• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت [سری ۷]

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینجانب هفته پنجم را هفته ی "سوخته" نامگذاری کرده و آغاز هفته ی مرگ :-" هفته ی هندونه هم میشه بهش گفت را اعلام میدارم.

[شلیک تفنگ]
خاااب خاااب خاااب
بریم که داشته تصورمونو از :

هفته ششم:
@علیمپو اسطوره سن صرفن یک عدده! :|
@The Lich King بزرگ مرد عرصه ی گیف! :-"
@SHAMIM.J شمیم،از خوبای زیبا رو :-"
@mhs.1d مهسایِ آبی! :D
@کاواک گاد :-"
@Flying_girl و دختر پرواز!

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
@arcana خب اشناییت زیادی ندارم باهاتون :-"
:-"
@Radikal همیشه فک میکردم @Radikal2002 هستین :-"
ای بابا!!! |: من ایشون نیستم!!
not even close XD

@Radikal
خب ایشون رو هم زیاد نمی شناسم (اخه یکی نیست به من بگه تو کی رو می شناسی:)) )
ح.ب اش زیاد لایک می گیرن
آدم منطقی:-/ای به نظر میاد. ممنونم :>

به نظم با اینکه خیلی وقته تو سمپادیاست اینجا دوستای زیادی پیدا نکرده. اینطور نیست؟ اوهوم! من کلا با افراد زیادی توی دنیای واقعی هم دوست نیستم! ولی خب دوست هایی که توی سمپادیا پیدا کردم برام خیلی ارزشمندن! <3

زبانش هم خوبه. زبانم بد نیست!! ولی خب معمولیه!!

اصولا چیزی را بدون دلیل قبول نمیکنه و دنبال جوابِ درست با منبع معتبر می گرده و هر چیزی را که بهش بگن قبول نمی کنه (اینا رو با توجه به تاپیکی که زده بود می گم:راستی آزمایی مطالب اتفاقی در اینترنت) تلاشم اینه که چیزی رو بدون دلیل نپذیرم و بی طرف باشم، حالا اینکه چقدر توی این کار موفق باشم رو نمیدونم!
@hanita.ard
@Radikal
شاهین نجفی گوش میدی(دوووووس داری) شاهین نجفی؟ هوم میتونم بگم که بعضی از اهنگ هاشو واقعا دوست دارم مثل از خواب برگشتم به تنهایی!
بحث سیاسی دوووووووس داری اتفاقاً برعکس! بحث سیاسی روی اعصابمه! :))
متفاوت فکر کردن رو دووووووس داری هوم متفاوت فکر کردن رو دوست دارم!
کلا همه چی دووووووووووس داری همه چیز رو دوست دارم؟ XD شاید!

@arcana

@Radikal
پست‌هاشون منطق خیلی خاصی داره ، به مسائلی که همه بهش توجه دارن و خوب میشه گفت خودشون رو باهاش به طور پوچی سرگرم میکنن علاقه مند نیست .. این درسته! واقعا دغدغه های عمومی میتونن حوصلم رو سر ببرن! :(

شخصیت متفاوت و دوست داشتنی و مدام د رحال تجزیه و تحلیلی ک هیچ چیز کوچیکی هم براش بی اهمیت نیست ممنونم <3
علاقند به نقاشی های فانتزی ( نقاشی من *-* ) اوهوم!
مسلما جزو شخصیت های ماندگار این سایت تو ذهن منه ممنونم عزیزم <3
...........................

@Radikal
فک میکردم‌پسر باشه و خب سنش رو هم نمیدونم ولی قبلن حدس میزدم احتمالن ۲۳ ساله باشه که نیست البته((:
من پسر نیستم! و سنم رو هم درست حدس زدی!

