• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هلوكاست افسانه يا واقعيت؟

به نظر شما هلوكاست حقيقت داره يا نه ؟

• حتما بوده

رای‌ها: 51 34.9%
  • حتما نبوده

رای‌ها: 36 24.7%
  • بوده ولي نه به اين شدت

رای‌ها: 52 35.6%
  • ساير

رای‌ها: 7 4.8%

• رای‌دهندگان
    146

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
توی مسابقه ی ملی دانش آموزی شریف جزه 60 تیم برتر شدیم
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_
پاسخ : هلوكاست افسانه يا واقعيت؟

شما با ایده های خودتون نقض کردید منم با ایده های خودم.
پیشنهاد میکنم کتابایی رو بخونید که اثباات کرده این موضوع رو.
درضمن آلمان ها چه اون موقع و چه حالا ارزشی واسه ایرانی ها قائل نبودن وگرنه تو کتاب هاشون از ایرانی ها به نام سیاه های وحشی نام نمی بردن.

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از rozhin_71 :
شما با ایده های خودتون نقض کردید منم با ایده های خودم.
پیشنهاد میکنم کتابایی رو بخونید که اثباات کرده این موضوع رو.
درضمن آلمان ها چه اون موقع و چه حالا ارزشی واسه ایرانی ها قائل نبودن وگرنه تو کتاب هاشون از ایرانی ها به نام سیاه های وحشی نام نمی بردن.
آخه من از هردو طرف مطلب خوندم و همينطور كه گفتم ابتدا بي طرفانه بود
اما اينا بيشتر با عقل جور در ميومد تا دليلاي بي منطق و مدرك نورنبرگ

الان كه مشخصه ارزشي قائل نيست چون سياستش برگشته ولي توي زمان آلمان نازي روابط بسيار خوب بود و من ايران رو باني شكست پيشوا ميدونم (روابط خوبو ميشه از كارايي كه به دستور هيتلر توي ايران انجام شد بفهمي )
ميشه يكم در مورد اون كتابا بيشتر بگي ؟ پيشوا توي يكي از سخنراني هاش توي پيروزي اراده هدفش رو اتحاد 4 آريايي بزگ (اآلمان ،ايران ،هند ، اتريش ) ميدونه . من درمورد اون كتابا چيزي نشنيدم يكم بيشتر توضيح بده لطفا

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
توی مسابقه ی ملی دانش آموزی شریف جزه 60 تیم برتر شدیم
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

من بیشتر از تو اینترنت و اینا خونم اگه دوس داری به این سایت یه سری بزن پیزایی که نوشته بود واسم جالب بود
http://www.projetaladin.org/pr/206/208.html

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از rozhin_71 :
من بیشتر از تو اینترنت و اینا خونم اگه دوس داری به این سایت یه سری بزن پیزایی که نوشته بود واسم جالب بود
http://www.projetaladin.org/pr/206/208.html
ممنون كه يه سايت جديد بهم معرفي كردي
اگه اجازه بدي نظرمو بگم
اين سايت هم اومده بود شعاراي قبل از جمله ماشين سيار رو بيان كرده بود بدون حتي يك مدرك از اونا بده
نميدونم گالري عكسشو ديدي يا نه اما هيچ عكسي از بد رفتاري با يهوديا نداره و همون اردوگاه هاي مهاجرتي رو نشون ميده
هيچ سندي توش ارائه نشده بود
گفته فيلم موجوده اما اثري ازش نبود ، گفته عكس داريم اثري ازش نبود
كلا سايتش بدون منبع و سند بود
من بازم تحقيق ميكنم درمورد حرفاش كه ببينم سندي داره يا نه ولي تا زماني كه بدون سند باشه همچنان ميگم دروغه

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

Dr.Eniacبیا دوتا دلیل علمی و تاریخی بگو که چرا هلوکاست نبوده من بیام نقضش کنم
شروع جالبی میشه...

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از HHH :
Dr.Eniacبیا دوتا دلیل علمی و تاریخی بگو که چرا هلوکاست نبوده من بیام نقضش کنم
شروع جالبی میشه...
عزيز من تو كه ميگي هلوكاست بوده بايد دليل بياري نه اينكه من دليل بيارم كه نبوده چون تا اصل اثبات نشه چطوري ميشه نقضش كردد ؟؟؟

اما چون تويي من دليلامو ميارم

آلمان توي بحران انرژي بود پس سوزوندن آدما كار غير عقلانيه.
توي دادگاه نورنبرگ اشاره شده كشتار يهوديان با اتاقكهاي سيار گاز كه حتي يكي از اون اتاقكاي سيار ارائه نشد .
زيست شناسا به اين باورن كه اگه اونهمه آدم سوزونده ميشدن بايد الان از روي آلاينده هاي موجود فهميد كه همچين اتفاقي رخ داده
حتي يك دستور هم از هيچكدوم از اعضاي حزب مقدس نازي پيدا نشده كه دستوري مبني بر كشتار يه اقليت باشه
در زمان جنگ با وجود ابزارهاي جاسوسي قوي متفقين ، هيچكس از بروز همچين حادثه اي خبر نداده اما بالافاصله بعد از جنگ ميان اين ادعا رو مطرح ميكنن
توي اساسنامه حزب نازي به انتقال اجباري غير آرياييان از سرزمين آريانژادان اشاره ميشه نه به كشتارشون
روش كشتار ديگه اي كه گفتن كشتار با گاز و سيانور بوده كه اگه كشتن با گاز ميبود آثارش باقي ميموند و اگه با سيانور ميبود هزينه زيادي داشت به نظرت آسونترين و ارزونترين راه كشتار تيربار نبود ؟؟؟
تلفنچي شخصي هيتلر هنوز زندست و ميگه حتي يك تلفن در مورد كشتار اقليت ها بهش نشده....
همه ارتشياني كه اعدام نشدن هنوز به پيشوا معتقدن و بهش درود ميفرستن و ميگن كه هيچ واقعه اي اتفاق نيفتاده
بازم ميگم هلوكاست افسانه اي بيش نيست و شما اگه ميخواي بازم بدوني سوتي هاي نورنبرگو بخون
جون من دلايلي كه ميگي بوده رو بگو چون تو بايد دليل بياري نه من اينا رو هم براي تنوع اوردن كه ناراحت نشي

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از Dr.Eniac :
عزيز من تو كه ميگي هلوكاست بوده بايد دليل بياري نه اينكه من دليل بيارم كه نبوده چون تا اصل اثبات نشه چطوري ميشه نقضش كردد ؟؟؟
شما داری چیزایی که توی جهان نقض شده رو انگشت میذاری روش،من دلیل بیارم؟

اما چون تويي من دليلامو ميارم
آلمان توي بحران انرژي بود پس سوزوندن آدما كار غير عقلانيه.
چهار تارو میسوزوندن به خودشون افتخار میکردن،ولی تا جایی که شنیدم همرو نمیسوزوندن،پس خیلی به بحران و اینا ربطی نداشت و مصرف انرژی زیادی هم نداشت،فقط جریان هدف وسیله را توجیه میکند هستش که حاضر بودن مقداری انرژی رو مصرف کنن تا بقیه عقب نشینی کنن
توي دادگاه نورنبرگ اشاره شده كشتار يهوديان با اتاقكهاي سيار گاز كه حتي يكي از اون اتاقكاي سيار ارائه نشد .
طبق کدوم منبع؟!
زيست شناسا به اين باورن كه اگه اونهمه آدم سوزونده ميشدن بايد الان از روي آلاينده هاي موجود فهميد كه همچين اتفاقي رخ داده
این آلودگی ها در همه هواکره پخش میشه
و اگر نشانه ای از اون گازها پیدا نشه هم زیاد شک برانگیز نیست! هزار تا اتفاق دیگه هم ممکنه بیفته که همون گازها رو تولید کنه یا نه برعکس با کم و زیاد کردن درصد بعضی گاز ها نشونه هارو از بین ببره
از شما بعیده همچین حرفی رو به همین راحتی قبول کنید،بابا دکتری گفتن!

حتي يك دستور هم از هيچكدوم از اعضاي حزب مقدس نازي پيدا نشده كه دستوري مبني بر كشتار يه اقليت باشه
همه چیز لازم نیست بیان بشه،من میتونم در فکر کشتن شما باشم و دم نزنم...مثل خیلی ها که الان دارن این کارو میکنن
در زمان جنگ با وجود ابزارهاي جاسوسي قوي متفقين ، هيچكس از بروز همچين حادثه اي خبر نداده اما بالافاصله بعد از جنگ ميان اين ادعا رو مطرح ميكنن
اطلاعی در مورد اینکه کی این حوادث در جامعه عمومی مطرح شده ندارم،اینو از یکی دیگه بپرس
توي اساسنامه حزب نازي به انتقال اجباري غير آرياييان از سرزمين آريانژادان اشاره ميشه نه به كشتارشون
به جواب قبلی نه قبل ترش مراجعه بشه
روش كشتار ديگه اي كه گفتن كشتار با گاز و سيانور بوده كه اگه كشتن با گاز ميبود آثارش باقي ميموند و اگه با سيانور ميبود هزينه زيادي داشت به نظرت آسونترين و ارزونترين راه كشتار تيربار نبود ؟؟؟به جواب مورد سه مراجعه شود
تلفنچي شخصي هيتلر هنوز زندست و ميگه حتي يك تلفن در مورد كشتار اقليت ها بهش نشده....
منبع؟نقل قول کامل؟کدوم مصاحبه؟در کدوم روزنامه یا کتاب چاپ شده؟
همه ارتشياني كه اعدام نشدن هنوز به پيشوا معتقدن و بهش درود ميفرستن و ميگن كه هيچ واقعه اي اتفاق نيفتاده
در دوره خودمونم افراد زیادی هستن که میگن دستشون به خون آلوده نیست و از این حرفا،ولی آیا ما اینقدر کودن شدیم که حرفشون رو باور کنیم؟
بغیر کسایی که از ارتش بودن و خودشون دستی در این ماجرا داشتن و انکارش میکردن میتونیم به اتحاد مثلث رجوع کنیم و ببینیم که حتی کشور های هم پیمان آلمان ها هم بعدا اومدن و کار های هیتلر رو نفی کردن

بازم ميگم هلوكاست افسانه اي بيش نيست و شما اگه ميخواي بازم بدوني سوتي هاي نورنبرگو بخون
خنده دار نیست که با چهار تا جمله بچگانه بخوایم یک دادگاه جهانی رو زیر سوال ببریم؟یعنی قاضی های یک دادگاه جهانی میتونن اینقدر کودن باشن که این دلایل شما رو روش فکر نکرده باشن؟
جون من دلايلي كه ميگي بوده رو بگو چون تو بايد دليل بياري نه من اينا رو هم براي تنوع اوردن كه ناراحت نشي
در آخر هم بگم شواهد تاریخی همیشه چیزهایی که شما فکر میکنی نیستن
نمیشه با این چیزایی که شما گفتی یا عده معدود دیگه ای میگن یک باور جهانی رو زیر سوال برد
بغیر از همون تعداد معدود کی باور میکنه که هیتلر خونخوار نبوده؟
راستش اگر دلایل به همین روند باشه من ترجیه میدم بحث نکنم
اینا همش سفستس دکتر !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از HHH :
در آخر هم بگم شواهد تاریخی همیشه چیزهایی که شما فکر میکنی نیستن
نمیشه با این چیزایی که شما گفتی یا عده معدود دیگه ای میگن یک باور جهانی رو زیر سوال برد
بغیر از همون تعداد معدود کی باور میکنه که هیتلر خونخوار نبوده؟
راستش اگر دلایل به همین روند باشه من ترجیه میدم بحث نکنم
اینا همش سفستس دکتر !!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزيز من من ميگم همچين واقعه اي نبوده حالا شما بيا بگو چرا ميگي بوده ؟؟؟ چون همه ميگن ؟؟؟؟
آخه جون من دليل همه رو بررسي كن
ميگن اردوگاه هايي كه براي مهاجرين بوده به دستور هيتلر تبديل به اردوگاه كشتار ميشه
و جالبه كه قبل از پايان جنگ اونا رو جوري نابود كردن كه هيچ اثري ازش باقي نمونده و امروزه به هواي خودشون اونا رو اونجوري كه شواهد خيالي گفتن بازسازي كردن

چرا هيچ اثري از اون اردوگاه هاي كشتار نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه ميشه يه همچين كاري رو بدون برنامه ريزي بين اعضاي حزب انجام بدن ؟؟/؟؟؟؟؟
چرا هيچكسي توي زمان جنگ حرفي نزد جون من جواب بده اينا رو

كتاب دادگاه نورنبرگ همه وقايع دادگاه ، اعترافات و حرفا رو مو به مو نوشته برو بخون تا همشو متوجه بشي
آخه يك تصوير بدست نيومده از بدرفتاري با يهوديا
جالبه از كل 5 ميليون و 400 هزار نفر يهودي قبل از جنگ ، 6 ميليون نفر كشته شدن و 8 ميليون نفر هم گفتن ما شاهد كشته شدن اونا بوديم
آخه اينا ديگه چه حرفاييه

شما ميخواي ثابت كني يك اتفاق بوده
بيا و ثابت كن
همون دلايل و حرفايي كه جهانيان زدن رو بيا بگو كه به ما هم اثبات بشه هيتلر چه جنايتكاري بوده

نكته جالب ميدوني چيه ؟ توي اروپا اهانت به اديان و پيامبران و حتي خدا جزو قانون آزادي بيان محسوب ميشه اما انكار هلوكاست رو ميگن سوء استفاده از قانون آزادي بيان و كلي مجازات دارن

ببين اصلا همچين اتفاقي بوده چرا اجازه تحقيق نميدن ؟؟؟ چرا شك كردن به هلوكاست جرمه ؟؟؟
اينا همه سؤاله ديگه اگه به همين اطمينان ميگن 6 ميليون نفر مردن چرا اجازه تحقيق نميدن ؟؟؟؟؟

جووووووووووون من همون دلايلي كه جهانيان براي اثباتن هلوكاست ميارن رو بيار اينجا بنويس تا روي عقايد خودت بحث كنيم
ميخوايم حقيقت روشن بشه نه چيز ديگه

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از Dr.Eniac :
جووووووووووون من همون دلايلي كه جهانيان براي اثباتن هلوكاست ميارن رو بيار اينجا بنويس تا روي عقايد خودت بحث كنيم
ميخوايم حقيقت روشن بشه نه چيز ديگه

جووووووووووووووووون من یکم فکر کن ،من دلایل کل جهانو میتونم هم بلد باشم و هم بگم؟
الان اصلا متنتو جز خط آخرش نخوندم!
بذار سری بعد میام میخونم توی همین پست ویرایش میزنم جوابتو میدم

ولی ببین حرفایی میزنی در کل و مدارکی میاری که در تاریخ جهان بار ها مشابه اونها نقض شده
منظورم در مورد هلوکاست نیست
آخه تو مثلا میگی عکس نیست از خشونت با یهودیا
یکم فکر کن کدوم خبر نگاری رو راه میدادن که بیاد اونجا عکس بگیره
انگار مهمونی بوده بگن: ((بفرمایید جناب خبرنگار ،توروخدا تعارف نکنید ما داریم میکشیم ازمون یک عکس بگیرید که جزئ شواهد تاریخی باشه!!!!!!!!!!))
یکم روی دلایل خودت فکر کن،دلایلی که خیلی ها برای توجیه کاراشون میارن و قابل بحث نیست چون دلیل نیست دور زدن دلایل دیگرانه
فقط سرتو تو کتابا نکن
(بقیه جوابم بعدا اضافه میشه)

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از HHH :
جووووووووووووووووون من یکم فکر کن ،من دلایل کل جهانو میتونم هم بلد باشم و هم بگم؟
الان اصلا متنتو جز خط آخرش نخوندم!
بذار سری بعد میام میخونم توی همین پست ویرایش میزنم جوابتو میدم

ولی ببین حرفایی میزنی در کل و مدارکی میاری که در تاریخ جهان بار ها مشابه اونها نقض شده
منظورم در مورد هلوکاست نیست
آخه تو مثلا میگی عکس نیست از خشونت با یهودیا
یکم فکر کن کدوم خبر نگاری رو راه میدادن که بیاد اونجا عکس بگیره
انگار مهمونی بوده بگن: ((بفرمایید جناب خبرنگار ،توروخدا تعارف نکنید ما داریم میکشیم ازمون یک عکس بگیرید که جزئ شواهد تاریخی باشه!!!!!!!!!!))
یکم روی دلایل خودت فکر کن،دلایلی که خیلی ها برای توجیه کاراشون میارن و قابل بحث نیست چون دلیل نیست دور زدن دلایل دیگرانه
فقط سرتو تو کتابا نکن
(بقیه جوابم بعدا اضافه میشه)

اي نامرد
قرار بود خبرم كني وقتي اومدي
حالا بي خيال
ببين ما هيچ فرضي نداري ، تو ميخواي ثابت كني يه اتفاقي افتاده
بفرما ثابت كن ؟
اينجوري فكر كنم بهتر باشه

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

من قرار بود خبر کنم؟
این جوابو میدونی کی نوشته بودم؟همون روز که رفتم :O
بگذریم
یک چیزایی فهمیدم
1-من درحد ثابت کردن و این حرفا نیستم
2-به تازگی یک سری از نئونازیسم ها شروع به شست و شوی مغزی کردن و میشه تقریبا گفت جهان احساس خطر میکنه چون فکر میکنه ممکنه یک هولوکاست دیگه اتفاق بیفته
3-میشه بگی اون 4 الی 6 میلیون یهودی اگر کشته نشدن کجا رفتن یهو؟
نکنه یهودی ها خودکشی کردن تا مظلوم نمایی باشه؟ها؟
4-چرا حتی خود آلمان هم الان سعی میکنه دهنه نئونازیسم هارو ببنده؟
یعنی خود داخلی ها هم از اتفاقاتی که افتاده خبر نداشتن؟؟
5-من اگر میگم هولوکاست هست یک جهانی هم پشت سرم دارن میگن هست ،شما داری از جامعه نژاد پرست فاشیست آدم کش ...دفاع میکنی من دلیل بیارم؟

6-خودت میدونی و خودمم میدونم نصفه بیشتر سوالات بی جوابه میتونم با یک مثال که شاید یک هفته ای وقتتو بگیره بهت ثابتش کنم!
اگر حالشو داری یا علی

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

هولوكاست بوده..............اسم شركتاشم هست فكر كنم !شركتاي كه كوره ادم سوزي ميفروختن و گاز برا خفه كردنشون......

دكتر گفت اين براشون خرج داشته اما اونا ازش پول درميو وردن:

دندوناي طلاي افراديهوديو درميوردن...........چيزي كه خيلي متداول بوده تو يهودييا

يهوديارو گول ميزدن كه ميريم جاي بهتر....پس اونام پول و وسيله ميبردند.......وسيله هاشونم مال اينا ميشد......

اردوگاه هاي مرگ هم كه وضعشو ميدوني......

وقتي ادولف جون :D تو نبرد من همه جا مستقيم و غيرمستقيم ميگه بايد اينارو نابود كنيم....اگه مردمش درست خونده بودن از فاجعه جلوگيري ميشد....

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

ببخشيد متاسفام دو پست متوالي شد :-[

جفتش عين هم اومد نميدونم را.......اينو درستش ميكنم:

دكترجون يه سوالي.......ميدوني يه شركتي از1923 تو المان فعاليت داشته و داره كه وجهه جهاني المانو درست كنه؟؟........اوايل مديراش اس . آ را تحويل دادن...اما خودسري اس.آ و بعدا اس.اس اونا رو از پشتيباني دلسرد كرد......ديد پول شركت داره هدرميره.........

اين شركت خيلي خرج ميكنه......ميخواي نمونه هاشو برات بگم؟؟ :-w........خودشونم باور دارن......هرچنديه چندتا الماني گفتن به من كه اينطوري نبوده....

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

خوب شد دو تا پست دادی :D منم دوتا مثبت میدم {-8
به نقل از نمکی :
ميخواي نمونه هاشو برات بگم؟؟ :-w........خودشونم باور دارن......هرچنديه چندتا الماني گفتن به من كه اينطوري نبوده....
نمونه هاشو میاری لطفا؟! B-)

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از Captan. Pisko :
خوب شد دو تا پست دادی :D منم دوتا مثبت میدم {-8نمونه هاشو میاری لطفا؟! B-)
خرجايي كه شركت الماني ميكنه؟؟...........همينو؟؟ ميخواي برات پ.خ كنم؟

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

نه چرا پ.خ؟
همینجا بگو دکتر هم فیض ببره
من جای دکتر ازت خواستم که بگی
چون مطمئنم ازت میخواد که براش دلایل و سند و مدرک بیشتری بیاری :-?
(میگم بحث کنی باهاش بدبخت میشی بیخیال دمتو و ردار فرار کن :D)

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از Captan. Pisko :
نه چرا پ.خ؟
همینجا بگو دکتر هم فیض ببره
من جای دکتر ازت خواستم که بگی
چون مطمئنم ازت میخواد که براش دلایل و سند و مدرک بیشتری بیاری :-?
(میگم بحث کنی باهاش بدبخت میشی بیخیال دمتو و ردار فرار کن :D)
دكتر؟؟شما فقط همسنجا باش بحث ميكنيد!!من تو ياهو با اس ام اسو تلفنم باهاش بحث ميكنم :D پوستش كلفت شده.......

مثلا مربوط به فرايبورگ.....يه كميش: :D

فرايبورگ المان خودشو به خواهر خوندگي اصفهان در اورد..........يه سري هم هدايا :-" به هم نژاداش داده تو اين شهر داد:-" :-" :-"

فرايبورگ المان يه خيابونيشو اسمشو گذاشت اصفهان........اما اصفهنا كجا رو؟ نزديكي هاي خونه مون يه خيابون تازه تاسيس اسمش شد فرايبورگ....اما قضيه ها دارد....اين خيابون بايد از وسط پادگان پشتيبان هوايي رد ميشد....اما ارتش نميذاشت :-w......سفارت المان با شهرداري اصفهان متحد شدند :)) بعدم زدن پادگانو داغون كردن.......يه تيكه ي كوچيكش بلا استفادس.........(اما خرجاي پشت پرده شركت بماند....)

دوره هاي اموزشي........اينو پ. خ ميگم.............خيلي ضايص خب اينجا بگم

پارتي خفن : ميدوني اين گروه چه قدر خرج ميكنه برا همون دوره هاي اموزشي(يه سريشم پ.خ گفتم )؟؟چه قدر قدرت داره؟؟قدري كه افراد ممنوع الخروج سپاهو ارتشم ميتونه خروجشونو ازاد كنه(اين مورد چندبار ديدم!؟!)

• لایک
امتیازات: HHH

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

یک سوال این خرجا چه ربطی به هلوکاست داره؟!
اون دوره آموزشی ها نکنه در مورد تاریخ آلمان و به خصوص همون بخشه؟! ???

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

ببخشيد يه مدت دور بودمعزيزان گفتم تا شما اثبات نكنيدش نميشه براي ردش بحث كردشما ميگيد همه جهان دارن ميگن ؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب بگن ، شما دلايل همونا رو برام بنويسين تا رو اونا بحث كنيم

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از d3c0der :
هلوكاست تا حدودي واقعي بوده ! ولي مثل اين كه توي تعدادش يكم بزرگ نمايي شده !
وگرنه كساني كه فاميلاشون توي اين نسل كشي از بين رفتن ، هنوزم هستن و در مورد هلوكاست حرف ميزنن ( مشهورترينشون : لري كينگ خبرنگار cnn )
آره اینو قبول دارم

دکتر اینیاک

1- اون مکانی که توش هلوکاست اتفاق افتاده و اسمشم.....(دوباره یادم رفت)بود از روی هوا نیومده
2- خیلی از خود آلمانیا گفتن که دیدن همچین اتفاقایی میفته
3- خود آلمان این کارشو قبول کرده و داره هنوز خسارت هایی که به یهودیا وارد کرده رو میده

نمکی اومده دیگه ،ادامه بحث رو با اون برو،بابام اعصابش از دست من خورد شده از بس گفتم هلوکاست (:|
(عذر میخوام ولی نمیخوام بحثمو تو این تاپیک ادامه بدم h-:

بالا