• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت [سری ۷]

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
تصور دااااریم چه تصوری! :-عینک دودی

قراره توی این تاپیک هر هفته تصورمونو از سه یا چهار تا از کاربرا بگیم.
و بعد از پایان یک هفته،دوستانی که تصور شدن یه جمع بندی دارن(;
[مثل دوره های قبل]
به قول بانو ثنا:
این سری از تصور ما از کاربران قرار هست به شکل جدید و قوانین تازه برگزار بشه که امیدوارم استقبال بشه.
قوانین:
1- شما برای هر کدوم از تصوراتی که درباره‌ی فردی که نوبتش هست می‌دهید باید همراه دلیل و استناد باشه(استناد به پست های وی، پروفایلش، بانگش، و حتّی خارج از محیط سایت) در واقع باید بگید که چرا همچین تصوری دارید.
2- سعی کنید از کلی گویی پرهیز کنید مثلاً گفتن این که تو خیلی مهربونی.
3- سعی کنید بیشتر درباره شخصیت و مسائل مربوط به روان شناسی فرد صحبت کنید.
4- بعد از پایان نوبت هر شخص، فرد در یک پست نهایت دو پست میاد تصورات رو جمع بندی می‌کنه اگه درسته تأیید می‌کنه اگه نیاز به اصلاح داره، اصلاح می‌کنه و اگه غلطه میاد و میگه چرا غلطه و از جواب های تک کلمه ای پرهیز می کند!
5- هر سه یا چهار فرد یک هفته فرصت دارن.(در هر هفته نوبت سه یا چهار نفر است تا سریع تر پیش بریم ...)
6- برای نوبت گیری به خود من پیغام خصوصی بدید و من لیست اولیه را تا پایان این هفته میذارم توی پست اول
7-لطفاً این رو در نظر داشته باشید باید اون قدر فعالیت داشته باشید توی سایت که بشه درموردتون نظر داد.

خب بریم که داشته باشیم:

هفته اول:
@arcana
@Radikal
@پرنیان.ک

هفته دوم:
@moonelin
@Morty
@e.razi
* @MSA

هفته سوم:
@shnava
@vernal
@Mindy
@G.MM

هفته چهارم:
@Nemesys
@.مانیا.
@mastermind81
@Niam

هفته پنجم:
@*Reihan*
@AMIR8181
@"Mehrab"
@...ELINOR...

هفته ششم:
@علیمپو
@The Lich King
@SHAMIM.J
*

هفته هفتم:
@bacar asli
@Iman Rage
@sabzine
*

هفته هشتم:
@Z.BBH04
@سارا خانم
@Mr.Nik
@سَرو
@Homa:)

هفته نهم:
@biology_cmngsn ×
@wdr ×
@h@midzdl
@DENIZZZZZ
@miti
@sHaGaYeGh
@A M I N
خب خب کسی جا مونده پ.خ بده^^

ممکنه واستون سوال شده باشه اون ستاره ها چین؟:-"
بعله سوال خیلی خوبیه :))
در حال رایزنی با کاربرای قدیمی هستم ببینم راضی میشن بیان تو تصور یا نه،اونجا ها رو زنبیل گذاشتم واسشون اجالتن :))

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خب هفته ی اول از همین لحظه شروع میشه،داشته باشیم تصور
@arcana
@Radikal
@پرنیان.ک
رو:-"

خب تا یه هفته میتونین تصورتونو از این دلبران فریبا بگید :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
@arcana خب اشناییت زیادی ندارم باهاتون :-"
ولی به نظر دوست خیلی خوبی میاین ^^ ایشالا مراحم خواهم شد :)) :-"
@Radikal همیشه فک میکردم @Radikal2002 هستین :-"
@پرنیان.ک :| خیلی دوست دارم خیلی دوست خوبی هستی با احساس قشنگ و مهربون ولی نمیدونم چرا دلم باهات صاف نیست :-??

نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
خب بگم تصورمو؟ :-"
(یکی نیست بگه آخه تو سرِ پیازی یا تهِ پیاز آخه )
@arcana
خب نمیشناسمش خیلی زیاد ولی به نظرم باید از اون دست آدمایی باشه که حرف دیگران اصلا و ابدا ذره ای براش اهمیت نداره اگه اشتباه نکنم فکر کنم اسمش رو عوض کرده بود و این اون حرف بالاییم را تصدیق می کنه:)
به نظر آدم کم حرفی میاد با توجه به اینکه طیِ تقریبا 3سالی که عضو سمپادیا بوده 200تا پست داشته فقط
خجالتی؟ بودن هم به نظرم تفکریه که از طریقِ آواتارش تو ذهن ایجاد میشه.
@Radikal
خب ایشون رو هم زیاد نمی شناسم (اخه یکی نیست به من بگه تو کی رو می شناسی:)) )
ح.ب اش زیاد لایک می گیرن
آدم منطقی:-/ای به نظر میاد.به نظم با اینکه خیلی وقته تو سمپادیاست اینجا دوستای زیادی پیدا نکرده. اینطور نیست؟
زبانش هم خوبه.اصولا چیزی را بدون دلیل قبول نمیکنه و دنبال جوابِ درست با منبع معتبر می گرده و هر چیزی را که بهش بگن قبول نمی کنه (اینا رو با توجه به تاپیکی که زده بود می گم:راستی آزمایی مطالب اتفاقی در اینترنت)
@پرنیان.ک
خب از پرنیان یه شناخت محدودی دارم
یه دخترِ خوش مشربه از اونا که دلت می خواد باهاش بری مسافرت و اگه باهاش قبرستون هم بری برات لذت بخشه.؟
تپله:)
بسی هم با نمک تشریف دارن:-"
یه چیزی رو یادم رفت بگم :آواتارشو خیلی دوست دارم:)

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@ACRANA
اروم بودی
در دوران دبیرستان شیطنت نمیکردی
الان قصد داری شیطنت کنی
حرف گوش کن بودی
نمیدونم چرا فک میکنم دوست خیلی خیلی صمیمی نداشتی
از اوایی بودی که میشد به عنوان مامان خونه روشون حساب کرد

@Radikal
شاهین نجفی گوش میدی(دوووووس داری)
بحث سیاسی دوووووووس داری
متفاوت فکر کردن رو دووووووس داری
کلا همه چی دووووووووووس داری

@پرنیان.ک
مدیر بودن دووووس داری
پایه شیطنتی
اتیش میسوزونی
فارغ از جنسیت با ادما برخورد میکنی
برونگرایی
و معاشرتی

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@arcana
فک کنم از اون دختراست که خیلی به خودشون‌میرسن ، پسرا جرئت نمیکنن بهشون پیشنهاد بدن :))
سعی داره اون چیزی که هست رو تغییر بده و یه چیز بهتری از خودش بسازه و به نمایش بذاره.

