک پایه ها

+یک چیز دیگم اینه که انجمن های المپیاد ریاضی و ریاضی مدیریتشون با PETERSON است بعد ایشون مدت زیادیه نیومده و احتمالا هم خیلی کم بیاد میشه یه مدیر موقتی چیزی برای این تاپیکه در نظر گرفته شه تا مدیر گزینی بعدی یه سروسامونی بگیره! و اینکه از کار مدیر داخلیا کاسته بشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

سلام :)
به عنوان یه کاربر چهار ساله ی سمپادیایی شاهد صحنه هایی بودم که اصلا جالب نبود
چند وقت پیش که بی پرده با افای مطهری بود گفتن که میخواستن یه جا برای اتحاد سمپادیا باشه.
الان خیلی از خاک انجمن خورده های این جا که کاربرای جدید و رو لوس و بد میدونن کارایی دون شانشون انجام میدن،این که دوستاتون رفتن خیلی تلخه و همه ی ما متوجهیم
این که جو مثل سابق نیست همه میدونیم ولی سمپادیا در و دیوار نیس،ماییم که خوب یا بدش میکنیم
نقاط مثبت ایبن جا خیلی زیاده
و انتقاد من اینه چرا اجازه دادین این جنگ و دعوای زشت درز کنه؟؟
امیدوارم مثل اون پستم پاک نشه

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
و انتقاد من اینه چرا اجازه دادین این جنگ و دعوای زشت درز کنه؟؟

ببینید من هیچ کارم ، صرفا به عنوان یه کاربر بنظرم این پست جواب خیلی خوبیه برای سوالتون :

به نقل از پوریا عابدی :
وقتی نیستین توی ماجرا قضاوت نکنین
من خودم ب عمرم آدم شمشیر نبودم.همیشه مینوشتم هیچوقت هم ب دعوا و کل کل اعتقادی نداشتم.تو این مدت بودنم تو این سایت هم فکر کنم دوبار دعوام شده باشه با کسی و جواب حرفاشو داده باشم اینجا
منتها بحث اینه ک سایت داره نو میشه.ب معنای اخراج یکسری از بچه ها نیست.این سایت سایت هرکسی هست ک خودش رو سمپادی بدونه
ب معنای اخراج یکسری طرز تفکرهاست.تفکر بالاتر بودن.چیزی ک خود من هم خیلی داشتم و الان میخوام از درون خودم اخراجش کنم
بذارین اینجوری ب قضیه نگاه کنیم ک ما داریم سعی میکنیم تو این دعواها اصالت تک تک همین جبهه بندی ها رو زیر سوال ببریم
میدونیم متناقض نماست جنگ برای دست یافتن ب صلح!
منتها واقعا چیزیه ک داره اتفاق میفته..
سمپادیا سایت دوست یابی شده بود.اگه اول و دوم دبیرستان کسی این حرفو ب من میزد میاوردمش اینجا و بش نشون میدادم محتوا و تولیدش تو یک فروم یعنی چی
اما از سوم دبیرستان شروع شد و الان ک تازه وارد دانشگاهم نمیتونم جوابی بدم در برابر این حرف.بله سمپادیا نیاز داره ب پوست انداختن.نیاز داره ب شکسته شدن این جبهه بندی ها.این تیم کشی ها

دقیقا بانگم ب همین دلیله.فارغ از هر سنی.هر درجه ای تو سایت.هر تعداد پست یا لایک.هممون شروع کنیم کمک کنیم ب اینکه وقتی تو سمپادیا هستیم احساس بهتری داشته باشیم.احساس نکنیم وقتمون داره هرز میره.احساس کنیم داریم بازم مثل سابق آدم ارزشمند پیدا میکنیم

ب نوبه ی خودم معذرت میخوام بابت از کوره در رفتنم.و معذرت میخوام بابت لحن بدم

و اینکه بیاین ادامه ش ندیم دیگه. :D

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

من این جوی رو که میبینم دلم نمیخواد باور کنم

یعنی متوجه نمیشم این اختلافات رو ....

اغلب هم کسانی هستن که من براشون واقعا احترام قایل هستم

من تقریبا از چیزی خبر ندارم اما بقیه کاربران رو مدیر ها یه حساب جداگونه باز میکنن و اگه هم واقعا مطلب مهمی بوده دلیلی نداشته بیرون بیاد

از بین مدیر ها

صرفا به عنوان کسی که چند سالی هست فعالیت دارم و دارم از بیرون نگاه میکنم لازم بود بگم :)

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

یه سوال فنی.. اینا چه ربطی به داخلی های بیچاره داره؟
مگه ما کاری کردیم؟
دیواری کوتاه تر از تاپیک ما نبود؟ :-?

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از TOPOL. :
یه سوال فنی.. اینا چه ربطی به داخلی های بیچاره داره؟
مگه ما کاری کردیم؟
دیواری کوتاه تر از تاپیک ما نبود؟ :-?

چون داخلی ها رو اغلب میشناختم اینجا گذاشتم پستمو صرفا

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

من مطمئنم وقتی میخوان برای تیم فرمول یک راننده استخدام کنن
نمیرن دنبال کسی که بهترین راننده سرعت در دسترس هست و حرفه اش اینه
میرن و یک مربی آموزش رانندگی رو پیدا میکنن که تجربه و مدرک داره

دقیقا مثل مدیر گزینی واسه انجمن ها. اینجا هم مثلا برای انجمن
عکاسی کسی انتخاب نمیشه که سایت میچرخونه و یا تو مسابقه عکاسی برنده شده
کسی انتخاب میشه که ستاره هاش پر رنگ تره و مدرکش هنره (شاید عکاسی)

این تفاق به خصوص باعث سردردم میشه چون این اواخر خیلی تکرار شده و واقعا آزار دهنده ست
سر کار کسی که کارش معماریه داخل کار تو که اونجا رفتی واسه تبلیعات و درست کردن بنر
و کارت ویزیت و عکس گرفتن و . ... ددخالت میکنه و برمیداره یه چیزی از طرف خودش درست میکنه و به خاطر مدت بیشتر حصورش اونجا کار مزخرف اون ک در حد دبستانه قبول میکنن و کار تویی که چهار ساله این زمینه اصلی فعالیتته ساکتت میمونه. میری داخل و با اون قیافه کریه ش میخنده و میگه هه هه من اینارو درست کردم مجبور لبخند تحویل بدی
اینجا نه. اینجا میتونی بری و ساکت بشی یا مثلا دیگه فعالیت نکنی.

خیلی باحاله. البته من کاملا راضی ام. توی دنیای واقعی هم همینه! همه تصمیما به حق گرته میشه و ما همیشه آزادیم که رضایت کامل خودمونو به صورت هرچه بلندتر بیان کنیم :) جرمی توی تاپ گر یبار برگشت زمان یکی از ماشینا که ساخت فرانسه بود رو از روی بورد برداشت انداخت پایین گفت این قبول نیست. تماشاچیا گفتن بووووووووووو. گفت بو نکنین اینجا همینه دیکتاتوری! دموکراسی میخواین برین ایران!

