• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

وا مصیبتا. وا مصیبتا. سانسور در روز روشن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
پاسخ : وا مصیبتا. وا مصیبتا. سانسور در روز روشن!

اگر بعد از اون رو مى خوندين مى فهميدين مشكلش چيه و همون بهتر كه نخوندين.

پاسخ : وا مصیبتا. وا مصیبتا. سانسور در روز روش&#160

حالا پيشنهاد من چي شد ؟

من جواب میخوام

اميدوارم پگاه خانوم جوابشونو تو پيغام خصوصي بدن ! بايد فرهنگ froum نشيني داشته باشيم

همین چیزی که میگید(یعنی مطرح شدن مسائل ج ن س ی ) توی فروم ما هم ایجاد شده بود (البته در انجمن ویژه نه عمومی) که با عنایت مدیر ما و البته به خاطر بی جنبه بودن بعضی از کاربرهای ویژه (که خودم هم یکی از اونا بودم) و به قول اقای آزادگان به خاطر این که نباید قبح این مسائل ریخته شه نه تنها انجمن ویژه سایت که کمی بعد کل فروم قم نودت رفت رو هوا!
این هم بیان تجربه ای از من.

میشه ربطشو توزیح بدی؟

ببين مه عرف جامعه نه خود جامعه نه اعضاي جامعه نه دين ( البته تو بعضي موارد ) اينو قبول ندارن !
در ضمن تجربه چيز هاي زيادي رو در اين زمينه اثبات كرده

من تا آخر تاپیک رو خونده بودم که بعد پاک شد .بحث خوبی بود البته تا وسطاش بعد دیگه خیلی دور از شان و شخصیت ما شد .فکر می کنم فقط دو یا سه نفر مخالف هستن.

آقاى hoss در مورد پيشنهاد شما بايد بگم كه همچين امكاني در سيستم تالار وجود نداره.

میخوای برات نصب کنم؟

ببخشید
من نخواستم تا الان وارد بحث بشم.. یه عده میگن نباید پاک میشد یه عده میگن زشته!!!

ببینید، روز اولی که من این تاپیک رو ایجاد کردم، هدفم این بودکه مشکلات جوانان و نوجوانان رو توش بررسی کنیم. فکر میکنم هر آدم عاقلی بتونه بفهمه، اینکه یه نفر رای بده که میشه ازدواج کرد یا نه، خیلی مهم نیست.
من خودم کم کم بحث رو هدایت کردم و یه سری از سوالات رو پرسیدم که خیلی خوب هم داشت پیش میرفت.
ملاک های خوبی به وجود اومد.
خیلی قشنگ داشتن بچه ها بحث میکردن.
-سطح اجتماعی
-نیاز جامعه
-نیازهای نوجوان
-میزان فهم
-تحمل جامعه
و...
به خیلی چیزا رسیدیم
این وسط یه مشکلی به وجود اومد، یعنی رسیدیم به یکی از مشکلا، که البته من دوست نداشتم که بحث اونجوری بشه، اما در هر حال این هم یکی از قسمت های ازدواج بود. این هم یکی از پاسخ ها به این سوال بود:"الان میشه ازدواج کرد؟؟"
این یک مشکل بود و یک پاسخ، که حتما باید حل میشد. من هم قبول دارم که بحث یه کمی زیادی خراب شد. منحرف نشد، فقط بحث کل کل شد. وگرنه این هم بخشی از تاپیک بود.
آقایون و خانوم های مدیر، شما از روز اول واقعا متوجه این نشدید که بحث مسایل جنسی یه بخش عظیمی از ازدواج و دلایل اونه ؟؟
اگر متوجه نشدید متاسفم برای این سطح درک پایینتون
اگر هم فهمیدید، که خب چرا از اول بحث رو کنترل نکردید و یا اینکه چرا اصلاتاپیک رو پاک نکردید؟؟

