• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چاپلوسی

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی
پاسخ : بچه خرخون کلاس و...

به ما هم می گویند خرخون ولی نیستم به خدا
فقط کارامو سر وقت اکثرا انجام می دم

sasha

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
karaj

اقا من اصلا خرخونی بلد نیستم ولی یه بار تو یه ازمونی رتبه اوردم بعد یکی از خرخونامون نیاورد شروع کرد به گریه کردن که چرا من رتبه نیاوردم بعدش یه خرخونه دیگه فک میکرد من تو کلاس نیستم برگشت گفت غصه نخور ببین این چه ازمونی بوده که کیمیا رتبه اورده خبره مرگش که بعد من داشتم نیگاش میکردم هنوزم هر وقت منو با اون نگاه جان سوز میبینه خجالت میکشه. باید ذکر کنم که منو 3 تا از دوستم در کل مدرسه که شامل دانش اموزان معلمان و مدیر و ناظم و حتی خدمه مدرسه میشه به گروه ارازل اوباش معروفیم :D

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

بچه ها ی کلاسمون بهم میگن خرخون ولی به خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااامن نمره ام از خیلیا کمتره ولی چون هر وقت تستی چیزی میخونم به بچه ها میگم .اونا فکر میکنن خیلی خر میزنم ولی اصلا من زیاد نمیخونم .من از همه بچه دهای کلاسمون بیشتر تو اینتزنت پلاسم ،بیرون هم می رم ،تفریح هم میکنم خیلی هم ادم شادی هستم ولی درسم رو هم جوری که نمره ام خوب بشه میخونم .
ولی خوب سر امتحان تقلب نمیکنم مگر اینکه چی بشه و شرایط جور باشه به کسی برسونم وگرنه خودم تقلب نمیکنم حتی اگر امتحانم رو گنننننننننننننننننننننننننند به تمام معنا داده باشم .
اگر کسی ازم شسوال بپرسه خیلی خوشگل و قشنگ براش توضیح می دم و اصلا از اون بچه مغرورهای دماخو نیستم

jh.hamideh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
B!N@b
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

در مقایسه با بقیه بچه های کلاس من فقط به اندازه 1/6 وقتی که اونا واسه درسا میذارن، درس میخونم.اما همیشه بهم میگن خرخون :D

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

.

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

من نمره هام بد نیست
بخصوص ریاضی و اینا رو خیلی خوب میدم اکثرن :>
برا همین همه بچه هامون فکر میکنن خیلی میخونم برا ریاضی
درحالی که ریاضی یه درسیه که من قبل از امتحان فقط شاید درحد یه تمرین حل کردن اونم برا امتحانای ترم نهایت میانترم نه کلاسی
(:|
از ابتدایی هم همین طور بوده
:|
L-:

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

یکی هست به اسم آقای جالینوسی!!!
ما بهش میگیم جالیله!
بس که این بشر خرخونه، ولی خدا خیرش بده خیلی کمک میکنه
جزوه میده
میرسونه
جواب تمرین میده!
و...
قابلیتای زیادی داره!
فقط سر کلاسا، از دیوار صدا میاد ازین نمیاد!
-------------------
این پستو یکی گفت یه پست بده دادم!!!

Mahsaaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانداپ
مدال المپیاد
اره بابا
دانشگاه
شريف تهرون
رشته دانشگاه
پزشكي

اه اه اه حالم بهم ميخوره وقتي واسه معلم خودشيريني ميكنن
هزارتا كلاس جورواجور ميرن بد تو مدرسه ميگن ادم كه كلاس نميره خودش تو خونه ميخونه
ما يكي تو كلاس داريم رو اعصاب همه راه ميره ميبيني تو كلاس هيچكي درسو نفهميده ميگه اااااااا مگه چيه نميفهمين
اصلا زرنگ مرنگم نيستنا فقط خودشونو نشون ميدن ~X(

...............

کاربر فوق‌فعال

امروز دلم میخواست یکیشون و بندازم سینه قبرستون!!
امتحان هندسه داشتیم,همه بچه ها راضی بودن به لغو کردنش!!
لغو شد و اینا!! یهو یکی پاشد گفت نههههههههههههههههههههه!!!! لغو نکنین!!
همه بچه ها گند زدن به امتحانشون به خاطر این بشر مخالف!!!

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو
پاسخ : چاپلوسی

ما سهمیه برا هر معلم درست کردیم...سهمیه ی چاپلوسی :D
برا هر کدوم تو هر هفته در حد یه جمله چاپلوسی میکنیم میخندیم :D
جالب اینجاست که من دقیقا تو لحظه ای که معلم خرکیف شده میگم اینم سهمیه ی امروز شما :))

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

يني چاپلوس و خرخون و مشمئز كننده ( :-" ) ميخواين، فقط بايد 4 نفر از بچه هاي كلاس مارو ببينين! :-&
سر كلاس زمين (درسي كه پشيزي ارزش قائل نيستيم واسش!) : خانوم ميشه از اين به بعد هر جلسه خيلي جدي بپرسين كه واسمون دور بشه؟! :-& (دبير زمينمون آدم خيلي ماستيه و هر جلسه ميگه ميپرسم ولي...! :D ) امتحان دوره اي هامونم يكم سخت تر بگيرين واسه نهايي آماده شيم! :-&
سر كلاس شيمي: خانوم ميشه از اين به بعد جلسه اي 7-8 صفحه بپرسين كه هم مستمرمون خوب بشه هم واسه نهايي دور شه!؟‌ (حالا خوبه شيميو هر چند جلسه امتحان داريم كليم تمرينو اينا!)
حتي از آمـــــــــــــــــــــــارم نميگذرن اينا! : خانوم ميشه اين تستاي اخر جزوه (فك كنين كه ما واسه امار جزوه داريم! :)) مضحكه خاص و عام! :)) ) رو خودتون يه دور حل كنين ما راه حلامونو با راه شما چك كنيم مطمئن بشيم درسته؟! اينجوري ممكنه راه خودمونو تو امتحان بنويسيم بعد درست نباشه!
شما جاي بقيه بچه هاي كلاس ما بودين به خون اين 4نفر تشنه نبودين آيا؟! ~X( ~X(

alibasirat

کاربر حرفه‌ای

چاپلوس عرضم به حضورتون کلاس ما19 دفره که از دم 17 دفرچاپلوسن.4دفر خرخون ولی چون من نمره هام بیشتر همه است هزارتا تهمت بم زدن.

roya0112

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرموووون
مدال المپیاد
....
دانشگاه
پیام نور روستای ده بالا
رشته دانشگاه
ابیاری گل های قالی

دریک کلام..ازهمه شون بدم نمیاد ولی اونایی که ادعاشون میشه متنفرممممممممممممممممممممممممم :-& :-&

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

از چاپلوس و چاپلوسی متنفرم
اما خـب یه وقتایی لازمه حس می کنم
و اونم وقتی ـه ک معلم فقط با چاپلوسی نمره میده ! :|
مثلا معلم عربی ـمون .. :rolleyes:

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

من به شما ها یه پیشنهاد میدم تا از دست این گاو خونا راحت بشین!
ما هم همین مشکل رو داشتم با هزار بدبختی امتحانا رو کنسل می کردیم بعد یهو یارو پا میشد میگفت نههههههههههههه ما وقت گذاشتم خوندیم امتحان نباید کنسل بشه!!!
در این شرایط باید تو معلمتون نفوذ داشته باشین!!!
مثلا ما امتحان دینی میانترم داشتیم،شب قبلش من داشتم نجوم میخوندم! دوستم زنگ زد گفت چند درس خوندی؟(خودش از خرخونای درجه یکه!)من گفتم نخون من فردا کنسلش میکنم،گفت نه من نمیذارم کنسلش کنی منم گفتم باشه میبینیم!!!
فردا رفتیم مدرسه پیش معلمون گفتیم خانم تو رو خدا ما دیشب مریض بودیم کلاسم داشتیم نتونستیم بخونیم(یه نموره بغض و اشک و...!!) امتحان نگیرین معلممونم دلش سوخت و گفت باشه هفته ی بعد میگیرم...! اون روز بعد از این که امتحانو کنسلیدیم، زنگ تفریح افتادیم رو اون یارو تا جون داشت زدیمش! گفتم تا تو باشی از اون غلطا نکنی!! بعد هر وقت ما این طوری برای معلما بازی درمی اوردیم تا میومد دهنشو باز کنه،ندا میدادیم بچه ها خفش میکردن!!! تازه همیشه هم کنار دست معلما بغل دفتر نمره مینشستم و مثلا بچه ها میشدن 19.5 میگفتم خانم گناه دارن بدین بهشون.nبا اینو میگفتم تا راضی میشد 20 میداد!!!
درسته چاپلوسی بده ولی من به شخصه برای هیچ کدوم از امتحانای مدرسه نمی خونم و با همین روش هر سال معدلم 20 میشه!!!
ولی مثلا درسایی مثل ریاضی اینا رو کنسل نمی کنیم ها اینا رو تازه پافشاری میکنیم امتحان بگیرن اونم سختتتتت چون اون خرخونا ضایع میشن!!

Neverchanged

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی

خوب علاوه بر تقلب این هم یکی از راه های پیشرفته :D . مثلا خود بنده معلم هامو که سیکل هم نداشتن با نام مهندس و دکتر میخوندم و اونا کف میکردن :D :D

شیخ المثال

کاربر فراموش شده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
هوانوردی

من با چاپلوسی یا به گفته ما دستمال کشیدن مخالفم
الان سال دوم دبیرستانم و و با سه سال راهنمایی میشه پنج سال در واقع من پنج ساله که پیش معلما چاپلوسی نکردم

بالا