• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت [سری ۷]

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
برق
@Nemesys
من خواستم تصورم رو راجع شما بگم ولی دختر عمتون عرصه رو کاملا برای من تنگ کردن:-" دیگه من هرچی تصور اضافی بر اون ها داشتم می گم ، شرمنده.
فکر می کنم شما از اون آدم هایی باشید که روز رو به شب ترجیح می ده و حقیقتا استدلال خاصی برای این حرفم ندارم ولی این حس به من دست می ده .
همم ... و اینکه با همه در حدی که صلاح می دونید درست و معقول رفتار می کنید؛ اما خود واقعیتون رو بیشتر تو جمع دوستان و کسایی که باهاشون راحتید نشون می دید.
و تا لازم نباشه حرف نمی زنید و احتمالا تریجح می دید که شروع کننده ی صحبت یا بحثی نباشید.
شاید تو بحث هایی که بهش علاقه دارید یا بدتون نمیاد هم که بشنویدشون ، شنونده ی خیلی خوبی باشید طوری که متکلم ترغیب به حرف زدن بیشتر بشه و انرژی بگیره
خب این دیگه تصور نیست : سلیقه ی خیلی خوبیم تو گوش دادن آهنگ دارید.
و این که اگه حرفایی که می زنید اون لحظه خیلی تحت تاثیر احساسات و یا هیجاناتتون نباشه، خیلی سبک سنگینشون می کنید.
همین : ]
@.مانیا.
خب من یه مانیا تو زندگیم می شناسم که خیلی خیلی دختر فهمیده و با کمالاتیه به خاطر همین ذهنم روی این پیش فرض تنظیم شده که مانیا ها خیلی خوب و مهربونن *_* و راستش اون اوایل که پروفایلت رو دیدم نمی تونستم خودم رو متقاعد کنم که مانیا ها هم دیسلایک می دن :))
از اون آدم هایی که با احساساتشون ارتباط خیلی خیلی نزدیکی دارن و اگه تو یه جا ی مناسب با یه قلم و چند تا برگ کاغذ تنهاشون بذاری ، به بهترین نحو ممکن ذهنشون تراوش می کنه و تو بعد چند ساعت یه شاهکار ادبی تحویل می گیری که کاملا رنگ و لعاب احساسات توش حس می شه ، هستی به نظرم.
مهربون، حدس می زنم خوش خنده هم باشی و دیر عصبی بشی و تا جای ممکن بر اعصابت مسلط باشی.
خیلی خوش بینی و همیشه هم سعی می کنی میانه روی رو توی کارهات حفظ کنی x:
@Niam
راستش من شما رو نمی شناسم فقط لطفا این شکنجه ی روحی که روی پروفایلتونه رو بردارید ، خیلی ممنون

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@Nemesys تصور من از این موجود با واقعیتش خیلی فرق داره، یه بار یه جا نوشتم و همه به شوخی و مسخره بازی گرفتینش، ولی من هنوز سر حرفم هستم.
تصور من از تو یه پسر بیخیال رو اعصاب کند ذهن لوس خودشیرین شکلات آبنبات خروس قندی استادا بود که همه اش رو اعصاب من قرار بود رژه بری. از همونا که هیچی حالیشون نیست و فکر میکنن خیلی خفنن.
@Nemesys
شنونده ی خیلی خوبی باشید طوری که متکلم ترغیب به حرف زدن بیشتر بشه و انرژی بگیره
بد جور با این حرفت موافقم
و خب از اونجایی که الان تا حدودی میشناسمت تصوراتم کاملا عوض شده و خیلی به واقعیت نزدیک تر شده
مثلا الان تصورم ازت یه پسر (البته هنوز معتقدم فضاییه) با کلی اراده و پشتکاره که برای رسیدن به هرچیزی وقت میذاره تا بهش برسه و توقعاتش از خودش بالاتر از حد معموله، یه کم‌اعتماد به نفس که نمیفهمه خودش چقدر خفنه و خودش رو دست کم میگیره
و تصور الانم ازت یه کارخونه مکانیکیه، چراش به خودم مربوطه :)
بعدا نوشت: یادم رفت بگم خیلی عجولی
شیش ماهه که چه عرض کنم، دو سه ماه ای

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
آخر هفته های خود را به بسپارید /m\ :))
آیا بیکارید؟
آیا از درس خواندن خسته شده اید؟
اه بلد نیستم عاقا((:
خواستم‌تاپیکو بالا بیارم :-"

AraSh.HaShemi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Tehran Polytechnic / University of Naples federico II
رشته دانشگاه
B.Sc. Mechanical Eng / M.Sc. Autonomous Vehicle Eng
تلگرام
اینستاگرام
@Nemesys
هم نامهربونی
هم آفت جونی
تصورم ۱۷عه :))

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
@Nemesys
خب من قیافه رو دیدم پس میرم سر اصل مطلب که روحیات و شخصیته ((:
خیلی منطقی
حس میکنم قبلا خیلی مهربون و با ملاحظه بودی ولی کم کم تغییر کردی و سفت شدی و دیگه دلت برا کسی نمیسوزه :-?

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
@Nemesys
من «حمیدرضا هواپیما» سیوش کرده‌م. احتمالاً یه زمانی فکر می‌کردم اسمش حمیدرضاست. خودش به خودش می‌گه «ح‌مید». از اون‌جایی که با مغزش و حافظه‌ش مشکل داره، این رو از گذشته‌م می‌پذیرم که اسمش حمیدرضاست.
تا حالا سوارِ هواپیما نشده‌م، یا اگه شدم بچه بودم، یا اگه بچه نبودم با کسی آشنا نشدم. پس اسمشو بعد از آشنایی تو سفر هوایی سیو نکرده‌م. هواپیما می‌تونه معنای استعاری داشته باشه و وجه اشتراکش با حمیدرضای داستان ارتفاعِ زیادش باشه. ارتفاع زیاد هم تعابیر زیادی داره که بیاید بهش نپردازیم. اگه معنای استعاری‌ش رو هم در نظر نگیریم، شاید به مثابه‌ی نام‌گذاری اعراب سیوش کرده‌م، که یعنی یا حمیدرضا پدرِ هواپیماست، یا هواپیما پدرش. که خب گزینه‌ی اوّل رو انتخاب می‌کنم.
این که «حمیدرضا هواپیما» رو به یه زبان دیگه نوشته‌م احتمالاً این پیام رو برای منِ الآن داره که حمیدرضا به زبانای دیگه مرتبطه. ارتباطش رو هم نمی‌دونم چیه.
اطلاعات دیگه‌ای در دست ندارم(فی‌الواقع دارم ولی حال پرداختن ندارم) و خلاصه‌ی تصویرش تو ذهنم می‌شه: «حمیدرضای خارجی‌ای که پدر هواپیماست یا(یای منطقی) بلند پروازه وَ با مغزش مشکل داره.»
2omm_img_20190307_231302.jpg