تعریف مدیر هم چیز جالبیه که توی لغت نامه نگاه کردم: 2- (ص.) لایق. باتجربه برای اداره کار
تبریک به مدیران جدید انجمن.موفق باشید. نظر شخصی من ربطی به توانایی های شما نداره صرفا خواستم حرفمو گفته باشم.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

لازمه بازم بگم مدیرگزینی، دست یه نفر نبوده. تیم مدیران داخلی مشورت کردیم، و به این نتیجه رسیدیم. پس نپرسین چرا من مدیر نشدم، چرا فلانی مدیر شد. چون یه نفر نمیتونه پاسخگو باشه. این چیزی بوده که تیم مدیران، بحث و بررسی کردیم تا به این نتیجه رسیدیم. پس نظر شخصی بنده و یا هیچ شخص دیگه ای نبوده. ما سعی کردیم بهترین ها رو انتخاب کنیم و همیشه بین بهتر و بهترین مسلما اون بهترینه انتخاب میشه.
حالا اگه کسی هم این وسط مدیر نشده به فعالیتش ادامه بده ایشاالله دفعات بعد...
و درضمن با اکانت مولی کسی مدیر نمیشه :-"

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

حالا انتقاد شما رو كه مديران داخلي بايد بيان به صورت جزيي و موردي جواب بدن اما يه نكته‌ي كلي رو لازم مي‌دونم بگم.

تا بوده هر بار كه مديرگزيني انجام شده اين مسئله تكرار شده كه «شما بر اساس ستاره مدير انتخاب مي‌كنين.»؛ آقا جان يه لحظه با خودتون منطقي به قضيه نگاه كنين، ستاره بر مبناي چي حساب ميشه؟ 1. زمان حضور در انجمن 2. تعداد پست
طبيعيه كه كسي كه بيشتر حضور داشته توي انجمن و پست هاي بيشتري داشته مديران داخلي موقع انتخاب چيز هاي بيشتري در مورد عملكرد طرف مي‌تونن بررسي كنن. مدير ميره انجمن درخواستي رو باز مي‌كنه مثلا، يه نگاه كلي مي‌ندازه، يا ميره پروفايل شخص رو باز مي‌كنه، آمار فعاليتش توي اون انجمن رو نگاه مي‌كنه، يا مثلا نگاه مي‌كنه ببينه توي فلان پروژه‌ي مرتبط توي سايت همكاري كرده. بايد بتونه يه سابقه‌اي پيدا كنه كه ببينه اين فرد براي مديريت مناسبه يا نه.

نكته ي بعدي؛ چند وقته هي يه سري راه ميرن ميگن ديكتاتوريه و كسي نميذاره ما حرف بزنيم و فلان؛ كي مديرا از انتقاد كردن جلوگيري كردن؟ كي كسي پستي كه شما اومدين انتقاد كردين رو پاك كرده يا پيچونده؟ :د
+ مسلما اينكه بعضي ها ميرن توي ح.ب مشكلات و انتقاداتشون رو مطرح مي‌كنن و پاك ميشه جزو اين حساب نيست. ح.ب جاي انتقاد كردن نيست، پست نا به جا هم پاك ميشه.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

همین که کسی میاد انتقاد میکنه و منفی(دیسلایک) میگیره خودش نوعی جلوگیری از انتقاده
و انتقاد هم در جهت بهبود و اصلاحه و کسی یا مدیری نیست که کامل باشه! پس انتقاد وارده و مفید و خوب برای سایت ولی با این وضع کسی نمیاد انتقاد کنه و از خودم هم تشکر میشه که با شهامت اومدم تاپیکو بالا کشیدم :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

هروخ براتون جا افتاد همونطور که لایک نشونه موافق بودنه، دیس لایک هم نشونه موافق نبوده نه دشمنی یا دعوا بیاین بگین اینو. من الان دیس دادم ینی چی؟ ینی با انتقادش مخالفم، همین! نظر منه فقط.

پ.ن: در کل گفتم، میدونم که منظورت فقط با دیس من نبود.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

خب نه ببین مردم دیگه آزادن بیان بدن
ولی یک مدیر داخلی نباید با یک انتقاد مخالف باشه انتقاد فقط معنیش مخالفت نیست! و در جهت بهبود چیزی گفته میشه پس در هر صورت یک مدیر داخلی نباید باش مخالف باشه[nb]چون در اون صورت یعنی مخالف بهبوده![/nb] اگه واقعا در یک سطح مدیر داخلی باشه! یک مدیر داخلی باید تو پستش خوب جواب بده و جای خودش رو تو سایت و دل مردم ( :-") محکم تر کنه.

نقد را «سره از ناسره جدا کردن» و «شناختن محاسن و معایب» گفته‌اند. در اصطلاح، نقد به مفهوم داوری و قضاوت دوجانبه در مورد یک گزاره‌است. این واژه در لغت به معنای «بهینِ چیزی را گزیدن» آمده‌است. انتقاد اگر چه معادل این واژه نیست و تفاوت‌هایی مفهومی با آن دارد، اما همواره همراه این واژه بوده‌است.

نقد یعنی پیدا کردن خوبی ها از میان بدی ها .نقد به یک اثر کمک میکند که ان اثر اعتبار یابد.اگر از یک کار یا یک مقاله ویا... انتقاد شود باعث می شود که نقاط بد ان کار اصلاح قرار گیرد.نقد در هر زمینه اصول و قواعد خاص خود را دارد .کسی که اثری را نقد میکند منتقد نام دارد.منتقدان باید ریزبین دقیق وبا سرعت باشند. در نقد یک فیلم عواملی چون صدا تصویر نور بازیگران و... اهمیت دارند. فیلم های پر طرف دار بیشتر مورد نقد قرار میگیرند . منتقدانی که در روز نامه ها کار می کنند تمامی اخبار را مورد برسی قرار می دهند و به این نقد، نقد ژورنالیستی میگویند.اما در بیرون کانی منتقد هستند که تخصصی در زمینه های هنری داشته باشند. نقد های مثبت ومنفی: نقد مثبت یک اثر باعث پیدا شدن طرف دارانی برای یک اثر است ولی نقد منفی باعث می شود که طرفداران به بحث ومجادله با منتقد یا منتقدان بپردازند... امروزه نقد در تمامی عرصه ها علمی فرهنگی سیاسی و...وجود داردواین نقد باعث پیشرفت اثر یا شخص می شود .البته در نقد باید به دیگران و نظر انها احترام بگذاریم . نقد باید با رعایت اصول اخلاقی وبا دیدی کار شناسانه انجام شود.
انتقاد نزدیک مفهوم نقد است اما بیشتر به «قضاوت منفی اما عینی» در رابطه با گزاره‌ای گفته می‌شود. با این حال نقشی مثبت برای این امر قائل شده‌اند. در اصطلاح رایج و برای رساندن کارکردهای مختلف آن، بعضاً این واژه به همراه واژه‌هایی چون«مخرب» و «سازنده» به کار می‌رود.
از ویکی پدیا

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بحث اینه که اصن این حرف ایشون ربطی به بهبود نداره که بخوایم مخالف باشیم یا موافق محمد جان . ایشون که اینقدر براشون بی اهمیت هست این قضایا ، چجوری دیروز به بنده پی ام داد بلافاصله بعد اعلام نتایج و دلیل قبول نشدنش رو میخواست و اتفاقا آخرشم گفت مهم نیست براش و باز اینجا هم اومدن و گفتن و بازم تهش گفتن مهم نیست ؟:د مطمئنا این انتخابا رندوم نبوده ، مطمئنا الکی نبوده ، مطمئنا یه سری دلایل بوده که ایشون با تجربه ای که داشتن انتخاب نشدن ، فقط داشتن تجربه و غیره که نیست ، نداشتن سو سابقه و اینا هم در نظر میگیریم ! ظاهر قضیه رو که نگاه نکنین دیگه ، 5 تا مدیر داخلی یعنی همشون از دم راحتن که میرن نگا کنن تاریخ عضویت طرف کی بوده ، بعد بذارنش مدیر بشه ؟ اگه به نظرتون اینقدر الکی هست ، من دلیلی نمیبینم که بعضی انجمن ها ، با اینکه چند نفر براشون درخواست داده بودن ، همچنان خالی بمونه از مدیر !
ما همچنان هم میگیم انتقاد بکنیم ، ولی اول خواهش میکنیم برین معنی انتقاد رو درست متوجه بشین . ناراحت هستین که انتخاب نشدین ، درسته ، حق هم دارین ، ولی نیاین از دم همه چیز رو زیر سوال ببریم ! با کسی اصلا و ابدا مشکل و خصومتی نداریم . اصلا اونقدری شناختی نداریم از بعضیا که بخوایم بر اساس این چیزا تصمیم گیری کنیم !

