• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدافعین حرم

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
پاسخ : مدافعین حرم

به نقل از CPHM :
من نمی گم کسی باید به حرف من گوش بده
کسی که غرق در افکار خودش شده و نمی بینه اگر پاش بیفته براش میره جنگ و مسئله همینه
بعد هم کجای دنیا هرکی هروقت دلش خواست میره می جنگه؟؟!!
بحث من روی هدف منطقی این اعمال بود
دوباره می پرسم ایا امام شما نیاز به دفاع شما از قبرش داره؟؟!!
ایا جان یک نفر با قبر یک نفر قابل مقایسه است؟؟!!

همه جای دنیا هروخ هرجنگی باشه هرکی دلش میخاد میره میجنگه اینهمع تبعه اروپایی داعش پس از کجا میان دوست گرامی؟..
من میگم همون منطقی ک شما ازش حرف میزنید رو با استدلالتون دارید تخریب میکنید....
کجای دنیا این منطق که چون داعش تو ایران عملیات نداشته پس حتمن داعش ایرانیه رو میپذیرن؟....اصلن اگه اینطور بود ایران چنین دلیل مسخره ای باقی میذاشت؟..
پس شما ک مدعی حرف منطقی هستید پاتونو روی منطق نذارید و دلایل غیر منطقی بیارید .

و اینکه میگید جان ی انسان ارزش داره یا مقبره یکی....باز هم برمیگردیم سر منطق ک شما مدعی بحث با این اصل هستید...
منطق میگه انسان ها آزادی دارند....آزادی عقیده دارند...من شیعه مسلما جونم رو خیلی کمتر از حرم حضرت زینب میبینم ....شاید این با عقاید شما جور نباشه ولی منطق میگه هرکی میتونه تا جایی ک ب آزادی بقیه تجاوز نکنه عقیده خودشو داشته باشه...منم کاری ب عقیده شما ندارم و از شما نمیخام در جنگ حضوری داشته باشید ولی خودم جونم رو در راه اعتقادم میدم..
و اعتقاد من حرم زینب (س) هست...

CPHM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله دو فيزيك و شيمي
دانشگاه
University of Oxford
رشته دانشگاه
Theoretical physics

جالبه که شما رهبران دین خودتون رو هم قبول ندارید
مگه پیامبرتون نبود که گفت برای من قبر خاکی همسطح بسازید و اصلا مهم نیست....

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از CPHM :
سند برای حدیث؟

• لایک
امتیازات: mhdl

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از CPHM :
نمیدونم حق شما چه شکلیه!!!!
1. نیروهای ایرانی در سوریه؟؟
در حال جنگیدن به کمک دیکتاتوری هستند که حتی با اینهمه جنگ هم کنار نمی رود؟!
2. به قولی جنگیدن با داعش
که بعضی حتی شک دارند که یکی از حامیان مالی آن ایران است؟!
چطور تا به حال حمله ای از طرف داعش به ایران نشده (به غیر از اون تصمیم به انفجار بعد از سال ها ... یک فیلم سازی مسخره)
یعنی وزارت اطلاعات ایران از آلمان و انگلیس و فرانسه و امریکا روی هم بهتر است؟؟!!
یعنی داعش همینجور بیخودی با ایران کاری ندارد؟؟!!!
3.حمایت از حسن نصر الله که سیاست جنگ در غزه را پشتیبانی می کند و باعث کشته شدن بی گناهان می شود
4. کار گذاشتن ده ها هزار موشک در کشور های مختلف برای نابودی اسرائیل و بازی با دم شیر؟؟
(کشوری که انقدر سلاح اتمی دارد که یک دور متر به متر ایران را می تواند شخم بزند؟؟؟)
5. کشتن سربازان ایرانی بر سر دفاع از جان یک مرده؟!!!!!!(حرم در سوریه؟!)

کمی فکر کنید
جان آدم ها مهم تر است یا یک قبر؟!

هدف وسیله رو توجیه نمی کنه. اینکه ما برای امنیت کشور خودمون در چندین کشور جنگ افروزی کنیم و باعث مرگ هزاران بی گناه شویم اصلا اخلاقی و حتی اسلامی نیست(البته شاید اسلام با کشته شدن بیگناهان مشکلی ندارد؟!!)

اگر این جنگ افروزی ها نبود خودمون هم در خطر نبودیم
1در حال حاضر سیاست داخلی سوریه خیلی کم ارزش تر از از دست رفتنش هستش!
2.داعش کاملن میدونه بره با کا بجنگه! الان 70 درصد کشورا یا بیشترشون حتی با داعش درگیری نداشتن! پس 70 درصد کشورا حامی داعشن! این منطق شماست . روش فک کنین کاملن به منطق خودتون پی میبرین و دیگه دم از منطق نمیزنین!
ثانیا کشور هایی که از نظر مسائل نظامی قدرتمند هستن در جهان تا حالا با داعش جنگ رو در رو نداشتن وایران هم ازین قائلمه مستثنی نیست. ایران چین روسیه و امریکا!
3.=)) خندم میگیره اینو میخونم؟ اونا حمله میکنن واینا دفاع! بعد چون دفاع میکنن از عقیدشون میشن آدم بد! حسن نصرالله
4. اگر بنظرت بازی با دمه شیره به نظر کل بزرگای کشور ما و کشورای دیگه و حتی همون اسرئیلی که میگی بازدارندگی هستش! جزء مسائل ابتدایی سیاست خارجی و سیاست جنگ! کسی که درباره جنگ میخود اظهار نظر کنه باید بدونش عجیب بود برام یکم!!
5.اینم که جوابشو دادم!

من هیچ اطلاعاتی نسبت به خیلی چیزا ندارم و یک سال هم با هیچ اخبار و تحلیلی سر و کار نداشتم پس بدون چقدر حرفات بدون منطقه که منم میتونم جوابشون بدم

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از CPHM :

چنین حدیثی من تا بحال نشنیدم..نمیدونم شما از کجا گفتید....ولی بفرض اینکه صحیح باشه هم بدلیل اینکه پیامبر اهل دوری از تجمل بودن اینو گفتن و خواستن از تجملات دوری بشه.....و این سخن دال بر اجازه دادن به بی حرمتی به ب حرم اهل بیت نیست..هست؟

CPHM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله دو فيزيك و شيمي
دانشگاه
University of Oxford
رشته دانشگاه
Theoretical physics

خوب منطق شما هم خیلی جالبه
1. چین ارتباطی با داعش ندارد چون یک اقیانوس فاصله دارد!
ایران همسایه مرزی عراق(مرکز داعش و بیشترین فعالیت داعش است) و همچنین داعش دروغ یا راست ادعا می کند با شیعیان به کل مشکل دارد و اخرین باری که من سیاست و جغرافی خوندم ایران بزرگترین کشور با مذهب تشیع و تنها حکومت شیعه بوده!
منطقیه داعش به جای بمب گذاری در مدینه در یکی از مراکز اسلامی سنی ها و محلی با ارزش مذهبی برای داعشی ها به ایران حمله چه مستقیم چه انتحاری بکند!
جالب نیست انفجار های عربستان خیلی موقع جالبی اتفاق افتاده؟! دقیقا وقتی ایران با عربستان مشکل پیدا کرده؟!
به نظر بنده مشکوکه و من هم گفتم مشکوکه نگفتم قطعا ایران حامی دعاش است.
2. اطلاعات شما بسیار بسیار ناکامل است اگر نمی دانستید بدانید که هر روز آمریکا حمله هوایی به داعش دارد. با نتایج درخشان مثل قتل رهبر داعش چند وقت پیش
3. پس موشک های حسن نصر الله دفاعی است؟! دفاع با موشک دور برد؟!
احسنت به این دفاع اون هم با حمایت صد در صدی تنها و تنها از پول مردم ایران با چنین نرخ بیکاری و چنین میزان بیکاری!
4. یعنی فکر کردید موشک های عقب افتاده و تعطیل ایران در مقابله با دیوار اهنین اسرائیل و بیشترین تعداد سلاح های اتمی در بین کل کشور های جهان بازدارنده هست؟!
و بعد هم هر روز جار زدن نابود کردن اسرائیل با دستور رهبری دفاعی است یا تهاجمی ای خدایان منطق؟!
5. خوب میتونید به عقیده مردن برای یک مقبره ادامه بدید ولی من شخصا هیچ فایده و افتخار و سودی در آن نمی بینم و متاسفانه هیچ احترامی نمی توانم برای کسی که با عقاید جهت داده شده توسط سیاست مداران و رهبران دینی قدرت طلب برای یک قبر می میرند احترام خاصب قائل شوم!