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
@Nemesys

حمید رو از وقتی میشناسم میتونم بگم خیلی تغییر کرده ولی رفیق ترین بودنش هیچ تغییری نکرده
ببینید حمید اگه باهاتون حال کنه براتون میشه ادمی که همه جوره میتونین روش حساب کنین
من یادمه روزای اخری بود که تهران/ایران بودم و تو گروه گفتم بیاین سمت اکباتان که ببینمتون و حمید تنها ادمی بود که با کلی ددلاین و از یک راه دور اومد پیشم که تنها نباشم
کمک های دیگشم راجب ترجمه هایی که ازش خواستم و کلا حمایت های روحی بماند
بازم میگم خیلی بستگی به این داره که حمید باهاتون حال کنه
سلیقشم خوبه چه تو انتخاب فیلم چه سریال و چه کتاب
فات میگفت منو حمید خیلی شبیه همیم ((:
مثلا جفتمون عینک گرد میزنیم و هری پاتر دوست داریم
خب این چیزایی بود که من میدونستم راجبش
بریم سراغ تصور
من حمیدو یک سال و نیم هست ندیدم و میگم زیاد تغییر کرده
تصورم ازش الان اینه که برای خودش بیشتر ارزش قاعل هست نه اینکه خودخواه شده باشه ولی الان بیشتر به خواسته های خودش توجه میکنه
شاید بیشتر بیخیال شده و نظراتشو راحت بیان میکنه
همینا دیگه ((:
اها تیپشم کول شده
خلاصه که همه یک رفیق مثل حمید نیاز دارند

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
@Nemesys
حمیدرضا:
واااااااای! این وای رو باید حتما می گفتم که میزان ذوقم رو از تک تک حرکاتش نشون بدم ؛ ) خب به شدت باهوشه یعنی بیشتر از اون چه که نشون میده تو رو میشناسه و باهوشه و نسبت به خیلی از موضوعات دید متفاوت و عجیبی داره، رفیق شدن باهاش یه چی تو مایه ها اهلی کردن روباه شازده کوچولوعه ... به همون مدل ... خیلییی دوست داشتنیه... فولدر آهنگ و فیلم کاملی داره (که لنت بهش میاد دل من رو آب میکنه! اما خوبه! آهنگاش رو برام میفرسته!) از دور شاید جدی و خشک به نظر بیاد یوخده نزدیکش بشین می فهمین که چقدر متفاوته ... بعد دیگه چی ... آها من باب رقص پرواز هم بگم که جزء معدود آدم هاییه که به فکرش افتاده این فرمتی و خب من همین بینشش رو دوست دارم ... آها مشکلش رو هم بگم خودش رو باور نداره ... یعنی به توانایی های خودش در خیلی از موارد آگاه نیست ... آدم شناس خوبیه ... بخوام یونگ بگم میشه آپولو با هرمس به همراه عصاره ای از زئوس و پوسایدون
خیلییی حساسه ... فوق العاده تیزبین و حساس ...
خوبیای دیگه:
باهات رفیق بشه عین چی حامیته و محاله ولت کنه ...
تقلید گر نیست ... اینش رو می دوست ...
پشت و رو نیس ...

بدیای دیگه: :سوت
عصبانی بشه وااای :قهقهه
نسبت به خیلی از چیز ها خیلی با شک و تردید نگاه میکنه
عاقا این همه سردرگمی تا به کجا خداییش؟ پاشو بشینیم یه بار حرف بزنیم راجع بهش
* علاوه بر اون بالایی که گفتم حرف بزنیم بیا راجع به ارتفاع و ظاهر شدن عکس و تولد و گذشتن و کادیلاک قرمز حرف بزنیم!

@Niam
عرفان:
برخورد هایی که داشتم باهاش چندان نبوده اما خب در این حد می دونم که آدم منعطفیه و خودش رو تطبیق میده با شرایط ... دنبال آرزو هاش باید بیشتر بره ... و خب در کل آدم احساسییه ... بخوام یونگ بگم به نظرم پوسایدون غالب ترین شخصیتش باشه ... و هفاستوس حتی ... حس مسئولیت پذیری قوی ای داره ... میتونه ازت دلخور باشه و تو اصلا متوجه نشی یه جور حجب و آقامنشی داره ...

آخرین ویرایش:

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
@Nemesys مهربون، وفادار، مسئولیت‌پذیر، یکم زود ممکنه ناراحت بشه فقط... از اون آدمایی هست که تو طول روز آهنگ زیاد گوش می‌دن...

@Niam مهربون، سریع عصبانی می‌شه... گاهی غیر قابل درک کردن می‌شه...
به ترشی علاقه خاصی داره :-"

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
@Nemesys تیز. بز. دمدمی مزاج. شوریده‌حال (ولی علاقمند به نظم و آرامش بیشتر در زندگی) نیازمند رابطه. شاید خرخون کلاس ولی جزو باحالا هم هست. کم‌نمک. کم‌چرب. بدون روغن‌های چرب ترانس.
شی مشابه: چیپس سرکه‌نمکی
@.مانیا. آرام. محجوب. خیالپرداز. هوش هیجانی در حد جلبک. بی‌آزار. آی‌کیو بالا. فهمیده. متعجب. نیاز به تلاش بیشتر.
شی مشابه: برگ درخت انار
@mastermind81 عمیق. در ظاهر ساده ولی متواضع. تنها. منزوی. میانه‌رو. ساکت. پرخاشگر. پولدار. امیدوار. گیر سه پیچ.
شی مشابه: بادبزن
هر سه: درونگرا

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
@...ELINOR...
مو فرفری . موهای قهوه ای . چشمهای قهوه ای روشن . منظم . با برنامه و اصول اینا . از این دخترایی ک روحیاتشون خیلی لطیفه . عاشق عروسکهای پشمالو و خرس ایناست . اتاق صورتی سفید دخترونه داره . مهربونه . احساساتی عه .
کلن هر بار یوزرشو میبینم این تصورات میاد تو ذهنم اون لحظه ؛؛)

@"Mehrab"
مهربونه . دیدگاهش مثبته ب خیلی چیزا شاید چون هنوز تجربیاتش کافی نیست .
و خب همیشه وقتی یوزرشو میبینم تو دلم ارزو میکنم روزای سختی نداشته باشه و کنکورشم خوب بده :)

@Nemesys
شلخته . تنبل . مو فرفری دوباره . موهاش کوتاه نیست زیاد . از این عینک گرد هری پاترا میزنه . اهنگهای خارجی گوش میکنه سبک پاپ بیشتر . سیگاری عه . کلن ی شخصیت فانتزی طور داره تو ذهن من :د

@Niam
من بخاطر این الوچه هاش اشتباهی یکیو فالو کردم اینستا ((: هر کی با پروفایل الوچه میبینم فک میکنم عرفانه ، عایا رواست ؟ ((:
عرفان مهربونه . درون گراست . حواسش ب همه چی هست حتی اگه بروز نده . حساس عه اما در عین حال ادم قوی ای عه .