* آقا فریبرز : شما تا دیروز هاشمی نژاد 1 نبودی ؟:-" بعد مدیر گزینی تغییر دادین مرکزتون رو به شهید اژه ای و البته شهر اشتوتگارت ؟:-" خلاصه ، ایشالله که فعالیت خوبتون ادامه بدین تو سایت ، به دل هم نگیرین چیزی از ماها ، ممنون.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

خیلی مدیرای گلی داریم :D

انشالله همینجوری با منطق ادامه بدین ;;)
نقد بودن ایشون :D

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

خب طی پ.خ هایی که برام اومد دوباره راغب شدم که پست های اخیرتون رو جواب بدم. اول از همه بگم من وقتی از یک مساله ناراحت میشم عکس العمال های غیر منطقی نشون میدم (مثلا همین دیروز پاک کردن مشخصات پروفایلم. تمام روز سردرد بودم -توضیح میدم چرا- و همش به حرف هایی که بهم زده شد فکر میکردم! من آدم کم شعوری نیستم فقط زود از کوره در میرم. حتی همین عکس صفحه اول توی اخبار که مال رادیو سمپادیا هست توی وبسایت من آپلود شده چون به درخواست یکی از بچه ها درستش کردم و بهش دادم. میخواستم اونجا یه عکس دیگه با همون اسم آپلود کنم دق و دلیمو توش خالی کنم بیاد صفحه اول اخبار :)) خدا رو شکر که نکردم. اما الان کاملا منطقی میخوام حرف بزنم.) من دیدم که توی قوانین سایت نوشته شده که :
پ) پیغام‌های خصوصی
۱. دسترسی
- هیچکس به جز کاربر، حق دسترسی به پیغام‌های خصوصی دیگران را ندارند و افشای پیغام‌های خصوصی ممنوع است.
اما خب ازونجایی که پوریا حرف من رو توی پ.خ که بهش دادم اینجا گفت مطمئن شدم که عیب نداره حرفای بین مدیر و کاربر زده بشه پس پیغام هایی که از طرف مدیران اومده رو ذکر میکنم. اگر کسی خواست اسکرین شات هم دارم میتونم برای برطرف شدن شکشون بهشون نشون بدم. ولی اینجا بر خلاف قوانین چیزی نمی‌نویسم. اگر هم مدیران عزیز خواستن میتونن پست منو ویرایش کنن طبق اختیاراتی که بهشون داده شده.

خب اول از همه:
به نقل از The Sustainables :
و درضمن با اکانت مولی کسی مدیر نمیشه :-"
قاعدتا مظورتون مولتی بوده. من زمانی که درخواست دادم و یکی یکی مدیران به سمت من هجوم آوردن که برو بمیر تو مولتی هستی بهشون توضیح دادم که من مولتی نیستم. اکانت قبلی من بن شده بوده اون هم به درخواست خودم. و توی اون اکانتم هم نوشتم که من دارم با این فعالیت میکنم. من مطمئنم شما به خاطر مدتی که توی انجمن بودی دارای سواد بالای اینترنتی و کلن انجمنی و اینا هستی و معنی مولتی رو میدونی اما برای تاکید بیشتر میگم:
مولتی اکانت به دو یا چند اکانت اطلاق می شود که مجموعه ای از رفتارها در آنها اتفاق افتاده باشد که به منزله حضور یک کاربر مجزا در انجمن می‌تواند رخ دهد. به بیان دیگر زمانی به چند اکانت مولتی گفته می شود که یک نفر به صورت همزمان در بین آن اکانت ها وجود داشته باشد.
همجنین باز هم مطمئنم سوادتون از من بیشتره ولی من نمیدونستم و رفتم و گشتم و اینو پیدا کردم:

چند - چندگانه : (Multiple (multi
حساب - حساب کاربری : Account
بنابراین من مولتی اکانت نیستم. چون از اون اکانتم برای سو استفاده به نفع این یکی، و از این یکی برای سو استفاده به نفع اون یکی، استفاده نمی‌کردم. همچنین اون اکانتم بن شد اما باز مطمئنم شما سوادتون توی این زمینه بیشتره اما من رفتم و پرسیدم؛ بهم گفتن بن شدن چند مرحله داره که مرحله آخرش بن شدن آی پی هست. اون زمان بنده رو بن آی.پی نکردن بنابراین منو از ساختن اکانت جدید عملا منع نکردن. پس این اکانتم که با مشخصات واقعی خودم و نه به صورت دروغین ساخته شده و از حدود یکسال پیش دارم داخل فعالیت میکنم مولتی حساب نمیشه. فکر میکنم قانع کننده بود.

