• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

وا مصیبتا. وا مصیبتا. سانسور در روز روشن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : وا مصیبتا. وا مصیبتا. سانسور در روز روشن!

به نقل از پگاه :
امين و سعيد حرفاي خوبى زدن.
Hespride
من فكر ميكنم در مورد تذكر حق با شماست.
كسى كه به آرميتا شكايت كرد، بجز كسايي كه تو خود بحث مطرح كردن، من بودم و بعد از اون بحث پاك شد.
من فكر ميكنم همه مون خيلي شلوغ ش كرديم به اين دليل كه دلمون از جاي ديگري پر بوده.
من از طرف جمع از مديران ميخوام احترام بيشترى به كاربرا بذارن، و اين احترام متقابلا پاسخ داده خواهد شد.
و از طرف مديران از جمع خواهش كنم نه به خاطر كوچك ترها، نه به خاطر مسؤلان سازمان، كه بخاطر جو و قوانين حاكم بر كشور، هم بيشتر مراعات كنن، هم به مديران كمك كنن كه اين مسائل رو كنترل كنن.
ممكنه مديران و جمع به ضمانت بنده آشتي كنن؟ :دى
منم موافقم ولی نمی دونم چرا مدیران از خودشون دفاع نمی کنن؟همش ما داریم می گیم.

fzgm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی،کامپیوتر(کوتاه)،ادبیات،شیمی(تنوع؟!)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم مهندسی
پاسخ : وا مصیبتا. وا مصیبتا. سانسور در روز روش&#160

به نقل از جام طلا :

خب اگه دقت کنی تا یه مدیر بدبختی اومده دفاع کنه همه شاکیان با هم ریختن سرش!!!

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

سعید جان جوابتونو نمیدم میخوام شما به دعوای بچه گانتون با ابراهیم پور رسیدگی کنید.
به نقل از فاطمه زهرا قرائی منش :
خب چه ربطی داره؟
تا وقتی شاکی و شکایتی وجود نداشته باشه نیازی به دفاع نیست که
حالا که شاکی هست، باید مدیران بیان جواب بدن
که گویا خودشون فهمیدن چه اشتباه بزرگی کردن و روشون نمیشه حرف بزنن
شاید ، این تاپیک هم مثل اون تاپیک، یادشون رفته و احتمالا یه ماه دیگه اینجا هم بسته میشه و شاید هم حذف :D

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

سعيد جان بسه خواهش ميكنم. دليلي نداره ماها ايراداي هم رو به هم گوشزد كنيم.
فقط بگيد با حرف بنده موافقيد يا مخالف. دعواهاي شخصى رو ببريد به پیغام خصوصى تون.

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

بدترین صفت من کینه ای بودنمه.. پدرتو در میارم! مگه اینکه معذرت بخوای.. در همین تاپیک و با فونت بزرگ!
آره؟
بمیرم الهی
بد ترین صفت من هم مغرور بودن منه.
بنده توهینی به تو نکردم که بخوام معذرت خواهی کنم در ضمن جنابعالی پریدی وسط حرف ما،من اصلا با تو حرف نزده بودم که،من خطابم مدیریت سایت بود.
فکر نمیکنم خوب باشه که مدیر نشریه اینطوری با کاربراش صحبت کنه.
به هر حال درست نیست این طور حرفا جلوی کاربرا.
همتون هم خوب میدونید که انتقادات من همگی درست هست.
شما هم بهتره قبل از اینکه حرف بزنی،ادب یاد بگیری،اگه من ادب ندارم،باید از بزرگترام ادب یاد بگیرم،یکی از بزرگترهای من توی این سایت،شمایی جناب سعید.
باتشکر >:D< *-:
(کینه ای بودن خوب نیست،دوستانه پیشنهاد میکنم. (; )

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

پست اول و آخر رو بخونین (آخر یعنی پست بالا!)
من چی باید بگم !؟ بهره برداری ها شد دیگه !