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

جالب نیست انفجار های عربستان خیلی موقع جالبی اتفاق افتاده؟! دقیقا وقتی ایران با عربستان مشکل پیدا کرده؟!
به نظرم میاد ک استدلال درستی نداری !
ب این دلایل
ایران عربستان خیلی وقته با هم مشکل دارن و مسئله ی تازه ای نیس ک بخوایم ربطش بدیم ب حمله انتحاری اخیر به علاوه تا جایی ک من میدونم مث اینکه هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله رو ب عهده نگرفته (مگ اینکه من بی خبر باشم ! )

در مورد حمایت هم با توجه ب منطقی ک پیش گرفتی ینی باید منکر حمایت ترکیه از داعش بشیم چون داعش اونجا عملیات داشته !!؟

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از CPHM :

حاجی حرفایی که میزنی خیلی از منطق دوره
آرزوی سلامتی برات دارم
یا علی

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از CPHM :
خوب منطق شما هم خیلی جالبه
1. چین ارتباطی با داعش ندارد چون یک اقیانوس فاصله دارد!
ایران همسایه مرزی عراق(مرکز داعش و بیشترین فعالیت داعش است) و همچنین داعش دروغ یا راست ادعا می کند با شیعیان به کل مشکل دارد و اخرین باری که من سیاست و جغرافی خوندم ایران بزرگترین کشور با مذهب تشیع و تنها حکومت شیعه بوده!
منطقیه داعش به جای بمب گذاری در مدینه در یکی از مراکز اسلامی سنی ها و محلی با ارزش مذهبی برای داعشی ها به ایران حمله چه مستقیم چه انتحاری بکند!
به نظر بنده مشکوکه و من هم گفتم مشکوکه نگفتم قطعا ایران حامی دعاش است.
2. اطلاعات شما بسیار بسیار ناکامل است اگر نمی دانستید بدانید که هر روز آمریکا حمله هوایی به داعش دارد. با نتایج درخشان مثل قتل رهبر داعش چند وقت پیش
3. پس موشک های حسن نصر الله دفاعی است؟! دفاع با موشک دور برد؟!
احسنت به این دفاع اون هم با حمایت صد در صدی تنها و تنها از پول مردم ایران با چنین نرخ بیکاری و چنین میزان بیکاری!
4. یعنی فکر کردید موشک های عقب افتاده و تعطیل ایران در مقابله با دیوار اهنین اسرائیل و بیشترین تعداد سلاح های اتمی در بین کل کشور های جهان بازدارنده هست؟!
و بعد هم هر روز جار زدن نابود کردن اسرائیل با دستور رهبری دفاعی است یا تهاجمی ای خدایان منطق؟!
5. خوب میتونید به عقیده مردن برای یک مقبره ادامه بدید ولی من شخصا هیچ فایده و افتخار و سودی در آن نمی بینم و متاسفانه هیچ احترامی نمی توانم برای کسی که با عقاید جهت داده شده توسط سیاست مداران و رهبران دینی قدرت طلب برای یک قبر می میرند احترام خاصب قائل شوم!
1.خب همین که مدرک ندارید برای نظرتون یا شکتون کافیه بنظرم!
2.اگه اونجوریه که ایران سپاه قدسش خیلی رو در رو تر با داعش داره میجنگه تا آمریکا! با نمایش خیره کننده تر و نتایجه بهتر! مثلا آزاد کردن حدودا 30 تا 40 درصد سوریه!
3. خخخخ خوب مجبورن از خودشون یه حرکتی بزنن که فشار ها روشون کم بشه! اخه مرد حسابی دارن با هر چی تجهیزاتی که دارن حمله میکنن بعد اینا با اون چیزایی که دارنم دفاع نکنن؟؟؟ برو ببین چن تا موشک در مقابل چن تا موشکه! مطمعنم نسبت بگیری کمتر از یک صدم میشه!
این نرخ بیکاری و این نرخ تورم اینا همه جا هست ایرانم هست! حالا ایران اگه بیشتره بخاطر اینه که تحریـــمه! بوده و هست! چه بخاطر مسائل هسته ای چه قضایای دیگه! باید بریم بجنگیم که جنگ داخل کشور نیاد! باید بریم بجنگیم تا شیعیان کمتر ازن نشن! قدرتشون کم نشه!
تازشم هر چی پول به یمن و لبنان و فلسطین و عراق و سوریه فرستادن از روی بودجه نظامی کشور بود! از پول هیچی و امثال شما نزدن که حرص پولتونو میخورین!
4.مطمئنم اسرائیل در عرض 10 دقه با خاک یکسان میشه! جای هیچ شکی هم نداره! اگه ایران بخواد! اینو دارن سرهنگ های بازنشسته ارتش آمریکا میگن! مطالعه بیشتر!
5.اگر حرفت منطقی بود قطعن میتونستی ادامش بدی! شاید اینم نوعی از کم اوردنه

بعد نوشت: 6. هنوز همه ی بچه ها منتظر دیدن منبع برای حدیثت هستن! اگرم پیدا نکردی بگو که ما هم بدونیم
7.http://kalame.co/faqs/13-1389-08-21-19-47-49/20055--%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-9-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82%D9%87-.html

