• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

nodet.girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا دلتون بخواد شركت كردم!
دانشگاه
علي آباد كتول- کلیبر
رشته دانشگاه
آبياري گياهان دريايي با فرمولهاي متافيزيك! تودوزي تانك
پاسخ : تقلب

واقعاً من امتحان میدم فقط به عشق تقلب کردنش.امتحانی که توش تقلب نباشه که دیگه امتحان نیست.
واقعاً اگه الان تقلب نکنیم دیگه کی میتونیم تقلب کنیم؟؟ باید تو این سن و شرایطی که میتونم، از این لذت خودمونو بهره مند کنیم.وگرنه این روزا و مدرسه رفتنا که دیگه تکرار نمیشن.
عاشق تقلب کردنم.دزدکی نگاه کردن، خندیدن معلم وقتی که میفهمه داری چیکار میکنی، کاغذ کوچیک درست کردنو(ما بهش میگیم فلش کارت!) پرسدن سوالا از دورو بریات، گردن کشیدن تابلو رو برگه ی دوست میز جلوییت(این یکه راست کار منه.تا معلم پشتش به ما میشه، قشنگ وای میستم خم میشم رو برگه ی جلویی)، کتاب زیر میز باز کردنو کلی زور زدن تا جمله بندی کتابو عوض کنیو تابلو نشه از رو کتاب نوشتی.و کلی روش های نوین و سنتی دیگه! :D :D

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

من فکر نکنم تا حالا امته انیداده باشم و توش تقلب نکرده باشم! اصلن بدون تقلب حال نمی ده.

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)

تقلب دو جانبش هم حال ميده !

من خيلي از امتحان ها رو تقلب كردم !

ولي امروز تا هشت و ربع امتحان خودم رو نوشتم ! از اون به بعد تا ساعت 9 به بچه ها رسوندم !!! آدم احساس مفيد واقع شدن مي كنه ! بچه ها هم كلي از دستش خوشحال ميشن !!!

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

به نقل از vihan :
تقلب دو جانبش هم حال ميده !

من خيلي از امتحان ها رو تقلب كردم !

ولي امروز تا هشت و ربع امتحان خودم رو نوشتم ! از اون به بعد تا ساعت 9 به بچه ها رسوندم !!! آدم احساس مفيد واقع شدن مي كنه ! بچه ها هم كلي از دستش خوشحال ميشن !!!
شیرینی این کار پسندیده( :D)هم وقتی زیاد میشه که طرف بدون این که بگه بهش برسونی!! :D...
منم اول مال خودمو می نویسم بعد برمیگردم این ور اون ور ببینم بچه ها کجا ها رو موندن... بعدشم که انجام وظیفه است فقط!!! B-) :D....

@Sigm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
...
رشته دانشگاه
...

امروز روی میزم تقلب زبان فارسی(کلماتش) نوشتم... بعد... ما رو برد نماز خونه ازمون امتحان گرفت. :((

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)

تقلب يعني تو يه امتحان فكر كني نمره منفي نداره !

بعدش از 30 تا سوال 12 تا شو از رو جلوييت بزني و همش غلط بشه !

بعد بفهمي امتحان نمره منفي داره !

و الان . . . .

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

ما قرار بود زبان فارسی املا داشته باشیم
معلم ما املاهایی که میگه کلا متفاوته باید کلمه ها رو حفظ کنیم جاخالی میدن
زنگ تفریح تمام کلمات رو روی دسته صندلی و روی خود صندلی ( جایی که میشینیم ) نوشتم
خیلی خوب بود فقط بدیش این بود که یه 50 ، 60 تا کلمه رو میزم بود
من نمیتونستم کلمه هامو پیدا کنم!! دسته صندلیم خیلی شلوغ شده بود
در نهایت از رو 3ggerman دیدم ( اونم از رو من دید...! ) و یکیشو هم از جلویی پرسیدم

@Sigm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
...
رشته دانشگاه
...

به نقل از peg0a2h1 :
ما قرار بود زبان فارسی املا داشته باشیم
معلم ما املاهایی که میگه کلا متفاوته باید کلمه ها رو حفظ کنیم جاخالی میدن
زنگ تفریح تمام کلمات رو روی دسته صندلی و روی خود صندلی ( جایی که میشینیم ) نوشتم
خیلی خوب بود فقط بدیش این بود که یه 50 ، 60 تا کلمه رو میزم بود
من نمیتونستم کلمه هامو پیدا کنم!! دسته صندلیم خیلی شلوغ شده بود
در نهایت از رو 3ggerman دیدم ( اونم از رو من دید...! ) و یکیشو هم از جلویی پرسیدم
یعنی انقد معلمتون پخمه بود که نفهمید؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

به نقل از @Sigm :
یعنی انقد معلمتون پخمه بود که نفهمید؟
یه چیزی بیش از این حرفا!!
تازه چجوری میخواست بفهمه؟؟!! رو میز که برگه و جامدادی رو میذاریم کاملا پوشیده میشه پیدا نیست تازه اگه معلم بخواد از اون فاصله بخونه من رو میز چی نوشتم باید چشماش د حد عقاب باشه
بعدشم ما تو کلاس 39 نفریم ( من آخر نفهمیدم 39 یا 38 ) وقتی صندلی هامونو میچینیم فاصله بینمون حداکثر میشه 65 سانتیمتر
تنها کاری که معلم میتونه بکنه اینه که برگه ها رو A و B کنه ( دو نوع سؤال طرح کنه ) که معلم ها حالشو ندارن

امروز هم با همون معلم امتحان زبان فارسی داشتیم من و 3ggerman فاصلمون حدود 40 سانتیمتر بود!
راحت برگشو میدیدم جوری که انگار برگه اش رو میز خودمه
( هر چند من گند زدم... )

@Sigm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
...
رشته دانشگاه
...

به نقل از peg0a2h1 :
یه چیزی بیش از این حرفا!!
تازه چجوری میخواست بفهمه؟؟!! رو میز که برگه و جامدادی رو میذاریم کاملا پوشیده میشه پیدا نیست تازه اگه معلم بخواد از اون فاصله بخونه من رو میز چی نوشتم باید چشماش د حد عقاب باشه
بعدشم ما تو کلاس 39 نفریم ( من آخر نفهمیدم 39 یا 38 ) وقتی صندلی هامونو میچینیم فاصله بینمون حداکثر میشه 65 سانتیمتر
تنها کاری که معلم میتونه بکنه اینه که برگه ها رو A و B کنه ( دو نوع سؤال طرح کنه ) که معلم ها حالشو ندارن

امروز هم با همون معلم امتحان زبان فارسی داشتیم من و 3ggerman فاصلمون حدود 40 سانتیمتر بود!
راحت برگشو میدیدم جوری که انگار برگه اش رو میز خودمه
( هر چند من گند زدم... )

خوش به حالتون.. . . دبیر زبان و ادبیات فارسی ما شاید بعضی تقلب ها رو نفهمه ولی اگه بفهمه بی برو برگرد ورقه ی طرف جر میخوره!
البته ما هم تو کلاسمون کم نیستیم(36 نفر) و کلاسمونم بزرگ نیست خیلی ، به همین دلیل تا دلت بخواد تو کلاس ما هم تقلب میشه.
مثلا بعضیا کل جا هایی که میخواد امتحان بگیره رو رو یه تیکه ورق مینویسن(به اصطلاح دعا مینویسن). بعضیا هم سر امتحان با هم مشورت میکنن! بعضیا ی بدبخت هم تقلب نمیتونن بکنن.

خوب خوبه تو گند زدی چون من امتحان زبان فارسیم رو *** و امتحان ادبیات هم ****** .(ادبیات 10/75 شدم :D)

میلاد

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد
شهر
گنبد کاووس

به نظر من دانش آموز بدون تقلب را می توان به عنوان معصوم پانزدهم طبقه بندی کرد.

@Sigm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
...
رشته دانشگاه
...

به نقل از میلاد :
به نظر من دانش آموز بدون تقلب را می توان به عنوان معصوم پانزدهم طبقه بندی کرد.
حالا اینی که گفتی یعنی چی؟

negginnium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
sth

چند روز پیش امتحان مطالعات رو از 6 تا سوال 5 تاشو تقلب کردم.خیلی مزه داد.آخرین تقلم هم مربوط به امتحان عربی میشد.
کل متن رو تو برگه های کوچولو مینویسم و میرم بغل دست معلم میشینم به طوریکه جو و سمت راستم و سمت چپم(دیوار!)هیچکس نیست.دبیر هم چون فکر میکنه نمیتونم از رو دست کسی تقلب کنم اصلا منو نگاه نمیکنه و منم با خیال راحت جواب سوالارو از برگه ها پیدا میکنم.

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

اره بابا مگه میشه تقلب نکنی. اصلن من تو کنکورو دارم فکر می کنم که تنهایی حال نمیده!!!1

@Sigm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
...
رشته دانشگاه
...

آخرین امتحان دینی ای که از ما گرفت ، داداشمو به دلیل الکی انداخت بیرون(امتحان ندارد).
من امروز تو دفتر نمره براش جای امتحانش 20 گذاشتم! :D

حالا مراجع بیان بگن این کاری که من کردم تقلب بود یا نه؟! :D

mehdi.me

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
کامپیوتر

من تقلب رو دوست ندارم.چون حق بچه های دیگه ضایع میشه.بهمم چند بار پیشنهاد شده ولی من قبول نکردم.ولی تو کلاسمون چیزی که زیاده تقلب.شیوه هاش هم که دیگه نگو.از همه چی استفاده میشه.حتی از موزاییک های زمین!فکر نکنم کسی به ما بتونه برسه.حیف که بدآموزی داره وگرنه بقیشو می گفتم! :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

به نقل از mehdi.me :
من تقلب رو دوست ندارم.چون حق بچه های دیگه ضایع میشه.بهمم چند بار پیشنهاد شده ولی من قبول نکردم.ولی تو کلاسمون چیزی که زیاده تقلب.شیوه هاش هم که دیگه نگو.از همه چی استفاده میشه.حتی از موزاییک های زمین!فکر نکنم کسی به ما بتونه برسه.حیف که بدآموزی داره وگرنه بقیشو می گفتم! :D

اتفاقا منم سر امتحان جغرافی رو موزاییکامون نوشتم
موزاییکای کف کلاس از اوناس که روش خال خال سیاه و سفید و خاکستری بزرگ داه ( هر کدوم قطرش تقریبا 1.5 سانت )
من رو سفیداش نوشتم :D

دسته صندلی چوبش یه جوری بود که نمیشد روش نوشت همه رو روی خود صندلی نوشتم
امروز که امتحان ادبیات داشتیم میخواستم دوباره رو صندلی بنویسم پر بود وقت پاک کردن هم نبود

به نقل از @Sigm :
آخرین امتحان دینی ای که از ما گرفت ، داداشمو به دلیل الکی انداخت بیرون(امتحان ندارد).
من امروز تو دفتر نمره براش جای امتحانش 20 گذاشتم! :D

حالا مراجع بیان بگن این کاری که من کردم تقلب بود یا نه؟! :D

!! نمیشه گفت دقیقا تقلب بوده...

negginnium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
sth

دوستان عزیز از همتون ممنونم.
دارم سعی میکنم از تک تک تجربه هاتون استفاده کنم و میگم که یک دنیا ازتون متشکرم......
موفق باشین(موقع تقلب!)
<D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= >:D< >:D< *-: *-: :D

moozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

یکی از 100ها روش تقلب ما اینه: سر جلسه امتحان هرکی سرفه کرد یعنی کمک می خواد!! بعد یکی از اون ور کلاس مراقب رو صدا میکنه مراقب میره سر میزش که ببینه یارو چی میگه!! بعد موقعی که پشتش به بچه هاس بچه ها هر غلطی میخوان میکنن!!( البته این سر معلمای تیز جواب نمیده! معلم اجتماعی ما میخواد بره سر میز بچه ها انگار میخواد چیکار کنه!روشو میکنه به کلاس!یعنی دقیقا پشتش به اون بدبختیه که میخواد سوال بپرسه!!ولی سر مراقبای معمولی خیلی خوبه!)

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

افتخاری دیگراز بچه های 3/3 شهید سلطانی :
دیروز امتحان تاریخ داشتیم از درس 3 و 4 و 5 تاریخ معاصر
کمترین نمره ی کلاس 20 بود ...
( با توجه به اینکه کلاسایه دیگه 19 هم داشتن )
شیوه های استفاده شده در این امتحان :
1 دریافت سوالات از کلاس قبلی
2 روخوانی سوالات هنگام امتحانات (بغل دستیم خیلی شاخه ...دیگه چشمامو اذیت نکردم)... (مثل موج مکزیکی از ردیف های جلو به عقب کلاس )

راستی امتحان جبر 2 هفته پیش برگذار شد : به دلیل اینکه معاون مربوطه (کچل) امتحان رو هماهنگ نکرده بود بچه ها زحمت کشیدن سوالاتو از تویه دفتر پیچوندن ... زنگ قبل از ازمون بچه ها با هم فکری نشستن سوالارو حل کردن ..ولی چون امتحانش خیلی سخت بود بازم دچار مشکل شدیم ... جالب بود همه ی بچه ها جوابو میدونستند اگه راه حل یادشون میرفت بلاخره یه جوری به جواب میرسوندن

آزمون کشوری مرآت :
پارسال : با هم فکری دوستان پاسخنامه در طول زمان امتحان تهیه شد و به میز آخر میرسید...
نتیجه ی آزمون : فردی که پاسخنامه بود 8 کشور شد ...درصد ها : همه صد به جز شیمی (اشتباه من بود که شیمی رو 95% زدم)
(ببین اون 7 نفر اول کشور چقدر شاخ بودن البته حتما پاسخ نامه داشتن)

امسال : بدلیل دشمنی معاون با کلاس 3/3 و جمله ی : دل به دل راه داره ... روز قبل از اولین آزمون امسال (آبان) 2 نفر از بچه ها به دفتر معاون اعزام شدند و پلمب سوالارو کندند(چون گفته بود ازمون امسال بودنه تقلبه ...اینکارو کردیم که چیز بشه)...ولی عملیات نا موفق بود (به گفته ی خودشون سوالا زیر زیر بوده و نتونستن بیارن)

بالا