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از سعید ز. :
علی ابراهیم پور!
گوشتو می بررررم!
آقای سعید،من کاری نکردم که بخوام معذرت خواهی کنم.
ولی دوستانه بهت میگم،از نظر من کینه ای بودن،برای یه دانش آموز سمپادی،اونم کرج که نزدیکترین شهر به مرکز انتشار فرهنگ ایرانه، و در ضمن،مدیر نشریه ی بزرگترین جامعه ی سمپادی هست، زیاد چیز جالبی نیست.
با هم هرجور خودتون صلاح میدونید،عمل کنید.
باتشکر.

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

بس كن على. سعيد تمومش كن.
نفهميديد؟
مشكل شخصى : پیغام خصوصى.
مضمونش روشنه.

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از پگاه :
بس كن على. سعيد تمومش كن.
نفهميديد؟
مشكل شخصى : پیغام خصوصى.
مضمونش روشنه.
.
فکر نکنم من کاری کرده باشم یا شروعش کرده باشم که بخوام تمومش کنم.
من یه حرفی با مدیران زدم،سعید جواب داد.
از من جواب گرفت
لجش گرفت
لج کرد
همین.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من به سعید حق می دم بخواد ازش معذرت خواهی کنی!
ولی این حرفا هیچ ربطی به هیچ چیز نداره!

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

آقايى كه مي گفت نامربوط باشه حذف مي كنم، بنده يك كلام حرف زدم اينجا شيش متر توبيخ نوشت كو؟

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

واقعا به خاطر این رفتار های بچه گانه براتون متاسم
من دیگه توی این تاپیک حرفی نمیزنم.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

تا این که.... یکی از دوستان متنی نوشتند این جا که به باد انتقاد مدیر گرفته شد و فرموده شدند در صورت تکرار حذف می کنند.

چه متن هایی ! کپی پیست بر خلاف قوانین بود. قوانینی که سابقا در سایدبار بود اما متاسفانه برداشته شد. باید قوانین باز نویسی کرد.

علی رغم کامنت های بعضا بی ربط و بدون بطن
کامنت ها خیلی وقت ها این طوری می شوند. مطالب هم همین طور. کامنت ها برای شما مثل مطالب برای ما هستند !

به خودش اجازه داده به جای بقیه تصمیم بگیره که این موضوعات نامناسبه! هه هه هه هه!
اتفاقا خیلی از اون بقیه ها اعلام کردند که موضوع نامناسبه.

این برای من بزرگترین توهین تلقی میشه که بیام و کلی تایپ کنم و نظر خودم رو که برای خودم حد اقل با ارزشه بنویسم و با یه عده دیگه تعامل کنم، اون وقت یه نفر،‌ اون هم یه دختر، اون هم تر یه کوچیکتر، بیاد زرتی همشو پاک کنه که چی... که بحث داشت به موضوعات نامناسب کشیده میشد آقایان خانوما شما حق ندارین ادامه بدید!
دختر پسری و بزرگی کوچیکی معیار هستند؟!‌

با روشی که در پیش دارید موفق باشید دوستان. ما با این روش نمی سازیم. رفتیم که بر نگردیم دیگر.

مسخره ها!
شما مختارید.
سطر دمتون هم توهین مستقیمه. اگر توهین ما غیرمستقیم بوده این توهین کاملا مستقیم بود !

افتخار سمپاديا خواهد بود اگركاربران رو در حد مطلوب آزاد بگذاره و شك ندارم كه براى همه ى مديران ساده تره.
اگر آزادی مطلق بدیم اون موقع خود ماهم راحت خواهیم بود. چون که مجبور نیستیم هر روز بیایم اینجا مطالب رو بررسی کنیم.

اگر حتي دوستان در سايت هاي مشابه سانسور كمتري دارن، بايد يادآورى كنم: رعايت معيارهاي ايران به عنوان كشورى اسلامي به لحاظ اخلاقي و شرعى براي ما تا حدودى لازمه.
و این نکته رو اضافه کنم که توی سایت های مشابه کمتر کسی رو می بینید که اسمش رو واقعی بیان کنه و صاف بنویسه آرمیتا ثابتی اشرف.

به نظره من میانگینه ظرفیت بچه ها پایین اومده
میانگین ظرفیت پایین نیومده. اتفاقا ظرفیت در حد نهایتش پره الان. دیگه بیشتر از این سر ریز می کنه. هر سنی اقتضای خاص خودش رو داره و نباید اصرار داشت که لیوان رو به اندازه ی پارچ بزرگ کرد و بعد پرش کرد !

به نقل از سپهر :
ببنید
ما اومدیم اینجا بحث کنیم که به یه نتیجه ای برسیم
خواهش میکنم بی پرده صحبت کنید
من سوالمو برای بار 100ام میپرسم
من اگه خراب باشم شما از کجا میفهمین؟
1. هر بحثی جایی داره و موقعیتی و ...
2. لزوما هر پرده ای بد نیست. بی پرده صحبت کردن برای شما شاید خوشایند باشه اما بی پرده رو توی جمع های بی پرده صحبت می کنند. حریم هارو نباید شکست.

مسئولين رده بالاي سازمان و معلم ها ميخونن؟ اصلا اوباما بياد بخونه، حتي مقام معظم رهبري بيان بخونن. چه ميدونم بوعلي سينا از قبر پاشه بياد اين سايت رو بخونه. خب بخونن! نظر است، واقعيت است، حقيقت است، گفته مي شود، دروغ كه نيست برادر من خواهر من. دروغ كه نيست! مردم سوال دارن، من به نوبه ي خودم ميام نظرمو ميگم و ميرم، بلكه كمك كنه به حل سوالش. خب دروغ كه نميشه گفت.
1. گویا شما باور نداری مسئولین سازمان و مدارس اینجارو می خونند؟ باید خدمتتون عرض کنم نگاهتون رو محدود به شهرستان ها نکنید که معلم ها هیچی بارشون نیست. توی شهری مثل تهران معلمین ما چند سالی بیشتر با ما اختلاف سنی ندارند و اکثرا توی اینترنت حضور فعال دارند. بخوای پروفایل فیس بوک یکیشون رو بهت میدم ببینی فعالیت یعنی چی ! هکذا مسئولین سازمان.
2. بله خوب ... معلومه شما میگی خوب بخونن ! به شما چه؟ فردا نمیان تحقیق کنند که امین کیه و چیکارست. شما هم فارغ التحصیلی و فارغ از سمپاد . ماها که هنوز درگیر سمپادیم و اسم و فامیلیمون رو نوشتیم فردا احضار میشیم سازمان و باید جواب پس بدیم. خوب شما را چه غم خواهد بود که محمد مطهری یا آرمیتا ثابتی اشرف چه بلایی سرش میاد؟
3. شما که این قدر به حقیقت ها اعتقاد داری چرا تمام حقایق رو نمی بینی؟ حقیقت اینه که توی ایران من رو میتونند مواخذه کنند که این ها چه هستند توی سایت . هیچ کس حالیش نمیشه که نویسنده این مطالب آقای امین یا سپهر هسنتد !

ده ها ساله تو اين مملكت دروغ گفته شده و واقعيت ها رو نگفتن و به همين خاطره كه شما مي ترسين از بيان واقعيت. عادت كردين حقيقت رو كتمان كنيد. چون حقيقت امروز جامعه ما تلخه و شما مي ترسين كه بزرگتر ها يا كوچكتر ها اون ها رو از زبون شما بشنون.
هر حقیقت نشاید که گفت . در ضمن شما مسئول این حقایق نیستی ... کسانی که مسئولش هستند باید کاری بکنند ...

خانم برداشته تاپيك رو حذف كرده. ميدوني يعني چي؟!
بدون تذكر اونم!
حد اقل ميبست تاپيكو. حذف نمي كرد.
من به شما ميگم دوستان، حذف نوشته ها و نظرات شما اون هم بدون تذكر يعني اين كه نظرات شما هيچ مهم نبوده و به محض برخورد با يك نظر نا مناسب همه رو از بين مي بريم بدون اين كه قبلش بگيم.
يعني ما نظر شما رو خودمون تشخيص ميديم كه مورد احترامه يا نيست.
نمی دونم چه تاکیدی شما بر روی کلمه خانم دارین !
اما من هم قبول دارم که باید قبل از حذف تذکر داده میشد و قبل اون هم باید مانع از کشیدن بحث به چنان جایی میشد اما من و مدیران اینجا هم زندگی داریم. از اینجا هم درآمدی نداریم که زندگیمون رو اینجا بگذرونیم. وقت نمیشه تمام مباحث رو چک کرد و به تمام مباحث نظارت لازم و کافی رو داشت.

اما همه دیدیم که اینجا آزادیه بیان نداریم
و این که دخترا از واقعیت میترسن
فکر کنم انجمن ایران و سیاست و مسائل مربوط به سایت مثال نقض بزرگی برای گزاره اول شما است.
دخترا .... ! [-(

شما نمیتونستین فیلتر بزارین که فقط دبیرستانیا بخونن؟
فعلا سایت این امکانات رو نداره .

اون وقت وقتی من میگم اختناق هست، آقایان مدیر ارجمند در نهایت احترام،میان و هرچی از دهنشون در میاد به من میگن.
آقای علی.ا . فکر کنم عبارت امنیت اطلاعات که آقای امین به کار بردند دقیقا باید در مورد شما به کار میرفت. گویا شما هیچ درکی از پیغام خصوصی ندارید.

این همون حرفی هست که من خیلی خیلی وقت پیش اینجا گفتم هیچکس هیچی نگفت،آقای مطهری ، یادته بهت گفتم بچه ها هم میدونن؟
به تمسخر گفتی که: (( بچه ها ، به ما بگید چیه،ما هم بدونیم.))
شما هرطور که دوست داشته باشید برداشت می کنید از حرف های من.

بفرما.وقتی چهار نفر بیکفایت مدیر باشند، همین میشه(این همون حرفیه که من مهر پارسال توی تاپیک شکلک ها گفتم، و مطهری به من گفت اگه دوست نداری با ما کار کنی، برو)
بازهم میگم شما اگر با کفایت ما حال نمی کنی خوب مجبور نیستی مارو تحمل کنی. شما هرچی دلت میخواد میگی. من هم که قرار نیست خودم ،‌خودم رو اخراج کنم تا مدیریت باکفایت جایگزین کنم. ببخشید که وسع ما از این بیشتر نیست.

غیر سمپادی نداریم،چون اون انجمن مخصوص سمپادی ها بود و کاربران سمپادی انجمن
توی این دوره و زمونه،یه دانش آموز راهنمایی هم خیلی چیزا رو میدونه
چرا شما صورت مساله رو پاک میکنین؟
ببینم شما میخوای مساله فساد و ازدواج و ... رو حل کنی؟

خفقان یعنی یه فضای بسته،یعنی جایی که نتونی راحت حرف بزنی.
فرض کنیم یکی توی سن من و شما میخواد به باباش بگه من زن میخوام. ولی نمی تونه. این فضا خفقانه؟

شما که اینقدر ترسو هستین که یه بحث مهم رو از ترس یه مسئول پاک میکنید،پس اصلا چرا شروع میکنید به سایت زدن؟
جمش کنید برید غازتون رو بچرونید
امثال شمایی که از جناب آقای احمدی نژاد حمایت می کنید ، باید خدمتتون عرض کنم که این ترس ها عوارض همین احمدی نژاد هستند.
این همه هم از ترس حرف نزن. بچه هایی که اینجا من رو از نزدیک میشناسند می دونند که من از چه خانواده ای هستم و چه شرایطی دارم ، خیلی خوب می دونند که اون کسی که باید بترسه اون مسئوله نه من. ( این رو هیچ وقت نمی خواستم بگم اما مجبورم کردی بگم.)

اگر هم فهمیدید، که خب چرا از اول بحث رو کنترل نکردید و یا اینکه چرا اصلاتاپیک رو پاک نکردید؟؟
من در نهایت صداقت اعلام می کنم نمیشه تاپیک هارو کنترل کرد. خیلی خیلی سخته. قدیما که کاربر کم بود میشد اما الان با وجود این همه مدیر هم نه !
برای کنترل تاپیک باید اخطار بدی ، ارسال نامربوط حذف کنی ، سوال مربوط بپرسی که تاپیک هدایت بشه و ....

اینی هم که میگید دبیرا و مسئولا میان، دوتا چیز هست.یکی اینکه چه بیان چه نیان این یک مشکل هست. و نمیشه به هیچ دلیلی روی اون سرپوش گذاشت و اطلاع رسانی نشه
بازهم میگم دیده شدن این بحث توسط مسئولین هیچ آثار و عوارضی برای شما که به راحتی حرف میزنی نداره. برای من و مدیران اینجا مسئولیت داره.
یکی از مسئولین به ما گفتن انجمنتون مشکل شرعی داره ، میدونین یعنی چی؟

بهتر بود مسئول این کار که ادعاش میشه کار درستی کرده، تا‍یک رو می بست و در پست آخری که میزد ذکر میکرد با نهایت پوزش از کاربران فهیم سمپادیا که در این بحث شرکت می کردند به خاطر سو استفاده ی برخی کاربران و ضرر رساندن به محیط سمپادیا این تا‍یک بسته خواهد شد. و باز هم به دلیل این که به خاطر بعضی کاربران تا‍یک رو بسته اند از بقیه که داشتن سالم بحث می کردند عذر خواهی می کرد.
آقای امین با شما موافقم. این راه خیلی بهتری بود.

در مورد بچه مچه های راهنمایی و یا حتی دبستانی های عزیز! شما قبل از عضویت از اون ها تعهد بگیرید که در مسائلی که مربوط به اون ها نیست شرکت نکنند.
ازشون بخواید شماره دانش آموزیشون رو وارد کنند. و شما که توی همه ی مدارس ماشا الله رابط دارید. حقیقتشو چک کنید. سنشون رو هم همین طور.
طرف غیرسمپادیه ، من نوشتم به صراحت عضویت غیرسمپادی ممنوعه ، میاد عضو میشه. بابا اینها که شما میگین خیلی سطح بالاست. کم بیاین پایین به ایران برسیم !
ما توی هر مدرسه ای رابط نداریم و به هیچ امکان این جور چک کردن ها وجود نداره. اگر بیایم اینطوری بازرسی کنیم فردا هم میان میگن حریم خصوصی افراد نقض شد !

اونا خودشون ده تای ما رو میذارن تو جیبشون داداش. نا سلامتی یه بیست سی سالی بیشتر از ما چشم و گوششون باز بوده. و مطمئن باش وقتی هم سن ما بودن خودشون هم با این مسائل روبرو شده اند.
بله دقیقا. اما این به هیچ وجه دلیل نمیشه با ما برخورد نکنند !

تا وقتی شاکی و شکایتی وجود نداشته باشه نیازی به دفاع نیست که
حالا که شاکی هست، باید مدیران بیان جواب بدن
که گویا خودشون فهمیدن چه اشتباه بزرگی کردن و روشون نمیشه حرف بزنن
اگر منظورت من هستم که باید بگم به دلایل خاص خودم هیچ جوابی ندادم. منتظر بودم که بقیه حرف هاشون رو بزنند و در نهایت من جواب بدم. می خواستم کمی زودتر جواب بدم که وقت نشد. چندتا دلیل دیگر هم داشتم که گفتنی نیست.

بنده توهینی به تو نکردم که بخوام معذرت خواهی کنم در ضمن جنابعالی پریدی وسط حرف ما،من اصلا با تو حرف نزده بودم که،من خطابم مدیریت سایت بود.
باید این نکته رو ذکر کنم که سعید هم جزو مدیران محسوب میشه.

از اون جایی که آقای علیایی بحث رو قفل کرد من هم بازش نمیکنم. این جواب هارو هم باید می دادم تا نگین مطهری حرفی برای گفتن نداشت.
هرکس هم مایل به ادامه بحث در هریک از زمینه های مطرح شده توی این تاپیک هست ، تاپیک جدید بزنه و موضوع رو دقیقا مشخص کنه. اینجا بحث از همه چیزی شد !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا