• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

phsec

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی شعبه کهریزک
شهر
توابع تهران
پاسخ : تقلب

بابا شما فرزانگان درس می خونید موبایل میزارن ببرین ؟؟؟؟؟
پس بچه های ما مظلوم واقع شدن . نمی دونم این مدیر ما frequency detector داره چی داره . موبایل رو هر جات بزاری بهت میگه موبایلت رو بده من بعد دقیقا میگه کجاست . نمی دونم والا :D .
میگم امتحان چی بود که lable داشت . من ویژوال بیسیک رو می دونم lbl داره . کاشکی ما هم از این امتحانا داشتیم . کاشکی اصلا المپیاد برنامه نویسی داشتیم بخدا . اون موقع دیگه ناراحت نبودم که دو سالم بخاطر برنامه نویسی رفت هوا

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از phsec :
بابا شما فرزانگان درس می خونید موبایل میزارن ببرین ؟؟؟؟؟
پس بچه های ما مظلوم واقع شدن . نمی دونم این مدیر ما frequency detector داره چی داره . موبایل رو هر جات بزاری بهت میگه موبایلت رو بده من بعد دقیقا میگه کجاست . نمی دونم والا :D .
میگم امتحان چی بود که lable داشت . من ویژوال بیسیک رو می دونم lbl داره . کاشکی ما هم از این امتحانا داشتیم . کاشکی اصلا المپیاد برنامه نویسی داشتیم بخدا . اون موقع دیگه ناراحت نبودم که دو سالم بخاطر برنامه نویسی رفت هوا
بله vb میخونیم!
بس که ... هستیم.
آخه وقتی 30 هست کی وی بی میخونه؟ما
تازه وقتی داشت هندزفریو و موبایلو جاسازی میکرد...من داشتم بش میگفتم که چیکارکنه و صدامون مثه اینکه زیاد بود...معلم ریاضی اومد بیرون دیدش!فقط خندیدیم اومدیم اینور...ولی خیلی حال داد...

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از 3ggerman :
تازه وقتی داشت هندزفریو و موبایلو جاسازی میکرد...من داشتم بش میگفتم که چیکارکنه و صدامون مثه اینکه زیاد بود...معلم ریاضی اومد بیرون دیدش!فقط خندیدیم اومدیم اینور...ولی خیلی حال داد...

اون صحنه که واقعا وحشتناک بود! من موندم بطی چه فکری کرده :D

phsec

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی شعبه کهریزک
شهر
توابع تهران

اگه کامپیوتر هاتون شبکن برین کانکت بشید به اون کلاینتی که سوال داره . اونطوری کمکش کنید . با تلفن اگه لو برید بد میشه .
اگه کامپیوتر ها هم به ADSL وصل باشن که دیگه هیچی عالی میشه . برید بشینید پشت یه کامپیوتر دیگه ی آزمایشگاهتون از اونجا سیستم استادتون رو با ettercap اسنیف کنید بلکه شاید جواب سوال ها رو بتونید از کامپیوتر استادتون پیدا کنید .
البته vb که خیلی آسونه و به قول دوستان کشکیه . ولی خوب سی و اسمبلی و پی اچ پی و اینا رو اگه داشته باشید . میشه اینکارو کرد .

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از phsec :
اگه کامپیوتر هاتون شبکن برین کانکت بشید به اون کلاینتی که سوال داره . اونطوری کمکش کنید . با تلفن اگه لو برید بد میشه .
اگه کامپیوتر ها هم به ADSL وصل باشن که دیگه هیچی عالی میشه . برید بشینید پشت یه کامپیوتر دیگه ی آزمایشگاهتون از اونجا سیستم استادتون رو با ettercap اسنیف کنید بلکه شاید جواب سوال ها رو بتونید از کامپیوتر استادتون پیدا کنید .
البته vb که خیلی آسونه و به قول دوستان کشکیه . ولی خوب سی و اسمبلی و پی اچ پی و اینا رو اگه داشته باشید . میشه اینکارو کرد .
نه بابا به هیچی وصل نیستن!
فقط کامپیوترا آیتی وصلن که خب اونجا امتحان نمیگیره.

peyman.e

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame Helii 1 tehran
شهر
Tehran
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی (اونم فقط به خاطره هندسش)

آخه سمپادی بدون تقلب می شه؟؟؟؟؟؟ :O :O :O :O :O
من که نصف نمره های عمرمو از این موهبت الهی گرفتم!!!! :D :D :D

Ehsan.IN$PIRE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست میخونم!؟ نه بابا مارو چه به مدال المپیاد

من چقدر بدبختم. خیلی کم تقلب کردم. یعنی اگه بخوام تقلب کنم اینقدر استرس پیدا میکنم که حتما لو میرم.
امسال امتحانای ترم یکدونه هم نشد تقلب کنم. بر عکس بچه های دیگه به امید تقلب میرفتن سر جلسه و راحت تقلب میکردن.
نمیدونم چرا نمیتونم تقلب کنم...

phsec

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی شعبه کهریزک
شهر
توابع تهران

من که غیر انتفاعی میرم امسال حتا یک بار هم تقلب نکردم . آخه شما رو فکر می کنن بچه مثبتین (نمی دونم چرا انقدر اشتباه می کنن :D)
واسه همین کاریتون ندارن . ولی ما رو بینمون 1 میز فاصله میزارن بعد مراقب ها هم که خدا رو شکر تا سرت رو بیاری بالا چنان چپ چپ نگاه می کنه که فکر میکنی الان دعوا میشه . واسه همین بچه های خیلی احمق تقلب می کنند . ولی خوبیش اینه که اگه تقلب بگیرن 0 نمیدن . فقط دیگه نمیزارن بنویسی .

peyman.e

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame Helii 1 tehran
شهر
Tehran
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی (اونم فقط به خاطره هندسش)

من یه بار سر امتحان زیست(دوم راهنمایی) تمام سوالات خودم و سه تا از دوستامو از روی کتاب نوشتم،ولی بازم 20 نشدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

تقلب تلفنیه بزرگترینش بود به نظرم...

sina mt

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
(مستقیم بری میرسی به آقا)
شهر
لا فیلتر

همین 2 3 هفته پیش من بزرگترین تقلب عمرمو کردم:
یک برگه ی A4کامل رو سر امتحان ترم زیست در اوردم گذاشتم زیر برگه ی امتحانم چون جای من کنار رادیاتور بود آخر امتحان برگه ی تقلب رو سریع انداختم پشت رادیاتور و زود بدگمو دادمو اومدم بیرون بعد امتحان خودمم به کار خودم میخندیدم!!!!!!!!!!!

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

کلا تقلب که زیاد میکنیم ما
ولی بزرگترین تقلب عمرم ا..........ا............
به خدا از بس زیاد تقلب میکنم یادم نمیاد

نسیم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی از هر نوعش.

یه بار امتحان آمار ترکیبیات داشتیم ...ترم اول بود فک کنم. ورقه مو نوشتم سرمو بالا کردم ببینم جلوییم یکی از سوالا رو حل کرده یا نه ! دیدم اوه اوه! برگه ش سفیده ! چرک نویسمو در آوردم روش بنویسم دیدم کفاف نمی ده ، اتفاقا تو جیبم یه 2000 تومنی نو بود. ور داشتم خیلی خوش خط و خوانا از یه سرش جوابارو نوشتم
انداختم زیر پاش بعد گفتم فلانی فک کنم پولت افتاده زمین !
همین که چشمش به این پول پر برکت افتاد شروع کرد به نوشتن...:D

بعد امتحان قد 5000تومن مهمونم کرد ! آی چسبید!

mishu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
نتایج اومد....ندارم سابقه!

سر كلاس فيزيك بود.....همه امتحان احكام داشتيم.....يكي از بچه ها بلند شد و جوابارو به ترتيب گفت....همه هم زديم...از آخر رتبه ي همه مون يكسان شد....
البته نميشه اينو تقلب بگيريم...چون معلمع فهميدو به رو خودش اصلا نياورد!

hshkhkh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر - نقره ۸۸ - طلا ۸۹

به نقل از نسیم :
یه بار امتحان آمار ترکیبیات داشتیم ...ترم اول بود فک کنم. ورقه مو نوشتم سرمو بالا کردم ببینم جلوییم یکی از سوالا رو حل کرده یا نه ! دیدم اوه اوه! برگه ش سفیده ! چرک نویسمو در آوردم روش بنویسم دیدم کفاف نمی ده ، اتفاقا تو جیبم یه 2000 تومنی نو بود. ور داشتم خیلی خوش خط و خوانا از یه سرش جوابارو نوشتم
انداختم زیر پاش بعد گفتم فلانی فک کنم پولت افتاده زمین !
همین که چشمش به این پول پر برکت افتاد شروع کرد به نوشتن...:D

بعد امتحان قد 5000تومن مهمونم کرد ! آی چسبید!
200 تومن انداختی تو جوب! :D
من پارسال میخواستم به جلوییم برسونم همیشه کاغذ با چرک نویسم کم میومد ... اونم همینطور...
ولی از شانس خوبمون بقل کتابخونه کلاس بودیم!!! خلاصه یه عالمه از این نشریات سمپاد و غیره بود که ساپورتمون میکرد! :D
اتفاقا من سر آمار خیلی کاغذ کم آوردم... چون 17.50 نمره بهش رسوندم!!! :D

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

تقلب زیاد می کردم ولی الان بزرگترنش یادم نی ولی خب:
یه بار دوم راهنمایی که بودیم معلم ریاضیمون عینکش رو جاگذاشته بود بعد چون تو چشمش قطره تاریخ مصرف گذشته ریخته بود چشمش اندازه گلابی باد کرده بود هیچ جا رو نمی دید. بعد ما هم که اخر بودیم هرچی چرک نویس وهر چی پول داشتیم ریختیم بیرون وروش تقلب نوشتیم و تو ردیف خودمون گردوندیم ودر اخر هم همه نمره هاون یکی شد. ولی خانوم گفت بار آخر باشه که ورقات نو اینجوری تحویل می دین............

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

( اینم یه جورایی تقلبه دیگه: :D
معلم زبان فارسی ما معمولا برگه های املا و کویز ها رو میده بچه ها صحیح کنن آخر سر هم یه نگاه میندازه
خودش دیگه صحیح نمیکنه

امروز یه سری رو داده بود من صحیح کنم منم یه سری غلطا رو ندیدم ( !! ) به همه هم 0.25 اضافه دادم

از شانس من امروز دقیقا هر کدوم رو دو بار خودش صحیح کرد! کم مونده بود ذره بین بیاره به من گفت " چرا این غلط رو نگرفتی؟! این چرا نمره اش این شده؟ ببین... اینجا غلط داشته..." )

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

من بدبخت از اون جایی که کاملن تو دید معلمم به سختی تقلب می کنم و بچه ها هی منو عقب جلو می کنن تا معلم اونا رو نبینه.بترکی سها چه جای توپی داری!

زورو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهسوار
شهر
شهسوار
مدال المپیاد
اهلش نیستم
دانشگاه
ایشاا... تهران - شریف
رشته دانشگاه
فرقی نمی کنه ... مهم شریفه

بزرگترین تقلب زندگی آدما به روشی که تقلب می کنن بستگی نداره ???. به این بستگی داره که با چه سیستم امنیتی تقلب کردی . B-)
بزرگترین تقلب زندگی من امتحانای ترم اول همین امسال بود که با وجود یه دوربین مدار بسته جلو چشام که وصل می شد به دفتر مدیرمون انجام شد B-). هنوزم که میرم مدرسه هر لحظه احساس می کنم که باید به دفتر احضار شم :D

shivily

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran

به نقل از جوجه :
اول ابتدای طبق معمول سر دیکته گیر کرده بودم (کلمه بعد) یعنی اینجوری نوشته بودم بد که مدادمو انداختم زمین و به بهانه گرفتن مداد از بقلی برگشو نگاه کردم
این شد که تقلبر حرفه ای شدم

اول راهنمایی که شد توبه کردم و 2 سال تمام بی تقلب روزگار گذارانیدم(البته هر از گاهی قسمت می شد) تا جایی که رفقا اسممو گذاشته بودم حجه الاسلام که شعارش تقلب نکنه

همین اتفاق که هیچکی نخونده بود و لی همه بیست شدن سر کلاس حرفه ما شد که فقط من تقلب نکردم

اما امان از روزگاری که مرخصی تحصیلی گرفتم و رفتم دنبال حفظ قرآن
خودم از تقلبای حرفه ایم شاخ در می آوردم
خداوکیلی قرآن از راه بدرم کرد

بهتون توصیه می کنم مثل من با رفقای ناباب مثل بچه های قرآن و اینا نگردید مخصوصا اونایی که بقول خودشون دوس دارن از معلوماتشون بنویسنو تقلب نکنن
من که نفهمیدم چی میگی اخر قران از راه به درت کرد؟؟!!
لطفا ترجمه کن

بالا