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
خب من شروع می کنم.
@shnava
با اینکه اطلاعات زیادی ازشون ندارم ولی به نظرم مدیر خوب و انسان مهربانی هستند و بسیییییااااار دست و دلباز در دادن لایک ویژه(هرچند من تاحالا ازشون لایک ویژه نگرفتم:/ ):-"(;(; و البته به نظر دختر بسیار باهوش و فعالی می رسن و انگار روابط اجتماعی قوی ای هم دارند. من درکل از اطلاعات،بانگ ها،فعالیت ها و لایک هاشون اینارو برداشت کردم و به نظرم یکی از بهترین دختر ها تو سمپادیا اومدنx:;;)(;
سلام
تشکرات! همش لطف داشتی ... : )
اصا نمی دونم چی بگم :سرخ شدن از ذوق مرگی

اوممم تصور ميكنم كه...

@shnava آرومه و خوش اخلاق،خيلي خوب بلده دقيقا كجا پاشو جلو بذاره كجا عقب بشينه،يكم مذهبيه ولي تفكراتش مدرن تر از چيزيه كه نشون ميده،خوبه من سيگنال خيلي مثبتي ميگيرم ازش هميشه.
سلام کیمیا جان جانان
سعی می کنم خوش اخلاق باشم اما گاهی وقتا خیلییی مودی میشم! این دومی که گفتی رو واقعا امیدوارم کامل دستم بیاد، آره خیلی سعی دارم مذهب رو جور دیگه ای و به شکل خودم بهش نگاه کنم
واااای اصا سیگنالیت مثبت از خودت عززززیزم

@shnava
خب از اونجایی که تو مدیریت خیلی فعاله و سعی کرده تا اونجایی که میتونه به وظایفش رسیدگی کنه
و همزمان به درس هاش برسه به نظرم باید خیلی منظم مرتب باشه..فک میکردم سن شون حداقل دو سه سالی بیشتر از من باشه که الان میبینم نه
وخوش برخورد...
و اینکه یه بار پیام دادن و سلام احوال کردن ..قرار بود فرداش برا تغییرات تو خانواده سمپاد پیام بدم گفتم بزارم یه دفعه جواب پیامشون رو بدم تا وقت مدیر محترم گرفته نشه...الان یادم اومد و نمی دونم بعد دو سه هفته چی بگم:rolleyes:
سلام
خب چاکریم! اصلاااا منظم نیستم! یعنی اصلااا ها! ولی خب زیاد کار برمیدارم ... یعنی شونصد تا کار با هم برمیدارم ... نظر لطفته! خوش برخوردی از خودتونه!
آها! واسه گرافت بود فکر کنم! نو پرابلم باو تیک ایت ایزی
خب بالاخره یه تصور که بتونم راجبش حرف بزنم (البته باز هم فقط دوتاشون)

@shnava
ثنا/سنا/صنا AKA شِنَوا/شْنَوا و احتمالاً خیلی چیزای دیگه!
خانم دکتر، خانم مدیر و مطمئناً خیلی چیزای دیگه!
خانوم، باهوش، مهربون، باانرژی، امیدوار، قوت قلب و واقعاً خیلی چیزای دیگه!
هممممه اینا رو هممون میدونیم (کیه که ثنا رو نشناسه؟) نیاز به تصور نیست.
اما مطمئنا اگه اومده اینجا که تصور بشه میخواد ببینه چه برداشتی ازش داشتیم:
ثنا خیلی سرش شلوغه و تقریبا از همه چیز سررشته داره چون کنجکاوه و شاید بیش فعال!
نمیدونم چند نفر از شماها میتونین باور کنید که چقدر جوونتر از هممونه و روحش حتی چقدر کودک تره و چقدر ذهنش بالغ تره.
ثنای شاد و خندون رو هممون دیدیم (با اون واکنشهایی که بعد از دونقطه میذاره e.g. :قهقهه) و گاهی هم غمگین دیدیمش ولی ته همه حرفای غمگینش امید رو هم میبینیم.
ثنا آدمی شدیدا برونگرا ولی درون ریز هست (احساساتش رو "-: ). قوه درک بالایی داره ولی ایده آل گراست و این مشکل بزرگی میتونه باشه (درحدی که گاهی برای ما واقع گراهای اندکی بدبین میتونه آزاردهنده باشه <: )
دایره دوستان به شدت بزرگی داره و حس میکنم دوستای نزدیکش هم خیلی زیادن چون در رو راحت به روشون باز میکنه و گاهی آدمای اشتباهی ازش رد میشن که میتونه یکی از بزرگترین دلایل ناراحتیش باشه.
با وجود ذهن بالغش معمولا واکنش های احساسی و گاهی کودکانه نشون میده.
احساس میکنم اونقدری که باید نشناختمش و هر بندی که مینویسم دارم حرفای قبلیمو با کلمات جدید میگم پس همینجا تمومش میکنم.
وااااای! حمید، حمیدرضا، نمسیس، nemesys، الهه انتقام، تهدید کننده که اگه نیای دسته صدفی زنجون و خیلی چیزای دیگه
باهوش، مهربون، حساس، یادش بمون و خیلی چیزای دیگه
آره آره آره!
راحت باش حمید من فضولم ‌... :سوت
اوخییی! آقا من اعلام برائت می کنم از آدم بزرگ شدن ... آره سعی می کنم جیغ ویغام و مدل کودک وارم رو حفظ بنمایم ...
امید چیز خوبیه! کمک می کنه آدم زنده بمونه ... :افق
ببین چقدر منو خوب شناخته :قهقهه آره ... برونگرا و درون ریز! یوهووو چقدر از این ترکیب خوشم اومد ... آها! آره عاقا! مثلا من می فهمم مثلا میگی زندگی سخته چرا میگی و واقعا هم شاید باشه اما دوام این سختی رو هیش وخ باور نمی کنم و خب کلا خیلییی سعی می کنم گوگولی مگولی زندگی رو دوست بدارم (ایده آل گرا هم هستم!)
دایره دوستان بسیااااار وسیعی دارم! دوست نزدیک هم زیاد دارم! دوست خیلی نزدیک ندارم :سوت آره عاقا! جونم برات بگه باید یوخده حواسم رو درباره ارتباطاتم جمع کنم ...
آره یهویی یه حرکت احساسی میزنم کل منطقم داد میزنه ماذا فازا هذا؟
بازم بهم سر بزن حمییییید!

@shnava
آدم پر جنب و جوش و در عین حال آرومی در نظر میگیرمش ، منشا ارامش و امیده ، بقیه از مصاحبت باهاش لذت میبرن ، دوست داشتنیه ، حرفاش و رفتارش به دل همه میشینه ، شبکه ارتباطی وسیع داره و دوست داره دوستاش رو حفظ کنه ، اهل ندید گرفتن دیگران نیست ، خیلی تحویل میگیردت و بخاطر مشغله کاری از کمک کردن به دیگران نمیزنه ، زندگیش نظم خاصی داره و رواله ، ناراحت ک باشه بلده حالش رو خوب کنه ک هیچ حال بقیه رم خوب میکنه ، بخاطر چیزای هر چند کوچیک خوشحال میشه ، همین چیزا روزشو میسازه ، خیلی مسئولیت پذیر و مهربونه و واقعا کمک میکنه و ازش بخوای انجام میده ، یوزرشون بسیار مناسب انتخاب شده من بخوام صداشون کنم میگم شنوای شنوا ^^
همین
(:
سلاااام خانم! خوبی؟
ببین من خیلی مودی ام ... یعنی ممکنه همین الان قهقهه بزنم دو مین دیگه زار زار بشینم به خاطر یه شکلات گریه کنم :سوت
چاکریم!
آره سعی می کنم وقت بذارم واسه همه عرصه های زندگیم ... حالا اگه گاهی کم و زیاد میشه ولی روالش می کنم (سعی می کنم روالش بکنم ...)
نظظظم؟؟؟ زندگی من؟؟؟ عاقا نه خدایی! من اصلا منظم نیستم! ولی کار زیاد میگیرم و واسه خودم میتراشم بعد واسه همین چاره ای ندارم به جز انجام دادم ... :سوت یعنی اگه کارها انجام میشه دلیلش فشردگی اون هاس نه نظم من (یه جورایی مثل اینه که همیشه من در دقیقه نودم! و خب تبعا سعی به تلاشم بیشتره!)
من آب شدم رفتم تو زمین با این تعریفات که :قلب

@shnava خب فکر میکنم از اوناست که همیشه میخواد از زمانش نهایت استفاده رو ببره،عجله داره همیشه،سریع راه میره،سریع غذا میخوره،سریع حرف میزنه،کم میخوابه.
ضربان قلبش بالاس،هیجانیه :-"
تو خانواده خیلی بهش اهمیت میدن و مورد تاییده.
باهوشه،پشتکار داره.
سعی میکنه کسی رو ناراحت نکنه و خیلی مهربونه،که این گاهی خوب نیس به نظرم(هم واسه خودش هم واسه طرف مقابلش [انتقاد قرار نبود بکنیم :-" ] )
خلاصه این بچه ی مردم که میگن شنیدین؟ همین ثناست :))
سلاااام فاطمه
آره باو ... جدیدا همه چیم بهم ریخته ... باید درستش کنم ... هول هولکی شده کارام
ضربان قلبم معمولا ۱۰۰ و ۱۱۰ و اون حدوداس ... اما ۸۰ هم داره ها
تو مقر بهم اهمیت میدن! مورد تایید هم هستم اما تصمیم گیری ها عمدتا و تقریبا همیشه با مقر فرماندهی کله!
مخلصیییم
بچه مردم؟ بچه مردم کوجا بود؟! عاقا من خودم سرم توسط شونصد تا بچه مردم کوبیده شده به طاق! اصا یه وضعی! والا با این نوناشون!

یوهوووو تمامید:سوت
مراقب خوبیاتون باشید
فعلا

رنگین کمان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
@.مانیا. : به نظر دختر آروم و مهربونی میاد
درسته ، خیلی آرومم من اصلا (;
که بی جا لایک و دیسلایک نمیده (; اینم درسته البته در اکثر موارد :-"
(چشم نخوره فقطO_o) ایشالا :))

مرسی که اومدی ^^

no comment:-"

بسیار هم زیبا :))

@.مانیا.
خب من یه مانیا تو زندگیم می شناسم که خیلی خیلی دختر فهمیده و با کمالاتیه به خاطر همین ذهنم روی این پیش فرض تنظیم شده که مانیا ها خیلی خوب و مهربونن *_* چه عالــی (; جا داره همین جا از ایشون نهایت تشکر رو داشته باشم ، تصور خوب شما رو از ایشون دارم :-" :)) و راستش اون اوایل که پروفایلت رو دیدم نمی تونستم خودم رو متقاعد کنم که مانیا ها هم دیسلایک می دن :))
خوب مانیا هم یه اعتقاداتی دارن دیگه :-" :)) ولی سعی می کنم تا جایی که میشه دیس ندم
از اون آدم هایی که با احساساتشون ارتباط خیلی خیلی نزدیکی دارن و اگه تو یه جا ی مناسب با یه قلم و چند تا برگ کاغذ تنهاشون بذاری ، به بهترین نحو ممکن ذهنشون تراوش می کنه و تو بعد چند ساعت یه شاهکار ادبی تحویل می گیری که کاملا رنگ و لعاب احساسات توش حس می شه ، هستی به نظرم. وای اینجاش رو عالی گفتی <D= دقیقا همینطوریم دفتر خاطراتم پره از این طور متنا :D مخصوصا زمانی که دلم بشکنه تمایلم به نوشتن خیلی زیاد میشه اینطور وقتا جز نوشتن راه دیگه ای نمی بینم
مهربون، حدس می زنم خوش خنده هم باشی درسته سعی می کنم با همه مهربون باشم خیلی کم پیش اومده کارم به بحث و دعوا بکشه ، معمولا هم لبخند می زنم(; قبلنا به خاطر همین تبسم صدام می کردن:D
و دیر عصبی بشی و تا جای ممکن بر اعصابت مسلط باشی. اینم درسته از بحث و دعوا متنفرم
خیلی خوش بینی آره سعی می کنم جنبه ی مثبت قضیه رو ببینم و به خاطر همین کمتر ناامید میشم البته سعی می کنم بیش از حد خوش بین نباشم
و همیشه هم سعی می کنی میانه روی رو توی کارهات حفظ کنی x:
خیلی سعی می کنم اینطور باشم ولی هرازگاهی نمی تونم بین احساس و منطقم تعادل برقرار کنم :-"

مرسی که اومدی x: ممنون از تصور خوب و کاملت

@.مانیا.
مانیا آدم منطقی و آرومیه آرومش درسته شخصیت غالبم درونگراست ، منطقی شاید :-" البته هر از گاهی هم احساساتی میشم می زنه به سرم :))
ممکنه تا مدت ها پیشش بشینین و اون حرفی نزنه ، آره کم حرفم و در برقراری ارتباط ضعیف ، :-" اصلا من باید مسئول روابط عمومی جایی شم :)) در عوض سعی می کنم شنونده ی خوبی باشم :D
اعتماد به نفسش یخورده پایینه درسته خیلی دوست دارم خودمو کاملا باور داشته باشم ولی نمیشه ، شاید به خاطر اینه که من همیشه نگران این بودم که یه موقع مغرور نباشم حتی یه ذره و کمتر به اعتماد به نفسم توجه کردم
ولی فوق العاده ذهن خلاقی داره و همچنین قدرت تخیل و تفکر و استدلال و نظریه پردازیش بالاست ، خلاق اره ، هنرم خیلی دوست دارم ولی استعداد و حوصله ندارم:D تخیلم هم که زیادی فعاله ، از کار و زندگی علافم نکنه خوبه :)) استدلال و نظریه پردازی :-? استدلال ریاضی ام بد نیست :-" ولی نظریه پردازی رو تو لطف داری من فقط یاد اون نظریه های روانشناسی که از خودم درست می کنم ، می افتم :))
شبکه اجتماعی اش محدوده درسته با تعداد کمی صمیمی ترم ولی همه رو دوست دارم
صمیمانه با آدم برخورد میکنه واقعا ؟ :-" :-? خودم اینطوری فکر نمی کردم چه خــوب ^
اونقدر بعضی وقتا محو بیرون و منظره تو پنجره میشه که جمله "مانیا کجایی؟/" آشناس اصن :)) دقیقا :)) می ترسم یه بار یکی از معلما بیرونم کنه :)) مخصوصا خانوم مخنفی :-" از معدود کسایی که زود متوجه میشه مهربان و دلسوز *-* هر کاری بخوای برات میکنه و خیلیم خوش ذوقه تو بیشتر (;
دیگه جانم برایتان بگوید که :-" آهان خیلی جالب هم توضیح میده *-* من اینترنت نداشته باشم ازش بپرسم سمپادیا چه خبر کل اطلاعات سایتو چنان جذاب و با آب و تاب تعریف میکنه که من 2 و بیست دیقه پشت سیستمم :))دیگه ک همینا :-"
:)) مگه من میزارم تو از اینجا دور بشی :-" هم دست مدیرم اصلا :)) سعی می کنم با جزئیات تعریف کنم ، فیلم تعریف کردن من معروفه اصلا :-"
از همین‌جا بگم خیلی خیلی حسوذیم میشه بت
لنگه دمپایی تو حلقت :د‌ی
واقعــا ؟ :-?
چه جالب منم همین حسو نسبت به تو دارم :))