@Radikal
فک میکردم‌پسر باشه و خب سنش رو هم نمیدونم ولی قبلن حدس میزدم احتمالن ۲۳ ساله باشه که نیست البته((:
آدم حاشیه داری به نظر نمیرسه و با توجه به چیزایی که تو اطلاعاتش زده، دنبال چیزایی بوده که شاید هر کسی تجربش نکرده.

@پرنیان.ک
بسی زیبا رو! :-"
همیشه تصورم این بوده زیبا رویان شکست عشقی نمیخورن،شکست عشقی میدن :-"
فک میکنم‌ به وقتش خیلی بد عصبانی میشه :-"

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
@arcana
اعتماد به نفس متوسطی داره
آهنگ گوش کردن رو خیلی دوست داره
در نگاه اول آدم آرومی به نظر میاد

یکم تنبل
یکم شیطون
یه دوست خوب
تا جایی که میشه سعی می کنه خوش رفتار باشه

@Radikal
درونگرا و آرام
ترجیح میده بیشتر فکر کنه تا حرف بزنه
تنهایی هاش رو دوست داره
تغییر رو دوست داره
با اراده
آرزو های زیادی داره
مهربون
اعتماد به نفس خوبی داره

@پرنیان.ک
بامزه و باحال
توی جمع های دوستانه خوش مشرب و شوخ
برونگرا
مهربون
ادبیات و هنر دوست داره

* ( رنگ نوشته هام با تصورم ارتباط داره )

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
خب خب ببینید کی اومده تصور بکنه ، چه تصوری : )) :-عینک دودی( به قول روانشناس جان بجنوردی)

خب اول از دو نفری که شناخت کمی دارم بهشون و تقریبا هیچ برخوردی نداشتم شروع میکنم و صرفا بر اساس چند تا پستی که ازشون خوندم تو ح.ب و حالا چن تا تاپیک دیگست و قطعا خیلی ناقصه :- "
@arcana
از اون آدماس که رویاپردازی میکنه برای خودش و شاخ و پر میده به رویاهاش و دوستشون داره.
کمال گرا و معنا طلب به نظر میرسه.
آدم درونگرا و درون نگری هست و به اطرافیانش آسون میگیره و سخت نمیگیره.
کنجکاو ، حساس ، ملاحظه گر ، سازگار ، انعظاف پذیر و کم صحبت
از خودش انتظارات بالایی داره و ایده آلهای زیادی داره.
به انجام کارای تکراری علاقه نداره و برای همین زود زده میشه از یه کاری که شروع کرده و میره سراغ کار بعدی هی.
انتقاد کردن از بقیه هم بدش میاد به نظرم.

و راجع به قیافه ظاهری هم که دیگه رسما هذیوناته : موهای خرمایی،چشمای قهوه ای روشن ،قد حدود 164 ، صورت لاغر و بینی کشیده .

@Radikal
برنامه ریزِ خوبیه. رها هست از دو عالم... به راحتی افکارشو بیان میکنه حتی تو جمعی که مخالفین بسیاری داره.
کمال و هدفش رو توی شایستگی و استقلال میبینه.
به دنبال دانشه و منطقی فکر میکنه و نظرشو بیان میکنه. ولی احساسم اینه که نگاهش همه جانبه نیست و جزئی نگره خیلی وقتا و برای همین هم بعضا به مشکل میخوره در نگاه اول ولی بعدش خودش میفهمه اشتباهاش کجا بوده و بعضی وقتا اصلاحشون میکنه و بعضی وقتا هم غرورش اجازه نمیده عوض کنه نظرشو.
بسیار مستقل و با انگیزه و قاطع به نظر میرسه. تحلیلگر و منظمه . ساکت و آرومه و تو زندگی اش متکی به خودشه.
پیچیده فکر میکنه و گاها همین پیچیده فکر کردنش باعث میشه که نتونه چیزهای ساده رو درست تحلیل کنه و سر همین ممکنه احساس کنه طرف خیلی ساده لوحانه به قضیه نگاه کرده و به نوعی قیمه ها رو ریخته تو ماستا :د
و اهل نظریه و تئوریه و تا حد زیادی بی احساس.
به باورها و افكارش اطمینان كامل داره.
افکار بزرگی داره، ذهنش مبتکره و انگیزه بالا برای پیاده سازی ایده هاش داره.
معیارهاشو ممکنه بیش از اندازه بالا در نظر بگیره و از خود و از دیگران انتظارات بیش از اندازه داشته باشه.
معمولا مایله تنها باشه، ممکنه به اندازه کافی از تجربیات دیگران استفاده نکنه، در حالی که مشاوره کردن با دیگران پیشاپیش غیر عملی بودن برخی از برنامه هاشو ثابت میکنه.

ویژگی های ظاهری که هذیوناته :- " : موهای مشکی فِر ، قد 171 و بدنی بسیار لاغر و صورت و دستای تپل...

حالا هم نوبت میرسه به اون کسی که فک میکنم اگه الان بیام تصورش رو بکنم رسما خودشو گفتم و تصوری نیست : ))
خب برم جلو آیینه واستم و تصورمو بکنم پس : ))
@پرنیان.ک
شعار اصلی ای که داره و همیشه سر لوحه کاراشه اینه که "عجله نکنید ولی درست انجام بدید" به این معنی که یا کاری رو شروع نمیکنه یا اگه کرد سعی میکنه به بهترین نحو انجامش بده... از سمبل کردن و نیمه کاره رها کردن کاری متنفره... از طرفی ایشون بسیار تنبل میباشند و اینکه بخواد کاری رو شروع کنه همیشه براش یه سختی اولیه داره ولی اگه شروع کنه دیگه به بهترین نحو انجامش میده.
ضمن اینکه اگه از کاری خوشش نیاد و لذت بخش نباشه و صرفا جزو تکالیفش باشه(و این انجام ندادن کار ضرری به بقیه نزنه و فقط مربوط به خودش باشه) هی عقب و عقبتر میندازتش تا از دقیقه 90 هم بگذره تو ضربات پنالتی اون کار رو انجام میده : ))

وظیفه شناس و مسئولیت پذیر ، خوش قوله و وقت شناسه ...حرفش در حکم یک قسم عه. سعی میکنه هیچ وقت کسی رو منتظر نزاره، تا جایی که در توانش باشه سر قول و قراراش هست و سر زمان سعی میکنه اون کاری که باید رو انجام بده . هر چند خیلی وقتا ممکنه سهل انگاری کنه تو انجام دادن اون کار ولی از رو بی مسئولیتی اش نیست از روی بی حوصلگی و بد بودن حالشه صرفا..