مساله بعدی که واقعا ناراحتم کرد این بود که کسی که توی مدرسه احساس می‌کردم یکی از دوستای خوب منه اینجا تغییر کرده. نه با ورودش به اینجا. بلکه با مدیر شدنش.
به نقل از پـــوریـــــا . ک :
فقط داشتن تجربه و غیره که نیست ، نداشتن سو سابقه و اینا هم در نظر میگیریم !
بعد از دیدن این خوشحال شدم که مسوولیتی ندارم به عنوان مدیر، هرچند به فکر افتادم که کدوم "سوء" سابقه. مولتی رو که توضیح دادم. بجز اون فقط یک مورد دیگه به ذهنم رسید به عنوان سوء سابقه. اون هم یکبار که درگیر شدم با یکی از مدیران انجمن که پست های منو بی دلیل پاک میکرد. ببینید همونطور که توضیح دادم من زود از کوره در میرم. اما هنوزم توی اون مورد حق رو به خودم میدونم. قضیه از اینجا شروع شد که :
به نقل از Aroosak :
چرا ماشین همش زیر پام خاموش میشه؟ چرا نمیتونم کلاچ و نیم کلاچ رو خوب کار کنم ؟
من خودم کسی هستم که بار اول 9 سالم بود که اجازه دادن ماشینو روشن کنم و سعی کنم راهش ببرم. توی 12 سالگی برای بار اول توی کوچه رانندگی کردم (دروغ نمیگم. قدم بلنده میرسیده به کلاچ و اینا) و روزی که 18 سالم کامل شد، با این که سال کنکورم بود اما رفتم برای گواهینامه و توی هردوتا آزمون تئوری و عملی نمره کامل آوردم. با افسر هم خداوکیلی زیر دو دقیقه نشستم که پرسید رانندگی کردی قبلا گفتم آره گفت پیاده شو قبولی (افسره از 58 نفر 7 نفر رو قبول کرد، پس ولنگو بازی قبول نشدم) (; برای همین وقتی رانندگی خانوم های محترم -بعضیاشون نه همشون- و اظهار نظر های قشنگشون رو در مورد رانندگی !! میشنوم اعصابم به هم میریزه. برای همین اون روز هم با دیدن این جواب واقعا بهم ریختم:
به نقل از ✿Sadaf :
سوییچتو بچرخون ولی استارت نزن.چون ماشینای جدید یه چیزی شبیه هوش مصنوعی دارن الان.5 ثانیه طول میکشه تا این سیستم تو ماشینت درست بشه.یکم که سوییچُ میچرخونی یه صدایی میده ماشینت اون که قطع شد استارت بزن.
قسمتی که بـُـلد و قرمز کردم دقیقا مشخصه. به گفته ایشون هوش مصنوعی :)) خودرو هست که باید واسه ـش صبر کرد. اما طبق گفته ایران خودرو، سایپا، مزدا، ام وی ام، بـ ام و، مرسدس بنز، مازراتی، آئودی و ... این سیستم سوخت رسانی اولیه هست.
اگر دقت کنیم پس از بازکردن سوئیچ صدائی از پمپ بنزین شنیده می شود که نشاندهنده ارسال سوخت به سمت انژکتورها می باشد وپس از چند ثانیه این صدا قطع میگردد.این قطع شدن صدا نشاندهنده پرشدن مسیرهای سوخت از بنزین ازپمپ به انژکتور است و فشار اولیه مناسبی برای پاشش سوخت توسط انژکتورها فراهم می گردد. (منبع سایت ام وی ام)
و در نتیجه این حرف قشنگ ایشون من نوشتم "چرا چرت و پرت میگی؟ و بعدش درست قضیه رو توضیح دادم" پست من توسط یکی از "بچه" های سایت بلافاصله ویرایش شد و من اعتراض کردم گفتن که:
۳. پاسخ به تاپیک‌ها
- هر گونه تمسخر و استهزای دیگران ممنوع است.
من که فهمیده بودم با منم که بی سوادم، رفتم و دنبال کلمه چرت و پرت گشتم:
چرت و پرت
لغت نامه دهخدا
چرت و پرت . [ چ ِ ت ُ پ ِ / چ َ ت ُ پ َ ] (اِ مرکب ، از اتباع )پرت و پلا. سخنان یاوه و بیهوده . حرف مفت . دری وری .

از بین کلماتی که معنی این کلمه بودن من هیچ معنی استهزاء یا شوخی درک نکردم. من فقط خواستم بگم اشتباه می کنه اون فرد و همین کلمه رو که همه ما (البته به جز مدیران پاک و قدیس که همیشه خدا صاف و ساده ان و هیچوقت گناه نمیکنن و حرفشون وحی و رفتارشون حقه) توی صحبت روزمره مون استفاده می کنیم استفاده کردم. اینجا یه انتقاد می کنم به عملکرد مدیران. اون بچه ای که میاد و ارسال من رو ویرایش میکنه شاید واقعا حق با اون نباشه. اما چون مدت بیشتری توی سایت بوده (به قول مادر پدرا علاف تو نت) مدیر شده و اون یکی مدیر رو صدا میکنه میگه بیا به این یه چیزی بگو من نمیتونم جوابشو بدم. وو ایشون هم بی منطق و بدون تجزیه و تحلیل مساله میاد و طرف اون بچه رو میگیره. به نظر من باید یه خورده احترام برای افراد بزرگتر در نظر گرفته بشه توی انجمن و این جا افتاده از قوانین (نمیگم هرکی بزرگتره هرکار دلش خواست بکنه. میگم اینطوری یه بچه نیاد برای من تصمیم بگیره.)
بچه ای که خودش هم اشتباهات زیادی کرده. اما حالا میاد و به من میگه:
"انتظار داريد كه من از اول مدير انجمن به دنيا اومده باشم؟ "
من نمیفهمم واقعا این مدیر شدن انقدر افتخار بزرگیه؟ ای کاش روابط بین مدیران یکمی بهتر بود و درک میکردن که کی داره واسه سایت واقعا زحمت میکشه و کی میاد از راه و میگه من باحالم و دوستاش میگن آره باحالی بیا مدیر شو. (دوستاش =کسایی که میشناسنش تو سایت) ای کاش این کارای چند روز اخیر من واقعا دیده می شد و ای کاش این حرفا رو نمیزدین :)
به نقل از میم ح میم دال :
واسه من واقعا فرقی نمیکنه تورو مدیر بگذارم واسه اونجا. اگر میخوای بگو بذارم.
آقای مطهری این حرف رو راجع به انجمن گرافیک زد. پس منم میتونم زیر اسمم "مدیر انجمن" داشته باشم. ولی که چی بشه؟
این پست رو نوشتم چون واقعا به گلوم فشار میاورد "بی عدالتی" نه اینکه بگم منم مدیر شم منم مدیر شم! پس فکر نکنین که دارم این چیزا رو میگم که مدیر بشم الان. چرا! اون شب واقعا برام مهم بود که من "مدیر انجمن عکاسی" بشم و به پوریا پ.خ دادم و پرسیدم. اما پوریا اومد اینجا و یه جور دیگه گفت:
ایشون که اینقدر براشون بی اهمیت هست این قضایا ، چجوری دیروز به بنده پی ام داد بلافاصله بعد اعلام نتایج و دلیل قبول نشدنش رو میخواست و اتفاقا آخرشم گفت مهم نیست براش و باز اینجا هم اومدن و گفتن و بازم تهش گفتن مهم نیست ؟
من ندیده بودم نتایج رو و صرفا به "دوستم" پیغام دادم که بپرسم چی شد نتایج. چون توی ذهنم مطمئن بودم با سابقه ای که گذاشتم انتخاب میشم در رقابت با آدمی که ... حالا نمیگیم هیچی. خود پوریا هم میدونه با من یه جا درس خونده میدونه که من رذل نیستم و من دهنم وا موند وقتی دیدم اینطوری حرف زده. و فهمیدم اینا تاثیرات مدیر بودنه و بهش حق دادم. و بازم میگم خوشحالم ک نشدم مدیر.
این یکی دیگه از سو سابقه های من بود.حالا واقعا کلاهتون رو قاضی کنین ...