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

داعش فكر نكنم زياد بخواد با ايران سر شاخ بشه همونطور كه گفتين دامنه حملات امريكا و متحدانش حملات هوايي هستش كه اگه غير از اين بود وضع داعش يه سره ميشد تموم ميشد ميرفت در فرانسه هم مثلا با كشتن صدو سي نفر ترسي از داعش در كل اروپا ايجاد شد كه هنوز هم ادامه داره ولي باز كار خاصي به غير از حمله هوايي نميتونن انجام بدن ولي ايران بسيار بسيار نزديكه به مرز هاي داعش و به نظرم ايران با كوچكترين تحريكي يا خسارتي از جانب داعش وارد جنگ مستقيم تري با داعش ميشه و ورود كردن به خاك عراق با وجود علماي شيعه ميتونه اسون باشه براي ايران هر چند كه عربستان ساكت نميمونه ايران ميتونه به بهانه داعش به سوريه هم وارد بشه و با مخالفان اسد هم به اسم داعش برخورد جدي تري داشته باشه البته خيلي رويايي به نظر ميرسه!! ولي خب عواقبش ميتونه اينطوري باشه و خواسته هاي ايرانو تامين كنه
از طرفي تفكر داعش در عربستان رايجه از كجا معلوم واقعا كار افراد داعش بوده باشه واقعه مدينه؟ شايد كار تفكر داعش باشه نع خود افراد داعش منظورمو نميدونم ميفهمين يا نع مثلا متروي بلژيك به نظرم كار تفكر داعش بود نع خود افراد داعش و خب كسي كه پيرو اين تفكر باشه لزوما نمياد مثلا تو ايران خودشو بتركونه
همون قدر كه بخواي بگي اسراييل تو ده دقيقه با خاك يكسان ميشه خنده داره به نظرم چسبوندن داعش به ايران هم مضحكه

افراد مدافع حرم هم اكثرا از اون جايي كه خودشون ميرن به نظرم به خودشون مربوطه چرا ميرنو اينا زياد قشنگ نيست بگي برا پول ميرنو فلان حالا هدف از فرستادنشون از طرف ايران اگه بحث بشه شايد بهتر باشه مثلا اخرش كه چي؟ مسلما با اين نوع جنگ نع ارتش عراق به نظرم ميتونه كاملا داعش رو شكست بده نع سوريه كه كلا خودشون با خودشون دارن ميجنگن بنابراين در كل هيچ هدف خاصي نداره به نظرم ميرن زنده و "شهيد" ميشن به بدترين طرز ممكن و برميگردن دستاورد مادي نخواهند داشت

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

دوستان حضور ایرانی ها در جبهه های جنگ با داعش فقط بصورت مستشاری هستش
یعنی دوستانی که اعزام میشن دارای توانایی های خاص هستن نگر تعداا اندکی بسیجی که اون ها هم تونستن توانایی های خاص کسب کنن و ز ازمون های فکری جسمی خاصی عبور کردن...
نگید برای پول میرند هزاران ادم رو میشناسم که حآصرن پول هم بدن که برن مدافع حرم بشند
دوستان عزیز مدافعین حقوق بشر عزیز
فداتون بشم مسلمون هستی یا نه ادم که هستی؟ ادما رو دارن میکشن وظیفه انسانه که به پرگ ناحق همنوعش واکنش نشون بده ضمن اینکه حضور وگسترش داعش به مرگ هموطن نیز ممکنه منجر بشه پس بهتره همونجا ریششون رو قطع کنیم
و....
در ضمن جدیدا به دلیل افزایش تقاضای شدید ارسال و اعزام بسیجی ها نیز گرچه همون اندک قطع شده...
و من الله توفیق

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

دوستان عزیز،بسیجیان گرامی،مدافعین حقوق مسلمان‌ها!وقتی اسد بر روی سرِ مردم مسلمان خودش بمب بشکه‌ای می‌ریخت کجا بودید؟وقتی دولت چین مسلمان اویغور رو می‌کشت کجا بودید؟زمان کشتار مسلمانان آذربایجان کجا بودید؟!

خیلی واضحه که دغدغه اسلام و مسلمانان رو ندارید و فقط به دنبال منافع به اصطلاح ملّی و میلی خودتون هستید.لطفن در مورد انسانیت هم حرف نزنید.

و من الله توفیق too .

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از əlireza :
دوستان عزیز،بسیجیان گرامی،مدافعین حقوق مسلمان‌ها!وقتی اسد بر روی سرِ مردم مسلمان خودش بمب بشکه‌ای می‌ریخت کجا بودید؟وقتی دولت چین مسلمان اویغور رو می‌کشت کجا بودید؟زمان کشتار مسلمانان آذربایجان کجا بودید؟!

خیلی واضحه که دغدغه اسلام و مسلمانان رو ندارید و فقط به دنبال منافع به اصطلاح ملّی و میلی خودتون هستید.لطفن در مورد انسانیت هم حرف نزنید.

و من الله توفیق too .

دوست گرامی شما ک نماد نژاد پرستی هسی و نژاد پرستی ک نماد غیر انسانیت هست دیگه عجب حرفی میزنی...
مسلمان برای کشتار مسلمان ک هیچی برای کشته شدن هر انسان مظلومی مدعی میشه..(حتی اگر ترک باشه البته اگر الان نگی ترک غلطه تورک درسته )
پس در اینجا من و شما متفاوتیم ک شما واست کشته شدن مسلمانان ترک شرق اسیا و مردم آذربایجان مهمه اون وسطم برا اینکه بگی نباید از اسد حمایت کرد ی چیزی ب اسد میبندی.....نظر ما و شما در مورد اسد متفاوته....ما میگیم اون مردم خودشو نکشت شما میگی کشت...اینو نمیتونیم با هم توافقی کنیم پس بیا قبول کنیم ما طبق اعتقاد خودمون میریم جلو شما طبق عقیده خودت

و بیا در مورد اینکه ما چ دغدغه ای داریم بحث کنیم..شما متهم میکنی اونی ک میره جنگ و جونشو میده دغدغه ملی و میلی داره....ولی من میگم شمایی ک میشینی پشت نت شعارای نژاد پرستانه چاق میکنی دغدغه میلی داری....وگرن برای اونی ک میره بغل ی افغانی ک عرب وایمیسته جلو ی گروه ک هیچ نژاد مشخصی نداره میجنگه و کشته میشه و موقع مرگش تو جیبش زیارت عاشورا و عکس بچشه کوچکترین میلی ب چیزی جز دفاع از حریم اهل بیت نداره...

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

شرمنده یادم نبودکه جمهوری اسلامی دست پرورده‌هایی مثل شما داره که در برچسب زدن از یکدیگر سبقت میگیرید! السابقون السابقون اولئک المقربون :))
متاسفانه مردم مسلمان دیگه‌ای به ذهنم نرسید که زیر ستم به اصطلاح طاغوت(!) له شده باشند.برخلاف شما که حمایتتون از مردم‌ها و ملتها بر اساس مناقع میلی شماست،ظلم و ستم به هر کسی از نظر ما محکوم است.

زمانی که بشار اسد با هواپیما و توپ و تانک بر سر مردمش بمب بشکه‌ای میریخت شما پشت حکومتی بودید که می‌گفت اسد حق است و مردمش ایادی استکبار و فلان و بهمان!درحالی در بیشتر کشورهای عربی دیکتاتورها یکی یکی سقوط می‌کردند.

جنگی که حکومت ایران یکی از طرفهای درگیر اون هستش باعث کشته شدن بیشتر از سه‌صد هزار نفر و آوارگی بیشتر از ده میلیون انسان بیگناه شده!

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از əlireza :
شرمنده یادم نبودکه جمهوری اسلامی دست پرورده‌هایی مثل شما داره که در برچسب زدن از یکدیگر سبقت میگیرید! السابقون السابقون اولئک المقربون :))
متاسفانه در مردم مسلمان دیگه‌ای به ذهنم نرسید که زیر ستم به اصطلاح طاغوت(!) له شده باشند.برخلاف شما که حمایتتون از مردم‌ها و ملتها بر اساس مناقع میلی شماست،ظلم و ستم به هر کسی از نظر ما محکوم است.

زمانی که بشار اسد بر هواپیما و توپ و تانک بر سر مردمش بمب بشکه‌ای میریخت شما پشت حکومتی بودید که می‌گفت اسد حق است و مردمش ایادی استکبار و فلان و بهمان!درحالی در بیشتر کشورهای عربی دیکتاتورها یکی یکی سقوط می‌کردند.

جنگی که حکومت ایران یکی از طرفهای درگیر اون هستش باعث کشته شدن بیشتر از سه‌صد هزار نفر و آوارگی بیشتر از ده میلیون انسان بیگناه شده!

امثال شما همونایی هستید ک تو فیس بوک تا یکی حرف غیر اعتراضی و غیر فحش میداد میگفتین :"گمشو بسیجی"؟ :))...

این طرز اینجا جواب نمیده.....اینجا ما منطقی حرف میزنیم....اینجا ما میگیم اسد رو سر مردمش بمب نریخت...نمیگیم اسد خداس...نمیگیم اسد کارش یکه...ولی میگیم اسد مثل حکام دیگه عربی نبود...
اینکه شماهم منطقی حرف نمیزنید دلیلش همین کافی ک میگید ملت مسلمون دیگه ای جز ملت ترک و سوریه اونم توسط اسد ندیدیم ک بشون ظلم شه.....
خب حقیقتن پس یا کلن نمیبینید یا دوست ندارید ببینید....فلسطین..بحرین...سوریه..عراق.یمن اینا همین الانم تیتر خبرین...ولی فکر کنم بازم نمیبینید..

جنگی ک ایران در یک طرفشه...جنگیه ک اگه کسی نره...میخان بیان و همه شهر هارو تصرف کنن...بزرگوار جنگ پول و حکومت نیست....جنگ عقیدس ....اگه مدافعان حرم نرن بجنگن..اگه حزب الله و لشکر فاطمیون نرن بجنگن چی میشه؟؟..داعش سوریه و عراق رو میگیره...خب؟ اون موقه ب نظر شما خوبه؟..اون موقه ویرانی نداره؟...برو یه سرچ کن ببین داعش با شهرایی ک گرفته چیکار کرده...ببین با مردش چیکار کرده....بعد ببین اگه ی کشور رو بگیره چیکار میکنه؟....10 میلیون ادم بیگناه از اوارگی در میان؟؟..شما فکر میکنی داعش از اسد بهتره؟...بابا همون آمریکایی ک شما ازش دفاع میکنید هم دیگه داره حتی شده ظاهر نمایی با داعش میجنگه....بعد شما میگی منافع میلی؟؟..داعش سوریه و عراق رو میگره تصرف میکنه و همون بلایی رو سر شیعیانش میاره ک سر شیعیان روستاهایی ک گرفت میاره....ب نوامیسشون تعرض میکنه...مردانشون رو سلاخی میکنه ب بدترین وجه...بچه هاشونو نسل کشی میکنه...شهر هارو ویران میکنه...مثل مغول ها میمونن اینا..بعد مدافع حرم زن و بچشو ول میکنه میره واسه منافع میلی؟..میره ک نذاره ناموس شیعه تو سوریه و عراق بعدش تو ایران بلایی سرش بیاد....میره ک نذاره بی شرفا همونطور ک مقبره اصحاب پیامبرو نبش کردند خدایی نکرده دست کثیفشون ب حرم اهل بین آل الله برسه...منفع میلی مدافع حرم اینه....برعکس منافع نژاد پرستانه و فیس بوکی کسایی ک فقط بلدن بگن : تو بسیجی ای؟..تو دست پرورده ای؟؟...تو فلانی

حداقل مرد بودن توی عقیده رو از مدافعان حرم باید یاد گرفت...

RezA19

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حقانی بندر
شهر
kermanshah
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
Razi university
رشته دانشگاه
Computer Engineering

بسم رب الشهدا و الصدیقین x:
سلام عیدتون مبارک باشه
استدلال هاتون رو خوندم بعضی هاشون جالب بود واسم و بعضی هاشون خنده دار ! و البته متاسف هم شدم تا حدودی :O اینکه توی عصری که اینقدر امکانات هست که بتونیم به حقایق دست پیدا کنیم (البته با منبع درستش) اینقدر در حق خودشون بی انصافی میکنن و اینپچنین استدلال های بی پایه و بی اساس و بدون منطقی میزنن
من نمی خوام بحث کنم با کسی پس در نتیجه صحبت هام رو به چند بخش تقسیم میکنم امیدوارم بخونین و اتماس تفکر دارم 8-> ضمن اینکه بواسطه شغل اعضای خانواده ممکنه اندکی بیشتر از مردم در جریان اخبار داعش و مدافعین حرم باشم

بحث راجب اعتقادات :
لازمه اینکه با کسی بحث کنی و دو طرف بخوان که به نتیجه ایی برسن لازمه بدونن طرف مقابلشون به چی اعتقاد داره و تا چقدر از اعتقاداتشون مشترکه که بر اساس اون استدلال هاشون رو بیان کنن و بحث رو بیارن جلو ! طبیعتا کسی که به امامان مون اعتقادی نداره نمیشه واسش دفاع از حرمین رو استدلال کرد چون از نظر اون این یک استدلال بی منطقه و باید واسش از اول زندگی بشر شروع کنیم که خدا وجود داره و چرا ما به خدا و دین نیاز داریم و اینا

اآیا ایران داعش رو حمایت می کنه ؟ چرا تو ایران داعش نمیاد ینی اطلاعات ایران از آلمان و فرانسه قوی تره ؟ (اون عزیزانی که همچنین تفکری توجه کنن) :
جوابت آره س
وزارت اطلاعات ایران قوی تر از سازمان اطلاعات آلمان و فرانسه س از لحاظ عملکرد و ( نه شاید تجهیزات !)
حالا می دونی چرا قویتره ؟ چون افرادی که دارن تو ایران کار میکنن اعتقاد دارن شاید بنظرت خنده دار باشه ولی اعتقاد قدرت فوق العاده ایی به آدم میده اعتقاد به خداشونبه دینشون به وطنشون به مردمشون
هممون داریم وضع جامعه مون رو میبینیم شاید اینکه ببینیم دخترامون الان دیگه درست حسابی حجاب ندارن یا پسرامون دیگه حیاشونو دارن از دست میدن فکر کنیم دیگه تموم شد ! دیگه هیچکی اعتقادی به دین نداره ولی اینطور نیس چون میبینیم همون دختری که بی حجابه همون پسرری که حیا رو قورت داده تا اسم امام حسین میاد اشک تو چشماش جمع میشه
یا بقولی هممون هنوز یه ته اعتقادی به این مداحی قشنگ داریم که میگفت " ذکر لبا وقتی که یا زهرا میشد :( :( همه گره هامون وا می شد ... . "
پس وقتی هنوز همچنین اعتقادی بین مردم مون هست مطمئن باش بزرگتر از داعش ( (; ) هم نمی تونه غلطی بکنه چه برسه تکفیری :)
ضمن اینکه داعش قدرت اینو نداره که جبهه جدیدی تو ایران درست کنه و می دونه که اگه اقدامی کنه علیه ایران نمی تونه قسر در بره ازش و ایران با تمام توانش نابودش میکنه دقیقا مثل پارسال که امیر پوردستان آماده باش داد به نیروی زمینی که در مرز مستقر بشین و اگر داغش به 40 کیلومتر مرز ایران برسه ما خودمون بهش حمله می کنیم
صحبت زیاد است و وقت اندک ! فعلا به همین اکتفا میکنم تا پست بعدی جواب های بهتری رو بدم و باشد که بتونیم ذره ایی از خون شهیدامون رو جبران کنیم x:
یاعلی

مستانه

کاربر جدید

رهبرانقلاب:اگر اینها (مدافعان حرم)مبارزه نمی‌کردند این دشمن می‌آمد داخل کشور،اگرجلویش گرفته نمی‌شد،ما باید اینجا درکرمانشاه و همدان وبقیه استان‌ها با اینها می‌جنگیدیم و جلوی اینها رامی‌گرفتیم

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از RezA19 :
بسم رب الشهدا و الصدیقین x:
سلام عیدتون مبارک باشه
استدلال هاتون رو خوندم بعضی هاشون جالب بود واسم و بعضی هاشون خنده دار ! و البته متاسف هم شدم تا حدودی :O اینکه توی عصری که اینقدر امکانات هست که بتونیم به حقایق دست پیدا کنیم (البته با منبع درستش) اینقدر در حق خودشون بی انصافی میکنن و اینپچنین استدلال های بی پایه و بی اساس و بدون منطقی میزنن
من نمی خوام بحث کنم با کسی پس در نتیجه صحبت هام رو به چند بخش تقسیم میکنم امیدوارم بخونین و اتماس تفکر دارم 8-> ضمن اینکه بواسطه شغل اعضای خانواده ممکنه اندکی بیشتر از مردم در جریان اخبار داعش و مدافعین حرم باشم

بحث راجب اعتقادات :
لازمه اینکه با کسی بحث کنی و دو طرف بخوان که به نتیجه ایی برسن لازمه بدونن طرف مقابلشون به چی اعتقاد داره و تا چقدر از اعتقاداتشون مشترکه که بر اساس اون استدلال هاشون رو بیان کنن و بحث رو بیارن جلو ! طبیعتا کسی که به امامان مون اعتقادی نداره نمیشه واسش دفاع از حرمین رو استدلال کرد چون از نظر اون این یک استدلال بی منطقه و باید واسش از اول زندگی بشر شروع کنیم که خدا وجود داره و چرا ما به خدا و دین نیاز داریم و اینا

اآیا ایران داعش رو حمایت می کنه ؟ چرا تو ایران داعش نمیاد ینی اطلاعات ایران از آلمان و فرانسه قوی تره ؟ (اون عزیزانی که همچنین تفکری توجه کنن) :
جوابت آره س
وزارت اطلاعات ایران قوی تر از سازمان اطلاعات آلمان و فرانسه س از لحاظ عملکرد و ( نه شاید تجهیزات !)
حالا می دونی چرا قویتره ؟ چون افرادی که دارن تو ایران کار میکنن اعتقاد دارن شاید بنظرت خنده دار باشه ولی اعتقاد قدرت فوق العاده ایی به آدم میده اعتقاد به خداشونبه دینشون به وطنشون به مردمشون
هممون داریم وضع جامعه مون رو میبینیم شاید اینکه ببینیم دخترامون الان دیگه درست حسابی حجاب ندارن یا پسرامون دیگه حیاشونو دارن از دست میدن فکر کنیم دیگه تموم شد ! دیگه هیچکی اعتقادی به دین نداره ولی اینطور نیس چون میبینیم همون دختری که بی حجابه همون پسرری که حیا رو قورت داده تا اسم امام حسین میاد اشک تو چشماش جمع میشه
یا بقولی هممون هنوز یه ته اعتقادی به این مداحی قشنگ داریم که میگفت " ذکر لبا وقتی که یا زهرا میشد :( :( همه گره هامون وا می شد ... . "
پس وقتی هنوز همچنین اعتقادی بین مردم مون هست مطمئن باش بزرگتر از داعش ( (; ) هم نمی تونه غلطی بکنه چه برسه تکفیری :)
ضمن اینکه داعش قدرت اینو نداره که جبهه جدیدی تو ایران درست کنه و می دونه که اگه اقدامی کنه علیه ایران نمی تونه قسر در بره ازش و ایران با تمام توانش نابودش میکنه دقیقا مثل پارسال که امیر پوردستان آماده باش داد به نیروی زمینی که در مرز مستقر بشین و اگر داغش به 40 کیلومتر مرز ایران برسه ما خودمون بهش حمله می کنیم
صحبت زیاد است و وقت اندک ! فعلا به همین اکتفا میکنم تا پست بعدی جواب های بهتری رو بدم و باشد که بتونیم ذره ایی از خون شهیدامون رو جبران کنیم x:
یاعلی

بله باهاتون موافقم اطلاعات ایران قوی تره
و. لین رو سازمان های جهانی هم اعلام کردن بارها

.......
دوست عزیز اسد خوب یا بد
قشنگ یا زشت فرقی نمیکنه در حال حاضر جبهه حق و باطل مشخصه یه چیزی بیشتر از مشخص یعنی واقعا این بحثا الکیه

همه جمع شدیم داریم حواب 2 یا 3 نفرو میدیم
دوست عزیز شما قبول داری غرب مخالفه اسده؟
خوب این خودش خیلی چیزارو شفاف میکنه
غربی که کلینتون افشا میکنه که داعش و.. و... کار اوناس غربی که....

......
بازم میگم خدا سلامتی بده
.....
جدال بی فایده مضره جون این دوستمون هنش یه بهانه ای میاره و قصدش چیزی جز جدال نیست

.....

Anoosha

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Tehran

به نقل از Mohammadreza128 :
عجیبه چنین حرفی...حتا آمریکا و اسرائیلم مدعی نشون ایران با داعش هم دسته بعد شما چنین اداعی میکنی؟....واقن خیلی حرفتون جالب بود
در هر صورت شما نمیتونی ب کسی بگی حق داره داوطلبانه در جبهه ای بجنگه یا ن....
کسایی ک میرن تو جنگ با داعش کوچکترین ارزشی برای حرف های شما قایل نیستن چون کوچکترین دلیلی نداره...دلیل های شما از خود حرفتون خنده دار تره..چون داعش تو ایران عملیاتی نکرده پس داعش هم دست ایرانه....اصلن حرف غلط و بی دلیل شما درست....اونی ک میره با داعش بجنگه براش مهم نیس کی تامین کننده داعشه...مهم اینه ک داعش باید نابود شه و جلوی پیشرویش گرفته بشه...
عه ، خب آره هر كى هرجا مى خواد بره بجنگه :|
تعداد زيادى از افغان ها هم مى رن مى جنگن و تابعيت ايران رو مى گيرن ، خيلى دليل منطقى هست يارو رفته تو سوريه جنگيده
ميداد تابعيت ايران رو مى گيره :| پس فردا بچش بايد تو دانشگاه هاى خوب به دليل اين كه باباش مدافع حرم بوده جولان بده :|
من نمى فهمم چرا آخه ؟ حالا يكى واسه دفاع از وطنش يا حتى اين افغان ها براى دفاع از ايران شهيد ميشدن باز اندكى قابل فهم بود ، ولى الآن كه هيچ اجبارى براى جنگ نيست و داوطلبانس اصلا درك نمى كنم :|
كسى كه اين الآن به دلخواه خودش ميره بايد فكر خانوادش هم باشه ، چرا تا هست تبعيض خانواده شهيد بايد بمونه :|

• لایک
امتیازات: CPHM
بالا