• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

مدیرهای سایت --> کاربرهای فعال
کاربرهای فعال --> بچه های اول و دوم دبیرستانی
خب همینه دیگه

کاربرا وقتی سنشوون کمه طبیعتا مدیر ها هم کمه و مشکلاتی هم هست

ولی وقتی میانگین سنی کلی پایینه

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

تعریف دوستانه رو هم فهمیدیم. ;;)

شما دوستانه حرف نزنید چی میشه؟

انتقاد آیین داره راه داره کشکی که نیس هی توهین کنید و غر بزنید بعد بگید انتقاد روشنفکرانه

شما لطف کن به سهم خودت نمادی باش از سمپادیای مدتها پیش تا ما یاد بگیریم ;;) :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

بابا، دوستانه بحث کنید. حالا شما هم متمرکز نشو رو کلمه‌ی غر زدن.
منطقی مشکل‌ت رو با سایت بگو، ببینیم اگه تو حیطه‌ی "انتقاد از مدیران داخلی" هست، برطرفش کنیم! (;

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از میعاد :
من داشتم کاملن دوستانه حرفمو میزدم اما یهو اومدی میگی داری غر میزنی؟
خب فکر نکنم بحث کردن با کسی که داره غر میزنه برای یه مدیر سایت درس باشه.تمومش کن پس.
فکر میکنم لازمه راجع به واژه ی "دوستانه" به توافق برسیم اول,چون اون پست شما تنها چیزی که نداشت "دوستانه" بودن بود... کاملا تهاجمی بود... :)

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

یک سوال

چرا بعضی مدیر هاتون کلا خوابن

و بعضی های دیگه با پست همه مشکل دارن؟؟

یه انجمن پر از اسپمه ، اون یکی پست تا ندادی پاک میشه چون مدیرش درگیری داره ....

خب درست مدیر بزارید!!!

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

به نقل از AlIsh Ii :
مدیرهای سایت --> کاربرهای فعال
کاربرهای فعال --> بچه های اول و دوم دبیرستانی
خب همینه دیگه

کاربرا وقتی سنشوون کمه طبیعتا مدیر ها هم کمه و مشکلاتی هم هست

ولی وقتی میانگین سنی کلی پایینه

تاریخ عضویتتون رو و میزان ساعت حضورتون رو که نیگا میکنم به این فک میکنم که شما میتونید آیا یه نمونه از این دریای مشکلات سایت رو بگید لطفا؟ ;;)

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از یغما :
تاریخ عضویتتون رو و میزان ساعت حضورتون رو که نیگا میکنم به این فک میکنم که شما میتونید آیا یه نمونه از این دریای مشکلات سایت رو بگید لطفا؟ ;;)
تاریخ عضویت و ساعت حضور براتون دقیقا ملاک چیه؟حتمن باید یکی ساعت حضور بالایی داشته باشه تا اجازه انتقاد داشته باشه؟

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از AlIsh Ii :
یک سوال

چرا بعضی مدیر هاتون کلا خوابن

و بعضی های دیگه با پست همه مشکل دارن؟؟

یه انجمن پر از اسپمه ، اون یکی پست تا ندادی پاک میشه چون مدیرش درگیری داره ....

خب درست مدیر بزارید!!!
کدوم انجمنا!? اینجوری کلی نمیشه گفت,دقیق بگید رسیدگی میشه... (:

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

میعاد جان اینجا در هر صورت اکثریت اعضای فعال اینجا رو دانش آموز ها تشکیل میدن . اما با این حال بخش عمده ای از مدیران مختلف ما و دقیقا نصفی از مدیران داخلی مون هم دانشجو هستن . میانگین سنی مدیران برای اینجا با توجه به میانگین سنی اعضاش به هیچ عنوان پایین نیست .

باز هم اگر انتقاد خاصی از کسی داری میتونی به طور شخصی بهم با پیغام خصوصی بگی . در هر صورت این شیوه ی انتقاد و کلی گویی ها کمکی برای اصلاح نمیکنه . پس لطفا ادامه نده . ممنون .

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

یغما

خانوم محترم ، من کجای حرفم گفتم دریای مشکل ؟ نه واقعا کجای حرفم ؟
واقعا ..... #-o

درضمن ، من برگشتم گفتم خب میانگین سنی تقریبا پایینه پس مشکلاتی هم حتما وجود داره .... این یعنی اینکه چیزی نیست که کسی انتقاد کنه!!! یعنی طبیعیه حالا خوب یا بد
شما کلا دعوا داری با همه :-??

;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ( اسمایل مخصوص خودتون )

طوبا
کدوم انجمنا!? اینجوری کلی نمیشه گفت,دقیق بگید رسیدگی میشه... (:
هرچند فکر میکردم وظیفه ی شماست که درجریان باشید و حالا یهویی نگید کی و کجا و فیلان
ولی خصوصی میگم خدمتتون

_ فکر میکردم یغما داخلی باشه که به خودش اجازه میده جواب انتقاد رو بده
با پی سی اومدم فهمیدم ...

اوکی

کاربر حذف شده 8031

مهمان

اقا به نظرم مدیرای داخلی که وظیفشون یه جورایی رسیدگی به کار مدیران انجمن و روند کلّی انجمن هاست . به خوبی صورت نمیگره و نگرفته .چون مدیران باید یه جورایی حداقل یکیشون به مباحث هر انجمن مسلّط باشن. خوب به هر حال 4 تا مدیر داخلی که نمیتونن به تمامی مباحث به این گسرتدگی مسلّط باشن . پس شاید نظارت های خوبی صورت نگیره .
حالا پیشنهاد من اینه که برای رفع این مشکل بیاین برای هر بخش یه مدیر بزارید . مثلاً برای بخش المپیاد یه مدیر و برای بخش فارغ التحصیلان هم یه مدیر دیگه .[nb]این مدیران همون مدیران داخلی نیستنا ، یه جورایی کارای نظارتی مدیرای داخلی رو به صورت محدود انجام میدن . پس مدیران داخلی به قوّت خودشون باقی خواهند موند.[/nb]

نکته : نمیدونم این انتقاد بود ، پیشنهاد بود ، چی بود . :-?? اگه بی ربطه به تاپیک منتقلش کنید.

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

علیرضا حرف کاملا خوبی زد نمیدونم تاحالا فوروم های دیگه رفتین یا نه بعضی از فروم ها اینطورین!هر بخش هم ی مدیر داره!
اینطوری فک کنم بهتر باشه!دیگه رسیدگی به انجمنا بهترو راحت تر صورت میگیره

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

اما اینطوری تعداد مدیرها زیاد میشه، باید عواقب تعدد مدیران هم در نظر گرفته بشه.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

به نقل از پروفسور :
اقا به نظرم مدیرای داخلی که وظیفشون یه جورایی رسیدگی به کار مدیران انجمن و روند کلّی انجمن هاست . به خوبی صورت نمیگره و نگرفته .چون مدیران باید یه جورایی حداقل یکیشون به مباحث هر انجمن مسلّط باشن. خوب به هر حال 4 تا مدیر داخلی که نمیتونن به تمامی مباحث به این گسرتدگی مسلّط باشن . پس شاید نظارت های خوبی صورت نگیره .
حالا پیشنهاد من اینه که برای رفع این مشکل بیاین برای هر بخش یه مدیر بزارید . مثلاً برای بخش المپیاد یه مدیر و برای بخش فارغ التحصیلان هم یه مدیر دیگه .[nb]این مدیران همون مدیران داخلی نیستنا ، یه جورایی کارای نظارتی مدیرای داخلی رو به صورت محدود انجام میدن . پس مدیران داخلی به قوّت خودشون باقی خواهند موند.[/nb]

نکته : نمیدونم این انتقاد بود ، پیشنهاد بود ، چی بود . :-?? اگه بی ربطه به تاپیک منتقلش کنید.

الان هم سعی می‌کنیم مدیرای داخلی رو طوری انتخاب کنیم که هر کس به یه بخش تسلط داشته باشه. اگر دوباره بخوایم برای هر بخش یه مدیر بذاریم، وظیفه‌ی مدیران داخلی چی خواهد بود؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از پروفسور :

ا
کاری به فروم سمپادیا و... ندارم در کل بت میگم:

این شیوه مدیریت الان منسوخ شدس دیگه... که یک مدیریت رو روی مدیریت دیگه ای بذاریم چند سالی در علم مدیریت مد شد که پیشنهاد بازرس ناظر رو دادن واسه این کار نتیجه جالب و خوبی هم داد اما باعث یکسری فساد های مدیریتی کلان شد که عوابقش الان تو جامعه ما و مخصوصا سیستم بانکداری کلان قابل رؤیته...

بیشتر به گردشی بودن بازرسی و نظارت های خورد باید توجه شه....

مصداقش در سمپادیا :
اگه فرض مثال یک مدیر تعیین شه واسه قسمت خاص علوم پایه مثلا ...این یکسری مشکلات بوجود میاره اولا این شخص مسلما رأی داره که تداخل با رأی مدیر انجمنه یا نه اصلا این شخص نظارت داره که میتونه بحث بوجود بیاره که جالب نیس..

اصولا تعدد مدیر چیزیو حل نمیکنه مصداق ضرب المثل آشپز که دو تا شد آش یا شور میشه یا بی نمکه....

نکته آخر اینکه نظارت مدیران داخلی میتونه در حیطه خاصی صورت بگیره تا حدودی شاید جمع و جور شده حرف شما بشه یعنی مدیران داخلی خودشون بگن مدیر داخلی۱ ناظر انجمن ۱-۲-۳ مدیر داخلی۲ ناظر انجمن۴-۵-۶ و این نیاز نیس علنی باشه صرفا یک تقسیم کاره و فکر میکنم الان هم چنین روندی باشه بینشون که درسته.

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد
پاسخ : انتقاد از مدیران داخلی

من هرچی بیشتر فکر میکنم بیشتر به این نتیجه میرسم که برای انتخاب هاتون از روش ریختن تاس بهره میگیرید. :-?
اکثریت ارسال های مدیر جدید ژنتیک رو خوندم و اقدامات اخیرش رو دنبال کردم، برآوردم تا این لحظه اگر تغییری ایجاد نشه همچنان برای زیرگروه ژنتیک نابودیست [nb]منظورم این نیس نابود میشه، در واقع نابود باقی میمونه[/nb]، باید این رو اگر کمی در انجمن زنتیک گشته باشید[nb]گرچه فک نمیکنم اهل اینکار باشید و قبل مدیر گزینی از اینکارا کنید[/nb] فهمیده باشید که همه ی آموزش ها ناقص و ناکار آمد بود[nb]سعی کردم کمک کنم اما نه کافی بود نه میتونستم تو اختیاراتم کافی عمل کنم[/nb] و یک مشکل بزرگ برای انجمن و کلا تاپیک ها هم تک بحث یا بی قابلیت بحث و در کل ناجور برای فعالیت بود انجمن. تا وقتی با تاس پیش میریم فک نکنم نیازی به این حرف ها باشه اما خواستم بگم حل مسئله ی ژنتیک با انجمن ژنتیک تفاوت داره و بیشتر بدرد همون المپیاد دادن میخوره و چنین کاری یک اقدامی که برای انجمن شد یک راه حل لحیم کاری شده بیش نیست. در کل من انجمن ژنتیک رو برام مهم بود چون بحث مهم و لازمی هست و فقط از این جهت دلم میسوزه که با عدم اهمیت به تاپیک های آموزش و تلاش برای تحکیم و سامان دادن بهشون از مهم شدن هم برداشته شدن و در کل باز یک بحثی از ژنتیک که پیش بیاد مثل تکامل که دارم رفعش میکنم مجبور از ABC به طرف توضیح بدی [nb]نه صرفا در خودشون چون چون میدونم بازم نمیدونید و تلاشی هم برا دونستنش نکردید میگم که مباحث مورد نیاز پایه ای هستن برای بعضی بحث های نورورساینس و زیست شناختی و در کل پیش زمینه ازشون در این اکثر سبک مباحث نیاز هست[/nb] اما با توجه به به اتفاق ها دیگه نمیخوام مثل دفعات قبل اعصابمو بیخود خرد کنم و صرفا حمایت خودم رو از این زیر گروه برداشتم،
بیخیال.

ویرایش: ساینا: گرچه تا این لحظه با انتخاب و روند پیش گرفته مشکل دارم(و پاکسازی سیتی گرایانه،خارج کردن از دسترسی برای پاکسازی و سامان) اما 48 ساعت آیندرو بخاطر بطن 'مرموز' ماجرا صبر میکنم ببینم چی میشه.
طوبی: 48 ساعت بخاطر فعالیت خودمه نه اینکه برام کار کنن:د دقیقا حرف من اینه که حل مسئله توی المپیاد مهم هست نه تو انجمن ژنتیک و بیشتر اموزش و بحث اهمیت داره و نرسیدن به تاپیکای آموزشی و اصلاح و سامان دادنش و از مهم بودن در آوردنشون بیخوده و ناصلاحه[nb]اون موقع که پست رو زدمم انتقادات پیشنهادات نداشت انجمن[/nb] از انجمنی که با چیزی توش مشکل داشته باشم دست میکشم و وقتمو براش تلف نمیکنم ترجیح میدم از همون ABCاستفاده کنم . و ارسالای این مدیر رو هم نشیتم خوندم بعد نظر دادم
هنوز سر حرفم هستم که اشتباه میکنید و حرکت های نسنجیده ای انام میدید. و در موارد قبلیم که اینکارو کردم نظرم تغییر نکرده چون سر همشون پیشینه و فعالیت مدیر رو مد نظر قرار دادم و باید سنجیده تر عمل کنید.
+ساینا اضافه شد بهتر شدش. چون یکم به آموزش بنظرم بیشتر بصورت عمومی اهمیت میده.
++باز که ساینا برداشته شد! وقت هم تموم شده دیگه.

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

هنوز کار ِ پاکسازی این انجمن تموم نشده‌ها. شما توی بطن ِ کار نبودید تا حالا؛ اما من چرا. توی این کار خیلی مشکل پیش رو هست. اولین کاری که می‌کنید پاک کردن اسپم‌هاست. بعد ترکیب تاپیک ها. ما الآن توی این مرحله‌ایم. بعدش تازه می‌تونیم بشینیم بررسی کنیم که کدوم تاپیک به درد این انجمن می‌خوره، کدوم نه. ساختار انجمن (این که چه تاپیکی مهم بشه و کدوم نه) قطعا هنوز قطعی نیست!
بیست و چهار ساعت هم از مدیر دار شدن اون انجمن نگذشته، خوب نیست انقدر زود قضاوت کنی. مدیر اون انجمن تقصیری درباره‌ی این‌که چرا توی این چهارسال انجمن به درد بخور نبوده، نداره که. باید دید از این به بعد می‌خواد چی‌کار کنه.

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از گـَـنـدُم - August :
گرچه تا این لحظه با انتخاب و روند پیش گرفته مشکل دارم(و پاکسازی سیتی گرایانه،خارج کردن از دسترسی برای پاکسازی و سامان) اما 48 ساعت آیندرو بخاطر بطن 'مرموز' ماجرا صبر میکنم ببینم چی میشه.
البته یه نکته‌ی دیگه‌ای هم هست...
الان اعضای این سایت برای شخص شما کار نمی‌کنن که میگید «۴۸ ساعت آینده‌رو به خاطر بطن مرموز ماجرا صبر میکنم ببینم چی میشه»... ینی وظیفه‌ی نظارت بر روند کار به عهده‌ی شما نیست و کسی از شما مهلت نخواسته که ۴۸ ساعت وقت دادید :D
مدیرایی که تعیین کردیم فعالیتشون مناسب بوده،و علاوه بر اون هردو تو این زمینه سررشته‌ای دارن و میتونن مفید باشن،فعالیتایی هم که دارن میکنن برنامه ریزی شده‌س همونجور که ساینا گفت...
شما هم اگه خیلی نگران اون انجمنید میتونید فعالیتای مفیدتون رو ادامه بدید و این فعالیتا و تولید محتوا اغلبشون احتیاجی به اکسس مدیریت نداره،مدیرها برای تعیین شدنشون فاکتورهای مختلفی لازم دارن.تولید محتوا،توانایی نظم دادن،توانایی جمع کردن بحث در مواقع مختلف و ایجاد یه محیط آروم تو بحثا و .. مثال‌هاش بودن... ما هم سعی می‌کنیم بهترین افراد رو که بیشترِ این فاکتورا رو دارن انتخاب کنیم.
پس بهتره این اخلاقو بذارید کنار که بعد از تعیین شدن هر مدیری و بدون اینکه ذره‌ای از فعالیت های اون مدیر رو دیده باشید،بیاید بلافاصله تخریبش کنید و ایرادای بدون پایه و اساس بگیرید.
ممنون :)

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

ی چیزی هس
وقتی ب ی سری انجمنا میری ی سری تاپیک هس ک تکراریه مشابس تو انجمن دیگه هس ی سری تاپیک هس ک تبدیل ب نقطه شده و...
چرا ب اینا رسیدگی نمیشه؟

چرا ب اینا رسیدگی نمیشه؟
خب مسلما انجمنی هم ک مدیر نداره باید بیشتر بش رسیدگی بشه دیگه چرا اینم اینطوری نیس؟

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

سمپادیا تا این لحظه ۱۱۵۴۸ تاپیک داره. به‌هرحال نمی‌شه همه‌ی این‌ها -و مخصوصاً قدیمی‌هاش- رو بررسی کرد. باتوجّه به سیستم جستجوی سایت، جستجوی عبارت «حذف» تقریباً بی‌فایده‌ست و کاراکتر نقطه هم قابل جستجو نیست.[nb]هر کلمه باید بیش از 2 کاراکتر باشه.[/nb] به‌هرحال ما با بررسی‌های دوره‌ای یه‌سری تاپیک‌ها رو پاک‌سازی می‌کنیم امّا بهترین راه و بهترین کمک گزارش‌کردن این‌جور موارده.

بالا