• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

زلزله ي سمپاد

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
خب همونطور كه واضح هست سمپاد داره نابود ميشه كسي منكرش نيست. ولي نه بر سره دوره هاي قبلي ما بر سره ماها داره خراب ميشه.
ستون هاش سست شده اين فرزند اژه اي ديگه حس ايستادن نداره.
چطوره كه فقط ميناليم تا حالا نديديم تو جاده چالوس زده بوق نزنيد خطر ريزش ؟ ما فقط قراره بشينيم و ناله كنيم ؟ بوق بزنيم ؟ راهمونو بكشيم و بريم ؟ خب اينجوري كه سريع تر رو سرمون خراب ميشه. يا شايد مي خوايم از زير سقفش فرار كنيم.
اون وقت چطور رومون ميشه تو چش اژه اي و گلشن نگاه كنيم. جلويه بقيه كسايي كه براي تاسيس اين سازمان تلاش كردن ؟
روتون ميشه تو رويه ورودي هاي بعدي نگاه كنيد ؟
پس مشخصه بايد حتمن يه حركتي كرد غير از فرياد زدن
شعار يه بحثه اقدام مفيد يه بحث ديگه بذاريد يه ضرب و تقسيم كنيم
هر پايه تو مدارس پسرونه ٢٥٠ دانش اموز حداقل داره دخترونه هم (فرزانگان) در همين حدود خب يعني هر دوره ٥٠٠ نفر دانش اموز. بگيم نصفشون راضين يا ايران نيستن(از جمله خودم) يا به هر دليلي از انجام يك حركت خودداري مي كنن. خب پس هر دوره ٢٥٠ نفر ادم داره كه شايد حركتي بخوان بكنن.
بگيم اونا كه راهنمايي هستن اصلن نمي دونن قبلن چطوري بوده و با امروز چه فرقي داره.
خب دبيرستاني ها رو فقط حساب كنيم بگيم پيشدانشگاهي ها هم وقت ندارن پس مي مونه ٢٥٠ * ٣ نفر يعني هر استان ٧٥٠ نفر ادم داره كه مي خوان اعتراض كنن ميشه چيزي در حدود ٣٠ * ٧٥٠ خب اين يعني يه تعداد مقبولي ادم كه ميخواد حركتيبكنن خب ولي مساله اينجاست كه اين حركت بايد چطور باشه ؟

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی
پاسخ : زلزله ي سمپاد

خب بيشتر ماها از اين قضيه ناراضي هستيم اما چيكار كنيم :-< :-<
ميشه همه باهم و هماهنگ اعتراض كنيم با مسولا حرف بزنيم اما اين كار زمان ميبره يكي ميخواد كه رهبري كنه كي حاضره اينكارو بكنه؟؟؟ :-/
الان تقريبا ديگه سالهاي اخريم نميگم نبايد كاري بكنيم اما برا كي تلاش كنيم برا نسل هاي بعدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :rolleyes: :-?
اينا اصلا معلوم نيس چطوري قبول شدن يه مشت خرخوانن كه فقط سرشون تو كتاب نه سمپاد حاليشونه نه چيز ديگه ميگي بيايين تو فعاليت سمپاد شركت كنين .و......ميگن مگه فعاليت و سمپاديا و .. برا ما كنكور ميشه :-"
مازيار سمپاد نابود شده همون روز كه تكميل ظرفيت كرد من يا تو يا 750 نفر هيچكاري نميتونيم بكنيم وقتي وزير اموزش و پرورش نيمه دولتي بودن سمپاد رو قبول نداره همين مدير ما ميگه سمپاد سازمانه اول اموزش پرورش بعد سازمان تو انتظار در مقابل چندتا ادم زبون نفهم بياستيم ؟؟؟؟ :-?? :-?? :-??
اگه تعطيل بشه بهتراز اينكه هر كسي كه از جاش پاميشه سمپادي باشه همين شهر ما مگه چند نفر داره كه بالا خونش اجاره نباشه امسال كلي قبولي داشته تازه سال اينده هم قراره دوباره تكميل ظرفيت كنه ،قبلا اخراج از مدرسه بود الان اينم حذف شده قديما زير 14 سمپادي نبود الان ....... :( :(
ما ميتونيم اعتراض كنيم اما اين زماني كارسازه كه ينفر خواب ببينه بودن سمپاد واجبه :-"
اينجا ايرانه خيليا دنبال خواسته هاي خودشونن حرف منو تو وبقيه رو هيچ كس گوش نميده X-( X-( X-( X-(
زلزله ي سمپاد يه بلاي طبيعي نبود كار اونايي بود كه خواباشون رو تصويب ن [-( [-(
اما اگه راه چاره اي داشتين رو كمك ماهم حساب كنين :-" :-"

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

اره قبول سال پاييني ها شايد به اون سختي كه ما و دوره هري قبل اومدن نيومدهباشن شايد به قدر ما سمپادي بودن رو نچشيده باشن. ولي ما كه چشيديم ما كه در مقابلش وظيفه داريم
من مخالف مبارزه از طريق مجازي و با ايميل و اين جور چيزا هستم
ميشه نامه اي درست كرد هر شهر سمپادي هاش امضا كنن نه وقتي مي بره نه سختي زيادي داره
ولي بايد دقت كنيم در مورد خواسته هامون

شاكسول

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان - تبريز
دانشگاه
علوم پزشکی شهرکرد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

كسي كه اين كارا رو كرده پارتيش بشدت كلفته (< ماكه حدودا 500 نفري اعتراض كريم محل سگم بهمون نذاشتن و كار خودشونو كردن :-s

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

شما كي اعتراض كردين ؟!؟!
من چرا پس نشنيدم بابا خب يه ذره بهتر اطلاع رساني كنيد شايد من اونموقع ايران بودم
من فقط يادمه فرزانگاني ها اعتراض كردن كه سرش پليس ريخته بود حولو حوش فرزانگان تهران با وجود اينكه اميرخاني و اژه اي مخالفت كردن قرار بود اون روز فكر كنم جلو سمپاد جمع شيم ما تهراني ها درست يادم نيست چون اون موقع درگير گرفتن مداركم و ترجمشون بودم

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

كاملا بستگي به خودمون داره

اينطوري سمپاد واقعا داره نابود ميشه
دليلشم نميدونم چيه كه اينقد دارن سمپاد باز ميكنن . مثلا فك ميكنن اينطوري جمعيت باهوشا بيشتر ميشه؟؟؟
به علاوه باهوشاي واقعي هم انگيزه شونو از دست مي دن وقتي ميبينن اون دوست ضعيفشون كه پارسال قبول نشده امسال تو تكميل ظرفيت قبول شده و اومده كنارشون داره درس ميخونه

واقعا و واقعا و واقعا شوووووووورش در اومده

اما واقعا فكر ميكنين به اعتراض ما حتي اگر هماهنگ باشه توجهي بشه

الان كه حتي هماهنگ هم نيست

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

اره فك كنم توجه كنن
اره قبول دارم خيلي زياد ادم هر سال دارن وارد ميشن
ولي به هر حال هم يه عده باهوشن هم يه عده نيستن و اينو نميشه خيلي كاري كرد ولي مهمتر اينه كه بتونيم سازمامو از اموزش پرورش جدا كنيم

• لایک
امتیازات: N.Y.M

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

الان سمپاد رسمن فقط شده ی مدیریت تو اموزش پرورش -> ممپاد :|
سمپاد سمپاد بشه ارزوی همه ی ماست

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی

سمپاد وقتي سمپاد ميشه كه يكي كه ميتونه حاليش بشه :-w

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

عاقا این سمپاد اون سمپاد قبلی نمیشه ولی خوب درس میگین که باید کاری کنیم اما وقتی داخل آدم به حسابمون نمی آرن ما چیکاره ایم؟؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

تندي عزيز بله در داخل مارو ادم حساب نمي كنن
ولي خودمونيم ما چقد اوضاعمون از داخل خودمون درسته ؟
تاحالا سمينار هايه دوره هايه قبلي رو با جديذ مقايسه كرديد ؟
نمي گم رتبه هايه كنكور و المپياد چون خوب اونموقع فقط سمپاد بود و لا غير
ولي سمينار هايه اصلن حلي تهران رو نگاه كن پروژ ها همه ابكي اخه وقتي خودمون اينطوري هستيم چه انتظاري از كسايي كه بيرونن بايد داشته باشيم ؟
سميناره دوره ٢٥ واقعن فاجعه بود وقتي مشاور اول دبيرستان مياد بچه هارو كه پروژه دارن مي بره اردو وسط سمينار خوب معلومه سمينار با كمبود پروژه رو برو ميشه و سمينار ميشه ابكي
من اون سال ساله اول بودم يعنس به قدري من عسكري رو بابت اين كار نفرين كردم كه حد نداشت
باز به سمينار ٢٦
سمينار ٢٧ هم باز خيلس بد نبود ولي باز سميناره ٢٢ كجا و ٢٧ كجا
مشكل اينجاست كه الان كه شايد بتونم به يه پروژه كمك كنم نيستم كه كمك كنم
مشكل دوم اينه كه تو دبيرستان با سي ++ كد مي زنن ولي من چون پروژه هام رو با پايتون مي نويسم نمي تونم خيلي به دبيرشتاني ها كمك كنم از راه دور
ولي من حرفم اينه شما كه هنوز ايرانيد و مي تونيد كمك كنيد يه كاري كنسد هم از تو يه ذره پايه رو قوي كنيد به اين شكل بيروني ها هم مجبور مي شن مارو ادم حساب كنن
اگر هم به نظرتون من مي تونم كمكس كنم بگيد همه جوره دوست دارم كمك كنم

بالا