بسیار به اطرافیانش و مخصوصا دوستاش و مخصوصا دوستای صمیمی اش اهمیت میده... خیلی رفیقه خیلی بامرامه...برای کسی که رفیقش باشه و رفیق بدونتش هیچی کم نمیزاره و همیشه همراهه.
اگه یکی از کسایی که خیلی دوستش داره باعث عصبانیت و ناراحتیش بشه میره کنج عزلت برمیگزینه و به هیچ کی پیام نمیده یا صحبت نمیکنه و اگرم کسی کارش داشته باشه،سعی میکنه جواب هیچ کسی رو هم نده... و اینکار درسته که هم خودشو اذیت میکنه هم بقیه کسایی ک باهاشون در ارتباطه ولی خب در نهایت ارومش میکنه و میزاره درست تصمیم بگیره...
اگه دوررویی ها و بدیهای آدمهایی که باهاشون مرتبطه زیاد بشه و زیاد اذیتش کنند، داغ میکنه و بسیار عصبانی میشه و اگه اون آدمها خیلی براش مهم نباشند مثل سری پیش کنج عزلت بر نمیگزینه و اتفاقا بیشتر عصبانیتش رو بروز میده ... ممکنه فریاد بزنه و حتی مشت بکوبه به دیوار، یا لگد بزنه :د

خیلی مهربونه ... ولی یه مهربون منطقی . سعی میکنه اگه کسی بهش خوبی کرد یه مقداری خوبی رو بیشتر کنه و پاسخش رو بده.در درجه اول همه رو با دید مثبت میبینه ولی اگه یه اشتباه و دورویی یا نارویی از طرف مقابلش ببینه بدجور کینه میکنه و حتی طرف رو دشمن خودش میبینه و دیگه تا طرف به التماس کردن نیفته ول نمیکنه ولی وقتی که ببخشه بازم سعی میکنه برگرده به منوال قبل و دیگه کینه نداشته باشه...

بسیار لجباز میباشه به طوری که اگه کسی پیله کنه یا یه چیزی رو بخواد،حتی اگه بدونه اون کار درسته یا اون خواسته منطقیه انجامش نمیده ، چون فکر میکنه ممکنه اون کار رو برای پیله اون آدم انجام داده باشه نه اینکه خودش منطقا میدونه درسته و دوست داره نیتش خالص باشه و برای حرف بقیه کاری رو انجام نده و برای این انجامش بده که خودش خواسته و عقلش گفته و میدونه درسته.

ساکت و آروم و کم حرف و جددی عه... تا وقتی موضوع مناسبی برای حرف زدن نباشه حرفی نمیزنه ولی اگه موضوع مناسبی باشه از سحر تا شب هم میتونه نظراشو بده و حرف بزنه...

تو جمعهای متفاوت میتونه رفتارهای کاملا متفاوتی باشه... و سعی میکنه خودش رو تا حددی که بتونه با جمع هماهنگ کنه.

نگاهش سگ داره و بچه های کوچیک(3الی 8 سال ) ازش خیلی حساب میبرن :- " ولی در عین حال اگه بچه هه اذیت نکنه و آروم باشه و باهاش راه بیاد اونم باهاش راه میاد و حتی میتونه ساعتها با اون بچه کوچیک وقت بگذرونه بدون اینکه حوصلش سر بره...

"پدسسسسگ پرنیان" وقتی بخواد کاری رو انجام بده و تمرکز کنه رو کاری،میتونه بسیار زیاد تمرکز کنه و حواسش رو جمع کنه و به بهترین نحو انجامش بده ...تا حددی که قیافه اش هم یه حالت جددی ای بگیره و به پدسسسسگ معروف بشه :- "

بسیار وفادار و قابل اعتماده ... و از افرادی که باهاشون در ارتباطه رو هم توقع داره اینطور باشند. و اگه بی اعتمادی ببینه خودش چند برابر بدتر از اونها بی وفایی میکنه تا صرفا تلافی در خوری کرده باشه : )) .

قسمت های مثبت سنت گذشته رو قبول داره و پایبند به یک سری سنتهای قشنگ و محلی هست و این از روی غیرت و علاقه اش توامان با همه . از طرفی قسمتهای مفید مدرنیته رو هم قبول داره که جایگزین قسمت های منفی سنتی بشه ولی اونجاهایی که مدرنیته و سنت در تقابل با هم باشن و مجبور باشه یکیشون رو انتخاب کنه و هر دوشون هم تا حدد خوبی درست باشند، سنت رو انتخاب میکنه. و به نوعی تحت تاثیر جَو نیست معمولا...

خیلی خوش مشربه و طبع شوخی داره(یکی گفته بود که حتی باهاش بری قبرستون هم خوش میگذره!! : )) خیلی درست گفتی دوستم! ) ، به این معنی نه که در برخورد اول شوخه .یا کلا شوخی زیاد بکنه. بلکه به این معنی که اگه جمع،جمع باحالی باشه و بخواین شوخی کنین یا چرت و پرت بگین بسیار همراه و پایه هست و به تبعش شوخیای مناسب هم میتونه پیدا کنه و بکنه ولی به صرف آدم شوخی نیست.

خیلی تمایل داره که حریم خصوصی داشته باشه و حریم خصوصی اش حفظ بشه. به این معنی که اگه چیزی رو نمیگه،نه که بخواد خودشو لوس کنه تا بیشتر حرف بزنی و بالاخره بعد از چن بار ناز کردن بگه(به نوعی یخش آب بشه) بلکه به خاطر اینه که نمیتونه حرف بزنه راجع به اون موضوع و واقعا میل درونی اش اینه که چیزی نگه...

برعکس بسیاری از آدما منطقی فکر میکنه و اگه احساساتش بر انگیخته هم بشه بعد از مدتی فروکش میکنه و نهایتا منطق و عقلشه که تصمیم نهایی رو میگیره نه احساساتش.

تجربه گراست . ممکنه از نصیحت های فرد دیگه ای کمک بگیره ولی تا تجربش نکنه به هیچ عنوان نمیتونه یقین کنه
قانونمدار و قانون منده(برای قوانین منطقی و عقلانی) و سعی میکنه تا جایی که ممکنه به قوانین احترام بزاره...و به این معنی نیست که اگه قانونی ظالمانه باشه ساکت بشینه و هیچی نگه! اتفاقا از اون افرادیه که حاضره قانون شکنی کنه تا اون قانون غلط برچیده شه و حتی هیجان داره برای این کارش و خوشش میاد : دی

در بیشتر مواقع بدون انعطافه و اگه به کاری که میکنه ایمان نداشته باشه انجامش نمیده! اصن نمیتونه انعطاف به خرج بده و اولش فرض بر درست بودنش بکنه و بیاد جلو تا ببینه بعد چی میشه.

بسیار با صداقت و درستکاره و شیله پیله نداره کلا... سیاست های آدما در برخورد با آدمای دیگه (برای منافع شخصی شون) مثل جوک میمونه براش ... توقع داره که بقیه هم بدون شیله پیله باشن ولی غالبا نیستن و اذیت میشه سر همین بسیاری وقتا.

از جلف بازی و ادا بازی به شدت بیزاره ولی سر جاش برای دل خودش لوس بازیا خاص خودشو داره و هیچ کی ازشون حتی خبر هم نداره !

بعضی وقتا در درک نیازهای دیگران با دشواری روبرو میشه، مخصوصا اگه این نقطه نظرها با باورهاش تفاوت داشته باشه.
واکنشهاش به مسائل مختلف به سختی بروز داده میشه و تا ازش حرف نکشی چیزی نمیگه معمولا : دی،برای همین هم ممکنه آدم سرد و نچسبی از طرف اطرافیانش ارزیابی بشه. که واقعا اینطور نیست صرفا حس میکنه بیان اون نظراتش فایده ای نداره و سنگی از رو سنگ برنمیداره وگرنه از رو سردی اش نیست...

طبق توضیحاتی که دادم تا الان معلومه که مظنون فردی بسیار درونگرا هست ولی رفتاری که اخیرا ازش مشاهده شده به برونگرایی شبیه هست...وی در تلاش است که در جهت بهبود شخصیتش نکات مثبت برونگراها رو داشته باشه و جدیدا سعی در برونگرا بودن کرده است.

بسیار هم بانمک تشریف دارن به وقتش و باید از نزدیک ببینینش :- "

اصلا و ابدا تمایلی به مدیر بودن و ریاست نداره و ترجیح میده که کار خودش رو انجام بده... حالا اگه کارش مدیریت باشه هم با اکراه قبول میکنه...

شیطون نیست و آتیش نمیسوزونه ولی به شدت پایه شیطونی و خرابکاری هست...یه قوه محرک و کاتالیزور نیاز داره که شیطونی شو روشن کنه و اگه روشن بشه شاید از اونی که محرکش هم بوده بیشتر شیطنت کنه :D

خب من بخوام بنویسم تا شب هم تموم نمیشه و میدونم حوصله همتون سر رفت: )) پس دیگه به همینا اکتفا میکنم
به قول خودش " دیگه اینطوری " :D

ویژگیهای ظاهری: خب دیدمش و هر چند که راجع به ویژگیهای شخصیتی اش هم تصورات نبودن ولی خب اینم میگم حالا!

فرم کللی صورتش شبیه همون دختره که نفیسه( @(:TABASSOM:) ) استوری کرده بوده :- " صورت گرد و تپلی ، چشمایی که معمولا سبزه و بسته به نور محیط تغییر رنگ میده : )) و بینی خوش فرم و لبای شسته رُفته.... قد 162 و موهای زیتونی و دستای تپلی کوچولو : -"

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
من زنبیل میذارم برم یه ذره تو تراس هوا بخورم بر می گردم تصور می کنم ...

بعدا نوشت:میام میام!

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
بچه ها تا فردا تصوراتتونو بگید از فردا جمع بندی و سری جدید...

استقبال کم بود،میخواستم واستون سینا (@MSA ) بیارما. -.-

Asinus

کازمو ، عزازیل مزمل
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک جنگلی 1.5
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1400
@Radikal
یه حس حسادت نهفته ای در من وجود داره ازش
چون زود تر از من اسم Radikal رو برداشت من مجبور شدم بزارم Radikal2002 /:
ولی خب به غیر از این موضوع منطق و افکارش رو دوست دارم

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خب خب خب، مرسی از همه اونایی که وقت گذاشتن و توصیف کردن،خیلی دمشون گرم.
از @arcana و @پرنیان.ک و @Radikal عزیز میخوایم یه جمع بندی داشته باشن از حرفای بچه ها
و
بریم که داشته باشیم هفته ی دوم رو...
دوستان یه هفته وقت دارید تصوراتتونو از
@moonelin
@Morty
@e.razi
@MSA
بگید :D
این شما و این دور دوم این دور از مسابقات،نه چیز تصورات /m\

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
@arcana
@پرنیان.ک :| خیلی دوست دارم خیلی دوست خوبی هستی با احساس قشنگ و مهربون ولی نمیدونم چرا دلم باهات صاف نیست :-??
خیلی لطف داری و خب خودم میدونم چرا دلت صاف نمیشه :))
@پرنیان.ک
خب از پرنیان یه شناخت محدودی دارم
یه دخترِ خوش مشربه از اونا که دلت می خواد باهاش بری مسافرت و اگه باهاش قبرستون هم بری برات لذت بخشه.؟
تپله:)
بسی هم با نمک تشریف دارن:-"
یه چیزی رو یادم رفت بگم :آواتارشو خیلی دوست دارم:)
خب اینکه کی از بودن باهام لذت ببره فک میکنم بیشتر به شخصیت طرف مقابلم بستگی داره...شاید خیلیا باهام حال نکنن.
تپل نیستم ولی یه سری تپلیای ذاتی دارم در خودم :)) صورتم به نظر تپلی میاد...
آواتارمم تورو دوس داره نرجس جونی:*

به نقل از hanita.ard :
@پرنیان.ک
مدیر بودن دووووس داری
پایه شیطنتی
اتیش میسوزونی
فارغ از جنسیت با ادما برخورد میکنی
برونگرایی
و معاشرتی
مدیریت دوس :-"
پایه هستم ولی خیلی بستگی به مودم داره
آتیش نمی سوزونم معمولا خیلی آرومم مگر در شرایطی خاص
دقیقا فارغ از جنسیت برخورد میکنم و خیلی وقتا موجب دردسرم میشه
به شدت درونگرا :))
به شدت منزوی بودم ولی دارم سعی میکنم اجتماعی و معاشرتی باشم (ویژگی های خوب برونگراها) بر خلاف چیزی که ذاتا هستم.