سوم.
به نقل از The Sustainables :
لازمه بازم بگم مدیرگزینی، دست یه نفر نبوده. تیم مدیران داخلی مشورت کردیم، و به این نتیجه رسیدیم.
جالبه که امروز برای من یک پ.خ از طرف یک مدیر داخلی اومد که اسم نمیبرم.
به نقل از یکی از مدیران داخلی!] سلام شما ک توی مدیرگزینی رد شدید خبر دارید کدوم یک از داخلی ها رای منفی دادن ب شما؟ [/quote] کدوم "یک" از مدیران داخلی؟! :-\ یعنی با یک رای منفی رد میشه آدم؟؟! خب این حرف ایشون نقل قول قبلی رو نغض می‌کنه. این یکی هم جالب بود از یکی از مدیران ارشد عزیز: [quote author=یکی از ارشد های عزیز] فک کنم رفتی . صرفا خواستم بگم یه سری مسائل رو جدی نگیر . من خودم با روال فعلی موافق نیستم . یه سری از داخلیا...! خلاصه رات مهم نباشه این چیزا . [/quote] بعلاوه من واقعا هنوز حس میکنم نظر شخصی دخیل بوده تا تجربه و سابقه فرد و توانایی و کارآمدی اون آدم که میخواسته مدیر بشه. [quote author=Bahar_R :
تا بوده هر بار كه مديرگزيني انجام شده اين مسئله تكرار شده كه «شما بر اساس ستاره مدير انتخاب مي‌كنين.»؛ آقا جان يه لحظه با خودتون منطقي به قضيه نگاه كنين، ستاره بر مبناي چي حساب ميشه؟ 1. زمان حضور در انجمن 2. تعداد پست
طبيعيه كه كسي كه بيشتر حضور داشته توي انجمن و پست هاي بيشتري داشته مديران داخلي موقع انتخاب چيز هاي بيشتري در مورد عملكرد طرف مي‌تونن بررسي كنن.
فکر می‌کنم من با این حرفتون مخالفم. من خودم دارم یه سایتی رو میچرخونم که در رابطه با همین کار دار فعالیت میکنه. یه گروهی دارم که 1600 نفر عضوشن و عکس میفرستن و تیم داوری ای که من راهبری میکنم بین اون عکسا انتخاب می‌کنه. خودم بارها و بارها برنده مسابقه عکاسی شدم. همه عکسهامم توی اینستاگرامم در دسترسه. اگر فردی شعور داشته باشه برای مدیریت انجمن عکاسی میره این چیزا رو چک میکنه به عنوان سابقه فرد. من مطمئنم همه مدیرای داخلی این ها رو چک کردن که من توی این پستم گفته بودم:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,106750.msg1312746.html#msg1312746
منم گروه گرافیک (نام نبردینش البته :D) و عکاسی. [1]

سابقه کاری مرتبط (مجموعا دو سال) :
چرخوندن سایت : www.mrgraphic.ir
گردوندن تیم فوتوشوتینگ : www.instagram.com/photoshooting
کلیک کنید: آموزش عکاسی - جلسات نقد عکس - برگزاری مسابقه
پروفایل اینستاگرامم : www.instagram.com/mr.amir
کلیک کنید: نمونه کار یک - نمونه کار دو - نمونه کار سه
← فعالیت تو انجمن عکاسی:
کلیک کنید: (1) (2) (3) (4)
← برگزیده نمایشگاه عکس کارگران - مشهد
← برگزیده نمایشگاه عکس توریست - کیش
همونطور که پوریای عزیز هم تایید کرد این حرفمو و من مطمئن شدم که چک شده همه چیز:
مطمئنا این انتخابا رندوم نبوده ، مطمئنا الکی نبوده ، مطمئنا یه سری دلایل بوده که ایشون با تجربه ای که داشتن انتخاب نشدن ، فقط داشتن تجربه و غیره که نیست ، نداشتن سو سابقه و اینا هم در نظر میگیریم ! ظاهر قضیه رو که نگاه نکنین دیگه ، 5 تا مدیر داخلی یعنی همشون از دم راحتن که میرن نگا کنن تاریخ عضویت طرف کی بوده ، بعد بذارنش مدیر بشه ؟ اگه به نظرتون اینقدر الکی هست ، من دلیلی نمیبینم که بعضی انجمن ها ، با اینکه چند نفر براشون درخواست داده بودن ، همچنان خالی بمونه از مدیر !
من بعد خوندن این پست و پست های پشت سر هم و پ.خ های دیگه ای که از طرف داخلی ها اومد برام اصلا حس نکردم که میخوان از سر بازم کنن و مطمئن شدم که همشون لایق جایگاهشون هستن و دارن جواب اعتماد کاربران رو به درستی میدن. اصلا مثل بقیه بخش های جامعه دچار فساد مدیریتی نشدن. ممنونم ازتون داخلی ها که انقدر به آدم ارزش و حس خوب میدین.
اما بعدش یکی از دوستای بدم بهم گفت که:
سابقه ت چک شد آره؟ :))
اصلا برات پ.خ ای اومد که بپرسه این چیزایی که گفتی مثل نمایشگاه عکاسی و اینا مدرکی هم داری براش یا نه؟
اما من به حرفش اهمیت ندادم. و وقتی هم انتخاب نشدم مطمئن شدم که اشتباه میکرده دوستم. چون اون دوست دیگه مون که برای عکاسی درخواست داده بود و انتخاب شد مهم بوده و نه من. و مطمئنا از ایشون راجع به سابقه شون پرسیده شده. سابقه پربارشون نسبت به من:
منم عکاسی و رشته های هنری : ) -> لازمه بگم رشتمه؟؟ د
و دیگه خیالم راحت شد که به سابقه توجه میشه و نه به ستاره :)

راستی این یکی هم بود:
همین که کسی میاد انتقاد میکنه و منفی(دیسلایک) میگیره خودش نوعی جلوگیری از انتقاده
نه محمد جان. ببین! من این پست انتقاد رو نوشتم و هرگز ویرایش و یا حذف نمیشه توسط مدیران. و همونطور که گفتی پاسخ منطقی میاد براش. بازم تاکید میکنم. میدونم پ.خ رو گفتن خلاف قوانینه اما پوریا جان ذکر کرد از پ.خ من و من حس کردم مجازه از مدیران و بالعکس مدیران از ما چیزیو ذکر کردن.
یا علی. موفق باشید همگی.

ویرایش:
گویا با پوریا سوء تفاهم شده و فکر کرده من اکانت مولتی ام و نمیدونسته منم (دوستش :D) بنابراین قسمت پوریا رو نادیده بگیرین اما در عین حال اصن من غریبه. با غریبه هم نباید برخورد کنن اینطوری مدیرای داخلی :-"

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

ببینین من براتون توضیح میدم کامل :

من شخصن مستقیم میرم سراغ پستهای شخص .
2 لحاظ برداشت میکنم :
1 . نحوه برخوردش با کاربرا . اسپم و این قبیل موارد .
2 . محتوا و اطلاعات شخص از انجمن از روی پستهاش .

حالا پستهاتونو بررسی میکنیم :
کلن 3 تا پست از اون انجمن دارین شما . حتی جز انجمنهایی ک تو امار فعالیتتون هست هم عکاسی نیست .
من همه پستهاتونو کامل چک کردم .
همه پستهاتونو در اوردم .
فعالیتتون توی پزشکی و تاپیک معما و هوش و گرافیک بیشتر بوده . ینی پست انچنان مفیدی پیدا نکردم فقط تو پزشکی و گرافیک چند تا بودن .

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,89859.msg1312673.html#msg1312673

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,14352.msg1312258.html#msg1312258

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,105709.msg1268264.html#msg1268264

خب اینها دو تاش مربوط ب مسابقه عکاسی بودن . ک خیلیا توش شرکت کردن . اون اخری هم گذاشتین ک نقدش کنن بچه ها ایراداشو بگن .
خب کسی ک فقط 3 تا پست داره توی یک انجمن . اونم پست عادی و اصلن هم امتیازی دست من نمیده ک حالا اطلاعات شما چقدر بالاست..
اصلن فعالیتتون کم بوده اونجا .

