• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

morvarid

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساري
پاسخ : تقلب

من خاطره ي بدي از تقلب تو امتحان ترم دارم:) وسط امتحان برگه ي تقلبم افتاد رو زمين!!!

gh-r

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان
شهر
تهران

من بعضي وقتا تقلب ميكنم...ولي يه بار تقلبمو گرفتن.. خيلي بد بود.

mahta_H

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

ازتون میخوام بزرگترین تقلبای زندگیتونو بنویسید ! همه میدونن که یک شخص تو زندگیش لااقل یک دفعه تقلب کرده پس هیچ کس نمی تونه بگه من تا حالا تقلب نکرده !
بزرگترین تقلب زندگی خودم این بود که یه دفعه امتحان زیست داشتیم و منم هیچی نخونده بودم ! امتحان از یه برگه بود که توش کلی اصطلاحات قلنبه سلنبه داشت ! منم با کمال پررو یی برگه رو گذاشتم تو یک پوشه ی تلقیو گذاشتمش زیر دستم و همه ی سوالارو تقلب کردم !
تقلبای دیگه ای هم داشتم ولی این یکی بین خودمو خدا بود هیچکس نمی دونست ! :D :D :D B-)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

من یکی از بهترین تقلب ها رو میگم البته کار من نبود!

یکی از بچه ها پارسال سر امتحان زیان گوشیشو درآورد از پاسخنامه اش عکس گرفت ( امتحان تستی بود ) میخواست بلوتوث کنه به دوستش
دوستش گفت من نمیتونم بگردم عکس رو تو گوشیم پیدا کنم
فرد اول پاشد برگشو داد و همین طور که داشت میرفت بیرون گوشیشو انداخت جلوی اونکه تقلب میخواست
اونم قشنگ دید و همه رو زد

لازمه بگم کیفیت دوربین موبایل خیلی خوب بود من خودم عکس رو دیدم!

mahta_H

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

شما مدرن تقلب میکنین و ماهم به سبک قرون وسطی !!!!!! خیلی بخوایییم پیشرفتش کنیم به جای این که رو سنگ بنویسیم رو کاغذ می نویسیم !

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

من هم یه دفعه از یکی از خنگترین بچه ها تقلب کردم درست هم بود

mahta_H

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

وقتی می خوای تقلب کنی مهم نیست که یارو خنگه یا باهوش مهم اینه که جواب سوالو نوشته و تو ننوشتی! پس باید هر جور شده ورقه رو پر کنی!!!!!

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

ما معلم مون سوالاشو از توي كانون آبي كپي گرفته بود امتحان 110 سوالي همه رو از روي كتاب زديم

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

منم یه بارامتحان جغرافیا داشتیم اصلا نخونده بودم برگمودادم دوستم اونم برگشو داد به من هرچی اون بلد نبود من نوشتم(از چیزی هایی که فبلا خونده بدم و یادم بود) هرچی هم که من بلد نبودم اون نوشت 19.5 شدم

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از جیران :
منم یه بارامتحان جغرافیا داشتیم اصلا نخونده بودم برگمودادم دوستم اونم برگشو داد به من هرچی اون بلد نبود من نوشتم(از چیزی هایی که فبلا خونده بدم و یادم بود) هرچی هم که من بلد نبودم اون نوشت 19.5 شدم

یه بار دو تا دوستای من تقریبا همین کار رو کردن امتحان شیمی بود یکی حفظی ها رو خوند یکی محاسباتی برگشون رو عوض کردن خطشون هم شبیه هم بود
ولی با این حال معلم فهمید :D

Soben

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
طلای المپیاد کامپیوتر سال 88

من خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تقلب کردم!!! :D که دو تا از خاطره انگیز تریناشو می گم!!
1-یه بار امتحات شیمی داشتیم (دوم راهنمایی) بعدش یکی از دوستام امتحانش تموم شد رفت برگشو بده معلم گفت الان زوده بعدا بیار!! تو راهه برگشت برگه شو از دستش دزدیدم :)) همشو از رو اون زدم!!
2-یه بارم با یکی از دوستام (محمد زابلیان) مسابقه گذاشته بودیم که ببینیم کی نمره هاش بهتر می شه! بدش تو امتحان دینی ازم تقلب خواست (امتحان تستی بود) من خودم گزینه ی 2 رو زده بودم خبیثانه بهش گفتم 3 می شه!! بعد از امتحان دیدیم 3 درست بود :))
(من همین جا ازت عذر می خوام P:)

hshkhkh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر - نقره ۸۸ - طلا ۸۹

من پارسال قشنگ یه 6-7 نمره ای معدلم از تقلب بود!!!
البته واسه دوستم به 13-14 نمره میرسید! (;
بیشترینشم سر آمار 18 نمره بش رسوندم!
خودمم زبان فارسی بیشترینش بود یه 15 نمره ای گرفتم!!!
ولی یه بارم یه امتحان تستی میخواستن بگیرن منم قبلش به علت سرویس اطلاعاتی خفنم (!) فهمیدم ماله کیه امتحانه 100 دادم!
سوم راهنمایی هم قبل نهاییا خودش یه سری نهایی گرفتن واسه مستمر و اینا اونم ما بعد دوتا امتحان فهمیدیم همش ماله 3 سال پشت همه...دیگه زیر 19.5 ندادیم...

hshkhkh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد

ایول سهیل حالا یه چیز بگم بخندید...
پارسال ترم 2 هم بود فکر کنم... یکی از بچه ها سر تاجایی که یادمه هندسه به 3-4 تا از بچه ها اس داد فرمول نمیدونم مساحت مخروطو میخواست...
بعد یکی از اونا که بش اس داده بود اول امتحان مراقب موبایلشو میگیره ازش این دیوانه هم نه سایلنت میکنه نه خاموش میده مراقب!!!
بعد گوشی رو میز بوده خلاصه ونگش درمیاد...
مراقبه هم نامردی نکرد برداشت خوندش!!!
خلاشه قضیه 3 شد رفتن اونیم که داده بودو کشیدن بیرون.... حالا چقد قضیه داشتیم که بفهمن فتل کیه!!!
بعدش گوشی اونم چک کردن دیدن نوشته send to many.. یه همچین چیزی...
این ناظم ما گیر داده بو این تومنی کی میگید کیه!!! :))
ما هم هی میخندیدیم!

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من مثه یه مرد ساله پیش معدلم شد 19.19
چون کارنامه رو که گرفتم دیدم ای بابا این که معدلش خیلی کمه.
یه اسکن و تبدیل نمرات تک رقمی :D به نمرات بالای 19 و تحویل به خانواده و این بود بزرگترین تقلب من. :D

bahram_khan

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي سبزوار
شهر
GreenSity
مدال المپیاد
راه يابي به مرحله دوم

تقلب منو داشته باشين :

سر امتحان ترم دوم كامپيوتر اول دبيرستان 17.5 نمره تقلب كردم شايد بگين دروغ ميگم ولي وقتي كه امتحان از 6 ورق A4 بود و من ورقا رو با خودم برده بودم سر جلسه تازه ميگين چرا بيست نشدم خب اين اوليش بود

يكي ديگه هم ترم اول سال اول دبيرستان امتحان فيزيك بعد شب چله بود منم هيچي نخونده بودم سر جلسه يك دوتا سوال حل كردم بعد ديگه موندم ولي بقل دستيم از اون خرخونا بود منم بهش گفتم هر چي تو ورقه مينويسه تويه چك نويسم بنويسه آخر سرم اون يه ربع به اخر امتحان تموم كرد و وقتي بلند شد چك نويسو داد به من منم امتحانو بيست شدم

يكي ديگه هست ، اين نمره تقلبش زياد نبود ولي تقلب با حالي بود همه سود بردن : سره امتحان ادبيات هيچكي شعر و حفظ نكرده بود منم ديدم ديگه خيلي بده ادبيات و بيست نشيم ور داشتم شعر تويه ورق 10 * 10 سانتي نوشتم اون سره امتحان وقتي كپي پيس كردم دادم بقل دستيم اونم بعدش داد به بقل دستيش و.... ، فكر كنم از اين ورقهه 10 ، 15 نفر سود بردن بقيه هم يه چكي كردن ببينن درسته يا نه

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

بزرگترین تقلب های من:!

همین امتحان قطب 1 که امسال گرفتن..
منو دوستم که پیش هم نشسته بودیم درس ها رو تقسیم کردیم!! :D....
عمومی ها و دیف با اون بود...
اختصاصی ها به غیر دیف با من بود :D
البته زبان رو کلا نگاه نکردیم...
هیچی دیگه....!! نتیجش این شد:
نفر اول و دوم مدرسمون شدیم :D :D :D

یه تقلب دیگه:امتحان نهایی!! عربی :D
کلا هیچی بارم نبود...!!! رفتم سر آزمون یه 10 نمره ای از دوستم گرفتم شدم 15.75 :D :D :D

Soben

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
طلای المپیاد کامپیوتر سال 88

به نقل از HoShay :
ایول سهیل حالا یه چیز بگم بخندید...
پارسال ترم 2 هم بود فکر کنم... یکی از بچه ها سر تاجایی که یادمه هندسه به 3-4 تا از بچه ها اس داد فرمول نمیدونم مساحت مخروطو میخواست...
بعد یکی از اونا که بش اس داده بود اول امتحان مراقب موبایلشو میگیره ازش این دیوانه هم نه سایلنت میکنه نه خاموش میده مراقب!!!
بعد گوشی رو میز بوده خلاصه ونگش درمیاد...
مراقبه هم نامردی نکرد برداشت خوندش!!!
خلاشه قضیه 3 شد رفتن اونیم که داده بودو کشیدن بیرون.... حالا چقد قضیه داشتیم که بفهمن فتل کیه!!!
بعدش گوشی اونم چک کردن دیدن نوشته send to many.. یه همچین چیزی...
این ناظم ما گیر داده بو این تومنی کی میگید کیه!!! :))
ما هم هی میخندیدیم!
:))
-------------
یه بارم همین پارسال بود سر امتحان ادبیات 5 نفری دور هم داشتیم تقلب می کردیم :)) تازه دیدیم بازم نمی شه از کتابم کمک گرفتیم!(اونم چه جورش!!! هم از گاج هم از مبتکران هم از وزارتی :))) خیلی فاز داد!

واااااااااااای یکیم الان یادم افتاد :))
دوم راهنمایی بود سر امتحان زبان!! من تو یه سوال گیر کرده بودم به مراقب گفتم این چی میشه؟ (مراقب معلم اجتماعی بود :))) گفت نمی دونم! گفتم از رو دست بغل دستیم ببینید! رفت دید گفت ننوشته :)) گفتم می شه برگه ی اونایی رو که امتحانشونو دادن نشونم بدین؟ خلاصه آخرش برگه ی چندتا از بچه هارو نشونم داد تا آخرش جوابو نوشتم!!! یاد آقای شهسواری بخیر P:

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

سر امتحان برگمو با دوستم جا به جا کردم

hshkhkh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد

آره سهیل ما هم راهنمایی یه معلم داشتیم همین بود با این فرق که ما بش نمیگفتیم خودش میرفت میدید میگفت!

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

یک آزمون مرآتی بود ؛ فکر کنم مربوط میشه به سوم راهنمایی ؛ درست یادم نیست.
یکی از این سال بالایی ها ، مثلا سوم دبیرستانی رو گذاشته بودن مراقب ما این هم همین که اومد تو کلاس در رو بست گفت از رو هم دیگه بزنید فقط شلوغش نکنید .
خلاصه من همه درسا رو تستاش رو کامل زدم ولی فقط زبان انگلسیش رو خوندم .
کل علوم (یادش بخیر سوم راهنمایی علوم داشتیم !) رو از روی جلوییم زدم.
خیلی جالب بود همه همینجوری تو کلاس راه میرفتن این میومد اون میرفت بحث و جدال و استنباط و دعوا سر گزینه ها ... ما همون موقع بود که لذت کار گروهی رو چشیدیم.
یک عدد امتحان ریاضی هم سال اول دبیرستان داشتیم ، یادش بخیر معلم ریاضیمون من چقدر اذیتش می کردم ، تو این امتحان تقریبا هیچ کس چیزی حالیش نشد چون کلا از ریاضی سال اول هیچی حالیمون نشد ، یه امتحان 10 سوالی بود و من فقط سوال 4 رو بلد بودم ، من این سوال 4 رو با 6-7 نفر عوض کردم و جواب سوال های دیگه رو گرفتم ، همه این اعمال توسط چرک نویس ها انجام میشد ، نکته قابل توجه این بود که باید چرک نویس ها رو همراه ورقه تحویل می دادیم و روی چرک نویس من با چهل رنگ مختلف و هفتاد دستخط متفاوت نوشته شده بود که البته همه همینجوری بودند و البته ... معلم بزرگوار اینطور که معلومه نفهمیدند .
البته ما واقعا پشه بودیم در مقابل افرادی که ته کلاس مینشستند ، یکی از همین امتحان های ریاضی بود که توش یکی از دوستان 16.5 شده بود ، بعد بعضی ها اعتراض کردند که تقلب کردن بچه ها و دوباره امتحان بگیرید ، این بیچاره تو امتحان بعدی که جو امنیتی قوی تری داشت از بیست نمره شد 0.25 :))
یادش بخیر !

بالا