در مورد اینکه اینجا بچه هست، باید بگم که الان، توی این دوره زمونه، حداقل توی قم، که یه جامعه نسبتا بسته هست، هیچ بچه اول راهنمایی نیست که این مسایل رو ندونه. این اصلا دلیل خوبی نیست. اتفاقا تا وقتی این بحث فایده داره که فرد هنوز در چالش های اون گیر نکرده. وگرنه بعد از گیر افتادن که دیگه به چه درد میخوره؟؟ نوشدارو بعد از مرگ سهرابه...
بعدشم، حالا توی کل دنیا، همین یه سایت بود که این بحث توش ایجاد شد و خوشبختانه به دلیل هوشیاری به موقع!! مسئولان بسته شد تا دیگه بچه ها هیچ جای دیگه ای چنین بحثی رو نبینن(خیلی جالبه)!!

اینی هم که میگید دبیرا و مسئولا میان، دوتا چیز هست.یکی اینکه چه بیان چه نیان این یک مشکل هست. و نمیشه به هیچ دلیلی روی اون سرپوش گذاشت و اطلاع رسانی نشه
دومیش اینکه اتفاقا بنده به شخصه با همین مسئولای متحجر مدرسمون بحث کردم و هیچکدوم مخالف بحث نیستن. اینی هم که سید گفت،به خاطر این بحث ها نبود که بسته شد. به خاطر فقط یه تاپیک در مورد امنیت اجتماعی بود که بسته شد.

خلاصش اینکه یه کمی نوع بیان ها خراب شد که میشد با یه تذکر مسئولانه درستش کرد، اما بحث منحرف نشد. فکر میکنم من به عنوان ایجاد کننده تاپیک حق داشته باشم که هدفم رو بگم و بگم این از زیر مجموعه های بحث بود.
همیشه پیشگیری بهتر از درمانه، اینجا هم همینطوره

دیگه بقیه اش با شما ها

ای خــــــــدا ! من توی اون تاپیک اوایلش می خواستم جواب بدم! کلی هم تایپ کردم، نتم قطع شد!
الان هم از اول تا اینجه جواب اکثر حرف ها رو جمع کردم که FFم هنگ کرد و بسته شد و مجبور شدم از اول سایت رو بیارم!!

فکر می کنم لازم نیست من در این باب حرف بزنم! مثه اینکه قسمت نیست!

(علی.ا حق گذاشتن پیغام خصوصی نداشت! جهت اطلاع عمومی! ولی من با حرفم مشکلی نداشتم! حالام همونو تکرار می کنم! در مورد غاز هم یه چیزی گفته بودم که لازم نیست الان هم بنویسم!)

سعید حرف های خوبی زده :D

آقا سعید امکانش وجود داره اگه میخواین بگین تا مد شو براتون پیغام خصوصی کنم

دلم میسوزه برای همتون.
اشکال نداره
اصلا هر کاری دوست دارین بکنید.
فقط بدونید ، این راهی که میرین،آخرش به جایی نمیرسه.
موفق باشید همگی.

فقط در مورد امضام گفتی:
امضا حق شخصی هر فرد هست.من بعد از این همه جون کندن توی این انجمن،حق دارم که امضام رو هرچی دوست دارم بگذارم.
اونقدر هم بیکار نیستم جواب بقیه ی حرفات(اگه بشه اسمش رو حرف گذاشت)بدم.

در ضمن،توی قوانین نیست که پیام خصوصی بیاری ، غیر قانونیه. :D
بردار من انتقاد حدی داره
به قول بعضی از کاندید های انتخاباتی،تا لحظه ی آخر انتقاد میکنیم.
من علی.ا هستم.

فقط اینو بدونید،سرتون رو زیر برف نگه ندارین،اینجوری به هیچ نتیجه ای نمیرسین.
این برفی که میگم،همون نشریه ای هست که سعید به خاطرش داره مانور میده
همون جوی هست که مدیران مانور میدن.