حالا پستهای دیگتون :

به نقل از آقافریبرز :
اینو با اکانت قبلم اعتراف کردم ولی الان دوباره ری-اعتراف میکنم که وجدانم اسوده شه :))
یادش بخیر
اسپم

یا مثلن پست حرف بزنتون :
به نقل از آقافریبرز :
فیسبوک فیلتر نیست
اسپم

به نقل از آقافریبرز :
.
دختـر : عشـقـــــــــم ؟؟
پسـر : جونم...
دختـر : خستم :(
پسـر : خب !
دختـر : بیام ؟؟
پسـر : کجا؟
دختـر : هیچی اصلا...
پسـر : باشه!
دختـر : خب آخه خستـــــــــــــــــــــــــم..
پسـر : برو استراحت کن گلم..من چیکار کنم آخه ؟
دختـر : بیام پیش تو ؟ کنارت دراز بکشم ؟
پسـر : نه...
دختـر : لطفا...
پسـر : گفتم نه ، باز عصبیم نکن..عه!!
دختـر : خیلی سنگدلی...اصلا قهرم...
پسـر : قربون قهرت برم نبینم اشکاتو...من غلط کردم...
دختـر : دیگه نمی خوام دوستت داشته باشم...تو بدی...
پسـر : میدونم...
دختـر : ـــــــــــــــــ(بغض)
پسـر : از همون روز اول دارم بهت میگم دیگه نباید دوسم داشته باشی تو سرت نمیره
دختـر : از اون روز بیشتر عاشقت شدم.
پسـر : می خوای تا آخر عمر تنها زندگی کنی؟
دختـر : پس تو چی هستی؟ کشکی؟
پسـر : من 2 سال پیش به خاطر تو خودکشــــی کردم و رفتم پیش خدا..
دختـر : میدونم بذار بیام پیشت دو تایی آروم توی خاک بخوابیم (گریه)
پسر :
دیــــــرهــ...
اسپم

به نقل از Amir.kh :
اسپم !

میدونم خنگ که نیستم ! منم مثه شما کلی تو سایت بودم اکنت دوممو بن کردن :))

اسپم ندین دیگه ! :))
اسپم

بعد حتی شما فرق انجمن عکاسی با انجمن عکس رو نمیدونین :

به نقل از آقافریبرز :
مسابقات عکاسی خیلی خیلی خیلی بی برنامه انجام میشه.
اگر یک نفر رو برای مدیریت کردن این بخش بذارین خیلی خوب میشه
مسابقات عکاسی تو انجمن عکاسی هست نه انجمن عکسی (:

به نقل از آقافریبرز :
طراح گرافیک و عکاس مبتدی ;;)

ممنون میشم اگر منت بذارین به این سایت درویشی ما هم سر بزنین نظراتونو بهم بگین ;))

www.mrgraphic.ir
خب خودتون هم گفتین مبتدی تو عکاسی . مودیر قبلیامونو ک میشناسین ؟ توی عکس اونقدر حرفه داشتن ک پاسخگو باشن به مشکلات بچه ها .
ببینید یه مودیر انجمن باید اونقدر اطلاعات داشته باشه ک بتونه مشکلات بچه ها رو حل کنه . کمکشون کنه . نه در حد مبتدی .

بعد پروفایلتون ک شاید سابقه ای لااقل داشته باشن :
http://8pic.ir/images/1slto912wff8rzpu0avt.png

حالا من الان اومدم یوزر قبلیتون هم یه چک کنم شاید کوان مثبتی بهتون بده اما هیچ پستی از عکاسی توش نیست :
http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=16377

و یوزر سومتون :
http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=13443
پروفایلتون ناقصه . چیزی دستگیرم نشد .

http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=13443;area=showposts;start=0
هر چی پست داشتین حذف گذاشتین . ک اینم خودش خلاف قوانینه . چیزی هم دستگیرم نشد . تو امار فعالیت زده 5 تا پست جمعن داشتین اونجا فقط دوباره . ک خیلی کمه .

در ضمن در مورد بنتون میتونستین به مودیرا اطلاع بدین از بن درتون میاوردن . چون بنتون به خواست خودتون بوده . نه اینکه راه بیفتین یه اکانت دیگه بسازین .

اینجوری هم نیست ک الان مودیر نشدین دیگه نمیشین ! من خودم 4 سال پیش درخواست پزشکی دادم رد شد ! بعد ک گذشت شدم مودیر پزشکی ب درخواست خود مودیر اونجا ! بعد اعتقادی ! الانم مدیر داخلیم ! چون شناخت مدیرا ازم بیشتر شد . چون شناختشون از اطلاعاتم تو پزشکی بیشتر شد . تجربمم خیلی بیشتر شد . این ستاره ها ک رنگی تر میشن شناختمون بیشتر میشن . اکسس رو به کسی میدیم ک بهش اعتماد داشته باشیم .

ایشالله شما هم یه روز مدیر عکاسی میشین (:
به ما کوان مثبت بیشتری بدین . سالی دو سه بار مدیر گزینی برگزار میشه .

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

سلام. اشتباه شما اینجاست که بحث رو با این تفکر شروع می کنید که حق با شماست انگاری.
مسائلی که ذکر کردید همگی قبول و تک تکشون رو توضیح میدم.

اسپم هایی که فرمودید. اول توضیح بدم که من در رقابت با شما نمیخواستم مدیر اونجا بشم و در رقابت با ᵯịʂʂ-ȤᵰɍȤᵰɍ ツ بوده. اما از اونجایی که انگاری شما از شخص خودم و فعالیتم توی سایت دل خوشی ندارید من رفتم و پست های خودتون رو چک کردم (هرچند شما از دسترسی مدیریتی خودتون استفاده کردین و پستهای اسپم من که حذف شده بودن رو اینجا مطرح کردین :) توضیح اینکه من از 150 صفحه پست هایی که دادین 20 تاشو چک کردم. به غیر از حرف بزن و داستانایی که توش میگفتین کلن چندتا پست دیگه داده بودین. (فکر میکنم شما حق نداری بیای اینجا پست حرف بزن من که حذف شده -توی روزی که ناراحت بودم از دست یک نفر همونطور که نصف پست های خودت همین مضمون رو دارن دادم اون پست رو- نقل قول کنی و مثلا بگی من رفتارم اشتباهه. اونم پستی که حذف شده. اما خب جواب مشت با مشت) نصفش اینا بود که دیدم اگر من بودم میگفتم اسپمه:
به نقل از sadlove :
كي و چرا پست منو پاك كرد؟
اینجا گویا اسپم داده بودین و اسپم دوم رو دادین که چرا اسپم اولتون حذف شده. که مدیر اونجا توضیح داده:
به نقل از pariya :
عزیزم اسپم خالص داده بودی!

نمیخواد وقتی میای اعلام حضور کنی
حسی که اونجا داشتین رو من الان دارم. پس از دستم ناراحت نشین به خاطر این پستی که دادم.
نمونه دیگه اسپم هاتون توی این تاپیک بوده:
به نقل از sadlove :
چرا هنگامی که خارج از زمین به ان نگاه میکنیم اقیانوسها و دریاها رو ابی میبینیم؟؟؟
کسی می دونه؟

اسپما پاک شد
که گویا پاک شده.
توی انجمن کتب و محلات بخش بهترین کتابی که تاحالا خوندید؟ :
سارا کورو(اونی که رو جلدش عکس یه دختر مو طلایی کشیده)
کلی گریه کردم اخه خیلی غمناک بود :(
لینکش : http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,234.msg394690.html#msg394690
و پست اسپم بعدی در همین راستا!
ببخشید حواسم نبود.منظورم سارا کوچولوهه.کسی انتشاراتشو میدونه؟
لینکش ! http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,234.msg394738.html#msg394738
و اما پست ســــــــــــــــــوم در همون راستا !!!!!!!
سارا کورو(شاهزاده خانم کوچک)
پدیدآورنده: فرانسیس هاجسن برنت، رامک نیک طلب (مترجم)، رضا کریمی (ویراستار)
ناشر: قدیانی ، کتابهای بنفشه
لینک: http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,234.msg402417.html#msg402417
:)
توی پست هاتون خیلی جاها درخواست لایک دادن کرده بودین از طرف کاربرا. من اگر بودم اون قسمتشو ویرایش میکردم. همونطور که چندبار پست خودمم ویرایش شده. یا حتی حذف. برید ببینید خودتون.
به نقل از sadlove :
نقاشی سه بعدی در پیاده روها
این پستتون هم عکسش باز نمیشه و اسپمه.
به نقل از sadlove :
http://www.musicfarda.com/1389/08/%D8%AA%DB%8C%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%98-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D8%B7-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2/
اینجا میتونستین برای فرد مورد نظرتون لینک رو پ.خ کنین. نیاید یه ارسال دیگه بدین. هرچند لینکش هم خرابه و باز نمیشه. و این نشون میده مدیر اون انجمن نیومده ارسال هایی که لینک خراب دارن و الان اسپم هستن پاک کنه :)

یه جا گفتین که من میتونستم بگم آن بنم کنن. چطوری؟ یه اکانت دیگه میساختم؟ (خلاف قوانین؟) هرچند ساختم و گفتم. و گفتن بن مادام العمر :-? شده و نمیشه بازش کرد.

بخشی از حرف هاتون فرمودید :
به نقل از sadlove :
اینجوری هم نیست ک الان مودیر نشدین دیگه نمیشین ! من خودم 4 سال پیش درخواست پزشکی دادم رد شد ! بعد ک گذشت شدم مودیر پزشکی ب درخواست خود مودیر اونجا ! بعد اعتقادی ! الانم مدیر داخلیم ! چون شناخت مدیرا ازم بیشتر شد . چون شناختشون از اطلاعاتم تو پزشکی بیشتر شد . تجربمم خیلی بیشتر شد . این ستاره ها ک رنگی تر میشن شناختمون بیشتر میشن . اکسس رو به کسی میدیم ک بهش اعتماد داشته باشیم .
توی پست قبلیم هم گفتم. مدیر شدن افتخار نیست و فقط مسوولیته. آدم با تجربه ای که درخواست مسوولیت (و دردسر ساختن برای خودش) میده مطمئن باشید هدفش پیشرفته.بله شما درخواست داده بودید :
من خیلی دوس دارم مدیر گفت و شنود بشم :P x:
مطمئنم محتوی درخواستتون خیلی پربار بوده مثل من که انتخاب نشدین:
منم گروه گرافیک (نام نبردینش البته :D) و عکاسی. [1]

سابقه کاری مرتبط (مجموعا دو سال) :
چرخوندن سایت : www.mrgraphic.ir
گردوندن تیم فوتوشوتینگ : www.instagram.com/photoshooting
کلیک کنید: آموزش عکاسی - جلسات نقد عکس - برگزاری مسابقه
پروفایل اینستاگرامم : www.instagram.com/mr.amir
کلیک کنید: نمونه کار یک - نمونه کار دو - نمونه کار سه
← فعالیت تو انجمن عکاسی:
کلیک کنید: (1) (2) (3) (4)
← برگزیده نمایشگاه عکس کارگران - مشهد
← برگزیده نمایشگاه عکس توریست - کیش

من هنوز هم حس میکنم دارید از سر وا میکنین منو. به اون شخص دیگه که اومده و درخواست داده اعتماد داشتین مطمئنا. درسته؟؟؟؟؟

بیاید یه دور بررسی کنیم فعالیت های ایشون رو. همونطور که مال من بررسی شد. (من با خودشون هیچ مشکلی ندارم. فقط میگم مدیر گزینی باید بهتر انجام بشه)

از درخواستشون شروع میکنیم که اصلا سر سری به نظر نمیاد و خیلی پر محتوی ست.
منم عکاسی و رشته های هنری : ) -> لازمه بگم رشتمه؟؟ د

نجوم عمـومی و هـوا فضاهم دوس دارم :د
میریم سراغ فعالیتشون. من همه پست هاشون رو چک کردم و اگر چیزی از قلم افتاده معذرت میخوام. نه مثل شما که 4 تا پست منو میگی سه تا (از سر وا میکنی در حقیقت که من ساکت شم) و بعدش معذرت خواهی هم قطعا نمیکنی. چون حق با شما بوده و هست.
یکی این بود
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,14352.msg1311645.html#msg1311645
یکی این (که البته به طرز خیلی باحالی دقیقا روز انتخاب مدیرا بوده :)) البته مطمئنم اتفاقیه)
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,106789.msg1312707.html#msg1312707
این یکی هم بعد اعلام نتایج مدیر گزینی فک کنم
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,14352.msg1313378.html#msg1313378
فقط این قبلش بوده :
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,14352.msg1308768.html#msg1308768

من مطمئنم این دقت شما در جهت تخریب شخصیت من نیست :
http://8pic.ir/images/1slto912wff8rzpu0avt.png
اما من چک کردم و دیدم که :
http://www.mrgraphic.ir/wp-content/uploads/2015/01/6666-1024x419.png
:) بعلاوه من میگم شما داری دروغ میگی. چون تمام هفته مدیر گزینی من مشخصاتم رو تغییر داده بودم به این صورت که تمام فعالیت عکاسیمو توش نوشته بودم و خداشاهده قسمت حرفه م هم عکاسی بود. بعد اینکه انتخاب نشدم تغییر دادم به این شکل.

بعلاوه این حرفتون:
به نقل از sadlove :
خب خودتون هم گفتین مبتدی تو عکاسی . مودیر قبلیامونو ک میشناسین ؟ توی عکس اونقدر حرفه داشتن ک پاسخگو باشن به مشکلات بچه ها .
ببینید یه مودیر انجمن باید اونقدر اطلاعات داشته باشه ک بتونه مشکلات بچه ها رو حل کنه . کمکشون کنه . نه در حد مبتدی .
اما برای اینکه بهتون بیشتر توضیح بدم میگم : اصطلاح "عکاس مبتدی هستم" رو خیلی از عکاس های بزرگ به کار میبرن. (من بزرگ نیستم. مبتدی ام -نسبت به خیلیا- اما در حدی هستم که این انجمن فنچی عکاسی که کلن در ماه سه تا پست داخلش میاد رو مدیریت کنم) و بازم میگم مطمئنم واسه تخریب شخصیت من نرفتید داخل پست های من بگردید، شما داخل پست های مدیر فعلی انجمن هم گشتید و این از چشمتون افتاده :
به نقل از ᵯịʂʂ-ȤᵰɍȤᵰɍ ツ :
من مثل همیشه دیر رسیدم

نمیشه منم باشم؟؟؟؟؟ خودم عکاسی میکنم اما زیاد چیزی بلد نیستم

دوربینم::سونی dsc-h90
بعلاوه برای اینکه بهتر متوجه شید، ایشون استاد بودن تو یه کلاس عکاسی حرفه ای، توی تور هایی که برای عکاس ها میذارن ایشون عکاس همراه تیم هستن و مشکلات رو برطرف میکنن. (مشهد هستن مثل من) در عین حال در پروفایلشون نوشته بودن که (مبتدی هستم و جا دارد چیزی یاد بگیرم) مطمئنم یک آدم باشعور بالای شما فرق "مبتدی" ای که اینجا به کار برده شده را با جایی که فرد میگه من مبتدی ام میشه بیام توی کلاس آموزشیتون!! میفهمه.