مرسی که اومدی ممنون ..

@.مانیا.
آرام. محجوب. آره ولی نه به اندازه ای که در نگاه اول حس میشه
خیالپرداز درسته خیلی خیال پردازم
هوش هیجانی در حد جلبک چی بگم :)) درسته که آرامش در من غالب تره ولی آخه در حد جلبک :)) اصلا من هیجاناتم درونیه [-| :))
بی‌آزار درسته خجالتی هم هستم
آی‌کیو بالا >:D<
فهمیده سعی کردم باشم
متعجب درسته ( البته اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم )
نیاز به تلاش بیشتر درسته من یکم تنبلم :-"
شی مشابه: برگ درخت انار تشبیه جالبیه مثل برگ درخت انار ساده ام

هر سه: درونگرا من که هستم

مرسی از تصورت ^^
مرسی که اومدی (;

آخرین ویرایش:

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
یجور عجیبی بنظرم خفن و دوست داشتنی میاk با اینکه شاید واقعا نباشk=/

کمی تا حدودی رو مخ -حالا ک فک میکنم خیلی رو مخ
بنظرم ازون خود بزرگ پندارای اعظم تشریف دارن :-"از همون نوجوونای این مدلی ک دلم میخواد داد بزنم سرش و بگم بفهم تو بچه ای هنوز و اینا:-"

شناختی ندارم ازشون ولی هر سری اواتارشونو میبینم بغض میکنم=)

no comment:-"
:)):)):)):D
رو مخ بودن رو تا حالا کسی بهم نگفته بود ولی خوب بله بنده مغرور و به قول شما خود بزرگ پندار هستم(;
به هر حال از صداقت شما متشکرم
@Nemesys : آدم خوبیه...:-"
@mastermind81 : خوبه به نظرم. از اینا که به نظر رومخ میرسه ولی اصلا هم رو مخ نیست. نمیدونم چرا حس بامزه بودن بهش دارم:|:-?
@.مانیا. : به نظر دختر آروم و مهربونی میاد که بی جا لایک و دیسلایک نمیده(;(چشم نخوره فقطO_o)
@Niam : اوا... شما هم وجود خارجی داشتی؟؟؟ ببخشید نمی شناختم:D:-":-"
همون طور که عرض کردم رو مخ نیستم ولی به طور کلی آدم زیاد بامزه ای هم نیستم.
@Nemesys تیز. بز. دمدمی مزاج. شوریده‌حال (ولی علاقمند به نظم و آرامش بیشتر در زندگی) نیازمند رابطه. شاید خرخون کلاس ولی جزو باحالا هم هست. کم‌نمک. کم‌چرب. بدون روغن‌های چرب ترانس.
@.مانیا. آرام. محجوب. خیالپرداز. هوش هیجانی در حد جلبک. بی‌آزار. آی‌کیو بالا. فهمیده. متعجب. نیاز به تلاش بیشتر.
شی مشابه: برگ درخت انار
@mastermind81 عمیق. در ظاهر ساده ولی متواضع. تنها. منزوی. میانه‌رو. ساکت. پرخاشگر. پولدار. امیدوار. گیر سه پیچ.
شی مشابه: بادبزن
هر سه: درونگرا
(عمیق و در ظاهر ساده )همیشه سعی کردم اینطور باشم و نمیدونم چه قدر تو این زمینه موفق بودم.
اصلا متواضع نیستم و به شدت مغرور هستم.
ساکت هستم اما پرخاشگر نیستم.
چرا پولدار؟؟؟؟؟؟؟بستگی به تعریفتون از پولداری داره ولی به طور کلی نه.
آدم امیدواری هستم و البته وقتی به یه چی گیر بدم ول نمیکنم.
تنها ،منزوی و میانه رو هم اخیرا بله هستم.
(واقعا مرسی شما دقیق تر از همه توصیف کردی)
<D=
از دوستانی که وقت گذاشتند و پست دادند بسیار متشکرم:D

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
عه! بچه ها شما نمیخواید تبلیغ کنید؟!
@*Reihan*
@AMIR8181
@"Mehrab"
@...ELINOR...

هفته قبل چِش خوردن بچه ها [-|
داریم به هفته های آخر نزدیک میشیم و اینا...
هفته آینده هم هفته ی مرگ عه و احتمالن دو نفر دیگه رو بذاریم تو هفته ی مرگ ((:

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
رزرو برای جمع بندی :-"

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@...ELINOR... خب نسا :-"
تصورم اینه از اینا باشه که خوب دعوا میکنه،حق آدما رو میذاره کف دستشون...
روش بازه و میتونه حق خودشو بگیره
ظاهر دخترونه ای داره و به قیافش میخوره از اونایی باشه که با ناز جواب میدن :-" ولی اینجوری نیست...
یکی تو خیابون بهش تیکه بندازه برمیگرده دو تا فحش میده بهش،فکر میکنم از اونا باشه.
قیافه ی خوبی ام داره :-" این دیگه حدس نبود،تعریف بود :-"
همینا فلن

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
اول از همه ممنونم از همه بابت وقتی که گذاشتید

