• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ابطال تحصیل مستقیم متوسطه اول به دوم سمپادی‌ها

Iman Page

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1
هدف اینه که ی مشت ربات که مثل اسب درس میخونن انتخاب و جدا بشن یا ی عده نابغه که چیزی جز علاقشون دنبال نمیکنن؟

همه جای دنیا دومی. ولی اینجا قطعا اولیه.
بذار حرفتو نپذیرم .

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
دوستان جدا از بحثهای بودن یا نبودنش. دوهفته پیش اعلام شد که پرونده دوباره به دیوان عالی ارجاع داده شده و احتمالا جواب هم یه چیزی تو مایه های اجرا نشدن باشه

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
یه حرفایی اومده که آموزش پرورش باید آزمون سمپادو عقب بندازه در غیر این صورت یه آزمون برای ما هم سطح با آزمون ورودی برگزار کنه و نتایجشو یکی کنه
ایشالا که صحت نداره؟

هانی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
یه حرفایی اومده که آموزش پرورش باید آزمون سمپادو عقب بندازه در غیر این صورت یه آزمون برای ما هم سطح با آزمون ورودی برگزار کنه و نتایجشو یکی کنه
ایشالا که صحت نداره؟
همش شایعه هست .من میدونم😭🥲🥲

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
این شایعست
ولی همچی قطعیه فقط یه جلسه تجدید نظر مونده که یا کلا ابطال میکنه این قانونو یا از سال بعد سراسری اجرا میشه

god of teasing

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
من دوره دوم اومدم
و خب قبلش تو یه مدرسه دولتی واقعا مسخره بودم
اول میخوام بگم همکلاسی ای نداشتم مه تو ششم یت دور کمپلکس رو نزده بوده باشه
و هوشی نبود
دوم اینمه الان خیلیا میخوان برن، میفهمین؟ دهم کم اوردن! جای کیارو گرفتن؟ جای نفر پنجم ازمون نهن به دهم
چند تا شهر با هم از کلاردشت و نوشهر و چالوس
فقط همین یه دونه هست
و این عصبانی کننده اس
خیلی خیلی
نفر پنجم به اندازه من درس خوند، شاید بیشتر
و باید احساس شکست کنه
چون یه نفر ششم خونده بود و دلی اومده تجربی ـ
قطعا سطح کلاسا بالاتر بود اگه دوباره همه گزینش میشدن
کینه ای ندارم از کسی واقعا
چون جایی که بهش تعلق داشتم رو دریافت کردم و ثابت کردم سطح درس من جز چند نفر بالاست
ولی الان، واسه این تنبلایی که فاز روشنفکری برداشتن تو تجربی و فکر میکنن کل دنیا دشمنشونه و یه قربانیه کوچولو موچولو و ملوسن (تیپیکال دخترای تحت تاثیر اینستا و..)
باید بگم این جا حقشون نیست
تلاشی ندارن، لیاقتی نشون نمیدن
اگه میگفتن یازدهم هم دوباره برگذار میشد
من مطمئن تر شرکت میکردم
چون جاپای من سفت بوده، اون موقع که بقول دوستمون شما داشتید تکمیلی های سخت سختتون رو با معلم های درست و حسابی کار میکردید
ما علاوه بر حس شکست داشتیم خودمون برای یت رقابته دیوانه وار تر با یه مشت معلم از خودراضی اماده میکردیم، نهم تحصیلی هم داشت، جز این بود؟ خیلی مهمه که برقرار شه این قضیه
چون ادمای شکننده باید شکسته شن، مگر اینکه خودشون یه فکری به حال خودشون کنن.

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
دوستان نهمی و هشتمی و هفتمی پیام های زیر رو توجه کنید. رای چون به طور رسمی تو مراحل قرار گرفته‌(تو هیات عمومی) تو روزنامه چاپ شده. این رو مینویسم ‌(بخشیش رو هم از گروه خانواده سراسری سمپاد برداشتم) که یک وقت دچار ابهام نشید که آزمون برگزار میشه.

رای چون در حال بررسی رسمی هست از سوی قوه قضائیه در روزنامه مرجع و رسمی چاپ شده (روند عادی). اما خب جای نگرانی نداره 10 15 روز پیش رای اولیه در هیات تخصصی به سود دانش آموزان دوره اول سمپاد بود و ان شاء الله در هیات عمومی هم به همین صورت خواهد بود.

بالا