این شخصی که الان مدیر انجمن عکاسیه واسه گرافیک هم درخواست داده بود. چون رشته ش گرافیکه. اما دریغ از یک پستی که بجز رنگ خاکستری و رنگهای پیشفرض سایت داده باشه! بانگ من رو ببینین. یا برخی از پست هام رو. فکر میکنم آشنایی آدم با اینترنت و کد نویسی اچ تی ام ال هم بتونه تو مدیر خوب بودن کمکش کنه. تجربه در این زمینه ها هم بهتر بود پرسیده بشه.
ببین دوست من. من اینجا با کسی دشمنی ندارم. اگر اعتراضی نسبت به این رفتار شما یا مدیرای دیگه (که بی احترامی تلقی میکنم نسبت به خودم) میکنم دلیلش اینه که با همین رفتاراتون و با همین رفتاراشون خیلی از افرادی که میتونستن به انجمن کمک های شایان و توی چشمی بکنن رو روندین و روندن از اینجا :) مثلا همین من. شما نرفتید و چک کنید. ~X( من خیلی سطح کاری که میکنم از انجمن فعلی عکاسی بیشتره اما دلم میخواد خودمو بزنم با این طرز برخوردتون. آخه چرا اینطور میکنید؟ واقعا اونی که میگفت اگر میخوای گند بزنی به جایی کارهای بزرگو بسپار دست آدم های کوچیک راست گفته. شما رفتی ببینی من چه کار کردم تو اون تیمی که چندین بار ازش نام بردم؟
تعداد کل بازدید از تاپیک مسابقه کمتر از تعداد عکس هاییه که برای هر مسابقه ای که من اونجا برگزار میکنم میاد!
در رقابت با مدیر الان انجمن من توی مسابقه عکاسی فعالیت بهتری داشتم. آدم توی مسابقه خودشو نشون میده.
من نمیتونم بیام تمام 14000 تا عکسی که گرفتم بذارم که شما ببینی! میتونم؟ لینک دادم شما حتی زحمت نکشیدی روش کلیک کنی. همون جچیزی که توی پست قبلم هم گفتم انجام دادی. چیزی که بهش میگن عذر بدتر از گناه. من حق رو به شما میدم که هرکار دلت میخواد بکنی چون قدرتشو داری. حق رو به شما میدم تمام حرفاتم درست، اما میری و تمام پست های حذف شده منو چک میکنی اما نمیری ببینی من چه کارهایی کردم در رابطه با عکاسی اینا؟ اصلا رفتی توی لینک هایی که داده بودم؟
من حرفی نمیزنم دیگه. تبریک به مدیران جدید و تشکر از شما (ها) به خاطر انتخاب های به جا و دقیقتون. بحث رو تموم کنید. فقط دلخوری پیش میاد و هرج میشه همه چیز. (حوصله کل کل کردن ندارم. اگر ذره ای به فکر انجمن و پیشرفتش بودید به حرف هایی که زدید و احتمالا در جواب این پست خواهید زد فکر میکردید و به حرف هایی که من زدم هم همینطور. اما نه شما میخواید قدرت نمایی کنین و بگین که مثلا من انتخاب نشدم چون فلان و بهمان. حرفتون قبول و همین جا من میگم که تمام حق ها با شماست.)
بسه دیگه.یاعلی.

ویرایش:

+لایک های پستتون رو نگاه کردم. جالب بود لیست اسامی افرادی که لایک داده بودن :) فکر می کنم این چیزی که اینجا هست توی سیاست اسمش "بازی قدرت" ــه. اینچا میشه بهش گفت "مدیر سالاری".
+ جالب تر پ.خ هایی بود که از صبح از طرف دوتا از داخلی ها اومد و گفته شد "کارتون داره بررسی میشه" فکر میکردم بررسی چه معنی میتونه داشته باشه که با پستتون فهمیدم! :)
+ فرق انجمن عکس و عکاسی رو فهمیدم همون روز. اما نرفتم و پاک کنم پستم رو. معذرت میخوام.

+ اون قسمت که گفتین فعالیت من توی عکاسی نیست:
به قسمت "آمار عمومی - ᵯịʂʂ-ȤᵰɍȤᵰɍ ツ" اگر میرفتید میدیدید که از 900!!!! تا ارسال پرمحتوی ایشون؛ 225 تاش توی معما و هوش بوده. من چک کردم و میتونم به حتم بگم خداقل 150 تاش همون بازی اسم اسم ...! بوده. خیلی جالبه که اینطوری میشه راحت ستاره گرفت :)

+جواب پست بعد :
اگه دقت کنید این پست مال خیلی وقت پیشه و دلیل نمیشه الان مبتدی حساب شم نمیگم حرفه ای ام اما مبتدی هم نیستم
آره دقت کردم. اما برای جواب دادن به ایشون میگم که حرف مبتدی بودن رو پیش میکشه.

اون پست رشته عکاسی بله چون خودشون گفته بودن فعالیتت کنید
پستی که 21 بار دیده شده یکدونه لایک خورده؟ فکر نمیکنین بهتر بود یکم بیشتر به پستتون پر و بال میدادین؟

اما عکسارو اتفاقی بوده و سعی کردم عکسام رو پشت سر هم نذارم
معذرت میخوام اگر من چیزی گفتم که ناراحت شدین. اگر اینطوری بوده من اشتباه کردم پس.

بعد ینی مدیریت واسه شما اینقد ارزش داره ؟
نه واسم ارزش نداره. اینکه انتخاب عادلانه باشه برام مهمتره مطمئنا ً

به من ربطی نداره ها ولی اینقدرا مهم نیس که اینقدر کشش بدید
شما هم جای من بودی همین حرفا رو میزدی

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

من مثل همیشه دیر رسیدم

نمیشه منم باشم؟؟؟؟؟ خودم عکاسی میکنم اما زیاد چیزی بلد نیستم

دوربینم::سونی dsc-h90

اگه دقت کنید این پست مال خیلی وقت پیشه و دلیل نمیشه الان مبتدی حساب شم نمیگم حرفه ای ام اما مبتدی هم نیستم

میریم سراغ فعالیتشون. من همه پست هاشون رو چک کردم و اگر چیزی از قلم افتاده معذرت میخوام. نه مثل شما که 4 تا پست منو میگی سه تا (از سر وا میکنی در حقیقت که من ساکت شم) و بعدش معذرت خواهی هم قطعا نمیکنی. چون حق با شما بوده و هست.

اون پست رشته عکاسی بله چون خودشون گفته بودن فعالیتت کنید

اما عکسارو اتفاقی بوده و سعی کردم عکسام رو پشت سر هم نذارم

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

ببخشید یهو وارد بحثتون شدم اما مدیریت ارزشمنده و خیلی وگرنه شما نمیومدی در خواست بدی و منم درخواستمو پس بگیرم (چون دیدم در حدش نیستم)
دقیقا خود پیاز شمایید و به شما خیلی ربط داره :D خیلی مهمه، حق یکی رو خوردن به گفته خودش و داره با منطق پسش میگیره :>

اگه از نظر شما مدیریت اینقد مهم و با ارزش نیست همین الان استعفا بدین!

بالا