@پرنیان.ک
دوستم
بانوی چش سبز و زیبامون *-*
علاقه مند به ایجاد ارتباطات وسیع و حفظ آن!
فک کنم تو 99% مواقع شروع کننده صحبت / گفت و گو یا هر چیزی طرف مقابله
خجالتی بگم حق مطلب کج ادا میشه یا چی؟/ :)) :))
(تو چت روم عمومی اثبات شده بهم -______- )
ولی خوب قابلیت کش دادن بحث رو بر خلاف شروع بحث داره
......................
چشات زیبا میبینه مهربون :قلب
ارتباط وسیعو دوست دارم اما فقط با آدمای خیلی محدودی روابطم عمیق میشه
تقریبا 99 درصد موارد شروع کننده نیستم :))
خجالتی هستم
بحثم اگه حالشو داشته باشم...جوون تر که بودیم بیشتر بحث میکردیم :))

[
@پرنیان.ک
بسی زیبا رو! :-"
همیشه تصورم این بوده زیبا رویان شکست عشقی نمیخورن،شکست عشقی میدن :-"
فک میکنم‌ به وقتش خیلی بد عصبانی میشه :-"
زیبایی در نگاه شماست عزیزدل :-"
اماااا...اسمشو نمیذارم شکست،بهش میگم تجربه، چون آدم وقتی یه ذره بزرگتر میشه ممکنه به این نتیجه برسه که نه بابا اونقدام چیز مهمی نبود و شاید حتی اشتباه میکرد (واسه خودم که اینطور بود)
خیلی خیلی بد عصبانی میشم :))
[
@پرنیان.ک
بامزه و باحال
توی جمع های دوستانه خوش مشرب و شوخ
برونگرا
مهربون
ادبیات و هنر دوست داره

* ( رنگ نوشته هام با تصورم ارتباط داره )
راجع به بامزه و باحال و مهربون و خوش مشرب بودن خودم نه میتونم تأیید کنم و نه تکذیب چون به نظر اطرافیان برمیگره اینا کاملا.
ادبیات و هنر بله خیلی
درونگرایی که سعی میکنه ویژگی های مثبت برونگراهارو تمرین کنه.
راجع به این رنگا هم که گذاشتی نارنجی خوبه ها ولی من بنفشو بیشتر پسندیدم از بینشون :D
@پرنیان.ک
شعار اصلی ای که داره و همیشه سر لوحه کاراشه اینه که "عجله نکنید ولی درست انجام بدید" به این معنی که یا کاری رو شروع نمیکنه یا اگه کرد سعی میکنه به بهترین نحو انجامش بده... از سمبل کردن و نیمه کاره رها کردن کاری متنفره... از طرفی ایشون بسیار تنبل میباشند و اینکه بخواد کاری رو شروع کنه همیشه براش یه سختی اولیه داره ولی اگه شروع کنه دیگه به بهترین نحو انجامش میده.
ضمن اینکه اگه از کاری خوشش نیاد و لذت بخش نباشه و صرفا جزو تکالیفش باشه(و این انجام ندادن کار ضرری به بقیه نزنه و فقط مربوط به خودش باشه) هی عقب و عقبتر میندازتش تا از دقیقه 90 هم بگذره تو ضربات پنالتی اون کار رو انجام میده : ))

وظیفه شناس و مسئولیت پذیر ، خوش قوله و وقت شناسه ...حرفش در حکم یک قسم عه. سعی میکنه هیچ وقت کسی رو منتظر نزاره، تا جایی که در توانش باشه سر قول و قراراش هست و سر زمان سعی میکنه اون کاری که باید رو انجام بده . هر چند خیلی وقتا ممکنه سهل انگاری کنه تو انجام دادن اون کار ولی از رو بی مسئولیتی اش نیست از روی بی حوصلگی و بد بودن حالشه صرفا..

بسیار به اطرافیانش و مخصوصا دوستاش و مخصوصا دوستای صمیمی اش اهمیت میده... خیلی رفیقه خیلی بامرامه...برای کسی که رفیقش باشه و رفیق بدونتش هیچی کم نمیزاره و همیشه همراهه.
اگه یکی از کسایی که خیلی دوستش داره باعث عصبانیت و ناراحتیش بشه میره کنج عزلت برمیگزینه و به هیچ کی پیام نمیده یا صحبت نمیکنه و اگرم کسی کارش داشته باشه،سعی میکنه جواب هیچ کسی رو هم نده... و اینکار درسته که هم خودشو اذیت میکنه هم بقیه کسایی ک باهاشون در ارتباطه ولی خب در نهایت ارومش میکنه و میزاره درست تصمیم بگیره...
اگه دوررویی ها و بدیهای آدمهایی که باهاشون مرتبطه زیاد بشه و زیاد اذیتش کنند، داغ میکنه و بسیار عصبانی میشه و اگه اون آدمها خیلی براش مهم نباشند مثل سری پیش کنج عزلت بر نمیگزینه و اتفاقا بیشتر عصبانیتش رو بروز میده ... ممکنه فریاد بزنه و حتی مشت بکوبه به دیوار، یا لگد بزنه :د

خیلی مهربونه ... ولی یه مهربون منطقی . سعی میکنه اگه کسی بهش خوبی کرد یه مقداری خوبی رو بیشتر کنه و پاسخش رو بده.در درجه اول همه رو با دید مثبت میبینه ولی اگه یه اشتباه و دورویی یا نارویی از طرف مقابلش ببینه بدجور کینه میکنه و حتی طرف رو دشمن خودش میبینه و دیگه تا طرف به التماس کردن نیفته ول نمیکنه ولی وقتی که ببخشه بازم سعی میکنه برگرده به منوال قبل و دیگه کینه نداشته باشه...

بسیار لجباز میباشه به طوری که اگه کسی پیله کنه یا یه چیزی رو بخواد،حتی اگه بدونه اون کار درسته یا اون خواسته منطقیه انجامش نمیده ، چون فکر میکنه ممکنه اون کار رو برای پیله اون آدم انجام داده باشه نه اینکه خودش منطقا میدونه درسته و دوست داره نیتش خالص باشه و برای حرف بقیه کاری رو انجام نده و برای این انجامش بده که خودش خواسته و عقلش گفته و میدونه درسته.

ساکت و آروم و کم حرف و جددی عه... تا وقتی موضوع مناسبی برای حرف زدن نباشه حرفی نمیزنه ولی اگه موضوع مناسبی باشه از سحر تا شب هم میتونه نظراشو بده و حرف بزنه...

تو جمعهای متفاوت میتونه رفتارهای کاملا متفاوتی باشه... و سعی میکنه خودش رو تا حددی که بتونه با جمع هماهنگ کنه.

نگاهش سگ داره و بچه های کوچیک(3الی 8 سال ) ازش خیلی حساب میبرن :- " ولی در عین حال اگه بچه هه اذیت نکنه و آروم باشه و باهاش راه بیاد اونم باهاش راه میاد و حتی میتونه ساعتها با اون بچه کوچیک وقت بگذرونه بدون اینکه حوصلش سر بره...

"پدسسسسگ پرنیان" وقتی بخواد کاری رو انجام بده و تمرکز کنه رو کاری،میتونه بسیار زیاد تمرکز کنه و حواسش رو جمع کنه و به بهترین نحو انجامش بده ...تا حددی که قیافه اش هم یه حالت جددی ای بگیره و به پدسسسسگ معروف بشه :- "

بسیار وفادار و قابل اعتماده ... و از افرادی که باهاشون در ارتباطه رو هم توقع داره اینطور باشند. و اگه بی اعتمادی ببینه خودش چند برابر بدتر از اونها بی وفایی میکنه تا صرفا تلافی در خوری کرده باشه : )) .

قسمت های مثبت سنت گذشته رو قبول داره و پایبند به یک سری سنتهای قشنگ و محلی هست و این از روی غیرت و علاقه اش توامان با همه . از طرفی قسمتهای مفید مدرنیته رو هم قبول داره که جایگزین قسمت های منفی سنتی بشه ولی اونجاهایی که مدرنیته و سنت در تقابل با هم باشن و مجبور باشه یکیشون رو انتخاب کنه و هر دوشون هم تا حدد خوبی درست باشند، سنت رو انتخاب میکنه. و به نوعی تحت تاثیر جَو نیست معمولا...

خیلی خوش مشربه و طبع شوخی داره(یکی گفته بود که حتی باهاش بری قبرستون هم خوش میگذره!! : )) خیلی درست گفتی دوستم! ) ، به این معنی نه که در برخورد اول شوخه .یا کلا شوخی زیاد بکنه. بلکه به این معنی که اگه جمع،جمع باحالی باشه و بخواین شوخی کنین یا چرت و پرت بگین بسیار همراه و پایه هست و به تبعش شوخیای مناسب هم میتونه پیدا کنه و بکنه ولی به صرف آدم شوخی نیست.

خیلی تمایل داره که حریم خصوصی داشته باشه و حریم خصوصی اش حفظ بشه. به این معنی که اگه چیزی رو نمیگه،نه که بخواد خودشو لوس کنه تا بیشتر حرف بزنی و بالاخره بعد از چن بار ناز کردن بگه(به نوعی یخش آب بشه) بلکه به خاطر اینه که نمیتونه حرف بزنه راجع به اون موضوع و واقعا میل درونی اش اینه که چیزی نگه...

برعکس بسیاری از آدما منطقی فکر میکنه و اگه احساساتش بر انگیخته هم بشه بعد از مدتی فروکش میکنه و نهایتا منطق و عقلشه که تصمیم نهایی رو میگیره نه احساساتش.

تجربه گراست . ممکنه از نصیحت های فرد دیگه ای کمک بگیره ولی تا تجربش نکنه به هیچ عنوان نمیتونه یقین کنه
قانونمدار و قانون منده(برای قوانین منطقی و عقلانی) و سعی میکنه تا جایی که ممکنه به قوانین احترام بزاره...و به این معنی نیست که اگه قانونی ظالمانه باشه ساکت بشینه و هیچی نگه! اتفاقا از اون افرادیه که حاضره قانون شکنی کنه تا اون قانون غلط برچیده شه و حتی هیجان داره برای این کارش و خوشش میاد : دی

در بیشتر مواقع بدون انعطافه و اگه به کاری که میکنه ایمان نداشته باشه انجامش نمیده! اصن نمیتونه انعطاف به خرج بده و اولش فرض بر درست بودنش بکنه و بیاد جلو تا ببینه بعد چی میشه.

بسیار با صداقت و درستکاره و شیله پیله نداره کلا... سیاست های آدما در برخورد با آدمای دیگه (برای منافع شخصی شون) مثل جوک میمونه براش ... توقع داره که بقیه هم بدون شیله پیله باشن ولی غالبا نیستن و اذیت میشه سر همین بسیاری وقتا.

از جلف بازی و ادا بازی به شدت بیزاره ولی سر جاش برای دل خودش لوس بازیا خاص خودشو داره و هیچ کی ازشون حتی خبر هم نداره !

بعضی وقتا در درک نیازهای دیگران با دشواری روبرو میشه، مخصوصا اگه این نقطه نظرها با باورهاش تفاوت داشته باشه.
واکنشهاش به مسائل مختلف به سختی بروز داده میشه و تا ازش حرف نکشی چیزی نمیگه معمولا : دی،برای همین هم ممکنه آدم سرد و نچسبی از طرف اطرافیانش ارزیابی بشه. که واقعا اینطور نیست صرفا حس میکنه بیان اون نظراتش فایده ای نداره و سنگی از رو سنگ برنمیداره وگرنه از رو سردی اش نیست...

طبق توضیحاتی که دادم تا الان معلومه که مظنون فردی بسیار درونگرا هست ولی رفتاری که اخیرا ازش مشاهده شده به برونگرایی شبیه هست...وی در تلاش است که در جهت بهبود شخصیتش نکات مثبت برونگراها رو داشته باشه و جدیدا سعی در برونگرا بودن کرده است.

بسیار هم بانمک تشریف دارن به وقتش و باید از نزدیک ببینینش :- "

اصلا و ابدا تمایلی به مدیر بودن و ریاست نداره و ترجیح میده که کار خودش رو انجام بده... حالا اگه کارش مدیریت باشه هم با اکراه قبول میکنه...

شیطون نیست و آتیش نمیسوزونه ولی به شدت پایه شیطونی و خرابکاری هست...یه قوه محرک و کاتالیزور نیاز داره که شیطونی شو روشن کنه و اگه روشن بشه شاید از اونی که محرکش هم بوده بیشتر شیطنت کنه :D

خب من بخوام بنویسم تا شب هم تموم نمیشه و میدونم حوصله همتون سر رفت: )) پس دیگه به همینا اکتفا میکنم
به قول خودش " دیگه اینطوری " :D

ویژگیهای ظاهری: خب دیدمش و هر چند که راجع به ویژگیهای شخصیتی اش هم تصورات نبودن ولی خب اینم میگم حالا!

فرم کللی صورتش شبیه همون دختره که نفیسه( @(:TABASSOM:) ) استوری کرده بوده :- " صورت گرد و تپلی ، چشمایی که معمولا سبزه و بسته به نور محیط تغییر رنگ میده : )) و بینی خوش فرم و لبای شسته رُفته.... قد 162 و موهای زیتونی و دستای تپلی کوچولو : -"
خب باید عرض کنم که پشمااام:)) خوبه یه بار تاحالا منو از نزدیک دیدی...اگه بیشتر میدیدی رمان مینوشتی احتمالا :)) بعدشم که خب تا حد زیادی درست بود تصوراتت...
فقط بگم تنبل خودتی -_- من فقط از انجام کارای محدودی لذت میبرم و وقتی از انجام کاری لذت نبرم دلیلی واسه انجامش نمیبینم :))
دست تپلی :)) از اون ویژگیای ذاتی تپلی که گفتم @narjess
وی دست کوچولو پا کوچولو می باشد :))
من کلا خیلی نمیشناسم اینا رو:-? ولی یه چیزایی برداشت کردم:
@پرنیان.ک
به نظر مهربون و خوش اخلاق میاد و اینکه انگار شعر و ادبیات خیلی دوست داره.;;)
بیا بشناسیم همو سارا خانوم مهربون ^^
من زنبیل میذارم برم یه ذره تو تراس هوا بخورم بر می گردم تصور می کنم ...

بعدا نوشت:میام میام!
حاجی چار روزه تو تراسیا نگرانتم...

آخرین ویرایش:

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@moonelin
جدی
اما کمی روحیه هنری
فک کنم فیلم میبینن
ساکت
اهل بحث های جدی و فیلسوفانه
دوستدار رنگ های ابی اسمونی و خاکستری و اینا
فک کنم هوای ابری دوس دارن
و همینه تصوراتم

@e.razi
فقد اینکه تا چندثانیه پیش فک میکردم پسرن

@Morty
عاغا دست جیغ سوت ب افتخارش
خب باهوش
برونگرا
احساساتی
دل رحم
پایه شیطنت فک کنم
هنر دوستداره ولی از دور فقد
فک کنم از اوناس که میتونی همه شهرو باهاش راه بری حرف بزنید از همه چیز از اب و هوا و فیلم و غم و درد و شیطنت و اینا
فک کنم دوست وفاداری باشه
و تا جایی که بتونه راهنمایی میکنه

@MSA

اصن باهاشون حرف نزدم ولی به شدت عاشق ح.ب ها و پستاشونم
به نظر از اون ادمای ارومی که تن صداشون مجبورت میکنه اروم صحبت کنی و مهربون
درونگرا
منطقی
و خیلی اهل تلاش کردن سرسخت
دیگه هیچ تصوری ندارم

و یه سوال از شما
@f-1391 اینو خودشون درخواست دادن یا شما گذاشتی اسمشونو تو لیست
چون یادمه یکی از ح.ب هاشون گفته بودن ناراحت میشن وقتی خودمونو در معرض قضاوت قرار میدیم و با پیام نا شناس و اینا مخالف بودن
عجیب بود اسمشون اینجا

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@hanita.ard
اره اوکی عه خودش،هماهنگ کردم.
مگه داریم کسی رو قضاوت میکنیم؟((:
یکم سرش شلوغه وقت کنه جوابم‌ میده. ;;)

×بیاید واسه اون ستاره هایی که گذاشتم کاربر پیشنهاد بدید :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
@moonelin فک میکنم همچین یکم افکارش مثل دوره ی ما هشتادیا باشه :-"
صحبت نداشتم ولی بنظرم خیلی صمیمیه ^^

@Morty صحیح :))
آقا شما اصن قابل توصیف نیستی آقا وسلام
انقد رفیق گونه، انقد صمیمی برخورد میکنی
آدم اگ دم مرگ باشه ها، برش میگردونی ب زندگی
خیلی احساساتی ب نظرم :-"
سر حرف و کاری ک میکنی میمونی
نمیدونم چرا همیشه درحال عذاب کشیدنی :| :-"
@e.razi صحبت نداشتم :-"
ولی از وقتی دیدم از بجنورد هستی یه گرایش خاصی بهت دارم :)) :D

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
Morty
خب از محل تحصیلشون مشخصه بسیار درس خوان تشریف دارند
مثل بنده کمی دچار بحران هویتی هستند (با عرض معذرت)
به شدت ناراضی از وضعیت جامعه
و به نظر مهربون میرسن (کلا اهل دیسلایک دادن نیستند)
در کل آدم باحالی تشریف دارید.

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
@arcana خب اشناییت زیادی ندارم باهاتون :-"
ولی به نظر دوست خیلی خوبی میاین ^^ ایشالا مراحم خواهم شد :)) :-"من از یافتن دوستان جدید بسیار بسیار ذوق خواهم کرد >:D<
@arcana
خب نمیشناسمش خیلی زیاد ولی به نظرم باید از اون دست آدمایی باشه که حرف دیگران اصلا و ابدا ذره ای براش اهمیت نداره اگه اشتباه نکنم فکر کنم اسمش رو عوض کرده بود و این اون حرف بالاییم را تصدیق می کنه:)
امممم راستش حرفای بقیه خیلی روم اثر میذاره ولی کاری که بخوام انجام بدمو انجام میدم در هر صورت :))
به نظر آدم کم حرفی میاد با توجه به اینکه طیِ تقریبا 3سالی که عضو سمپادیا بوده 200تا پست داشته فقط
خجالتی؟ بودن هم به نظرم تفکریه که از طریقِ آواتارش تو ذهن ایجاد میشه.
آره خجالتیم <': ولی این که تعداد پستام کمه یکی اینه من بیشتر حرف میزنم (ح.ب) و اینکه یکی دو سالی که عضو بودم درگیر کنکور بودم و نمیشد فعالیت کرد
مرسی بابت تصورات خوشکلت >:D<
@ACRANA
اروم بودی
اوهوم
در دوران دبیرستان شیطنت نمیکردی اوهوم
الان قصد داری شیطنت کنی ای بابا :))
حرف گوش کن بودی عاقا قبول نیست تقلب رسوندم بهت قبلا :))
نمیدونم چرا فک میکنم دوست خیلی خیلی صمیمی نداشتی چرا اتفاقا توی هر دوره ای از زندگیم یه عالمه دوست داشتم و یکی دوتاشون خیلی صمیمی بودن :-" ادم معاشرتی ایم :-"
از اوایی بودی که میشد به عنوان مامان خونه روشون حساب کرد آره آره :)) اینو از کجا فهمیدی؟ :D نگفته بودما :))
مرسی که تصورم کردی x:
@arcana
متاسفانه اسمشون رو نمی‌دونم ولی خوب ی دوره تغییر اسم داشتن اسم قبلیشونم قک کنم قاطمه بوده گویی اوهوم <':
یوزر ایشون رو ک ببینم یاد ی دختری میفتم ک درست موهاش رنگ آواتارش و شکل اواتارشه موهام هم قد موهای آواتارمه و از آواتارم تیره تره ولی با یه تقریب کلی میشه گفت شبیهه ، رو خودش کنترل و احاطه کافی رو داره ، آره اگه اون سیناپسای حسی نباشن این کاملا درسته زندگی رو سخت نمی‌گیره ولی بی‌خیال هم نیست ،اینم دقیقاااااا زندگی روان براش میچرخه و این ینی خودش بلده چطور افسار زندگیو به دست بگیره ، خب واقعن روان نمیچرخه ولی من محل نمیدم به خیلی چیزا و حتی راجبشون فکر هم نمیکنم و بقیه اصلا متوجه نمیشن که یه مشکلاتی هم هست شروع واسش سخته ولی کاری رو نیمه تموم ول نمیکنه ، کاری ک هندلشو بزنه ، کم چیزی از آب در نمیاد ، اوووم من خیلی از این شاخه به اون شاخه میپرم و دوست دارم همه چیزو تجربه کنم خیلی چیزا رو بلدم و خیلی ایده ها دارم ولی یه تعداد کمیش رو عملی میکنم و همونا خیلی چیرای خفنی از اب درمیان اکثرن اهل بی توجهی نیست ، خیلی شبیه دبیرای مهربون و ساعی در نظر میگیرمش *__* مرسی <':
شرمندم ک همین حد بود شناختم مرسی عزیزم ، در عوض خیلی دقیق تصور کردی x:
........................
@arcana
فک کنم از اون دختراست که خیلی به خودشون‌میرسن ، پسرا جرئت نمیکنن بهشون پیشنهاد بدن :)) اوه اوه :)) من اونقدراااا به خودم نمیرسم که... یعنی دلم میخواد برسم ولی یا بلد نیستم یا حوصله ندارم یا مهم نیس برام :))
سعی داره اون چیزی که هست رو تغییر بده و یه چیز بهتری از خودش بسازه و به نمایش بذاره. اوهوم یکی از علتایی که دلم میخواد به خودم برسم هم همینه
واسه همینم از خودم ناراضیم همیشه
جدیدا سعی میکنم نظر بقیه واسم مهم نباشه خودمو همینجوری که هستم دوست داشته باشم که نمیدونم چقدر موفق بودم
مرسی x:
@arcana
اعتماد به نفس متوسطی داره نمیدونم یه موقعایی خیلی با اعتماد به نفس رفتار میکنم که خودمم تعجب میکنم ولی یه جاهایی اصلا اعتماد به نفس ندارم <':
آهنگ گوش کردن رو خیلی دوست داره بیکلام ریتمیک x:
در نگاه اول آدم آرومی به نظر میاد آره اولش غریبی میکنم یه کم :)) ولی نه خیلی شیطون وشرم نه خیلی آروم
یکم تنبل وحشتناااااااااک ;;)
یکم شیطون آره یکم فقط :)) وقتی شرایط شیطنت کردن مهیا باشه :))
یه دوست خوب >:D<
تا جایی که میشه سعی می کنه خوش رفتار باشه
آره ولی بحث از کوره در رفتن باشه من معمولا نفر اولم :)) و خب تا یه حدی تلاش میکنم که خوش رفتار باشم اگه طرف مقابلم کار اشتباهی کرده باشه یا حرفی پشت سرم زده باشه کم کم شروع میکنم به جبهه گرفتن جلوش :))
مرسی از تصورات صورتی خوشکلت x:
به به از هفته ششم:))

@arcana
سردرگم،بااراده باور کن این دو کلمه خود خود منن :)) تامام :))
مرسی >:D<

خب خب ببینید کی اومده تصور بکنه ، چه تصوری : )) :-عینک دودی( به قول روانشناس جان بجنوردی)

خب اول از دو نفری که شناخت کمی دارم بهشون و تقریبا هیچ برخوردی نداشتم شروع میکنم و صرفا بر اساس چند تا پستی که ازشون خوندم تو ح.ب و حالا چن تا تاپیک دیگست و قطعا خیلی ناقصه :- "
@arcana
از اون آدماس که رویاپردازی میکنه برای خودش و شاخ و پر میده به رویاهاش و دوستشون داره. اوهوم :)) دیگه هیجا واسم آبرو نمونده :))
کمال گرا و معنا طلب به نظر میرسه. بعله بعله بسیااااار
آدم درونگرا و درون نگری هست و به اطرافیانش آسون میگیره و سخت نمیگیره. اینم اوهووووم
کنجکاو ، حساس ، ملاحظه گر ، سازگار ، انعظاف پذیر و کم صحبت خودم معمولا میگم فوضول :)) آره اره . کم صحبت هم خیلی زیاد بستگی به جمع داره ... توی جمع دوستام کم صحبت نیستم اصلا
از خودش انتظارات بالایی داره و ایده آلهای زیادی داره. کمال طلب بودن در معنایی دیگر :))
به انجام کارای تکراری علاقه نداره و برای همین زود زده میشه از یه کاری که شروع کرده و میره سراغ کار بعدی هی. آره آرهههه X_X آره معمولا خیلیییی زیاد از این شاخه به اون شاخه میپرم واسه همینم همه چیزو بلدم و هیچی بلد نیستم
انتقاد کردن از بقیه هم بدش میاد به نظرم. نه انتقادو اگه به جا باشه میکنم :)) کلا زیاد برام مهم نیست که طرف ناراحت بشه یا نه

و راجع به قیافه ظاهری هم که دیگه رسما هذیوناته : موهای خرمایی،چشمای قهوه ای روشن ،قد حدود 164 ، صورت لاغر و بینی کشیده .
صورتم و بینیم تپلن ... چشمام قهوه ای تیره س ولی خیلی تصوراتت شبیه خودم بود :))
نمیگی الان من به پرنیان حسودیم میشه؟ :-<
من کلا خیلی نمیشناسم اینا رو:-? ولی یه چیزایی برداشت کردم:
@arcana
به نظر دختر آرومی میاد :-?
نه بابا به خاطر پروفایلم همتون فکر میکنن دختر آرومیم
من از همینجا تکذیب میکنم :))
مرسی از همگی که انقدر دقیق منو شناختین :))x:
توقع نداشتم واقعا :))

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر