• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هلوكاست افسانه يا واقعيت؟

به نظر شما هلوكاست حقيقت داره يا نه ؟

• حتما بوده

رای‌ها: 51 34.9%
  • حتما نبوده

رای‌ها: 36 24.7%
  • بوده ولي نه به اين شدت

رای‌ها: 52 35.6%
  • ساير

رای‌ها: 7 4.8%

• رای‌دهندگان
    146

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
توی مسابقه ی ملی دانش آموزی شریف جزه 60 تیم برتر شدیم
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_
پاسخ : هلوكاست افسانه يا واقعيت؟

به نقل از Dr.Eniac :
چون حقشو خوردن
چون ميدونم چه حاليه وقتي براي هدفت جون بدي بعدش بهت بگن جنايتكار
من عاشقشم
اگه بهم بگن بمير تا زنده شه ميميرم (اين كارو براي اقوام نزديكم هم نميكنم )لطف كن نشونمون بده تا ماهم از گمراهي در بيايم
منبعاشم بهمون بده
من خودم به یکی از این اورذوگاه ها رفتم. ببین این طوری نبوده که زنده زنده توی تنور ببرنشونو یه حمام هایی بوده که به اونایی که میخواسن بکشنشون میگفن برید دوش بگیر مه ار توی اون دوشا گاز سمی میومد و میمردن بعذ میبردن توی تنور... وقتی یادم میاد واقعا ناراحت میشم..یه اناقایی بود 30 40 نفری توش زندگی میکردن...تازه وقتی یه آلیوم عکس از همه ی اونایی که سوزوندن جولوی چشمت گداشتن چجوذی می تونی بگی دوروغه؟؟

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

به نقل از Dr.Eniac :
مثئله اينه كه تو دادگاه نورنبرگ بيان شده اتاقهاي گاز توي كاميون هايي جاسازي شده بوده در حالي كه هيچ اثري از همچين كاميونهايي نبوده و يك نمونه هم ارائه نشده
از اون گذشته سيانور و گازي كه توي دادگاه بيان شده بوده بسيار گرون بوده و چندين برابر هزينه جنگ براي آلمان هزينه داشته كه فكر نكنم پيشوا تن به اون كار داده باشه
واقعا فک میکنی واسی یه آدم نژاد پرست این چیز ها مهمه؟؟
کسی که نزاد برتر رو آریایی بدونه ....همچین جنگی راه بندازه...
تازه یه چیز دیگه هم هست یکی از دلایل سوزاندن هم این بوده که اوردوگاه ها پر می شدن...یا یه بیماری شیوع پیدا میکرد

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از rozhin_71 :
من خودم به یکی از این اورذوگاه ها رفتم. ببین این طوری نبوده که زنده زنده توی تنور ببرنشونو یه حمام هایی بوده که به اونایی که میخواسن بکشنشون میگفن برید دوش بگیر مه ار توی اون دوشا گاز سمی میومد و میمردن بعذ میبردن توی تنور... وقتی یادم میاد واقعا ناراحت میشم..یه اناقایی بود 30 40 نفری توش زندگی میکردن...تازه وقتی یه آلیوم عکس از همه ی اونایی که سوزوندن جولوی چشمت گداشتن چجوذی می تونی بگی دوروغه؟؟
ميشه اسم اردوگاه و گاز رو بگي ؟؟؟
توي دادگاه نورنبرگ اصلا به همچين روشي اشاره نشده و تنها سيانور و اتاق گاز سيار رو نام بردن (اونم بدون مدرك )
به نقل از rozhin_71 :
واقعا فک میکنی واسی یه آدم نژاد پرست این چیز ها مهمه؟؟
کسی که نزاد برتر رو آریایی بدونه ....همچین جنگی راه بندازه...
تازه یه چیز دیگه هم هست یکی از دلایل سوزاندن هم این بوده که اوردوگاه ها پر می شدن...یا یه بیماری شیوع پیدا میکرد
آره كه مهمه
قبلا هم بحث شد كه پيشوا اين جنگو به راه ننداخت و تو وصيت نامشم گفته شده ،
آريايي برتره تو اين شكي نكن
تو شروع جنگ كه روسيه و قبل از اون ايتاليا بانيش بودن
روسيه به خاطر كشته شدن آرياييان لهستان به دست دولت لهستان به هيتلر پيشنهاد حمله ميده. پس هردو حمله ميكنند و لهستان فتح ميشه
ببين اردوگاه هاي مهاجرتي بودن نه كشتار ، اونا رو به سرزمين هاي ديگه انتقال ميدادن ( اكثرا فلسطين ) و فقط تو يه برهه زماني به علت شيوع تيفوس ، جنازه همه مردم سوزونده شد (اونم به اجبار چون اگه نميشد تيفوس همه گير ميشد )

mahdiesrafili

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند

واقعیت یا عدم واقعیتش انقدر مهم نیست.اینجاش مهمه که غربیه بخصوص امریکا و اسرائیل و دشمنای ما دارن از این موضوع برضد ایرانیا و مسلمونا استفاده میکنن.

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از mahdiesrafili :
واقعیت یا عدم واقعیتش انقدر مهم نیست.اینجاش مهمه که غربیه بخصوص امریکا و اسرائیل و دشمنای ما دارن از این موضوع برضد ایرانیا و مسلمونا استفاده میکنن.
نه بر ضد ايرانيا استفاده نميشه به هيچ وجه
اسرائيل ميتونه بهترين دوست ايران باشه
مشكل اينجاست كه طبق اسناد يهوديا به فلسطين انتقال داده ميشن اما بعدش !!!! جمعيتشون به شدت كم ميشه كه طبق يه حدسايي ميگن مفتي بيت المقدس فتواي كشتنشونو داده
مسئله اسرائيلو وسط نكشيد اگه ميخواين همچين بحثي بكنيم يه تاپيك بزن منم پايم

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

به نقل از Dr.Eniac :
ميشه اسم اردوگاه و گاز رو بگي ؟؟؟
توي دادگاه نورنبرگ اصلا به همچين روشي اشاره نشده و تنها سيانور و اتاق گاز سيار رو نام بردن (اونم بدون مدرك )آره كه مهمه
قبلا هم بحث شد كه پيشوا اين جنگو به راه ننداخت و تو وصيت نامشم گفته شده ،
آريايي برتره تو اين شكي نكن
تو شروع جنگ كه روسيه و قبل از اون ايتاليا بانيش بودن
روسيه به خاطر كشته شدن آرياييان لهستان به دست دولت لهستان به هيتلر پيشنهاد حمله ميده. پس هردو حمله ميكنند و لهستان فتح ميشه
ببين اردوگاه هاي مهاجرتي بودن نه كشتار ، اونا رو به سرزمين هاي ديگه انتقال ميدادن ( اكثرا فلسطين ) و فقط تو يه برهه زماني به علت شيوع تيفوس ، جنازه همه مردم سوزونده شد (اونم به اجبار چون اگه نميشد تيفوس همه گير ميشد )
اتاقی که من دیدم سیار نبود یه چیزی شبیه کلبه بود تقریبا...
عکسا یی رو که گرفتم حتما میذارم رو سایت....
اوردوگاهی که من رفتم توی برلین بود..تازه کوچیکترین اوردوگاهش بود...
ببین اگه اوردوگاه مهاجرتی بوده چطور انقدر شرایط بدی و واسه بقول شما مهاجر ها ایجاد کرده بودن؟ کدوم اوردوگاهی هست مه توی یه اتاق کوچیک به شصت نفر بگن برید زندگی کنید توش آخه...
یه مسئله ی دیگه شما اگه اشتباه نکنم معتقد هستید که هیتلر تقصیری در جنگ نداشت و کارش درس بوده..اگه این زوری هست چه نیازی بود که خودش و معشوقش و بکش؟ اگه کاره اشتباهی نکرده بود خوب دلیلی هم نداشت انقدر واهمه ی این و داشت باشه که به دست مردم بیوفته...
حتی خود آلمان ها وقتی ارشون می چرسیدی راجع به هیتلر جواب سر بالا به آدم میدادن چون هیچ کدوم از این لکه ی ننگی که هیتلر واسه کشورشون اورده خوششون نمیاد...
شما چرا میگید آریایی نژاد برتر؟ واقعا چرا آخه؟؟ همه ی مردم برابرن... تیعیض نژاد گداشتن یه حرف بچگونست تو این زمونه دیگه...

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از rozhin_71 :
اتاقی که من دیدم سیار نبود یه چیزی شبیه کلبه بود تقریبا...
عکسا یی رو که گرفتم حتما میذارم رو سایت....
اوردوگاهی که من رفتم توی برلین بود..تازه کوچیکترین اوردوگاهش بود...
ببین اگه اوردوگاه مهاجرتی بوده چطور انقدر شرایط بدی و واسه بقول شما مهاجر ها ایجاد کرده بودن؟ کدوم اوردوگاهی هست مه توی یه اتاق کوچیک به شصت نفر بگن برید زندگی کنید توش آخه...
یه مسئله ی دیگه شما اگه اشتباه نکنم معتقد هستید که هیتلر تقصیری در جنگ نداشت و کارش درس بوده..اگه این زوری هست چه نیازی بود که خودش و معشوقش و بکش؟ اگه کاره اشتباهی نکرده بود خوب دلیلی هم نداشت انقدر واهمه ی این و داشت باشه که به دست مردم بیوفته...
حتی خود آلمان ها وقتی ارشون می چرسیدی راجع به هیتلر جواب سر بالا به آدم میدادن چون هیچ کدوم از این لکه ی ننگی که هیتلر واسه کشورشون اورده خوششون نمیاد...
شما چرا میگید آریایی نژاد برتر؟ واقعا چرا آخه؟؟ همه ی مردم برابرن... تیعیض نژاد گداشتن یه حرف بچگونست تو این زمونه دیگه...
شما واقعا وصيت نامشو نخوندين ؟ داستان مرگشو نميدوني ؟
زماني كه هواپيما براي بردن هيتلر اومد اون پيشنهاد فرارو رد كرد و گفت زماني كه مردم مردم من دارن تو خيابوناي برلين با دشمن ميجنگن من نميتونم از شهري كه پايتخت اين كشوره بگذرم پس موند و دستور داد براي اينكه به سرنوشت برادرش موسوليني دچار نشه جسدشو بسوزونن
من مخالف اينم كه جنگ توسط هيتلر شروع شد
جالبه مردم روسيه دارن به شدت از استالين دفاع ميكنن كه باني جنگ بود ولي آلماني ها به خاطر همون قضاياي سياسي دربارش حرف هم نميزنن
ميدوني كه تو آلمان نشون دادن آرم حزب نازي جرمه ، قوتباليستي كه بعد از گلزني سلام هيتلري داد دو سال محروم شد و همه چي بر ضد اونه اونوقت شما چه انتظاري دارين ؟
اينهمه حزب نئونازي براي چيه ؟ اينا كه فلسفه پيشوا رو قبول دارن و يكمي جرات دارن ، دارن روز به روز بيشتر ميشن و تو احزابشون فعاليت ميكنن
بهتره واقع بين باشيم
چطوريه كه يك كشور وقتي براي سوخت جنگ مونده بره و آدم بسوزونه ؟؟
يه سؤال ديگه چرا تو همون زمان با وجود تشكيلات گسترده جاسوسي روسيه ، حتي يك نفر هم چيزي در مورد همچين اتفاقي ننوشته ؟
از اون گذشته وي نورنبرگ تنها به اون اتاقهاي گاز متحرك اشاره شده نه ايني كه شما ميگي....
شما به اين سؤالا جواب بدين بعد عكساتونو بذارين
در مورد برتري آريا هم زياد گفتم و كلي هم توي عقايدم تغيير ايجاد كردم تا افراطي به نظر نياد ميتوني پستاي قبلي رو بخوني تا بفهمي چرا ميگم آريايي برتره
تو وبلاگم هم اينا رو نوشتم

مطمئن باش اگه دليلي مبني بر وجود هلوكاست ميبود الان اينقدر مجازات براي رد كننده هاش نبود
شما ميشه بگي دليل اصليت براي اينكه ميگي هلوكاست وجود داره چيه ؟
اصلا فكر كن ميخواي به كسي اثبات كني كه همچين اتفاقي بوده و اون فرد هيچي از تاريخ نميدونه شما چجوري بهش ميگي و ثابت ميكني وقتي هيچكدوم از اعضاي حزب براي كشتار انسانها دستوري صادر نكردن ؟

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

به نظرمن وجود داشته اینم عکس هایی که من از شدیدم:

http://www.google.com/images?hl=fa&lr=&q=%D9%87%D9%88%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Shayan-Emperor :
به نظرمن وجود داشته اینم عکس هایی که من از شدیدم:

http://www.google.com/images?hl=fa&lr=&q=%D9%87%D9%88%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
شما با اين عكسا راضي ميشي ؟
يعني منم عكساي كشتار اقليت آلماني لهستان توسط دولت لهستانو بذارم شما راضي ميشي كه دليل هيتلر براي آغاز جنگ منطقيه و اون بيگناهه ؟
من چيز جديدي تو اين عكسا نديدم چون روي همه اونا يكي يكي بحث كرديم
اگه توضيحي در مورد عكس خواصي دارين لطف كنيد قرار بدين

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

به نقل از Dr.Eniac :
شما با اين عكسا راضي ميشي ؟
يعني منم عكساي كشتار اقليت آلماني لهستان توسط دولت لهستانو بذارم شما راضي ميشي كه دليل هيتلر براي آغاز جنگ منطقيه و اون بيگناهه ؟
من چيز جديدي تو اين عكسا نديدم چون روي همه اونا يكي يكي بحث كرديم
اگه توضيحي در مورد عكس خواصي دارين لطف كنيد قرار بدين

راستش به این عکس ها نمیشه راضی بود ولی منابع های زیادی هستش که هلوکاست رو قبول داره ولی شاید هم حق با شما باشه

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Shayan-Emperor :
راستش به این عکس ها نمیشه راضی بود ولی منابع های زیادی هستش که هلوکاست رو قبول داره ولی شاید هم حق با شما باشه
آخه منم دنبال همون منابعم
من ميخوام شما منابعي كه ازش حرف ميزنيدو همينجا اعلام كنيد تا من به شما دروغ بودن همشونو ثابت كنم
مطمئن باشين اين هلوكاستي كه ميگن يه افسانه بيشتر نيست

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

از زمانی که داوطلبانه و در کمال فروتنی در جنگ اوّل جهانی که به کشور رایش تحمیل شد خدمت کردم ، سی سال می گذرد. در این سه دهه ، تنها راهنمای من در تمام افکار ، اعمال و زندگیم ، عشق و وفاداری نسبت به این ملّت بوده است. این عشق و علاقه به من قدرت می داد تا بتوانم پیرامون دشوارترین مسائلی که تاکنون در برابر یک موجود فانی قرار گرفته است ، تصمیم بگیرم. در این سه دهه ، تمام سلامت و نیرویم را صرف کرده ام.
اینکه من و یا هر کس دیگری در آلمان در سال ۱۹۳۹ خواستار جنگ بوده ایم ، به هیچ وجه واقعیّت ندارد. این جنگ ، به ویژه ، خواستهٔ دولتمردانی بود که یا خود یهودی بودند و یا در راه منافع یهودیان فعالیّت می کردند و همانها بودند که به جنگ دامن زدند. در پی شش سال جنگی که علیرغم تمام موانع ، روزی از آن به عنوان با شکوهترین و قهرمانانه ترین جلوهٔ مبارزات یک کشور به منظور بقای یک ملّت ، یاد خواهد شد.
من نمی توانم از شهری که پایتخت این کشور است ، دست بردارم. از آنجا که نیرویمان ناچیز تر از آن است که بتوانیم بیش از این در برابر حملهٔ دشمن مقاومت کنیم و مقاومت ما نیز به تدریج به وسیلهٔ مردانی کور و بی اراده تحلیل خواهد رفت ، آرزو می کنم که در سرنوشت میلیونها انسان دیگری که تصمیم گرفته اند در این شهر باقی بمانند ، شریک باشم. گذشته از این ، هرگز در دستهای دشمنانی که خواستار نمایشی تازه جهت توده های دیوانهٔ خود هستند ، نخواهم افتاد.
بنابراین تصمیم گرفته ام در برلین بمانم ، و در لحظه ای که مطمئن شوم که وضعیت پیشوا و حکومت در معرض خطر و سقوط حتمی قرار گرفته است ، مرگ را داوطلبانه پذیرا شوم. با قلبی شاد و آگاهی از یک وحدت بی مانند در تاریخ ، از فداکاری ها و دستاوردهای سربازانمان در جبهه های جنگ ، زنانمان در خانه ها ، دهقانان و کارگران و جوانانمان تشکّر و قدردانی می کنم. آرزو و درخواستم این است که ملّت آلمان ، هرگز و تحت هیچ شرایطی در هیچ مبارزه ای تسلیم نشوند و با تمام توان خود ، و با وفاداری نسبت به مبانی و اصول «کلاوزه ویتز» علیه دشمنان سرزمین مادری خود بجنگند.
از وفاداری سربازان آلمان و نیز از مشارکت و همدلی من با آنها در مرگ ، بذری در زمین پاشیده خواهد شد که روزی در تاریخ آلمان رشد خواهد کرد و در نتیجه یک ملّت متحد واقعی تحقق خواهد بخشید…
پیش از مرگ ، رایش مارشال هرمان گورینگ را از حزب بیرن می اندازم و تمامی حقوق را که به موجب حکم روز بیست و نه ژوئن ۱۹۴۱ و نیز سخنرانی در رایشتاگ در اوّل سپتامبر ۱۹۳۹ به وی تفویض کرده ام ، از او می گیرم.
گورنینگ و هیملر ، جدا از عدم وفاداری نسبت به من ، با مذاکرات محرمانه با دشمن که بدون آگاهی و بر خلاف میل من انجام گرفت ، و نیز اقدام به اعمال غیر قانونی برای کنترل کشور ، شرمندگی جبران ناپذیری برای کشور آلمان به بار آوردند. به منظور تقدیم دولتی که از مردان با شرف تشکیل شده ، و قادر است وظیفهٔ ادامهٔ جنگ را با تمام نیرو انجام بدهد ، افراد زیر را به عنوان کابینهٔ جدید منسوب می کنم: • رئیس جمهور: دونیتس • صدر اعظم: دکتر گوبلز • وزیر حزب: بورمن • وزیر امور خارجه: زایس اینکوارت باشد که کابینهٔ جدید ، نسبت به وظیفهٔ خود که برقراری نظام ناسیونال سوسیالستی در کشور است آگاه باشد و شرایطی را بوجود آورد که هر فرد آلمانی ، خدمت در راه منافع عموم را به منافع شخص خود ارجح بداند.از ملّت آلمان ، تمام مردان و زنان ناسیونال سوسیاليست و نیز تمام افراد ارتش می خواهم که تا دم مرگ نسبت به دولت و رئیس جمهور جدید وفادار بوده ، از اوامر آنها اطاعت کنند. از این مهمتر ، اینکه به دولت و ملّت آلمان دستور می دهم که همواره قوانین نژادی را مورد مراقبت و ملاحظه قرار بدهند

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

همینه دیگه؟ درسته؟ ببینید این وصیت هییچ چیزی و اثبات نمیکنه چون وقتی یک آدم خودشو و ملت و می بینه که شکست خوردن و دنیای رو میبینه که همه علیه اون هستن چجوری میخواین ثابت کنید که حرفایی که موقع مرگش زده دزسته؟؟ مسلم هست که هیچ جور نمی شه با یه نوشته روی کاغذ از این همه جنایت تبرعه شد ...ملومه هیتلر توی اون شراط می خواسته نام ننگ آور خودشو خوب جلوه بده . بله اگه توی خیابون های آلمان نشانه ی حذب رو انجام بدی یراست پلیس میگیرتت... در مورده اتاق های گاز هم من خودم دیدم که سیار نبودن...حالا شاید جاهای دیگر اینطوری باشه...اگه شما این حرفارو میزنید یعنی این کوره هایی که من دیدمو واسه این ساختن که اونایی که تیفوس داشتن و بسوزونن؟؟ باز هم اگه این زوری باشه(که نیست) باید مردم خودشون رو هم میکشتن دیگه؟ اونا هم که تیفوس داشت.... در مورده اون سوال من جواب ندادید چرا اوردوگاه هایی با این وضعیت نابسامان درست کرده بودن پس؟؟؟

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

شما ميگيد هيتلر منفور بود در حالي كه اصلا اينجوري نبود
اگه منفور بود كه نخست وزير نميشد و اونقدر حمايت مردمي نداشت
حتي حمايت شاه رو هم داشت
ولي بعد از اون خيانت بزرگ به پيشوا خيلي حرفا دربارش زده شد و بعد مرگش به اوج رسيد
من منظورتو از نابسامان نميدونم يعني چي ؟
به نظرت اردوگاه اسراي جنگي چطوريه ؟

اتفاقا جسد همه مردمي كه تيفوس داشتن سوزونده ميشد بلا استثنا
شيوع اين بيماري كه ثبت شده و تو همون زمان هم اعلام شده

توي دادگاه نورنبرگ كه براي اولين بار به هلوكاست اشاره شد و سو استفاده ازش شروع شد حرفي ازون اتاقاي گازي كه شما ميگيد زده نشد
فقط وصيتنامه نيست
اكثر فرمانده هايي كه توي نورنبرگ محكوم شدن جرمشونو پذيرفتن اما جالب اينه كه فرمانده هاي بازمانده همه اونا رو رد كردن و اعتراف اونا رو زير شكنجه دونستن

شما فيلم پيروزي اراده رو ديدي ؟
كارگردانش هنوز زندست و گفته به هيچ وجه از ساختن فيلم پشيمون نيست و اون يه فيلم تبليغاتي نبوده فقط نشون دهنده واقعيت ها بوده

از محبوبيت مردمي پيشوا نميشه گذشت
ديديم كه بلافاصله بعد از جنگ نئو نازي ها تشكيل شدن

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

به نقل از Dr.Eniac :
شما ميگيد هيتلر منفور بود در حالي كه اصلا اينجوري نبود
اگه منفور بود كه نخست وزير نميشد و اونقدر حمايت مردمي نداشت
حتي حمايت شاه رو هم داشت
ولي بعد از اون خيانت بزرگ به پيشوا خيلي حرفا دربارش زده شد و بعد مرگش به اوج رسيد
من منظورتو از نابسامان نميدونم يعني چي ؟
به نظرت اردوگاه اسراي جنگي چطوريه ؟

اتفاقا جسد همه مردمي كه تيفوس داشتن سوزونده ميشد بلا استثنا
شيوع اين بيماري كه ثبت شده و تو همون زمان هم اعلام شده

توي دادگاه نورنبرگ كه براي اولين بار به هلوكاست اشاره شد و سو استفاده ازش شروع شد حرفي ازون اتاقاي گازي كه شما ميگيد زده نشد
فقط وصيتنامه نيست
اكثر فرمانده هايي كه توي نورنبرگ محكوم شدن جرمشونو پذيرفتن اما جالب اينه كه فرمانده هاي بازمانده همه اونا رو رد كردن و اعتراف اونا رو زير شكنجه دونستن

شما فيلم پيروزي اراده رو ديدي ؟
كارگردانش هنوز زندست و گفته به هيچ وجه از ساختن فيلم پشيمون نيست و اون يه فيلم تبليغاتي نبوده فقط نشون دهنده واقعيت ها بوده

از محبوبيت مردمي پيشوا نميشه گذشت
ديديم كه بلافاصله بعد از جنگ نئو نازي ها تشكيل شدن
آقا مهران حمایت کسی یا حتی مردم رو ئتشتن دلیل نمیشه...یک نگاه به ایران کنی متوجه میشی

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از rozhin_71 :
شاه منطورتون کیه؟ شاه ایران؟؟؟
نه شاه آلمان

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

آقا مهران حمایت کسی یا حتی مردم رو داشتن دلیل نمیشه طرف عالی باش...
البته باید بگم اطلاعات من به اندازه ی شما نیست ولی در این که هولوکاست واقعی نظر مردم دنیا رو قبول دارم که میگن هست...
ولی اگه اطلاع داشته باشید وقتی هیتلر خودکشی کرد و خودش و سوزوند دیگه اوردوگاه ها باز شدن و سوزوندن متوقف شد..حالا این طور که شما میگید کسی بوده که بعد از خارج شدن از اون مکان ادعا کنه که نسوزوندن؟

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از rozhin_71 :
آقا مهران حمایت کسی یا حتی مردم رو داشتن دلیل نمیشه طرف عالی باش...
البته باید بگم اطلاعات من به اندازه ی شما نیست ولی در این که هولوکاست واقعی نظر مردم دنیا رو قبول دارم که میگن هست...
ولی اگه اطلاع داشته باشید وقتی هیتلر خودکشی کرد و خودش و سوزوند دیگه اوردوگاه ها باز شدن و سوزوندن متوقف شد..حالا این طور که شما میگید کسی بوده که بعد از خارج شدن از اون مکان ادعا کنه که نسوزوندن؟

من چيزي در اين مورد نخوندم ولي ميدونم كه تو نورنبرگ يه يارو يهوديه ميگه برادر من و خانوادش به دستور يكي از فرماندهان رايش سوزونده شدند بعد قاضي ميگه شاهدت چيه ؟ يارو ميگه خود برادرم توي دادگاه نشسته
قاضي هم بهش ميگه : ديوانه من چطور ميتونم اين مرد رو اعدام كنم وقتي تو برادرتو با خودت اوردي ؟
اينا تو تاريخ ثبته و توي يه كتاب كه درباره اين دادگاه بود تمام اينجور تناقضات رو خوندم

من يه نصيحت به همه بكنم
هيچ وقت هيچ چيز رو چون همه قبول دارن قبول نكنيد ، خودتون بريد دنبال تا حقيقتو پيدا كنيد و سعي كنيد در زمان تحقيق بي طرف باشيد
من خودم اينا رو تجربه كردم و اولش مثل شما هيتلر و رژيمشو جنايتكار ميدونستم
اما مطالعه و تحقيق چشم منو باز كرد

من نميدونم دقيقا كي اردوگاه هاي اسكان يهوديا رو خالي كردن اما ميدونم هيچ دليلي براي اثبات سوزانده شدن مردم پيدا نشد

rozhin_71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
دانشگاه
حالا!
رشته دانشگاه
_

به نقل از Dr.Eniac :
من چيزي در اين مورد نخوندم ولي ميدونم كه تو نورنبرگ يه يارو يهوديه ميگه برادر من و خانوادش به دستور يكي از فرماندهان رايش سوزونده شدند بعد قاضي ميگه شاهدت چيه ؟ يارو ميگه خود برادرم توي دادگاه نشسته
قاضي هم بهش ميگه : ديوانه من چطور ميتونم اين مرد رو اعدام كنم وقتي تو برادرتو با خودت اوردي ؟
اينا تو تاريخ ثبته و توي يه كتاب كه درباره اين دادگاه بود تمام اينجور تناقضات رو خوندم

من يه نصيحت به همه بكنم
هيچ وقت هيچ چيز رو چون همه قبول دارن قبول نكنيد ، خودتون بريد دنبال تا حقيقتو پيدا كنيد و سعي كنيد در زمان تحقيق بي طرف باشيد
من خودم اينا رو تجربه كردم و اولش مثل شما هيتلر و رژيمشو جنايتكار ميدونستم
اما مطالعه و تحقيق چشم منو باز كرد

من نميدونم دقيقا كي اردوگاه هاي اسكان يهوديا رو خالي كردن اما ميدونم هيچ دليلي براي اثبات سوزانده شدن مردم پيدا نشد
این زوری نیس که هرچی بقیه بگن بگم آرررررهه دررستهههه...
شاید اگه شما هم از نزدیک یه اوردوگاه رو ببینید نطرتون عوض شه...
ببینید این داستانی که گفتید قاضی و اینا یه چیز خیلی مسخرست هیچ آدم عاقلی این کارو نمی کنه نه؟ خداییش اگه بخواد شاهد بیاره یه یهودیه دیگرو میاره نه داداشش رو..
نمی دونم به هر حال من که خوندم که وقتی اعلام شکست هیتلر رو کردن و اوردوگاه ها بسته شد خیلی ها پیش خانوادهاشون برگشتن... و من هیییچ جایی نخوندم که حتی یک نفر ازاد شده ها بخواد انکار کنه هولوکاست و بازم می گم من نخوندم جایی آخه نگاه کنید ساده ترین کار واسه این که بخوای انکار کنی این مار و اینه که از بازمانده ها خلاف اون حرف بزنن اییین همه زندانی چیزی نگفتن...(من نخوندم جایی)
این همه اسیر جنگی آخه آلمان چرا باید میگرفت؟ به نطرتون یه جورایی نمی خواست نسل یهود ها رو پاک کنه؟

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از rozhin_71 :
این زوری نیس که هرچی بقیه بگن بگم آرررررهه دررستهههه...
شاید اگه شما هم از نزدیک یه اوردوگاه رو ببینید نطرتون عوض شه...
ببینید این داستانی که گفتید قاضی و اینا یه چیز خیلی مسخرست هیچ آدم عاقلی این کارو نمی کنه نه؟ خداییش اگه بخواد شاهد بیاره یه یهودیه دیگرو میاره نه داداشش رو..
نمی دونم به هر حال من که خوندم که وقتی اعلام شکست هیتلر رو کردن و اوردوگاه ها بسته شد خیلی ها پیش خانوادهاشون برگشتن... و من هیییچ جایی نخوندم که حتی یک نفر ازاد شده ها بخواد انکار کنه هولوکاست و بازم می گم من نخوندم جایی آخه نگاه کنید ساده ترین کار واسه این که بخوای انکار کنی این مار و اینه که از بازمانده ها خلاف اون حرف بزنن اییین همه زندانی چیزی نگفتن...(من نخوندم جایی)
این همه اسیر جنگی آخه آلمان چرا باید میگرفت؟ به نطرتون یه جورایی نمی خواست نسل یهود ها رو پاک کنه؟
نه قصد پاكسازي نژاد آريا بود كه براي انجام اون ميبايد همه غير آريايي ها مهاجرت ميكردن از سرزمين هاي آريايي ( اين توي اساسنامه حزب اومده )
من همه دلايلي كه براي اثبات هلوكاست اومده رو نقض كردم و بازم منتظر مدركم
اين داستاني كه گفتم عين حقيقته كه توي همون كتاب خوندم

من گفتم كه بازمانده هاي ارتش آلمان همه هلوكاستو انكار كردن
ديدن يه اردوگاه هيچ چيزو عوض نميكنه
مثل اينه كه 70 سال ديه ببرنت توي يكي از كوره هاي مرده سوزي شرق آسيا بگن اينا مال آدم سوزي كره شمالي بوده.......
خلاصه گفتم كه به اينا اعتماد نكنيد

بالا