آدم حاشیه داری به نظر نمیرسه و با توجه به چیزایی که تو اطلاعاتش زده، دنبال چیزایی بوده که شاید هر کسی تجربش نکرده.
درسته! :)

@arcana

@Radikal
درونگرا و آرام اوهوم! درسته!
ترجیح میده بیشتر فکر کنه تا حرف بزنه این هم درسته! :>
تنهایی هاش رو دوست داره اوهوم خیلی میدوستم تنهایی هام رو <3
تغییر رو دوست داره
خیلی!
با اراده ×_× این یک مورد رو نه! اصلا اراده ای در من وجود نداره!!!
آرزو های زیادی داره ×_× نه من ادم بلند پروازی نیستم دلم یک زندگی ساده میخواد فقط بتونم بگذرونم و مطمئن باشم از اینده همین کافیه برام!
مهربون ؟! نمیدونم شاید!
اعتماد به نفس خوبی داره فکر نمیکنم اعتماد به نفس خوبی داشته باشم!! :>

* ( رنگ نوشته هام با تصورم ارتباط داره )
@Radikal
برنامه ریزِ خوبیه. رها هست از دو عالم... به راحتی افکارشو بیان میکنه حتی تو جمعی که مخالفین بسیاری داره.
کاملا درسته! ^_^
کمال و هدفش رو توی شایستگی و استقلال میبینه. اوهوم!
به دنبال دانشه و منطقی فکر میکنه و نظرشو بیان میکنه. ولی احساسم اینه که نگاهش همه جانبه نیست و جزئی نگره خیلی وقتا و برای همین هم بعضا به مشکل میخوره در نگاه اول ولی بعدش خودش میفهمه اشتباهاش کجا بوده و بعضی وقتا اصلاحشون میکنه و بعضی وقتا هم غرورش اجازه نمیده عوض کنه نظرشو.
درسته واقعا دوست دارم که دانش بیاموزم! و منطقی باشم و نگاهم بی طرفانه باشه! حالا اینکه چقدر موفق بوده باشم رو نمیدونم ولی خب تلاشم رو میکنم ...
بسیار مستقل و با انگیزه و قاطع به نظر میرسه. تحلیلگر و منظمه . ساکت و آرومه و تو زندگی اش متکی به خودشه.
هوم ممنونم! ساکت و آروم هم هستم و دوست دارم که مستقل باشم!
پیچیده فکر میکنه و گاها همین پیچیده فکر کردنش باعث میشه که نتونه چیزهای ساده رو درست تحلیل کنه و سر همین ممکنه احساس کنه طرف خیلی ساده لوحانه به قضیه نگاه کرده و به نوعی قیمه ها رو ریخته تو ماستا :د
:))
و اهل نظریه و تئوریه و تا حد زیادی بی احساس. هوم! تا حدودی!
به باورها و افكارش اطمینان كامل داره. خیر! متاسفانه، اصلا اطمینان ندارم!
افکار بزرگی داره، ذهنش مبتکره و انگیزه بالا برای پیاده سازی ایده هاش داره. هوم! کاش داشتم... شاید سه سال پیش اینطور بودم الان خیلی ادم قانعی شدم! XD
معیارهاشو ممکنه بیش از اندازه بالا در نظر بگیره و از خود و از دیگران انتظارات بیش از اندازه داشته باشه. نه دیگه! نه از خودم انتظاری دارم نه از دیگران!
معمولا مایله تنها باشه، ممکنه به اندازه کافی از تجربیات دیگران استفاده نکنه، در حالی که مشاوره کردن با دیگران پیشاپیش غیر عملی بودن برخی از برنامه هاشو ثابت میکنه. اوهوم و دقیقا دوست دارم که تنها باشم ولی اخیرا سعی میکنم با افراد برم بیرون و باهاشون حرف بزنم و...

ویژگی های ظاهری که هذیوناته :- " : موهای مشکی فِر ، قد 171 و بدنی بسیار لاغر و صورت و دستای تپل... موهام مشکیه ، قدم 160 |: ، لاغرم هستم ، صورتم و دست هامم تپل نیست XD

من کلا خیلی نمیشناسم اینا رو:-? ولی یه چیزایی برداشت کردم:

@Radikal
به نظر دختر باهوش و فعال و منطقی میاد ( هرچند بعضی اعتقاداتشو قبول ندارم ولی حداقل منطقیه(; )
ممنونم!

@Radikal
یه حس حسادت نهفته ای در من وجود داره ازش
چون زود تر از من اسم Radikal رو برداشت من مجبور شدم بزارم Radikal2002 /:
ولی خب به غیر از این موضوع منطق و افکارش رو دوست دارم

:))

ممنونم که اومدید و تصور کردید دوستان!!

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
دقیقا همین توصیف خوبیه:))

خواب شب و بیداری صبح براش بی معنیه
برای رفیقاش بدون چشم داشت مایه میذاره
دید جنسیتیش اینطوریه که شهلا و اصغرو متمایز نمیکنه از هم
دوست داره همه چی عالی باشه،بعد اونقدر دوست داره که کلافت می‌کنه:))
بهترین مرجع فیلمه

میتونی رو کمکش حساب کنی و بدونی هیچوقت ایگنور نمیشی
بعضی شوخیارو هیچکس به جز کامران نمیفهمه و حتی هیچکسم به جز خودش نمیکنه
هیچوقت سردش نمیشه،پیست اسکیم بره یه تی شرت آستین کوتاه میپوشه نهایتا سوییشرتم بیاره با خودش
توصیف علیمپو براش بهترینه،هربار یادتون رفت کامران کیه پستشو بخونید
ولی اگه باش دوست نشدید دوست نشید که دست زیاد نشه تو کار:))
بعد تازه من هنوز نمیشناسمش و اینارو فهمیدم و ممکنه همش دری وری باشه:))

آخرین ویرایش:

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
@The Lich King
مهم‌ترین چیز اینه که بزرگه. انقدر بزرگ که بعضاً حس می‌کنی با یه آدم ۵۰ ساله داری حرف می‌زنی. بزرگ بودنو که نباید توصیف کنم؟ ای بابا. در ساده‌ترین حالت می‌شه درگیری‌های الکی نداشتن و آروم بودن.
ایشالا بقیه رو هم در طول هفته یه کاری می‌کنم.

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@The Lich King
تصور ازش سالیوان بود، شبیه سالیوان نبود، اما الان سالیوانه

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@کاواک
خاااب کاواک!
اولش تو یه گروهی باهاش آشنا شدم و خیلی طرفدار داشت تو گروه، واسم سوال بود چرا همه اینقد دوسش دارن؟((:
یکم که گذشت(۲سال) دیدم خودمم خیلی باهاش حال میکنم...
تصور میکنم آدم آرومی باشه، کار به کار کسی نداشته باشه، بیشتر با خودش باشه ، زیاد حرف نمیزنه.
عاطفه تو ذهنم یه دختره که تنها و آروم داره تو پیاده رو تنها راه میره سرش پایینه، یه شالم سرشه که از اون بلنداست و از جلوی مانتوش آویزونه.
دنبال شوعاف یا هر چیز دیگه ای نیست، دنبال فرستادن سیگنال منفی به آدما هم نیست.
همینا :-?

بقیه رو هم میگم

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
@mhs.1d
دنیای فانتزی‌ای داره. فانتزی‌ای که به خاطر ندیدن نیست، از فرار کردن می‌آد. آبیه ولی رنگش تو ذهنم آبی نیست و نمی‌دونم چیه. خوب ذوق می‌کنه. راحت فرار می‌کنه؛ اگه باهاش دوستید باید دو دستی نگهش دارید. زیاد می‌تونم باهاش وقت بگذرونم ولی درکش نمی‌کنم. معلومه دلم ازش پره؟ اشتباه معلومه خیلی هم دوسش دارم.
بعله ما فقط توصیف می‌کنیم تصورِ با مدرک بلد نیستیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
برق
بنام خدا
@علیمپو
من طبق اثر خیلی شدید و قوی ای که مرداد ماهی ها روی زندگیم گذاشتن تو این چند وقت، پس احتمالا بعضی از تصوراتم راجع به شما هم از شناختم راجع به اون ها نشات می گیره :D
خون گرمید اما فکر نمی کنم شروع کننده ی یه صحبت یا بحثی باشید اما دنباله ی صحبت رو می گیرید.
جاه طلب و بلند پرواز هم هستید و طبیعتا این باعث می شه که دلتون بخواد قدرتمند ترین فرد باشید یعنی حرفتون برو داشته باشه و رو حرفتون حرف نباید و دوست دارید مرکز توجه باشید یا لااقل مورد قرار بگیرید .
جسور و شاید هم کله خراب (البته با عرض معذرت )
فکر می کنم زود جوش نیستید اما خیلی بد عصبی می شید .
شاید کینه ای هستید و اگه ببخشید هم دلتون با طرف صاف نمی شه .
جوگیر نیستید و روی تصمیمتون خیلی مصممید (همون مرغتون یه پا داره )
کمی خود خواه ، پر انرژی و دارای روحیه ی رهبری (اینو باید بالا می گفتم )
بعد خیلی از درارایی هاتون حراست می کنید یه جور حالت تعصبی هم بهشون دارید (دارایی آدم هم می شه ها )
اعتماد به نفس بالایی هم دارید ، از دروغ هم بدتون میاد ، صریح مستقیم و چکشی هم حرفتون رو می زنید ، حس نمی کنم خیلی اهل مقدمه چینی باشید .
:D همین
بعدا میام تصورم نسبت به بقیه رو هم می گم.
@The Lich King
سلام
از تاریخ عضویت و تعداد ارسال هاتون پیداست که آدم درونگرایی هستید و دایره ی ارتباط صمیمانتون با بقیه خیلی کمه و در صورت نیاز حرفی رو می زنید.
کیان خانواده ؛ خیلی برای دوست ها ، اعضای خانوادتون حامی هستید و براتون اهمیت زیادی دارن ولی دنیا و بقیه ی آدم هاش رو به مدادتون هم حساب نمی کنید احتمالا.
فکر می کنم صبور هم باشید.
کاری رو نصفه رها نمی کنید . نمی دونم چرا ولی به نظرم میاد یه طوری کارهاتون به طور موقته ، یعنی مثلا اگه یه وسیله ای خراب بشه موقتا درستش می کنید تا کارتون راه بیافته .
از اون آدم هایی هستید که خیلی بر این باورند که باید تو لحظه زندگی کرد ولی زندگیشون یه جوری پایه گذاری شده که نمی شه ؟
اگه شرایط باب میلتون پیش نره شروع به غر زدن می کنید .
خیلی متمرکز؛ یعنی اصولا این تو مرد ها هست که می تونن رو یه کار تمرکز کنن اما فکر می کنم این توی شما خیلی شدید تر باشه طوری که به هیچ محرک بیرونی دیگه ای پاسخ نمی دید .
وقتی اعصابتون هم خورده اصلا دلتون نمی خواد کسی رو ببینید . خوب با شرایط کنار میاید.
اهل تشریفات و تجملات و این ها هم نیستید ، راحت می تونید فکرتون رو مشغول کنید.
همین دیگه (البته می دونم که خیلی از تصوراتم ممکنه اشتباه باشن ولی تصوراتم بودن دیگه )

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خااااب @علیمپو
ادم فانی به نظر میرسه.
قراره تصورمونو بگیم دیگه؟
از اوناس که باهاش خوش میگذره ، ادم خلاقیه.
فاز متفاوتی داره،سبک زندگی متفاوت.
تو این مدتی که میشناسمش به یاد ندارم از چیزی گله کنه، شاید بشه از این استدلال کرد که زندگی رو سخت نمیگیره.
تصور کردنش سخته برام، چون به نظرم آدم غیر قابل پیش بینی ایه.
شناختش سخته، بعد این مدت نه از دغدغه هاش چیزی میدونم، نه از اهدافش، نه از علایقش حتی.
فک میکنم آبی دوست داره. در همین حد.
بسه؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سوده
مهربونه! یک کم خجالتی و گاهی زودرنج! دوستت بشه واقعا دوستت میشه ... نمی دونم چرا اما در نظر من سوده شکننده اس! احساسات قوی ای داره اما منطقش هم خفنه ...
*سرت شلوغه جدیدا! بیشتر بیا باش ...

علی(علیمپو)
فوق العاده باهوشه لنتی! اصا یه وضعی! خلاقه! مذهبیه [حالا تعریف این مذهبی رو بعدا یادم بنداز بگم یا البته خودت می فهمی دیگه منظورم رو!] برخلاف اون چیزی که در نگاه اول شاید به نظر خودم اومد ( :اعتراف! )! وااای رپ هاش رو گوش کنین!
هفت کلمه درباره علی بخوام بگم: هندزفری، فرفری، عینک آفتابی، دانای کل، خَلاء
عاقا بیس فکریمون بیشتر از اونچه خودش تصور کنه شبیه هس فقط نتایجی که ازش میگیرم زمین تا آسمون متفاوته ...
سعی دارم بشناسمش اگه کمکم کنه ... [با این که نمی خوای شناخته بشی البته :عینک آفتابی! ]
فلسفه بافتنش هم که اصا عالی :قهقهه
آها اون باری هم که گفتی خوب نیس چشم های آدم رو هر کسی ببینه ... دقیقا قبلش داشتم پروفایلت رو نگاه می کردم و می گفتم چقدر چشماش معصوم میزنه و غمین ...
آها اینم بگم که میخواد نشون بده آدم همیشه شولکسیه و از خیلی چیز ها به سادگی رد میشه ولی اصا اینجوری نیس یعنی اتفاقا به شدت درگیری داره سر مسائل
*بیا راجع به گذشته و دفتر خط دار و ماهی تنگ و گوشی موبایل و کلاه گروهبندی صحبت کنیم.

کامران
فوق العاده دوست خوبی هست ... از اونا که انقدر گوش برای شنیدن حرفات داره که خودت باورت نمیشه واسه یه نفر انقدر بتونی بگی از خودت (از این نظر خیلییی از من جلوتره و من حتی حرفای خودم رو میرم بهش میگم :لبخند از ته دل ) ناجور تیکه میندازه اگه بخواد تیکه بندازه! :سوت :چش غره :قهقهه! بعد دیگه این که کامران واقعا راحت و ریلکس و رک و کلا با جهان به صلح تره و در عین حال بسیار کمال گرا و ظریف بینه ... بعد آها ازش نظر نخواین یا اگه میخواین منتظر کلی حرف رک باشید و خب خوبیش همینه به شدت صادقه ... بعد دیگه چی دیگه این که مدلش تنها طوره! گاد فادر طوری ... یه مدل خاصی! بعد به همه چی هم طوری توجه میکنه انگار بار‌اولشه به هر چی نگاه می کنه (نشون به اون نشون که آخر همه ی جمله های غیر سوالیش علامت تعجبه!)
آها عین خودم تایم خواب و بیداریش با بقیه فرق میکنه
فانتزی دوستیش هم معلومه دیگه چرا؟ فکر کنم واضح باشه با توصیف هایی که ازش کردم چرا فانتزی دوست داره ...
*بیا راجع به آینده و سفر و گارد ریل و گچ و رنگ بنفش صحبت کنیم.

شمیم
واای شمیم به معنای واقعی کلمه یک گوگولی احساساتیه! دور و برش رو شلوغ میکنه بعد تو همون شلوغیا خلوت می گزیند ... [امیدوارم فهمیده باشی چی گفتم؟! :قهقهه! ] توانایی هایی که داره بسیار متنوعه و بعد توی هر ماجرا یه دستی داره ...
*باید بیشتر مراوده کنیم جانا ...

رها [مهسا رهاوی ای اما با رها بیشتر حال می کنم : دی ]
عاقا عکاس خوبیه! خیلی! آبیه؟ آبی‌نیستا! بیشتر یه فرمت سبز و صورتی ملیحه!(سعی کنید ترکیبش نکنین هر کدوم از رنگ ها رو جدا در بخشی از وجودش داره!) آدمای توی زندگیش از همه رنگن ... یعنی کلا دختر منعطفیه ... بعد دیگه چی؟ دیگه این که ناراحتش نکنین ... قویه و به روش شاید نیاره اما از درون واقعا مشکی طور میشه ... دقتش بالاس ...
*بیا راجع به راه پله و طاقی بازار و زلف و سرعت حرف بزنیم

عاطفه
یه ذره زیادی آفرودیتش رو خفه کرده و حتی‌ به پرسفون هم رحم نکرده! زندگی تجربه های عجیبی براش آورده و به طرز خیلی خوبی آدم قوی ایه! عادت های زندگی عجیب و غریب داره و دوسش دارم :سوت :قهقهه شیطانی بعد آها بعضی اوقات دلش که میگیره یه جور دیگه بروز میده یعنی این که جا به جایی احساست داره ... دیگه چی؟ دیگه فعلا همین قدر میشناسمش
*پلن بذار بیشتر بشناسمت ... :لبخند

آخرین ویرایش:

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
علی
باهوش ، بیخیال ، عمیق و عجیب .
کلا تایپ آدمی که من می ترسم حرف بزنم باش : ))

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خب این قسمت کامران! @The Lich King
ایگنور نمیکنه.
ناراحت نمیشه.
آدم بیخیالی باید به نظر برسه، حرف مردم واسش بی اهمیت باشه.
دوست داشته شدن یا نشدنش توسط مردم نیز هم!
یا نشدنیه یا خیلی سخته بتونی تفکرشو نسبت به یه موضوع عوض کنی.
(کامران گاهی گیر میدی اذیت میکنی، دوزِت ندارم.
حالا گِلیه نَتون :)) ) خاب از بحث تصور خارج نشیم.
فک‌میکنم تا باهاش کاری نداشته باشی، اون سر به سرت نذاره، با همین استدلال، هم اتاقیاش و اطرافیانش باید باهاش اوکی باشن.
بچه کوچولو ام دوس داره عاقا.
چون فیلم زیاد میبینه باید تفکرات غربی داشته باشه :-"
تصورم ازش همون گیفست :)))))))
همینا عاقا.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
@SHAMIM.J
احتمالاً ترجیح می‌ده من حرفی راجع‌بهش نزنم. خوب چیزیه، ناراحته همه‌ش، این کانالای تلگرامی که من مسخره‌شون می‌کنم رو زیاد می‌خونه، کلاً نمی‌دونه چیکار می‌خواد بکنه و آدمِ دعوا بکنی هم نیست. اینا همه‌شون نظرات من بود، «به نظرم» به قرینه‌ی معنوی حذف شده بود.
ایشالا ۹۸ اون چیزی که به دردش می‌خوره رو بده بهش.

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
خوب من این دو نفری که کوتاه دیدم می تونم‌ تصور کنم

@علیمپو
یه دنیای خاص با علائق خاص خودشو داره .خلاقیت درش می‌جوشه :د . سن ش به ظاهرش نمی خوره.جون‌ میده واسه بحث کردن. ازینا که اگه حوصله ش سر بره ول می‌کنه میره. دوستای زیادی داره ولی دایره دوستای صمیمی ش گسترش نمیده( به عبارتی خیلیا دوسش دارن ولی زیاد کسی دوس نداره :)) )

@The Lich King
مهربون و بامعرفت و کلا میشه روش حساب کرد. یه چندباری بهم فحش داده :د (یکیش اون موقع که زنگ زدم از خواب بیدارت کردم ). بیخیال و سر و حوصله ست. خسیس و مادی گرا نیست. منطقی تصمیم می گیره.

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
@علیمپو
تصورم اینکه خیلی خفنه و سایزشم بزرگه.
بعضی وقتام لب جوب شکل یه معتاد تصورش میکنم.
فعلا همین.

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@علیمپو
به هیچ اسم دیگه ای به جز همین علیمپو نمیتونم تصورت کنم و به نظرم همین اسم از همه بیشتر بهت میاد
فکر کنم از من خوشت نمیاد چون تو هر دورهمی ای بودم اومدی سلام دادی و رفتی :|
به نظرم ارتباط برقرار کردن باهات نباید خیلی کار سختی باشه، اما دو شرط داره یکیش اینکه رو‌مودش باشی و دوم اینکه با موضوع مناسبی بحث رو‌شروع کنند
شروع کننده بحث نیستی اما اگر به نظرت جالب باشه ادامه دهندش هستی
تو موضوعی که بهت ارتباط نداشته باشه یا اطلاعاتی نداشته باشی شنونده ای و نظری نمیدی در عین حال تو موضوعاتی هم که خیلی سر رشته داشته باشی هم اول سکوت میکنی سخنران که صحبتش تموم شد بعد باهاش بحث میکنی
نظر آدم های اطراف برات فقط نظرن، خوشت بیاد قبول میکنی و خوشت نیاد ازش میگذری، به نظرم خیلی آدمی نیستی که نظر بقیه برات مهم باشه
منطقی هستی اما منطقت خیلی متفاوته
نظراتت رو‌ راحت میگی
برا هر مشکلی یه راه حلی داری که سخت نگیری
استدلال هات عالیه، یه دونه‌ای
خیلی به فکر جسمت نیستی، بیشتر حس و حال و احوالت
کسی که دوستت بشه، واقعا براش دوستی
حس و حال چرت و پرت های آدما رو‌نداری و زود ازشون خسته میشی
دنبال یه هدف خاصی که از درک خیلی هامون فراتره
به نظرم دیدت نسبت به دنیا خیلی متفاوته
یه چیزایی میبینی که ما نمیبینیم یا حتی درک‌ میکنی که از درک ما خارجه
فرفری موهات جذابه
فعلا همینا رو‌تونستم ازت تصور کنم