جناب علی.ا شما لطفا سکوت! که کارت از بیخ و بن اشتباهه. انگار که گوکل بیاد تو صفحه ی یاهو اندازه ی گوشای فیل تبلیغ خودشو بکنه. بی خودی جو مسموم راه ننداز. میخوای وبسایت خودتو تبلیغ کنی داری ملت را میشورانی! لطفا سکوت را اختیار کنید. به نظر من شما دوست این سایت نیستید و نظراتتون با پیش فرض های غلط بیان میشه.

مایلم یک نکته رو روشن کنم:
تا‍یک بسته نشد. پاک شد. بسته یعنی این که آخرش بنویسند این تا‍یک قفل شده است و دیگر امکان نظردهی وجود ندارد.

بهتر بود مسئول این کار که ادعاش میشه کار درستی کرده، تا‍یک رو می بست و در پست آخری که میزد ذکر میکرد با نهایت پوزش از کاربران فهیم سمپادیا که در این بحث شرکت می کردند به خاطر سو استفاده ی برخی کاربران و ضرر رساندن به محیط سمپادیا این تا‍یک بسته خواهد شد. و باز هم به دلیل این که به خاطر بعضی کاربران تا‍یک رو بسته اند از بقیه که داشتن سالم بحث می کردند عذر خواهی می کرد.
این یعنی احترام به نظر یک شخص.
نه این که تا‍یک رو حذف کنند!
متاسفانه بسیار دیده شده که احترامی قائل نیستند مدیرها.
خب چه میشه کرد!

در مورد بچه مچه های راهنمایی و یا حتی دبستانی های عزیز! شما قبل از عضویت از اون ها تعهد بگیرید که در مسائلی که مربوط به اون ها نیست شرکت نکنند.
ازشون بخواید شماره دانش آموزیشون رو وارد کنند. و شما که توی همه ی مدارس ماشا الله رابط دارید. حقیقتشو چک کنید. سنشون رو هم همین طور.
آقای طراح وب! خب یه چیزی درست کن برای کاربرانی که فلان ویژگی رو دارند فلان تا‍یک باز نشه. یا حالا اولش یه هشدار بده و یارو سنش رو تایید کنه. این خیـــــلی ساده نیست؟!

یه چیز...
وقتی شما با یه بچه ی سه ساله داری راه میری مجبوری قدم هاتو آروم برداری و سرعت خودتو با اون تنظیم کنی.
این جا وقتی سنین یازده دوازده سال هم هست، پس نباید هیچ فعالیت دیگه ای که بیشتر از سن اون ها است انجام بدین. چون که مجبورید به خاطر رعایت حقوق اون ها با اون ها راه بیاید.
اگه سنگ راهنمایی ها رو به سینه میزنید پس از اول هم نباید هایی که مناسب سنشون نیست این جا مطرح کنید.
وقتی کردید، مسئولش من ۲۱ ساله نیستم که میام نظرمو می گم.
اینم شما مطمئن باش که بچه ی ۱۲ ساله ای که به اینترنت دسترسی داره خیــــلی از جاهای دیگه رو که نباید ببینه دیــــده قبلا.
شما نگران اونش نباش.
پدر مادر درست حسابی داشته باشه تربیتش میکنن.

به ما مربوط نیست کی میاد این جا رو میخونه. خودش عقلش برسه نمی خونه چیزیو که بهش مربوط نیست. عقلش هم نرسید خب من چه کار کنم! من به خاطر ایشون حرف نزنم؟!!

یا اگه نگران این ها هستید و احساس مسئولیت می کنید، همون که گفتم. مجبورید پا به پای اونا پیش برید.

در مورد مسئولین سازمان و از این حرفا...
اونا خودشون ده تای ما رو میذارن تو جیبشون داداش. نا سلامتی یه بیست سی سالی بیشتر از ما چشم و گوششون باز بوده. و مطمئن باش وقتی هم سن ما بودن خودشون هم با این مسائل روبرو شده اند.

به هم توهین نکنید، واسه هم شاخ و شونه نکشید،‌ فحش ندید،‌ مسخره نکنید،‌ این و اونو خراب نکنید... اینا رو نباید انجام بدید تا یه بچه یاد نگیره.

بهتره در چهارچوب احترام متقابل فعالیت کنید تا همه از هم یاد بگیرن.

من دیگه حرفامو زدم.
اونایی که باید بگیرن من چی گفتم خودشون میگیرن. اونایی هم که نه... خب... متاسفم.

اگه مایل بودید، هم ایمیل بنده و هم وبلاگ بنده در ‍روفایلم هست، میتونید تماس بگیرید.

خدا......... نگهدار.

اینقدر کوته فکر هستید که فکر میکنید حرفای من برای تبلیغاته.
من با اینکه سایت دارم ولی باز هم میام اینجا،اولینم،فعالترینم،بیشترینم.
چون اینجا رو دوست دارم.سمپادیا رو دوست دارم و دوست دارم موفقیت بیشتری کسب کنه.
این از ... شماست که فکر میکنید به خاطر تبلیغات این کارو میکنم.

تا بیش از این به پای من حرف نبستید،من دیگه اینجا حرفی نمیزنم.

پاسخ : وا مصیبتا. وا مصیبتا. سانسور در روز روش 

به نقل از سعید ز. :
Hespride جان!
ببین..
باید مسئله ای به این حساسی رو درست و شفاف طرح می کردی تا به کل کل نرسه..
جالا من مشغله فکریم زیاده یادم نیست که چه کل کلی افتاد اونجا..

اما فک نکنم کل کل واسه ازدواج و قضیه جنسی چیز جالبی باشه جلو همه..

وقتی یه بچه کم سن و سال که هنوز بلوغش (فکری و جنسی) کامل نشده این چیزا رو بدونه:
اولا به بلوغ زود رس مبدل میشه
دوما شخص دچار عقده می شه..
دونستن اینا وقتی لازمه که احساس نیاز بشه..!

من ازت ممنونم که چنین بحثی رو راه انداختی، ولی لازمه بیشتر مدیریت می کردی رو بحث هایی که تو اون تاپیک می شد چون به هر حال تو ایجاد کننده ی اون بحثی..

hoss خان:
وجود داشته باشه هم کاربرای ما اطلاعاتو کامل وارد نکردن موقع ثبت نام.. باید یه کار اساسی تر کرد :)

خیلی شرمنده عزیز. زین پس به جای واژگان بیگانه و نامفهوم"الان میشه ازدواج کرد؟؟" خواهیم نوشت" خب بچه ها بیاید مشکلات جوانان رو مطرح کنیم و به فکر یه راه حل براش باشیم. مشکل اول اینه که یه فرد برای ازدواج یه سری شرایطی رو باید داشته باشه. اولین شرط آمادگی برای ازدواجه که البته این آمادگی در چند چیز مطرح میشه. چیز اول بحث بلوغ فکری فرد است. که این بلوغ فکری به عوامل مختلفی بستگی داره..."
اینجوری باید مینوشتم لابد؟؟ با هزار تا زیرمجموعه؟ آره؟؟

شما کاری به مشغله نداشته باش. به قول آقای رییس جمهور، حافظه تاریخی هم چیز خوبیه. شما حافظت مشکل داره. اون جایی که دخترا و پسرا و خود پسرا با هم سر این دعوا میکردن که این عمل هست یا نه، احتمالا شما مشغول همون مشغله ها بودید عزیزمن

یه بار دیگه گفتم. حتما باید صبر کنیم که مثلا اون بچه، کشیده بشه به این گناه، در مردابش تا خرخره فرو بره و مشغول دست و پا زدن باشه، بعد همه بیان و چراغ هدایت رو براش روشن کنن: خب پسرک عزیزم. یه چیزی هست به نام خدا...

این جمله رودوباره میارم از خودتون:
""من ازت ممنونم که چنین بحثی رو راه انداختی، ولی لازمه بیشتر مدیریت می کردی رو بحث هایی که تو اون تاپیک می شد چون به هر حال تو ایجاد کننده ی اون بحثی""

خب عزیز من اگر شماها اجازه میدادید من خودم بحث رو کنترل میکردم. بالاخره تکلیف مار و مشخص کنید، مدیریت بحث با منه یا شما؟؟؟

این از جواب این آقا

اما در مورد بقیه، بگم که بهتره یه بار دیگه پست منو بخونید. من خودم گفتم که این روش بحث توی این تاپیک درست نبود، دلیل هم گفتم که به خاطر یه مشت بچه(منظورم کم سن و ساله) نمیشه مسایل به این مهمی رو مخفی کرد.

یه چیزی رو توجه کردید؟؟
توی کدوم احتماعی(از قبیل مدرسه-کلاس-خانواده و...) میشه به راحتی اینجا یه نفر حرف دلشو بزنه؟؟ اتفاقا اینجا یه جاییه مخصوص همین حرفا. مخصوص اینکه ادم به دور از خجالت و حیای مزاحم و البته با رعایت نظاکت بیاد و نظرش رو بده. من خودم جزو اولین کسانی بودم که گفتم جلوی دخترا خوب نیست چنین بحثی رو کردن.
حرف ها ی امین رو هم تا حدودی قبول دارم که بهتر بود تاپیک رو قفل میکردن.

یه نکته بسیار مهم: آهای مدیران وظیفه شناس!!! اون زمانی که تاپیک داشت اینجوری میشد کجا بودید؟؟ الحمدلله فقط بلدید یه تاپیک رو پاک کنید. اصلا تذکر، پیغام خصوصی، یا ویرایش پست ها وجود نداره تو سیستمتون.

امين و سعيد حرفاي خوبى زدن.
Hespride
من فكر ميكنم در مورد تذكر حق با شماست.
كسى كه به آرميتا شكايت كرد، بجز كسايي كه تو خود بحث مطرح كردن، من بودم و بعد از اون بحث پاك شد.
من فكر ميكنم همه مون خيلي شلوغ ش كرديم به اين دليل كه دلمون از جاي ديگري پر بوده.
من از طرف جمع از مديران ميخوام احترام بيشترى به كاربرا بذارن، و اين احترام متقابلا پاسخ داده خواهد شد.
و از طرف مديران از جمع خواهش كنم نه به خاطر كوچك ترها، نه به خاطر مسؤلان سازمان، كه بخاطر جو و قوانين حاكم بر كشور، هم بيشتر مراعات كنن، هم به مديران كمك كنن كه اين مسائل رو كنترل كنن.
ممكنه مديران و جمع به ضمانت بنده آشتي كنن؟ :دى

به نقل از پگاه :
امين و سعيد حرفاي خوبى زدن.
Hespride
من فكر ميكنم در مورد تذكر حق با شماست.
كسى كه به آرميتا شكايت كرد، بجز كسايي كه تو خود بحث مطرح كردن، من بودم و بعد از اون بحث پاك شد.
من فكر ميكنم همه مون خيلي شلوغ ش كرديم به اين دليل كه دلمون از جاي ديگري پر بوده.
من از طرف جمع از مديران ميخوام احترام بيشترى به كاربرا بذارن، و اين احترام متقابلا پاسخ داده خواهد شد.
و از طرف مديران از جمع خواهش كنم نه به خاطر كوچك ترها، نه به خاطر مسؤلان سازمان، كه بخاطر جو و قوانين حاكم بر كشور، هم بيشتر مراعات كنن، هم به مديران كمك كنن كه اين مسائل رو كنترل كنن.
ممكنه مديران و جمع به ضمانت بنده آشتي كنن؟ :دى
بالاخره يه نفر يه حرف منطقي زد

بچه های راهنمایی اونقدر درکشون پایین نیست که این چیزا رو نفهمن ولی به نظر من تاپیک هایی که دوست ندارید رو نخونید نه اینکه حذف کنید یا حداقل با اجازه حذف کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا