• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537
  • شروع کننده موضوع

tamanna

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Andimeshk
سلام
خب، ميخواستم يه مطلبي در مورد تقلب بزارم......... كه گفتم بهتره اول يه نظرسنجي بشه ببينم شما چه جوري هستيد!
لطفا صادقانه جواب بديد!!!!!!!!!
+اگه تقلب کردین تا حالا شده گیر بیفتین؟
چه روشهای جالبی برای تقلب کردن بکار بردین؟

hasangolab

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ترکیبیات علیپور خوندم!
دانشگاه
Massachusetts Institute of Technology
رشته دانشگاه
Electrical Engineering
پاسخ : تقلب

تقلب که چیز تازه ای نیست کل کلاس ما تقلب کارن امتحان دفاعی داشتیم فقط دو نفر خونده بودن هر 26 نفرمون بیست شدیم!!! :D :D :D :D :D :D

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

من و تقلب! امتحان ترم اول زبان حسن رفیقم بهش گفتم سوال 3 چی میشه برگمو گرفت با خودش چک کرد غلطا رو گفت! 5 دقیقه دو تا برگه دستش بود! معلم نفهمید برگه من پیشم نیست و حسن دو تا داره!

بازم هست، زیاد!

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

همین طور که رفیقم گفت(Slience رو دست کم نگیرید. یک کامپیوتر وارد به تمام معنی است)
سر کلاس 2نفر دفاعی بیشتر نخونده بودن اما همه بیست شدن.
حاج آقای کلاس هم داشت...

(فکر کنم هر کلاسی یکی از این حاج آقا ها داشته باشه)

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نظره من چیزه خیلی مفیدیه!! من که چیزایی رو که تقلب می کنم بهتر یاد می گیرم!! :D امتحان های کلاسیه دینی و عربی رو کاملا(!) به دوستان اطرافم مدیونم!!! البته تو پایان ترم هم بی نصیب نبودیم!

markiz

کاربر فعال

يادمه اول دبستان موقع ديكته خود به خود كله م مي چرخيد طرف دفتر ديگران . ولي الان يه كوچولو اصلاح شدم

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

هر دانش آموزی مسلما حداقل یک بار تقلب کرده.
بستگی به خودم داره که تقلب کنم یا نه. بعضی مواقع علی رغم امکانات تقلب نمی کنم. ترجیح میدم کم بگیرم اما کامل خودم بنویسم.

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

منم بعضي وقتا ترجيح مي دم خودم بنويسم! اما خب پاش بيفته هسسم!
اما امسال آخر ترم تقريبا بي نصيب موندم! پشت سري و جلويي م جفت مي گرفتن اما چيزي نمي دادن بت!
اما خب من يه بار برگه اي كه تو دستم بود رو جلو چشاي معلم گذاشتم تو دهنم شروع كردم جوييدن! چون اومده بود ازم تقلب بگيره! اون بيچاره هم خنده ش گرفت رفت!!
شماها چطوري تقلب مي كنين؟!

sona

کاربر فعال

من خودم استاد تقلبم .اگه بخوام تقلب كنم مطمئنن مي كنم و هيچ كس بويي نمي بره.چون دو سه بار محض كنجكاوي امتحان كردم و تو بدترين شرايطم كم نياوردم .ولي اصلا" تقلب نمي كنم.نمي دونم چرا ولي هميشه دوست دارم ببينم چقد حاليمه.درسته نمره هام كم مي شن ولي اينو ترجيح مي دم.

max

کاربر فعال

تقلب همون چیزیه که گاهی وقتا بده و گاهی وقتا نه .
اگه تونستید بگید کی بده و کی نه؟

radiowavefm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

من انقدر تقلب كردم كه حسابش از دستم در رفته ! ولي هيچ وقت امتحان رياضي مو تقلب نكردم . چون احترام زيادي براي رياضيم قائل بودم ... !
من و دوستم چشم اميد بچه هاي كلاس بوديم . چه بچه هاي درسخون چه درسنخونش !

odyssey

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

به نقل از Neutron :
تقلب همون چیزیه که گاهی وقتا بده و گاهی وقتا نه .
اگه تونستید بگید کی بده و کی نه؟
به [size=10pt]نظر من وقتی که درستو خونده باشی و یه جا گیر کنی اون موقع زیاد اشکالی نداره که تقلب کنی.
ولی اگه به امید یکی دیگه بشینی و خودت درس نخونی تقلب کار بدی محسوب می شه وضایع کردن حق دیگرانه!
[/size] :D

Alireza

کاربر فعال

من خودم زیاد برگه و نوشته سر امتحان می برم ولی یه بار جواب کل امتحان کامپیوتر و از بیرون برای یکی خوندم ... از طریق موبایل و اونم هندفری تو گوشش بود ... شانس اوردیم نگرفتنش
یه بارم امتحان تستی بود ؛ وسطای امتحان جوابارو بیرون میزنن ؛ یکی از بچه ها که امتحانش رو زود تموم کرد جوابارو به نصف بچه ها اس ام اس زد ؛ البته لو رفت چون نصف بچه ها بالای 90 زدن

خشایار آنلاین

کاربر نیمه‌فعال

تا حالا از معلمتون تقلب کردید؟ اگر نه, پس اینجا رو بخونید:
سر امتحان فیزیک بود و دبیر فیزیکم طبق عادت همیشگی امتحانی گرفت بسی سخت تر از سوال های توی اون دنیا . ولی جاتون خالی, موقعی دبیر می خواست کلید سوالات رو در بیاره جهت این نور به ورق اصلی به تابه ورقه رو گرفت بالا. بقیش رو خودتون بخونید. :D

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

تقلب تو ی امتحان رو میگم نکن ( شاید بپرسید مگه تقلب کردنیه ؟؟ جواب : بله )
خوب من منظورم از نظر شرعی بود

من خودم خیلی کم کردم ولی دیگه میخوام ترک کنم ( از شنبه )
2rvxulw.jpg

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

راستش من معمولن آماده میرم سر کلاس 8) ولی تاحالا تقلبم کردم یه بار تو آزمون مرآت همه تست های فیزیکو دادم به دوستم البته قرار بود به همه کلاس جوابارو بدم ولی نامردی کردم >:D قبل آزمون معلم فیزیک گفته بود اگه میانگین کلاس بالای 70 بشه ساندویچ میخره :-\

الهه.×

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

من و تقلب ؟!؟! مگه می شه من تقلب بکنم؟ اصلاً راه نداره؟
(اگه یه آشنا بیاد اینو بخونه فکر می کنه من خل شدم :D)

به دور از شوخی من تو کلاسمون خدای تقلبم!!!!!1

fzgm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی،کامپیوتر(کوتاه)،ادبیات،شیمی(تنوع؟!)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

یه زمانی بود که من به طور عادی سر هر امتحانی تقلب میکردم!
ما هر سال یه درسی رو عاشقش بودم تقلب نمیکردم!
راهنمایی که خوره زیست بودم!
دبیرستان سال اولش از جبر خوشم اومد!
سال دومش از کامپیوتر!
ترم دوم سال دوم جلسه ما وحشتناک بود!همه از هر جهت در حال تقلب!فقط من آشنا نداشتم و ساکت میشستم!بااین حال ما هم بی نصیب نموندیم!ولی سر کامیوتر هممون مونده بودیم!ملت چرکنویس ها رو عوض میکردن،اما من عاشق این درس؛عین بچه مثبتا نشسته بودم حل میکردم!یه اتفاق عجیب هم بود یکی بود(وهست)که تو درساش ضعیفه و معمولا از سر جلسه دیر میرفت بیرون!یه ربع اول از کامپیوتر نگذشته این داد و رفت!فک همه ما افتاد!البته مثل اینکه پشت پرده چیزایی بوده ما نمیدونستیم!
امسال هم من واقعا تقلب نمیکنم(مخصوصا سر میان ترما!)چون صبحش از خدا کمک میخوام و خدا میرسونه!جدی میگم!بهترین رساننده جواب خودشه!ولی قبلش که تقلب میکردم تو امسال فوقش ایده رو از رو بقلیم میدیدم و خودم ادامه میدادم یا فقط اولشو!
شاید آدم خوبی شده باشم!البته ربطی به تقلب کردن نداره ولی احساس مسکنم تقلب یه جور حق الناسه!

marjan.d

کاربر جدید

امروز من و ندا امتحان ادبیات نیم ترم شاهکاری داشتیم(بماند که خوندنمون هم صبح با تقسیم کار اونم نصفه نیمه انجام شد!! :D)
مثل همیشه امتحان رو کاملا مشارکتی(کار از دیدن برگه ی بغل دستی گذشته بود، میشه گفت مشورتی بود!) دادیم!
مراقب عزیز هم ظاهرا متوجه شده بود، رفته بود ته کلاس و به ما نگاه می کرد و میخندید! (اینو بچه ها میگن!)
من رو ورقم با مداد مینویسم: همه ی آرایه ها رو نوشتیم، فقط تلمیح مونده! ولی آخریه که تلمیح نداره!
ندا هم رو برگش می نویسه: خوب شاید قبلیا رو اشتباه نوشتیم!
من: دقیقا!
من و ندا یهو قاه قاه میزنیم زیر خنده!! و به استدلال قشنگمون افتخار می کنیم و میگیم ما یه چیزی میشیم!! :D
بعد مراقب با لبخندی ملیح (و ما با قهقه ای وقیح!) میاد سرمون! ما هم بدو بدو نوشته هامون رو پاک میکنیم!!

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

نکات جالب توجه:
1) جمله بندی هامون عین هم بود! (در حد پرانتز و حروف اضافه تفاوت داشت! البته گاهی همین هم نبود!! :D)
2) غلط هامون هم عین هم بود!! :D مثلا سندروس رو جفتمون نوشته بودیم: نوعی چوب که رنگ روشنی دارد!! (با چوب روسی اشتباه گرفته بودیم!! :D)
3) رو یه ورقه هم تقلب تاریخ ادبیات نوشته بودم، یهو معلم ورقه ها رو پخش کرد و من همه ی کتابامو جمع کردم، ولی ورقه ی تقلبم روی میز مونده بود و مراقب بالای سرم!! :D
مرجان: ندا میخوای اون رو جمش کنی؟؟!! :D

بالا