من بقیه کاربرا رو نمیشناسم ولی حس کردم حیفه تصوراتم رو درباره ی حمیدرضا نگم . البته تمام تصوراتم مربوط میشه به دنیای واقعی
عه پرند تو اون پرندی؟؟!؟! (((=
@Nemesys
خیلی با خانوم ها در ملاقات اول محترم برخورد میکنه :-" صداشم وقتی جدی حرف میزنه خیلی خوبه :D
در ملاقات دوم و سوم هم... بعدش شوخی رو شروع میکنم نمیدونم محترمانس یا نه :د صدای خودتم وقتی خوشحالی خیلی خوبه.
از اون آدم هاییه که وقتی عجله داری و حواست نیست پیاده میشی از تاکسی در میری ، کرایتو حساب میکنه هیچ چی هم نمیگه :-" به روی خودش نمیاره :-" ( من بعدا اگه دیدمت حساب میکنم باهات :)) )
نه بابا چه حرفیه مهمون من بودی دیگه.
خوش مشربه ولی این ویژگیش فقط برای آدمایی هست که دوسشون داره و خوش میگذره بهش
صد البته. البته سعی هم میکنم که دیالوگ شروع کنم ولی اگه خیلی awkward بشه میشینم یه گوشه و در و دیوارو نگاه میکنم "-:
مودبه ولی وقتی عصبانی میشه خیلی مودب تر میشه و لفظ قلم حرف میزنه :))
آرهههههههههههههه (((((: کلا هروقت باهاتون مودب حرف زدم یعنی میخوام کلتونو بکنم و احتمالا یه بدوبیراهی تو کلماتم نهفته هست (((:
کلا انرژی که داره به اندازه ی یک پسر بچه ی دبیرستانیه :-" وقتی کوله پشتی میندازه که 17 سالش میشه کاملا :))
همش کوله پشتی دارم <: البته وقتی خسته و تنبل و بیحالم هم 86 سالمه. حتی برای قضای حاجت ترجیح میدم یکی لگن زیرم بذاره (((:
شکموعه . حرفاشو نمیشه فهمید مگر اینکه از تمام اتفاقاتی که افتاده خبر داشته باشی . گنگ مینویسه . علاقه ای هم به توضیح دادن نداره چون به شما ربطی نداره .
شدیدا <o> آخخخخخ گفتی برای همین اکثر شوخیامو کسی نمیفهمه )))): از رفرنسام چیزی نمیدونن ))): من سعیمو هم برای توضیح دادن میکنم ولی معمولا عبثه ):
اگر بخواد کاریو انجام بده ، انجامش میده هرطور شده ولی متاسفانه یکم آره :-" دوست داره به بچه ها شکلات بده تو خیابون ولی شکلات نداره
یکم کالیبرم بالاس میدونم (((((((: ولی واردش بشم خارج نمیشم ((((: اگه بذارن لپشونو بکشم شکلات هم پیدا میشه "-:
آدامس نعنایی خیلی دوس داره و به هیشکی هم نمیده
اعتیاد شدید به تریدنت نعنایی دارم و انقدر به همه تعارف میکنم (واقعا داشتی خوب پیش میرفتی که خراب کردی) که هر دو سه روز باید بگیرم. در زمینه آدامس مرام سیگاریا رو دارم <:
خودش رو به شدت دست کم میگیره گاهی وقت ها
یجورایی "-: بزرگترین عیبمه ~X( (میدونم خیلی عیبای بزرگتر دارم اما این بزرگترینشونه)
اصلا هم نمیتونید متقاعدش کنید که داره اشتباه میکنه ؛ خودش میگه درسته پس درسته به نظرش :))
"همینه که هست" :D
دیگه چیزی به ذهنم نمیاد ولی اگه اینارو خوندی و هنوز نمیدونی من کی هستم (که البته شک دارم نفهمیده باشی ) باید بگم من دختر عمه ی پارساعم ؛ دانشکده قائم :))
نه نفهمیده بودم :D سلام برسون بهش

یجور عجیبی بنظرم خفن و دوست داشتنی میاk با اینکه شاید واقعا نباشk =/
یجور عجیبی حق باهاتوkه چون هیچی چیزی واقعا اونجوری که فکر میکنیk نیست (((:
@Nemesys از اون غیرتیا گمونم ک وقتی جوش میاره خودش سکته میکنه :))
وقتی جوش میارم یه جوری مثل سکته ایا حرف زدن یادم میره و گرامرم بفنا میره که نگو ((((:

@Nemesys تصور ميكنم كه...آدم خوبي اي يا لاقل بهتر از چيزي كه نشون ميدي،سرت گرمه ولي دلت نه(انگار دارم فال ميگيرم :)))،حوصله آدما رو نداري،آدم پيش قدم شدن نيستي،تفريحاتت خيلي تنهاييه،ديگه همين واقعا چقدر سخته تصور كردن
یعنی انقدر خودمو بد نشون دادم؟ ((((((: سرم گرمه دلم هم فقط به چند نفر گرمه به بقیه نه خیلی (نیت میکند و نه استکان انگشت میزند :D ) آدمیزاد غیرقابل تحمله مگر خلافش ثابت بشه. نه اصلا (((: آره گیمامو هم سولو بازی میکنم. خیلی خیلی "-:

@Nemesys آدم‌بساز و آرومی به نظر میرسه،جو میتونه روش اثر بذاره و همرنگ جماعت شه،تن صداش بالا نیست پس احتمالن خوب هم دعوا نمیکنه.
عموما خیلی منعطف و آرومم اما اگه از شرایط خوشم نیاد گند میزنم بهش (همونطور که تاحالا چندبار اتاق خوابگاهمو عوض کردم چون هم اتاقیای غیرقابل تحملی داشتم) بقیه هم درسته.
حس میکنم شیک پوش باشه پس واسه خرید وقت میذاره پس آدم با حوصله ایه.
سعی میکنم شیک بپوشم تا لباس زیبا نشان آدمیتم باشه اما خیلی حوصله خرید رو ندارم و اولین چیزی که خوشم بیاد رو میگیرم ولی از قضا بهترینه :D

@Nemesys : آدم خوبیه...:-"
نه اشتباه میکنی... "-:

@Nemesys
من خواستم تصورم رو راجع شما بگم ولی دختر عمتون عرصه رو کاملا برای من تنگ کردن:-" دیگه من هرچی تصور اضافی بر اون ها داشتم می گم ، شرمنده.
دخترعمه پارسا بود البته "-: دشمنتون شرمنده [ :
فکر می کنم شما از اون آدم هایی باشید که روز رو به شب ترجیح می ده و حقیقتا استدلال خاصی برای این حرفم ندارم ولی این حس به من دست می ده .
روز رو به شب... روز رو به شب... هیچ ایده ای ندارم ولی شبا دیر میخوابم "-:
همم ... و اینکه با همه در حدی که صلاح می دونید درست و معقول رفتار می کنید؛ اما خود واقعیتون رو بیشتر تو جمع دوستان و کسایی که باهاشون راحتید نشون می دید.
خود واقعیم رو به دوستام نشون میدم ولی دلیل نمیشه تو جمعای جدید معقول باشم اتفاقا خل بازیامم زیاده تو اون جمعا (((:
و تا لازم نباشه حرف نمی زنید و احتمالا تریجح می دید که شروع کننده ی صحبت یا بحثی نباشید.
دقیقا... برخلاف وراجی هایی که توی ح.ب. میکنم خیلی حرف نمیزنم و اگه بزنم هم خیلی کوتاهه "-:
شاید تو بحث هایی که بهش علاقه دارید یا بدتون نمیاد هم که بشنویدشون ، شنونده ی خیلی خوبی باشید طوری که متکلم ترغیب به حرف زدن بیشتر بشه و انرژی بگیره
آره من همیشه گفتم شنونده بهتریم. توانایی آغازگری خوبی ندارم اما اکثرا میتونم درک کنم (به جز چند خط بالایی که نوشته بودید رو (((: ) و عکس العمل مناسب رو نشون میدم.
واقعا آره :-عینک آفتابی . البته بخاطر اینه که بجز پاپ امروزی فارسی (امثال بانی و پاشایی و رمضان و امثالهم. نه افتخاری و اصفهانی و خواجه امیری) همه چیز و از هر زبونی گوش میدم تا خوباشو پیدا کنم.
و این که اگه حرفایی که می زنید اون لحظه خیلی تحت تاثیر احساسات و یا هیجاناتتون نباشه، خیلی سبک سنگینشون می کنید.
آره دقیقا ((((:
همین : ]
مرسی

@Nemesys تصور من از این موجود با واقعیتش خیلی فرق داره، یه بار یه جا نوشتم و همه به شوخی و مسخره بازی گرفتینش، ولی من هنوز سر حرفم هستم.
چی؟! کو؟! کجا؟! کی؟! "-:
تصور من از تو یه پسر بیخیال رو اعصاب کند ذهن لوس خودشیرین شکلات آبنبات خروس قندی استادا (بابا یه حفیظی بود فقط "-: ) بود که همه اش رو اعصاب من قرار بود رژه بری. از همونا که هیچی حالیشون نیست و فکر میکنن خیلی خفنن.
:)):)):)) وای خداااااااا ((((((((((((((((((((((=

بد جور با این حرفت موافقم
آره دیگه شاهد از غیب که میگن خودتی... همون ماجرای 90 درصده که قرار شد 100 درصد درنظرش بگیریم ^^
و خب از اونجایی که الان تا حدودی میشناسمت تصوراتم کاملا عوض شده و خیلی به واقعیت نزدیک تر شده
خداروشکر. منم همینطور.
مثلا الان تصورم ازت یه پسر (البته هنوز معتقدم فضاییه) با کلی اراده و پشتکاره که برای رسیدن به هرچیزی وقت میذاره تا بهش برسه و توقعاتش از خودش بالاتر از حد معموله، یه کم‌اعتماد به نفس که نمیفهمه خودش چقدر خفنه و خودش رو دست کم میگیره
Guilty as charged
و تصور الانم ازت یه کارخونه مکانیکیه، چراش به خودم مربوطه :)
من این تصور رو میگیرم و یه ربات جنگنده غول پیکر مثل رباتای Pacific Rim میسازم
بعدا نوشت: یادم رفت بگم خیلی عجولی
شیش ماهه که چه عرض کنم، دو سه ماه ای
واااااااااااای آرررررررههههههه =))X_X

@Nemesys
هم نامهربونی
هم آفت جونی
هم قدرت ندونم ندونم ندونم
تصورم ۱۷عه :))
خیلی گفتی من اینهمه نیستم (((((:

@Nemesys
خب من قیافه رو دیدم پس میرم سر اصل مطلب که روحیات و شخصیته ((:
احسنت احسنت... اصل همینه وگرنه به قیافه بود که من اصلا داوطلب نمیشدم (((((((:
خیلی منطقی
تمام سعیم این بوده که بشم و اگه اینو میگی یعنی موفق شدم
حس میکنم قبلا خیلی مهربون و با ملاحظه بودی ولی کم کم تغییر کردی و سفت شدی و دیگه دلت برا کسی نمیسوزه :-?
همه ما محیطمون رو می بینیم و می سنجیم و برای بقا داخلش تغییرات لازم رو انجام میدیم و این چیز خوبیه

@Nemesys
من «حمیدرضا هواپیما» سیوش کرده‌م. احتمالاً یه زمانی فکر می‌کردم اسمش حمیدرضاست. خودش به خودش می‌گه «ح‌مید». از اون‌جایی که با مغزش و حافظه‌ش مشکل داره، این رو از گذشته‌م می‌پذیرم که اسمش حمیدرضاست.
تا حالا سوارِ هواپیما نشده‌م، یا اگه شدم بچه بودم، یا اگه بچه نبودم با کسی آشنا نشدم. پس اسمشو بعد از آشنایی تو سفر هوایی سیو نکرده‌م. هواپیما می‌تونه معنای استعاری داشته باشه و وجه اشتراکش با حمیدرضای داستان ارتفاعِ زیادش باشه. ارتفاع زیاد هم تعابیر زیادی داره که بیاید بهش نپردازیم. اگه معنای استعاری‌ش رو هم در نظر نگیریم، شاید به مثابه‌ی نام‌گذاری اعراب سیوش کرده‌م، که یعنی یا حمیدرضا پدرِ هواپیماست، یا هواپیما پدرش. که خب گزینه‌ی اوّل رو انتخاب می‌کنم.
این که «حمیدرضا هواپیما» رو به یه زبان دیگه نوشته‌م احتمالاً این پیام رو برای منِ الآن داره که حمیدرضا به زبانای دیگه مرتبطه. ارتباطش رو هم نمی‌دونم چیه.
اطلاعات دیگه‌ای در دست ندارم(فی‌الواقع دارم ولی حال پرداختن ندارم) و خلاصه‌ی تصویرش تو ذهنم می‌شه: «حمیدرضای خارجی‌ای که پدر هواپیماست یا(یای منطقی) بلند پروازه وَ با مغزش مشکل داره.»
2omm_img_20190307_231302.jpg

اصلا هرچی علی میگه :Dیییییییییییی

@Nemesys

حمید رو از وقتی میشناسم میتونم بگم خیلی تغییر کرده ولی رفیق ترین بودنش هیچ تغییری نکرده
یو تو یو تو ^_^
ببینید حمید اگه باهاتون حال کنه براتون میشه ادمی که همه جوره میتونین روش حساب کنین
من یادمه روزای اخری بود که تهران/ایران بودم و تو گروه گفتم بیاین سمت اکباتان که ببینمتون و حمید تنها ادمی بود که با کلی ددلاین و از یک راه دور اومد پیشم که تنها نباشم
و چقدر خوب بود... حالا که گفتیش بیشتر دلم تنگ شد
کمک های دیگشم راجب ترجمه هایی که ازش خواستم و کلا حمایت های روحی بماند
Always happy to help a friend ^-^
بازم میگم خیلی بستگی به این داره که حمید باهاتون حال کنه
مطمئنا و من خیلی حال کردم ^^
سلیقشم خوبه چه تو انتخاب فیلم چه سریال و چه کتاب
همونطور که گفتم چون سلیقمون شبیهه *-*
فات میگفت منو حمید خیلی شبیه همیم ((:
آره منم جالب بود این حرفش برام ((:
مثلا جفتمون عینک گرد میزنیم و هری پاتر دوست داریم
خب این چیزایی بود که من میدونستم راجبش
نایس (;
بریم سراغ تصور
من حمیدو یک سال و نیم هست ندیدم و میگم زیاد تغییر کرده
*دلتنگی آلِرت*
تصورم ازش الان اینه که برای خودش بیشتر ارزش قاعل هست نه اینکه خودخواه شده باشه ولی الان بیشتر به خواسته های خودش توجه میکنه
بیست سالی طول کشید تا بهش برسم ولی بالاخره انتخاب درستو کردم
شاید بیشتر بیخیال شده و نظراتشو راحت بیان میکنه
تا جاییکه توی دایره رک بودن باشه و نه گستاخی سعی میکنم بگم <:
همینا دیگه ((:
اها تیپشم کول شده
درس پس میدیم *-*
خلاصه که همه یک رفیق مثل حمید نیاز دارند
But not all of them are gonna get one ;;)

@Nemesys
حمیدرضا:
واااااااای! این وای رو باید حتما می گفتم که میزان ذوقم رو از تک تک حرکاتش نشون بدم ؛ ) خب به شدت باهوشه یعنی بیشتر از اون چه که نشون میده تو رو میشناسه و باهوشه و نسبت به خیلی از موضوعات دید متفاوت و عجیبی داره،
فک کنم بهش میگن هوش شناختی و چیزیه که جدیدا توی خودم میبینمش درحالیکه فکر میکردم هوش احساسی قوی تری داشته باشم. بهرحال هیچکدومشون مسئله ترمودینامیک 2 حل نمیکنه پس هنوز نمیتونم پاسش کنم ((((:
رفیق شدن باهاش یه چی تو مایه ها اهلی کردن روباه شازده کوچولوعه ... به همون مدل ... خیلییی دوست داشتنیه...
مثال خوبی بود اما در این مورد صادق نیست من هنوز گاز میگیرم :D ترجیح میدم بگم اونیم که کیفشو توی کافی شاپ جا گذاشته و تو پیداش کردی و همو دیدیم که کیف رو بهم بدی اما بعد از سه ماه با هم توی یه جمع دوستانه نشستین و دارین از روزتون تعریف میکنید
فولدر آهنگ و فیلم کاملی داره (که لنت بهش میاد دل من رو آب میکنه! اما خوبه! آهنگاش رو برام میفرسته!)
آخ فیلمام *-* اگه ببینمت هاردِ فیلمامو میدم بهت ولی نمیبینیمتون که جایی "-: رفاقتی که توی فیلم و آهنگ تفاهم داشته باشه قابل تقدیره <:
از دور شاید جدی و خشک به نظر بیاد یوخده نزدیکش بشین می فهمین که چقدر متفاوته ...
آره ولی بااحتیاط نزدیک نشن رم میکنم (((((:
بعد دیگه چی ... آها من باب رقص پرواز هم بگم که جزء معدود آدم هاییه که به فکرش افتاده این فرمتی و خب من همین بینشش رو دوست دارم ...
نظر لطفته
آها مشکلش رو هم بگم خودش رو باور نداره ... یعنی به توانایی های خودش در خیلی از موارد آگاه نیست ...
حس میکنم درسته باید روش کار کنم. باید خودمو بیشتر تو شرایط سخت بذارم.
آدم شناس خوبیه ...
آدمیزاد خیلی سادس و خیلی سعی میکنه خودشو پیچیده نشون بده.
بخوام یونگ بگم میشه آپولو با هرمس به همراه عصاره ای از زئوس و پوسایدون
این رو نمیدونم داستانشو بعدا برام توضیح بده ولی خودم یه خدای گمنام و دست کم گرفته شده مثل نمسیس رو ترجیح میدم. یا حتی یه تایتان مثل پرومتئوس که کار درست رو با وجود عذابی که در انتظارش بود انجام داد.
خیلییی حساسه ... فوق العاده تیزبین و حساس ...
فقط روی یک موضوع در آن واحد. پس نسبت به بقیه هیچ تمرکزی ندارم و حواس پرتی میکنم و سوتی میدم. ولی اون یه کار رو خوب انجام میدم. <:
خوبیای دیگه:
باهات رفیق بشه عین چی حامیته و محاله ولت کنه ...
خجالت نکش بگو عین سگ :)):)):)):))
تقلید گر نیست ... اینش رو می دوست ...
واقعا مرسی که اینو گفتی.
پشت و رو نیس ...
و اینو. ^^
بدیای دیگه: :سوت
بیشتر بدی میگفتی کاش ):
عصبانی بشه وااای :قهقهه
آرههههههههههه ((((((((((((:
نسبت به خیلی از چیز ها خیلی با شک و تردید نگاه میکنه
این کار رو دوست دارم و بعنوان بدی نمیبینم. چون هیچی چیزی کاملا درست یا کاملا غلط نیست. کلا شک دلیل ایمانه.
عاقا این همه سردرگمی تا به کجا خداییش؟ پاشو بشینیم یه بار حرف بزنیم راجع بهش
یه تایم خودت مشخص کن من که خیلی برنامم منعطف تره "-:

@Nemesys مهربون، وفادار، مسئولیت‌پذیر، یکم زود ممکنه ناراحت بشه فقط... از اون آدمایی هست که تو طول روز آهنگ زیاد گوش می‌دن...
همین مهسا؟؟؟ ))): خب آخری رو میتونم تایید کنم راجب بقیه خودم نباید نظر بدم
پ.ن. گفتم دلم برای تو هم تنگ شده یا معلومه؟

@Nemesys تیز.
چک
بز.
چک (چک لیست را گاز زده و میجود)
دمدمی مزاج.
برای کلاسش میگم mood swinger ولی عامیانش همینه :D
شوریده‌حال (ولی علاقمند به نظم و آرامش بیشتر در زندگی)
احسنت
نیازمند رابطه.
نه واقعا
شاید خرخون کلاس ولی جزو باحالا هم هست.
اولی صدالبته که نه ولی دومی تا حدودی
کم‌نمک. کم‌چرب. بدون روغن‌های چرب ترانس.
کاملا رژیمی!
بکنش مزه چیپس فلفلی و میتونیم ادامه بدیم (((:

@Nemesys
شلخته .تنبل .
تا وقتی به خودم بیام و شروع کنم به تمیزکاری "-: ولی مثل همه کائنات به سمت آنتالپی کمتر و آنتروپی بیشتر حرکت میکنم. D:
مو فرفری دوباره .
سوختی "-: لخت و صافه
موهاش کوتاه نیست زیاد .
فک کنم 20-25 سانت شده باشه "-: عین جوونای دهه 60 پشت مو دارم ((((:
از این عینک گرد هری پاترا میزنه .
آره *-*
اهنگهای خارجی گوش میکنه سبک پاپ بیشتر .
هر سبکی. راک و متال رو ترجیح میدم.
سیگاری عه .
نه اعتیاد به آدامس دارم.
کلن ی شخصیت فانتزی طور داره تو ذهن من :د
شخصیت فانتزی دوس دارم *_*

وای چقدر زیاد بود
بازم مرسی از همه *:

آخرین ویرایش:

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
مرسی از این دو تن((:
منطقی بود البته دو تا هم.به هر حال قدم رنجه فرمودید ;;)
ببخشید همین هفته ی خودم نبودم احتمالا ازین به بعدم نباشم
@sadlove
مرسی مهرناااز
کیف کردم جدا
موهام فرفری نیس البته ((:
اتاقمم بنفشه

@f-1391
الطاف شما شرمنده میکنه همیشه مارو خلاصه
البته جواب نمیدم اقا :))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا