• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

آهان من کُد رو خواستم ولی نگفتم که میذارمش توی اخبار! من هم بهتون دسترسی نداشتم پس به خود زننده تاپیک گفتم که تاپیک نمیره توی اخبار و دلیلش رو هم براشون توضیح دادم.

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

مدیر داخلی های محترم !!!

اگر میشه و مقدور هست براتون به عنوان یکی از وظایف ، یه تجدید نظری تو ادامه‌ی فعالیت بعضی از دوستان به عنوان مدیر انجمن داشته باشید .
خیلی سربسته میگم ، انتظار هست که یک مدیر انجمن به عنوان کسی که به نحوی الگوی رفتاری خیلی از کاربرا حساب میشه خودش رفتار مناسب فروم و جامعه‌ی سمپادی و همچنین استفاده‌ی مناسب از سایت داشته باشه . یه نظارت کوچیکی روی پستای مدیراتون داشته باشین بدک نیست !

تشکر​

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Black Death :
مدیر داخلی های محترم !!!

اگر میشه و مقدور هست براتون به عنوان یکی از وظایف ، یه تجدید نظری تو ادامه‌ی فعالیت بعضی از دوستان به عنوان مدیر انجمن داشته باشید .
خیلی سربسته میگم ، انتظار هست که یک مدیر انجمن به عنوان کسی که به نحوی الگوی رفتاری خیلی از کاربرا حساب میشه خودش رفتار مناسب فروم و جامعه‌ی سمپادی و همچنین استفاده‌ی مناسب از سایت داشته باشه . یه نظارت کوچیکی روی پستای مدیراتون داشته باشین بدک نیست !

تشکر​

خیلی سر بسته بود :)
شما انتقاد دقیقت رو از کس یا کسانی که داری برای من پ.خ کن

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

خب من یه سوالی داشتم الان اگه ی مدیری وظیفه مدیریتیش رو خوب اجام نمیداد چیکار باید کرد باید به مدیران داخلی گفت؟
واقعا بعضی انجمن ها رو میبینم تاپیکایی هس که توش اسپمه

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از pink princess :
خب من یه سوالی داشتم الان اگه ی مدیری وظیفه مدیریتیش رو خوب اجام نمیداد چیکار باید کرد باید به مدیران داخلی گفت؟
واقعا بعضی انجمن ها رو میبینم تاپیکایی هس که توش اسپمه
بله. برای انتقاد از مدیران انجمن میتونید به مدیران داخلی پ.خ بزنین.

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
پاسخ : انتقاد از مدیران داخلی; ماذا الفک؟!

یک مسئله ای هستش که به اعتقادی گذاشتین و نمیکشینم بیرون: |
واقعا این چه وضعیه؟!این از قبل و اینم از الان،مدیریت اعتقادی یک کوچولو و شاید بیشتر از یک کوچولو نیاز به تجربه داره و ویدا رو باز یکم روژین بودش و محمدرضام با اینکه از چند وقت دیگه هیچ نقشی نداشت اما اوایلش به عنوان راهنما بود گاها، کلا مدت مدیدیست از وقتی که محمدرضا فعالیتش به صفر میل کرد گذاشتن به این انجمنم شروع شده،در این حد که دیگه اعصاب خوردکن شده،الانم مهرناز جدا جای البوکرالوجه شدن داره،هر کسی که درجش به چرخ دنده رسیده بود اومد در عرض یک هفته تو تاپیکا(بالغ بر ۷۰%شون هم فرسایشی) پست داد میشه مدیر،دیگه باند بازی سر این قدیمی بودن و از طرف دیگه اینکه قبلش به طرز دست و پا شکسته ای مدیریت این انجمن دست نئو که کاملا دید یک جانبه ای تو این مسائل داره کاملا مدیر گزینی رو زیر سوال برده،دیگه اصن ارزش انتقادم نداره

پست دادن توش برام کراهت داره بوخودا.
حال بحث کردن بیخود دیگه با شماهارو هم ندارم،ینی ظرفیتشو دیگه توتون نمیبینم :|

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

انجمن اعتقادی شده پر از پستهایی که شما تند تند متن کپی پیست کردین یا لینک گذاشتین !! خود بچه ها اعتراض کردن (چه تو پ.خ و چه تو تاپیکهای دیگه مث مسیحیت) !!

من نگفتم لینک نذارین یا متنی نذارین !! گفتم لینک بذار اما در کنار پست محتوا دارت !! گفتم متن کپی پیست کن اما نقل قول کن !! نشه کل بحثت !!

قانون فرومه !! کپی پیست ممنوع !! اون لینکو با چند تا سرچ هم میشه پیدا کرد ...

شما میخوای منبع بذاری !!؟ مقاله جالبی داری ؟؟ بذار تو تاپیک کتب و سایت های اعتقادی که هر کس خواست بخونه !!

نمیخوام انجمنی که دستمه فقط کپی پیست باشه و پستهای حاوی یه سری لینک ...

این اصل مدیریت منه !! اگر مدیران داخلی با این کار مخالفت دارن میتونن همین الان اکسس رو ازم بگیرن !! ترجیح میدم مدیر نباشم اما انجمنیو اداره نکنم که توش پر از کپی پیسته ...

اتفاقا" این ایده خود من بود که یکیو بذارین مدیریت اعتقادی که اطلاعاتش اونقدرا بالا باشه که یکی که میاد تبلیغ یه دین دیگه میکنه صاف صاف به اسلام توهین میکنه اما چون کسی اطلاعات کافی نداره که دفاع کنه از اسلام کوتاه میاد یا شاید تغییر عقیده داد حتی , یکی باشه که چرت و پرتهایی که اونها میگن رو با دلیل نقض کنه ...

هنوزم میگم ... میتونین اکسس رو بگیرین ازم ...

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : انتقاد از مدیران داخلی; ماذا الفک؟!

به نقل از White Lord August :
یک مسئله ای هستش که به اعتقادی گذاشتین و نمیکشینم بیرون: |
واقعا این چه وضعیه؟!این از قبل و اینم از الان،مدیریت اعتقادی یک کوچولو و شاید بیشتر از یک کوچولو نیاز به تجربه داره و ویدا رو باز یکم روژین بودش و محمدرضام با اینکه از چند وقت دیگه هیچ نقشی نداشت اما اوایلش به عنوان راهنما بود گاها، کلا مدت مدیدیست از وقتی که محمدرضا فعالیتش به صفر میل کرد گذاشتن به این انجمنم شروع شده،در این حد که دیگه اعصاب خوردکن شده،الانم مهرناز جدا جای البوکرالوجه شدن داره،هر کسی که درجش به چرخ دنده رسیده بود اومد در عرض یک هفته تو تاپیکا(بالغ بر ۷۰%شون هم فرسایشی) پست داد میشه مدیر،دیگه باند بازی سر این قدیمی بودن و از طرف دیگه اینکه قبلش به طرز دست و پا شکسته ای مدیریت این انجمن دست نئو که کاملا دید یک جانبه ای تو این مسائل داره کاملا مدیر گزینی رو زیر سوال برده،دیگه اصن ارزش انتقادم نداره

پست دادن توش برام کراهت داره بوخودا.
حال بحث کردن بیخود دیگه با شماهارو هم ندارم،ینی ظرفیتشو دیگه توتون نمیبینم :|
دوست عزیز ميدونستيد اینجا سمپادياس ن محفل های گرم دوستانتون:|
پس لطف کنید در انتخاب كلماتتون رعایت کنید (:

2- مشکل از یه جاي ديه اب میخوره
صلاحیت شما برا اعتقادی رد شده حالا عقده شده برات تا تقي ب توقي میخوره صدات در میاد :|

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از אוּרִיאֵל :
شرمنده ولی شما دیگه زیادی جو گیر شدین … مدیر انجمنین وزیری چیزی نیستین …
شمایی که میگی کپی پیست برو یه کلمه از پستای نویدو بیار که نامربوط به بحث بوده باشه اون وقت میتونی بگی چرا کپی پیست …
البته این کپی پیستا هم واقعاً تعدادشون کمه و نوید اکثر وقتا از خودش اطلاعات میده و زحمت نوشتنشو میکشه …
اما وقتی یکی نوشته اونارو از قبل لازم نیست دوباره بشینی بنویسی …
هم شما و هم نئو جفتتون از لحاظ فکری تو مباحث اعتقادی دارای تحجر " یا تهجر …" فکری بیش از اندازه این …
این تعصب و رفتاره جفتتون کاریو بدتر و خراب تر نکنه درست نمیکنه …
مدرکه این تعصباتتونم به وفور پیدا میشه چه قبل از مدیریت چه الان …
در ضمن هی اکسس بگیرین بگیرینم نکن اصلاً رفتاره جالبی نیست … کاملاً کودکانست این رفتار …
+ لینک گذاشتن واسه جلوگیری از کپی پیست استفاده میشه شماهم جفتشو با هم ممنوع کردین که کاملاً اشتباهه …
آقا نوید هم خیلی منظورای دیگه داشتن به جز کپی پیست و لینک جنبه های دیگشم نگاه کنین همین یه چیز نیست خیلی چیزای دیگه هست …

بحث این چیزا نیست مسأله رو پاک نکن الکی واسه خودت منم قبلاً مثلاً در خواست داده بودم اما مطمئنم بودم که انتخاب نمیشم از چیزیم ناراحت نشدم اگه انتخاب میشدم تعجب میکردم نویدم قضیش همین جوریه تقریباً این مشکلاتو هر زمان دیگه و هر شرایطه دیگه داشت براش پیش میدمد همونجوری که واسه من پیش اومده حرفه شما هم شرمنده ولی کاملاً نا مربوطه … فکر کنم تو بیشتر عقده ی شخصی داری نسبت به نوید …
برادر من شما دو تا هنوز نميتونين یه لحن درست برا صحبت انتخاب کنید و حرف ک میزنید حتمن باید کنارش یه سری توهین هم باشه خوب انتظار دارین با این وضع ب شما پست هم بِدََن؟

# # اره عالیه ، اصن همین پستشو بخون توش گفته گذاشتين ب اعتقادی ، اره این لحن اصن حرف نداره محشره :|

# چي ميخاد بگه؟ ثابت کنه ک همه مدیر انجمناي قبلی بد بودن و ایشون تنها فرديه ک باید مدیر اعتقادی باشن :]

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از אוּרִיאֵל :
شرمنده ولی شما دیگه زیادی جو گیر شدین … مدیر انجمنین وزیری چیزی نیستین …
شمایی که میگی کپی پیست برو یه کلمه از پستای نویدو بیار که نامربوط به بحث بوده باشه اون وقت میتونی بگی چرا کپی پیست …
البته این کپی پیستا هم واقعاً تعدادشون کمه و نوید اکثر وقتا از خودش اطلاعات میده و زحمت نوشتنشو میکشه …
اما وقتی یکی نوشته اونارو از قبل لازم نیست دوباره بشینی بنویسی …
هم شما و هم نئو جفتتون از لحاظ فکری تو مباحث اعتقادی دارای تحجر " یا تهجر …" فکری بیش از اندازه این …
این تعصب و رفتاره جفتتون کاریو بدتر و خراب تر نکنه درست نمیکنه …
مدرکه این تعصباتتونم به وفور پیدا میشه چه قبل از مدیریت چه الان …
در ضمن هی اکسس بگیرین بگیرینم نکن اصلاً رفتاره جالبی نیست … کاملاً کودکانست این رفتار …
+ لینک گذاشتن واسه جلوگیری از کپی پیست استفاده میشه شماهم جفتشو با هم ممنوع کردین که کاملاً اشتباهه …
آقا نوید هم خیلی منظورای دیگه داشتن به جز کپی پیست و لینک جنبه های دیگشم نگاه کنین همین یه چیز نیست خیلی چیزای دیگه هست …

آره من تعصب دارم رو دین خودم !! نمیخوام کسایی که ادعا میکنن انسانیت دارن اما تو فروم صاف صاف توهین میکنن به عقایدم این کارشونو ادامه بدن !!
و بدونین به مسلمان بودنم افتخار میکنم !! مایه ی افتخارمه !! آره !! مشکلی هست ؟؟

این قانون عوض نمیشه !! حتی ویدا هم باهاش موافقه !!
پستهای قدیمی هیچ کدوم پاک نشدن و نمیشن , پس زحمات آقا نوید هم هدر نمیره !!
و اینکه من چیز سختی نخواستم !!نگفتم لینک نذار , بذار اما تو پانوشت !! اگه هم پستیو خودتون میدین که چه بهتر !! اونقدرا واضحه تفاوت پستهای کپی پیست و دست نوشته ...

من 4 روزه مدیریت دارم !! تو این مدت فقط یه جا بحث کردم که اونم هنوز پستهاتون هست و قرار شد واسه چند روز قفل باشه ...
بقیه وقتمو گذاشتم سر مرتب کردن انجمن ...

تفاوت سمپادیا با فرومهای دیگه میدونی تو چیه ؟؟
اینکه اینجا اونقدرا همیشه قانونمند بوده , بچه ها خودشون تلاش میکنن کلی پستهای محتوا دار میدن ... کپی پیست نیست انجمن ...
همه حاصل تلاش بچه هاست !!
با اتحاد و صمیمیتی که بینشونه کلی تجربه و چیزای جدید یاد میگیرن ...

دوست ندارم ببینم خلاف اینو ... من دِین زیادی دارم به اینجا ...
اینکه تو فک میکنی بچه بازیه ... واقعا" متاسفم واسه این طرز فکرت ...
من اینجا نمیام واسه مدیریت !! من 4 ساله اینجام !! فقط 2 ماهه که مدیریتو گرفتم !! من اینجا میام بخاطر دوستهایی که اینجا دارم ... بخاطر اینکه اینجا بخش بزرگی از زندگیمه که باهاش بزرگ شدم ... مدیریت واسم اهمیتی نداره ...

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

دیگه دلیلی نمیبینم بحث کنم . تصمیم گیری با مدیران .

حرفها رو تو پست اولم گفتم .

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از sadlove :
دیگه دلیلی نمیبینم بحث کنم . تصمیم گیری با مدیران .

حرفها رو تو پست اولم گفتم .
با کسی که منطق بحث نداره بحث نکن.خودتو هم سبک نکن.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
پاسخ : انتقاد از مدیران داخلی

یک احساسی هس بهم میگه انتقاد از 'مدیران داخلی' نه عمم و نه هیشکیه دیگه
اصلا با خود مهرناز کاری ندارم و بحثم باش تموم شدس،اگه دقت کنید بنیادین بود و صرفا به مصداق عملی هم که یاد کردی ختم نمیشه،این پست رو از جواد بپرسید که دقیقا از یک روز قبل از انتصابت قصد دادنش رو داشتم،از شما با دید بسته ای که اعمال میکنی چیزی جز برداشت اشتباه،برخورد احساسی(دینم را دوست میدارم،من ۴ ساله اینجا بزرگ شدم خاطره دارم با تک پستا(نمیدونم باند بازی رو چی تعریف میکنید) و...)،این بگم حرف بی منبع نزن و هی تکرارش کنی،فک نکنم حتی پستام رو دیده باشی و داری میگه انجمن پر پستای شماست که کپی پیسته و لینک و فلان..[مسیحیت(من از فعالیت تو این تاپیک کراهت دارم خودم و سعیم کنترل بحث بوده همیشه تا گسترش به انجمن و سایت لطمه نزنه توش فقط اگه سوالی بوده اونم کنترل شده ج دادم،جوری که بخاطر این کنترل شاکی شدن) که میگی رو تا حالا فقط یک پست کپی پیست دادم که اونم نمیشد خلاصش کرد از نظرم و همش سورس بودو خودش خلاصه]; شما با نوع پستم مشکل نداری،محتواهاش اذیتت کرده و چیزی جز تعرض ازت انتظار نداشتم و اگه بود تعجب میکردم. در نظرت راجب هر پستی که هرجا بدم مبنایی برام حساب نمیشه که بخام بهش اهمیت بدم.میدونید رضایت شما وقتی حاصل میشه که اعتقادی اینجا، اعتقادی سیتی بشه.اینقد پست مسخرس و چرته که مناسب نمیدونم که خودمو کوچیک کرده باشم جوابشو بدم.
در کل بحثم باهت تموم شده بود،انجمن رو با قوانینش هرطور دوست داری هدایت کن:)،من نه کاری دارم نه میتونم و نه دلم میخاد داشته باشم،حرفیم که اینجا گفتم اصلا به انتظار جواب دادن مدیران نیس،گفتم صرف گفته شده بودن
نگران اکسس هم نباش +اینو بگیرن بالاخره یجا دیگه میدن از دلت در بیادش خب

احمد: لحنم رو کاملا متناسب و کاملا وارد و جایز در این زمینه دیدم که اینطور پست دادم و به هیچ وجهه مشکلی درش نمیبینم، از وقتی که تو مدیر گزینی اسبق پست دادم دیگه حاضر نیستم تو مدیرگزینی شرکت کنم و اصلا دیگه دلم نمیخوادش با توجه به اینکه وقت و شرایطش رو ندارم،لطفا حرف بیهوده نزن
+یک حماقت دارم نسبت به اتفاقاتش حساسیت و مسئولیت نشون میدم بعضا،که برا خودم متاسفم
از متین نسبتا ممنون
کاروزندگی دارم،حوصله بچثم ندارم،ارزش هم نداره(ن);بای

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

من جزئیات دقیق قانون رو نمیدونم، ولی طبق این چیزایی که گفتین چند نکته هست:

اول از همه - این بحث چه ربطی به انتقاد از مدیران داخلی داره؟ اصولا مراحل انتقاد از یک مدیر انجمن اول توی بخش خودشه (یا خصوصی)، بعد اگه نشد خصوصی به مدیر داخلی گفته میشه
یعنی اگه هم قراره بحثی باشه و اصرار دارین بحث عمومی باشه، توی خود انجمن انجامش میدین نه قسمتی که مربوط به عملکرد مدیرای داخلیه[nb]الان میاین میگین انتخاب مدیر انجمن جزء وظایف داخلیاست. هست! ولی معنیش این نیست که اگه عملکرد یک مدیر انجمن مطابق میلتون نبود یعنی داخلی ها عملکردشون بد بوده و اینجا باید سر موضوع بحث کنید، مگه این که قصد های دیگه ای باشه[/nb]

2. کپی پیست محض ممنوعه توی قوانین کلی فروم و هیچ شکی درش نیست[nb]تو قانون اساسی اومده :))[/nb]
اگه قراره از کپی پیست برای کمک به بحث استفاده بشه مانعی نداره، اما دقت کنید این شامل مواردی مثل "این متن رو بخونید و راجع بهش نظر بدید [کپی پیست]" یا "طبق این متن [کپی پیست] 2+2 میشه 4"
بلکه کپی پیست فقط میتونه اینجوری باشه که مثلا توی یک موضوع، بحثی می کنید و چند خطی نظر میدید، بعد مثلا میخواید کمک بگیرید از اسناد تاریخی یا سند ها و...، قسمتی رو با منبع کپی پیست می کنید
(داخل پرانتز ذکر کنم که نوید، قبلنا یادمه کپی پیست های تو چجوری بود، مثلا چند پست متوالی کپی پیست شدیدا طولانی از وبلاگ های دیگه می کردی، اگه الانم بحث سر اینجور چیزاست خب این کار اشتباهه! بهترین کار اینه که خودت بخونی و برداشت های خودت رو، خودت بنویسی)

3. من جریان لینک رو نفهمیدم [nb]@مهرناز: قانونایی که جدید میزاری رو توی پست اول تاپیک قوانین بنویس[/nb]، اما گویا sadlove گفته این حالت که فقط یک لینک توی یک پست باشه ممنوعه، خب این کاملا بجاست! لینک فقط برای دادن اطلاعات اضافه خارجی یا منبع علاوه بر چیزهایی که خودتون نوشتید استفاده میشه، نه این که مثلا من یک پست بدم و توش فقط یه هایپرلینک بدم که اینجا رو بخونید

4. sadlove توی #217 گفت که من روی دینم تعصب دارم و...، مشکلی هست؟
اگه توی مدیریتت تعصبت روی دینت رو اعمال کنی آره شدیدا مشکل هست! اگه تعصب داری مجازی که توی بحث ها هرچقدر میخوای دفاع کنی و جواب نقد ها رو بدی، اما حواست باشه بخاطر تعصب اعمال مدیریتی روی بررسی های منفی راجع به اسلام انجام نشه
سخت ترین کار توی اعتقادی همین کاره، این که تعادل مدیریت رو حفظ کنی و موقع اعمال مدیریت اصلا عقیده خودت رو در نظر نگیری

5. بحث کردن راجع به لحن مسخره ترین کار ممکنه، هیچ سازندگی نداره و فقط باعث بحث فرسایشی میشه و انحرافی
اما دو نکته که به لحن ربطی نداره و صرفا شیوه بحث هست: اول این که نوید تو به اکثر مدیرای اعتقادی گیر میدی! کاری ندارم چرا، ولی این که هر مدیری کار خلاف میل تو کرد بهش گیر بدی شدیدا بده!
و دوم این که مهرناز، چیزایی مثل من 4 ساله اینجام و سمپادیا زندگیمه و میتونین ازم اکسس رو بگیرید و... استدلال محسوب نمیشه و توی بحث جالب نیست

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از GCD :

اول از همه - این بحث چه ربطی به انتقاد از مدیران داخلی داره؟ اصولا مراحل انتقاد از یک مدیر انجمن اول توی بخش خودشه (یا خصوصی)، بعد اگه نشد خصوصی به مدیر داخلی گفته میشه
یعنی اگه هم قراره بحثی باشه و اصرار دارین بحث عمومی باشه، توی خود انجمن انجامش میدین نه قسمتی که مربوط به عملکرد مدیرای داخلیه[nb]الان میاین میگین انتخاب مدیر انجمن جزء وظایف داخلیاست. هست! ولی معنیش این نیست که اگه عملکرد یک مدیر انجمن مطابق میلتون نبود یعنی داخلی ها عملکردشون بد بوده و اینجا باید سر موضوع بحث کنید، مگه این که قصد های دیگه ای باشه[/nb]

2. کپی پیست محض ممنوعه توی قوانین کلی فروم و هیچ شکی درش نیست[nb]تو قانون اساسی اومده :))[/nb]
اگه قراره از کپی پیست برای کمک به بحث استفاده بشه مانعی نداره، اما دقت کنید این شامل مواردی مثل "این متن رو بخونید و راجع بهش نظر بدید [کپی پیست]" یا "طبق این متن [کپی پیست] 2+2 میشه 4"
بلکه کپی پیست فقط میتونه اینجوری باشه که مثلا توی یک موضوع، بحثی می کنید و چند خطی نظر میدید، بعد مثلا میخواید کمک بگیرید از اسناد تاریخی یا سند ها و...، قسمتی رو با منبع کپی پیست می کنید
(داخل پرانتز ذکر کنم که نوید، قبلنا یادمه کپی پیست های تو چجوری بود، مثلا چند پست متوالی کپی پیست شدیدا طولانی از وبلاگ های دیگه می کردی، اگه الانم بحث سر اینجور چیزاست خب این کار اشتباهه! بهترین کار اینه که خودت بخونی و برداشت های خودت رو، خودت بنویسی)

3. من جریان لینک رو نفهمیدم [nb]@مهرناز: قانونایی که جدید میزاری رو توی پست اول تاپیک قوانین بنویس[/nb]، اما گویا sadlove گفته این حالت که فقط یک لینک توی یک پست باشه ممنوعه، خب این کاملا بجاست! لینک فقط برای دادن اطلاعات اضافه خارجی یا منبع علاوه بر چیزهایی که خودتون نوشتید استفاده میشه، نه این که مثلا من یک پست بدم و توش فقط یه هایپرلینک بدم که اینجا رو بخونید

اگه توی مدیریتت تعصبت روی دینت رو اعمال کنی آره شدیدا مشکل هست! اگه تعصب داری مجازی که توی بحث ها هرچقدر میخوای دفاع کنی و جواب نقد ها رو بدی، اما حواست باشه بخاطر تعصب اعمال مدیریتی روی بررسی های منفی راجع به اسلام انجام نشه
سخت ترین کار توی اعتقادی همین کاره، این که تعادل مدیریت رو حفظ کنی و موقع اعمال مدیریت اصلا عقیده خودت رو در نظر نگیری

5. بحث کردن راجع به لحن مسخره ترین کار ممکنه، هیچ سازندگی نداره و فقط باعث بحث فرسایشی میشه و انحرافی
اما دو نکته که به لحن ربطی نداره و صرفا شیوه بحث هست: اول این که نوید تو به اکثر مدیرای اعتقادی گیر میدی! کاری ندارم چرا، ولی این که هر مدیری کار خلاف میل تو کرد بهش گیر بدی شدیدا بده!
و دوم این که مهرناز، چیزایی مثل من 4 ساله اینجام و سمپادیا زندگیمه و میتونین ازم اکسس رو بگیرید و... استدلال محسوب نمیشه و توی بحث جالب نیست

اما فرشید من یه جانبه مدیریت نمیکنم !! اگه نگاه کنی هنوز پستهای بهاییت رو هم حذف نکردم ... بخاطر توهینی که کرد قفلش کردم اما باز پ.خ داد که میخوام ویرایش کنم پستمو بازش کردم ...
میتونی تاپیک بهاییت , چرا بعد از 1400 سال , تحریف قران اینا رو بخونی !! یه سریا فقط منتظرن از این بحثهای جنجالی پیش بیاد و شروع کنن توهین به مسلمونها و تبلیغ ادیان دیگه ...
اصن من نا مسلمون !! اینجا کلی مسلمون هست تو این فروم !! نباید توهین بشه !! انسانم , دوست ندارم منو احمق خطاب کنن ... عقایدمو احمقانه خطاب کنن ... منطقی بحث کنن ... منطقی !! ...
همونجور که من توهین نمیکنم به عقاید اونها , اونها هم نباید اینکارو کنن !! و حتی جز قوانین اصلیه اون انجمنه که هسپراید گذاشته که توهین ممنوع !! یه نگاه کنین به انجمن همه اینها رو میتونین ببینین ... قاونو اوله و هایلایتش کردم خودم !! حتی بخشی که نوشته حتی مسیحیت و کمونیستو آبیش کردم ...
خود کاربرا اعتراض داشتن . هنوز یه سری پستهاشونم هست .

درسته . این قضیه 4 سال اینها حرفهای منطقی نیستن واسه بحث . قبول دارم . اما داره توهین میکنه که من واسه چرخ دنده هامو پارتی اینا مدیر شدم !! نمیتونم تحمل کنم این حرفهاشونو !! وقتی با این همه درس میام وقت میذارم واسه انجمن که مرتبش کنم اونوقت یکی بیاد اینجوری جلو همه هر چی میبینه بهم بگه ... :(

jzm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت _ مخازن هیدروکربوری
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از אוּרִיאֵל :
یه سری حرفا که کاملاً از رویٍ احساسات بیان شده و معلوم نیست که خودتونو به نفهمی زدین یا واقعاً نفهمین … من نمی دونم دیگه چجوری باید شما رو با طرز فکرم آشنا کنم که این برداشتای مضخرف و احساساتی و احساساتی واحساساتی و احساساتی رو نداشته باشین و واقعا به جای کمک گرفتن از احساسات از مغزتون کمک بگیرین شاید یه درصد از منظوره منو فهمیدین … من نمیگم شما به وظیفتون عمل نکن من میگم بزرگ نمایی نکن چون یع سطح اهمیت مشخصی داره … در هیچ کجای تاریخ هم ثبت نشده که تعصب چیزه خوبی بوده باشه و. مطمئن باشی اگه حتی بخواین از دینتون دفاع کنسن این تعصب همونجوری تو پست قبل گفتم کارو بدتر میکنه دقیقاً مثله این کهانسانی به پست فطرت بودنه خودش افتخار کنه و این اشتباه کامله اما شما فقط برداشت احساساتی دارید و این باعث این مشکل میشه در ضمن من نخواستم سابقتونو تعریف کنید واسم چون همونجور که همین یه مدت پیش هم داشتیم کسانی بودند که حتی میشه گفت بدون سابقه عم کرد عالی داشتند اما شما میاید حرف از کارایی که تو این چهار روز یا چهار سال کردین میزنید که نه تنها هیچ سود و تأثیری نداره بلکه همانند تمامی حرفای دیگه ای که زدید باعث جدایی از ال موضوع میشه … لینکو هم فکر نمیکنم که پانوشت بودن یا نبودنش فرقی داشته باشه در ضمن این که پسته هر گونه لینکی که دادین هنوزم هست بر عکس حرف اولی که ابتدای لحاظ کردن این موضوع زديد … اما خوب شما برید و بازم به پستای نوید نگاه کنید از بلند بودنشم نترسید و بخونیدشون واقعاًمتوجه میشین که اکثراًدست نوشته ی خودشوون بودند و خودشون زحمت کشیدند اما برداشت احساساتی و احساساتی و احساساتي و ظاهر بینانه و ظاهر بینانه و ظاهر بینانتون باعث این برداشت و این حرفا میشه که جای صحبتی باقی نمیزاره …
بازم میگم که شما به هیچ وجه توانایی درک موضوع رو ندارید و احساساتی برخورد میکنید و به خودتون زحمت فکر کردن نمیديد که این باعث کیشه نتونیم ادامه بدیم …
+ شرمنده غلط املایی …
نکته1: اینکه به یک نفر بگی نفهم بگی احساساتی بگی متحجر این اشتباهه این برداشت شخصی تویه میفهمی این تعصبه این که فکر میکنی هر چی تو میگی درسته ، متعصب تویی احساساتی تویی میدونی کی فهمیدم وقتی که تو بانگت تو 700 تا کامنت باهات بحث کردم و قانع نشدی
احساساتی عمل کردی منطقی نبودی
میفهمی چی میگم؟
راست راست با دینتون تو مدرسه مسلممون ها درس میخونین هیشکی هم هیچی نمیگه هر چند قانونی نیست علنا دینتون رو ابراز میکنین راحتین آزادین توهین میکنین جلوتون صبر میکنن دیگه پررو نشین در دیزی بازه حیای گربه کجاست .
چه اشکالی داره آدم رو دین و مذهبش متعصب باشه ؟؟؟ متعصب باشه نه متحجر
چه اشکالی داره ؟
همین فروم با حرف هایی که امثال تو زدین باعث انحراف خیلی ها شد خیلی ها !
حد اقل ادب رو جلوی یک نفر بزرگ ترت رعایت کن :|

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از sadlove :
اما فرشید من یه جانبه مدیریت نمیکنم !! اگه نگاه کنی هنوز پستهای بهاییت رو هم حذف نکردم ... بخاطر توهینی که کرد قفلش کردم اما باز پ.خ داد که میخوام ویرایش کنم پستمو بازش کردم ...
میتونی تاپیک بهاییت , چرا بعد از 1400 سال , تحریف قران اینا رو بخونی !! یه سریا فقط منتظرن از این بحثهای جنجالی پیش بیاد و شروع کنن توهین به مسلمونها و تبلیغ ادیان دیگه ...
اصن من نا مسلمون !! اینجا کلی مسلمون هست تو این فروم !! نباید توهین بشه !! انسانم , دوست ندارم منو احمق خطاب کنن ... عقایدمو احمقانه خطاب کنن ... منطقی بحث کنن ... منطقی !! ...
همونجور که من توهین نمیکنم به عقاید اونها , اونها هم نباید اینکارو کنن !! و حتی جز قوانین اصلیه اون انجمنه که هسپراید گذاشته که توهین ممنوع !! یه نگاه کنین به انجمن همه اینها رو میتونین ببینین ... قاونو اوله و هایلایتش کردم خودم !! حتی بخشی که نوشته حتی مسیحیت و کمونیستو آبیش کردم ...

درسته . این قضیه 4 سال اینها حرفهای منطقی نیستن واسه بحث . قبول دارم . اما داره توهین میکنه که من واسه چرخ دنده هامو پارتی اینا مدیر شدم !! نمیتونم تحمل کنم این حرفهاشونو !! وقتی با این همه درس میام وقت میذارم واسه انجمن که مرتبش کنم اونوقت یکی بیاد اینجوری جلو همه هر چی میبینه بهم بگه ... :(

اینا یه مدیری میخوان که هر توهین و ناسزایی خواستن به اسلام و مسلمونا بکنن و کسی بهشون کاری نداشته باشه ...

در ضمن از صفحه ی اول این تاپیک رو مطالعه کردم دیدم این آقای White Lord August به همه ی مدیران به نوعی اعتراض دارن که نمیدونم این اعتراضات از کجا اومده که تقریبا برای همه ی مدیران حرف دارن ...

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

قبل از هر چیز باید بگم Sadlove از بهترین مدیران سایت هست و گواه این حرف رو شما میتونید تو انجمن "پزشکی و سلامت" که از پرمحتواترین و مرتب ترین انجمن های سایت هست به وضوح ببینید .
ولی در مجموع رفتاری که sadlove از خودش اینجا نشون داد کمی غیر حرفه ای بود و من تاییدش نمیکنم و در کل باید کمی انتقاد پذیرتر عمل میکرد .
کاری ندارم که قانونی که جدیدا وضع کرده درست هست یا نه ولی لحنی هم که شما ( White Lord August و אוּרִיאֵל ) برای انتقاد از اون اینجا در پیش گرفتید و صفاتی که به طبع بهش نسبت دادید اصلا جالب نیست !
چون توی بعضی از کامنت ها اسم من برده شده بود لازمه چند خطی بگم :
بعد از استعفای مدیر قبلی و نبود مدیر برای اعتقادی و هم زمانی این مورد با محرم که انجمن اعتقادی شلوغ ترین دورانش رو در همین 10 روز اول محرم و قبل از اون تجربه میکنه اوضاع انجمن بسیار بهم ریخته و نامنظم بود .
از پست های متوالی و پشت سر هم بعضی کاربران گرفته تا تاپیک های جنجالی که هیچکس نبود اونو کنترل کنه !
میگین من دید متحجرانه و یک جانبه ای داشتم . خوب ببینید تو این مدت من اصلا چکار کردم ؟
من در مجموع تو این مدت ۳ تا تاپیک قفل کردم که واقعا نظم فروم رو بهم ریخته بود :

۱. چرا خوانندگی برای دختران حرام هست ؟

که اونقدر بحث درش مسخره پیگیری میشد که وقتی قفلش کردم زنندش هم پستم رو لایک کرد !

۲. چرا مردها ميتوانند 4 تا زن هم زمان بگيرند؟

e4726_4_.png

که پر از فحش به ادیان و ناسزا شده بود و کلا از مسیر اصلیش منحرف شده بود !
حتی چند روز قبل از اینکه قفلش کنم هم یه اخطار هم تو همون تاپیک داده بودم .

۳. بعد از ۱۴۰۰سال هنوز باید ادامه داشته باشه؟

و این مورد آخری که مثل دوتای قبلی بحثش به شدت فرسایشی شده بود و مجبور شدم قفلش کنم .

همونطور که میبیند دخالت من تو این مدت توی انجمن اعتقادی صرفا بخاطر نبود مدیر برای اون انجمن و گزارشات مکرری که بهم میشد صورت میگرفت و من حتی توی هیچکدوم از این بحث ها هم شرکت نمیکردم !
حالا نمیدونم رو چه حساب همچین حرفایی رو راجب به من میزنید !

گذشته از اون لحن و نوع شرکت در بعضی بحث ها توسط بعضی از کاربران سایت مثل آقای אוּרִיאֵל اصلا قابل قبول نیست !
از رفتار شما بارها پیش من توسط افراد مختلف شکایت شده و این جدای از توهین های مکرری هست که شما در انجمن اعتقادی به ادیان و دیگر کاربران سایت داشتی !
همونطوری که قبلا هم بارها توسط سایر مدیران بهت گفته شده رفتارت رو اصلاح کن چون رویه ای که در پیش گرفتی به هیچ وجه به نفع خودت و نظم فروم نیست !

و در آخر اینکه نه تنها برای اعتقادی بلکه برای تمام انجمن های سایت نظر جمع مدیران داخلی و اجرایی برای انتخاب مدیر موثر هست و نظر یک فرد به تنهایی هیچ تاثیری نداره .
پس اینکه هی بگید نئو فلانی رو مدیر کرد کاملا اشتباه و خلاف واقعیت هست چون مدیر فعلی با رای بالای کادر مدیریتی سایت انتخاب شده !

امیدوارم این بحث هم همینجا تموم بشه و بیشتر از این ادامه پیدا نکنه :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به نقل از GCD :

فرشید ربط داره چون از مدیر متعصب چیزی جز تعصب انتظار نمیره و اگه اتفاقی میفته ریشش تو مدیر گزینی انجام شده توسط مدیر داخلی هستش و من به مصداق عملی خاصیش اشاره ندارم که خواسته بوده باشه صرفا داخل خود انجمن برسی بشه

دقیقا یکی باید مفهوم کپی پیست رو بهشون توضیح بده که درک کنن وقتی میگن که انجمن پر از پستهای کپی پیست شماسو همش کپی پیست میکنی و همه اعتراض دارند دارن چه حرفی میزنن که شک دارم پست های من رو دیده باشند و بیشتر مشکل از محتوا آب میخوره

اون موقعی که شما یادته مال دوران قبل از انقلابه {-8 اکانت قبلیم بن شد و اگه رو پستم وقت نداشته بودم هیچ وقت بخاطر انگای زده شده ایشون ناراحت نمیشدم، قضیه اینطور نیست

مشکل خیلی بزرگی که ریشه ی همین مشکل و سر خط مسائله،مدیر اعتقادی میتونه متعصب باشه ولی برخوردش نباید متعصبانه باشه والا انجمن رو به فنا میده و خیلی چیزای دیگه.

چون اصل فعالیتم رو بیشتر و مطالعاتم تو اون ضمینه هستش و بیش از هرکسی در تقابل باهش هستم،تعداد گیرایی که دادم یک به نگین دات بود که اصن مدیر اعتقادی نبود و گیرم صرف مزخرف ترین انتخاب مدیر داخلی ممکن بود،تنها مدیر اعتقادی که بهش گیر دادم محمد رضا بود که اون رو هم نزدیک به کاملا ازش راضی بودم واصل اعتراض بدلیل نیومدنش بود که فعالیتش شده بود دوروز یبار و در حد نماد و تاپیکا کاملا بهم ریخته بودشو خودش میگفت نمیرسه و الا با تعصبش مدیریت متعصبانه ای بخرج نمیداد و نقش هدایتیش خوب بود، چیزی که لازمه ی هر مدیر اعتقادیست و مهرناز از این فاکتور بی بهرس.

به نقل از sadlove :

میدونی سرچشمه ی توهین از کجا شروع میشه، از رفتار متعصبانه ی مدیر، مدیر با کاربر معمولی فرق داره و وقتی جانب گرایانه و متعصبانه ای داره جوی ایجاد میکنه که توهین تولید میشه،هم نئو و هم تو چنین جوی رو ایجاد کردید، جوی که جز این نتیجه ای بدنبال نداره.
ببین منچند جا شده توهین کرده باشم؛اصولا روند کاریم رو توهین نبود اما از همین محمد رضا که تعریف کردم ففقط یک تاپیک بود همینطوری رفتار کرد اونم لا اکراه فی الدین و بعد همونجا من توهین کردم، با توجه به رفتار مدیر وقتی جانبگرایانه وروبرویی کاربری تبدیل بشه خیلی با رفتار کاربر عادی تفاوت ایجاد میکن و باعث اینها میشه

میدونی توهین چیه؛ اینکه برگردی بگی پستات کپی پیسته همه و ارزش نداره و و شما سوءاستفاده میکنی از ادیان دیگه حرف میزنی و ... صرفا توهین اینه که به کاربری چهارساله است که اینجاست بگی بالا چشمت ابروست و هنوز هم پای حرفم هستم و جالب تر از همه همین دفاعیه های شماست که در زمینه ی مدیریتت بعضا ارائه میدی که حق آب گل داشتن هست،
دلم سوخت،لطفا برخوردایی احساسی رو بذارید کنار

احمد و متین و جی بحث های دونفره راجب شخص همدیگه زیاد جالب بنظر نمیاد انجامش.

به نقل از Ħ@ɱɨƉ 96 :
اینا یه مدیری میخوان که هر توهین و ناسزایی خواستن به اسلام و مسلمونا بکنن و کسی بهشون کاری نداشته باشه ...

در ضمن از صفحه ی اول این تاپیک رو مطالعه کردم دیدم این آقای White Lord August به همه ی مدیران به نوعی اعتراض دارن که نمیدونم این اعتراضات از کجا اومده که تقریبا برای همه ی مدیران حرف دارن ...
اولن که این به محدوده ی کاری شما مربوط نمیشه که من به کی اعتراض دارم یا ندارم،و دومن هر حرف چرتی رو که بنظرت رسید نزن
اولن اسلام و کلن اینا که بکنار و خود جای بحث داره؛ابراز دیگر ادیان داخل اسلام توهین بهش محسوب میشن و هر لحظه بر جذابیت هاش چنین مطالبی یا اینکه مثلا حرفی منت گذار معابانه که در مدرسه ی فلان درس میخوانی و و عقیده ات را ابراز میکنی(هرچند شک دارم) بر من می افزاید
اصلا وسط کشیدن چنین چیزایی رو اینجا اشتباه میدونم و اینکه مثلا اینارو گفتی برای چه نتیجه ی خاصی هستش؟!
میدونی جالبیش اینه که شما مدیری میخای که از هر تاپیکی رد شدی به مزاجت خوش نیومد برگردی هرچی دلت میخاد بگی و هر توهینی رو خواسته باشی و هر انگی رو به شرکت کنندگان در بحث بزنی http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,94896.msg935400.html#msg935400
قبل از هر چیز باید بگم Sadlove از بهترین مدیران سایت هست و گواه این حرف رو شما میتونید تو انجمن "پزشکی و سلامت" که از پرمحتواترین و مرتب ترین انجمن های سایت هست به وضوح ببینید .
ضمن اینکه در همون هم شک دارم گفتم که مدیریت اعتقادی قضیه از یک جنس دیگس.مدیری با این دید نمیتونی راه برد درستی داشته باشه http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,96059.msg922036.html#msg922036 هرچند این موقع هنوز مدیر نبودن ولی شناخت کاربران از ایشون خیلی مهمه پیش از مدیریت
ولی در مجموع رفتاری که sadlove از خودش اینجا نشون داد کمی غیر حرفه ای بود و من تاییدش نمیکنم و در کل باید کمی انتقاد پذیرتر عمل میکرد .
کاری ندارم که قانونی که جدیدا وضع کرده درست هست یا نه ولی لحنی هم که شما ( White Lord August و אוּרִיאֵל ) برای انتقاد از اون اینجا در پیش گرفتید و صفاتی که به طبع بهش نسبت دادید اصلا جالب نیست !
رفتار غیر حرفه ای از انتخاب غیر حرفه ای نشعت میگیره و فقط در یک قانون هم خلاصهنمیشه اما پذیرشش تا همین حد هم برای مدیران رده بالاتر پیشرفت و بخاطرش متشکرم
اما پیرامون لحن ضمن اینکه انتقاد واردی میدونم و حق اعتراض روبهتون میدم اما با توجه به شرایط مناسب میدونستم ومیدونم

چون توی بعضی از کامنت ها اسم من برده شده بود لازمه چند خطی بگم :
بعد از استعفای مدیر قبلی و نبود مدیر برای اعتقادی و هم زمانی این مورد با محرم که انجمن اعتقادی شلوغ ترین دورانش رو در همین 10 روز اول محرم و قبل از اون تجربه میکنه اوضاع انجمن بسیار بهم ریخته و نامنظم بود .
از پست های متوالی و پشت سر هم بعضی کاربران گرفته تا تاپیک های جنجالی که هیچکس نبود اونو کنترل کنه !
کاملا با حرفت موافقم ولی انتقادی که به مدیران داخلی هست سپردن سرپرستی اعتقادی به توست،در حالی که جواد یا ریحانه میتونستن مدیریت بیطرفانه تری رو داشته باشن و دقیقا همین نظارتت باعث نامتوازن شدن جو و و شروع توهین یا جبهه گیری کاربرانی که خودشونو نقطه ی مقابلت حس میکردن شد و ....
میگین من دید متحجرانه و یک جانبه ای داشتم . خوب ببینید تو این مدت من اصلا چکار کردم ؟
من در مجموع تو این مدت ۳ تا تاپیک قفل کردم که واقعا نظم فروم رو بهم ریخته بود :
درمورد این تاپیک ها سر منحرف شدن بحث هاش تا حدی هدایت اشتباه بحث هارو دخیل میدونم،در حالی میشد کنترلش کرد.
. چرا خوانندگی برای دختران حرام هست ؟

که اونقدر بحث درش مسخره پیگیری میشد که وقتی قفلش کردم زنندش هم پستم رو لایک کرد !
اینتاپیک هارو باید در نطفه کنترل کرد،کاری که انجام نشد،بحث از ابتدا داد میزد که من میخام فرسایشی بشم و خیلی راحت باید بخاطر قرابت موضوعی و تحت پوشش بودن در تاپیک ناعدالتی در حقوق زن و مرد و داشتن پتانسیل بحث فرسایشی ترکیب یا حذف میشد. و لحن شما همیشه زننده بوده از نظر من در قفل کردن که توضیحی درست و کاربر پسند ارائه نمیدید
۲. چرا مردها ميتوانند 4 تا زن هم زمان بگيرند؟

که پر از فحش به ادیان و ناسزا شده بود و کلا از مسیر اصلیش منحرف شده بود !
حتی چند روز قبل از اینکه قفلش کنم هم یه اخطار هم تو همون تاپیک داده بودم .
دقیقا همون مشخصات تاپیک قبل رو داشت،و تو خود این تاپیک هم گفتم چندین بار
و باز هم نحوه ی قفل کردن جالب نیست

۳. بعد از ۱۴۰۰سال هنوز باید ادامه داشته باشه؟

و این مورد آخری که مثل دوتای قبلی بحثش به شدت فرسایشی شده بود و مجبور شدم قفلش کنم .

این از اون تاپیکایی بود که ظرفیت فرسایشی بودن داشت اما نمیشد هم قفلش کرد و باهتون موافقم اما دقیقا اصلا خوب ظاهر نشدی بخصوص شرکتی که در بحث داشتی باعث شده بود بجتای کنترل که از نون شب برا این مدل تاپیک واجب تره و جهت بحث رو روی خط تعادل نگه داشتن اشتباه مدیریتی اعتقادی بکنی،دقیقا همین که توی تاپیک فرسلیشی مدیر بیاد جانب داری بکنه و بخشی از بحث باشه و کنترل رو بخوبی انجام نده(حالا خودش یک سمت بحثه) و دقیقا یادتون باشه من گزارش فرستادم که چه وضعشه که دارین به جا کنترل بحث یککاری میکنید بدتر بشه،تو باید تا بحث اینطور حضور پیدا نمیکردی و حالا که کردی خارج میشدی و یک مدیر دیگه هدایت و حمش میکرد
این یکی رفتار ینی طرف درارنه بودن حضور SADLOVE توی قفرسایشی ها هم که در حد اعلای خودش نمود داره.
تاپیک هات هم که خداس اصن در همون موقع ، ببین اگه یک کاربربودی یا مدیر داخلیی بودی که ناظر انجمن نبوداین تاپیک اصن بد نبود http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,96207.0.html اما وقتی چنین شرایطی داره هرچقدرم توجیه پذیر باشه این "و طبیعتا هر گونه بحثی پیرامون اصل موضع جنگ فلسطین و اسراییل بی ربط به موضع تاپیک بوده و ممنوع هست" روی جو تاثیر داره

گذشته از اون لحن و نوع شرکت در بعضی بحث ها توسط بعضی از کاربران سایت مثل آقای אוּרִיאֵל اصلا قابل قبول نیست !
از رفتار شما بارها پیش من توسط افراد مختلف شکایت شده و این جدای از توهین های مکرری هست که شما در انجمن اعتقادی به ادیان و دیگر کاربران سایت داشتی !
همونطوری که قبلا هم بارها توسط سایر مدیران بهت گفته شده رفتارت رو اصلاح کن چون رویه ای که در پیش گرفتی به هیچ وجه به نفع خودت و نظم فروم نیست !
اینو قبول دارم من هم اما بنظرم چند دوره بنی که شد بدتر کرد در حالی که بایدبهتر میشد قضیه رو علتش تا حدی همین برخورد از سمت شما که خودتون یک جانب دار ماجرا بودید بودش و شاید اگه یجور دیگه بود خیلی بهتر نتیجه میداد.
و در آخر اینکه نه تنها برای اعتقادی بلکه برای تمام انجمن های سایت نظر جمع مدیران داخلی و اجرایی برای انتخاب مدیر موثر هست و نظر یک فرد به تنهایی هیچ تاثیری نداره .
پس اینکه هی بگید نئو فلانی رو مدیر کرد کاملا اشتباه و خلاف واقعیت هست چون مدیر فعلی با رای بالای کادر مدیریتی سایت انتخاب شده !
کاملا در صحت این بخش شک دارم

+
در کل هم من دیگه مایل به ادامه نیستم و الانم قهر کرده و هرچه مایلید بکنید اما میخاستم که بگم
بام پست هام مسگل دارید لطفا تمامش رو از انجمن اعتقادی حذف کنید تا اثرینباشه ازشون بد آموزی یا ترویج کپی پیست بشه،ممنون

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از White Lord August :
اولن که این به محدوده ی کاری شما مربوط نمیشه که من به کی اعتراض دارم یا ندارم،و دومن هر حرف چرتی رو که بنظرت رسید نزن
اولن اسلام و کلن اینا که بکنار و خود جای بحث داره؛ابراز دیگر ادیان داخل اسلام توهین بهش محسوب میشن و هر لحظه بر جذابیت هاش چنین مطالبی یا اینکه مثلا حرفی منت گذار معابانه که در مدرسه ی فلان درس میخوانی و و عقیده ات را ابراز میکنی(هرچند شک دارم) بر من می افزاید
اصلا وسط کشیدن چنین چیزایی رو اینجا اشتباه میدونم و اینکه مثلا اینارو گفتی برای چه نتیجه ی خاصی هستش؟!
میدونی جالبیش اینه که شما مدیری میخای که از هر تاپیکی رد شدی به مزاجت خوش نیومد برگردی هرچی دلت میخاد بگی و هر توهینی رو خواسته باشی و هر انگی رو به شرکت کنندگان در بحث بزنی http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,94896.msg935400.html#msg935400

اینجا لازم میدونم بهت یاد آوری کنم برگردی به پستات یه نیم نگاهی بندازی ...
جای دوری نرو ، همین پست برای اثبات ادعای من کافیه ...
من هیچ جای پستم به شما اهانت یا بی ادبی نکردم و حتی با لحن تحریک آمیز هم صحبت نکردم. فقط گفتم به همه ی مدیرا یه جورایی اعتراض داری ... که صد البته حرف حق زدن نیازی به عصبانیت و رگ گردن بالا زدن و اهانت نداره که مصداق بارزشو توی پست شما دیدیم :D
دوما اینکه من هیچ نتیجه ی خاصی رو دنبال نمیکردم ، کسایی که این تاپیکو از اول خوندن خودشون بهترین قاضی ها هستن که ببینن من یا کسی که به همه ی مدیرا اعتراض داره ، کدوممون هدف یا نتیجه ی خاصی رو دنبال میکنیم :D
در اون پستی هم که لینکشو گذاشتی من به هیچ کس توهین نکردم و اساسا مخاطبی برای پستم نداشتم ، مخاطبم کسایی بود که از روی جوگیری یه چیزی می پرونن ... هرکس باید خودشو توی خط کش من بسنجه ببینه شامل این پست من میشه یا نه ...
سوما اینکه نمیشه دست روی دست گذاشت و فقط تماشا کرد که شما میای تو یه تاپیک از خوبیای مسیحیت میگی و کلا تا کسی چیزی از کژی های مسیحیت میگه شما میگی این دیدگاه اسلامه و ... یعنی یه محیطی میخوای که به راحتی بتونی مسیحیتو تبلیغ کنی که هیچ کس هم کاری به کارت نداشته باشه که البته مدیر این قسمت یه مانع بزرگ برای تحقق این هدفت بوده ...

پ.ن : تو مرا کشتی اما خدای نکشت مقبل آن که خدای گیرد پشت

اگه مدیری یا هرکس دیگه کاری رو برای رضای خدا و بدون قصد و هدفی انجام بده اگه کل خلایق هم بسیج بشن برای خراب کردنش نمیتونن ... دست خدا بالای دست هاست ... خدا بهترین مکر کنندگان است ...

بالا