• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درخواست کتاب

• شروع کننده موضوع

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام :D

هر چی سرچ کردم تاپیک مشابهشو ندیدم :D

تو این تاپیک هرکس کتابی رو که میخواد اعلام کنه بقیه اگه دارن لطف کنن بذارن .

تو هر پستی که میدینو درخواست میدین نام کتاب و نویسنده کتاب رو حتما" ذکر کنین .

خودم دنبال این کتاب میگردم :

نام کتاب : بچه های بم
نویسنده کتاب : پری ناز هاشمی

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر
پاسخ : درخواست کتاب

لینک دانلود کتاب منظورته ؟ اصلا کار خوبی نیست ها !

• شروع کننده موضوع

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از جواد ب. :
لینک دانلود کتاب منظورته ؟ اصلا کار خوبی نیست ها !

خب ببین بعضی کتابها اصلن گیر نمیاد :-s

میدونم ... به هر حال نویسنده نوشته و خوب نیست اینجوری بدست بیاریم کتابو ...

ولی خب یه سری کتابها واقعا" پیدا کردنشون سخته :-s

مشابه این تاپیک تو المپیاد زیست هم هست اما در مورد المپیاد زیست ...

نه که هر کتابیو خواستیم بیایم اینجا بگیم دیگه ... کتابهایی که نایابن ...

حتی یه لینک واسه خرید یا هر چیزی ...

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

منم دنبال یک کتاب هستم :
نام کتاب:اسطرلاب
نام نویسنده : دنی ساووا
ostorlab.gif

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

لینک خرید که خب با گوگل کردن به دست میاد اگه باشه ؛ اگرم نباشه لینک دانلود گذاشتن کار زشتیه کلا :د
نظر شخصی بنده اینه که نکنید این کارو ؛ انقدام واجب نیست که حالا :D

• لایک
امتیازات: N.M

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

به نقل از hupaa :
منم دنبال یک کتاب هستم :
نام کتاب:اسطرلاب
نام نویسنده : دنی ساووا
ostorlab.gif

فروشگاه هاى كانون رو چك كردى؟ كانون كنار كلاس زبان ما اين كتابو داره! :D

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

آره... من خودم از فروشگاه های کانون خریدمش.

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

تاپیکی ندیدم که توش کسی کتابی که لازم داره و پیدا نمی کنه درخواست بده که اگه کسی داشت و امکان امانت دادنشو داشت بهش بده.
اگه بود میشه ادغامش کرد :-?

*عارضم خدمتتون مدتیه دنبال کتابی به نام مرشد و مارگریتا اثر میخائیل بولگاکف ام.مثه اینکه انتشارش متوقف شده.
اگه کسی می تونه برای دو هفته بهم امانت بدش لطفا تو پیغام خصوصی بم اعلام کنه.

ممنون :)

× پیدا شد.تشکر از همه ی دوستان :)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من به دنبال یک کتاب در مورد فن مطالعه (study skills - مهارت های مطالعه - آموزش روش درست مطالعه) هستم. تاحالا چنین چیزی مشاهده کردید؟ مخصوصا یک چیز جدید و مطابق با علم روز و آپدیت.

Phanntom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
تهران
مدال المپیاد
سابقه دارم!
دانشگاه
light massage(پیام نور)

تونی بازان یه کتاب داره به اسم معجزه ذهن
خیلی خوب توضیح داده مهارت های تند خوانی و روش مطالعه رو.
البته کتاب به همین موارد محدود نمیشه.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران جنوب
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از محمّد :
من به دنبال یک کتاب در مورد فن مطالعه (study skills - مهارت های مطالعه - آموزش روش درست مطالعه) هستم. تاحالا چنین چیزی مشاهده کردید؟ مخصوصا یک چیز جدید و مطابق با علم روز و آپدیت.
اگه یه سری به سایت مدرسه(helli.ir) بزنی. تو قسمت مشاوره -پایه اول یه سری پاورپیونت تدریس شده در کلاس که خیلی هم خوب توضیح داده میبینی که میتونی دانلود کنی([خخخخخخخخ)
=)) =)) =)) /m\ /m\ /m\ /m\ (;

physicist

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

ما ترم پیش یه استادی به اسم دکتر مهدی دهمرده داشتیم برا درس study skills که قراره به زودی کتابش هم چاپ بشه راجع به study skills.
با توجه به شناختی که از ایشون دارم، حدس میزنم کتاب به درد بخوری باشه.
البته انگلیسیه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

سلام بچه‌ها. یه ایمیل برای من آمده از طرف بچه‌های دانشگاه درمورد راه‌اندازی تازه‌ی یه سایت برای به اشتراک گذاشتن کتاب‌هایی که آدم‌ها دارند و نیازی بهشون ندارند. کتاب‌ها رو می‌تونن رایگان در اختیار بقیه قرار بدهند یا با قیمت بین ۵۰ تا ۷۰ درصد قیمت روی جلد به صورت دست دوم بفروشند. اینجا متن ایمیل رو قرار می‌دم. البته این سایت تازه چند روز هست که راه‌اندازی شده :)

یک ایده بسیار عالی از بچه های #کانون_دانش_پژوهان_نخبه در سال اقتصاد و فرهنگ به منظور حذف دلالی کتاب دست دوم :)
لطفا این متن که متن ایمیل ورودی از طراح ایده صندوق کتاب آقای زکریا حسینی هست رو حتما تا انتها بخوانید!

"با سلام

با احتمال زیاد هممون کلی کتاب کمک آموزشی برای کنکور سراسری، کتاب های دانشگاهی و یا کتاب های کنکور کارشناسی ارشد داریم که دیگه بدردمون نمیخوره و تمایل داریم آنها رو به قیمت مناسب بفروشیم، یا میخوایم کتابایی که نیاز داریم رو به قیمت ارزونتر از نوش بخریم.

متاسفانه اگر بخواید کتابتون رو به مغازه هایی که کتاب های دست دوم می خرن بفروشید، در بهترین شرایط حداکثر 35 درصد قیمت روی جلد (البته اکثرا 30 درصده!) از شما می خرن و در هنگام فروش همون کتاب ها 70 درصد حساب میکنند که خوب این ناراحت کننده است.

کلی گشتن تو این مغازه و اون مغازه که آیا پیدا هم بشه یا نه رو بهش اضافه کنید.

به دلیل وجود این مشکل یه طرحی شکل گرفت که یه سایت راه بیفته و هر کی خواست کتابای دست دومش رو بفروشه، روش بذاره و هر کی هم خواست کتاب دست دوم بخره بره توش، بگرده و کتابش رو بخره! البته اگر کتابی رو نمیخواید میشه اونو به صورت رایگان ارائه کنید تا اونایی که کتاب رو لازم دارن بیان دنبالش...

علت اینکه کتاب رو هم میشه به راحتی اینجوری فروخت اینه که مثل لوازم الکترونیکی و چیزای دیگه نیست که نتونیی به فروشنده اعتماد کنی و نمیدونم قیمت واحد نداشته باشه و الی آخر! خیلی راحت با فهمیدن اسم کتاب و کیفیت ظاهریش میشه از هر کسی خریدش!

وقتی تو اینترنت رو بگردید دنبال سایتاهای مشابه، می فهمید که کلی سایت و وبلاگ بوده که راه افتاده که همین کار رو بکنه و خوب متاسفانه با شکست مواجه شده.

به نظرم 2 تا دلیل برای این شکست سایتا وجود داره، یکی نداشتن سیستم تو سایتها ، مثلا طرف اومده تو یه وبلاگ راه انداخته و خوب چون جستجو و دسته بندی و نظم نداشته کسی استقبال نکرده و خوب بعدش زمین خرده، یه دلیل دیگه هم این بود که یه سایتی هم که سیستم خوبی داشت متاسفانه خودش شده بود فروشگاه و کتاب ها رو از شما می خرید و برای خریدار پست میکرد که این کلی مدیریت میخواد و ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار برقرار نمی شد که راحت از هم بخرن و همین باعث شده بود کارش زمین بخوره.

در کل گشتیم و وبسایت و یا مرکزی برای تبادل کتاب میان دانشجویان و دانش آموزان و افراد مرتبط با کتاب که این نیاز دانش جویان را برطرف کند نیافتبم. پس خودمان دست به کار شدیم!

خوب این شد مقدمه ای و نهایتا صندوق کتاب با آدرس اینترنتی bookbin.ir (صندوق کتاب) راه افتاد.

از این به بعد هممون میتونیم به این سایت مراجعه کنیم، کتاب هامون رو روش بذاریم و خوب شماره موبایل خودمون رو هم بذاریم که هر کی خواست بخره بهمون زنگ بزنه و بیاد در خونمونون (یا کانون یا دانشگاه و یا هرجای دیگه ای مثل ایسنگاه مترو و ..) تحویل بگیره!

قیمت فروش معمولا 50 تا 70 درصد قیمت روی جلد بر حسب کیفیت ظاهری کتاب معقوله! البته اگه خواستید هم میتونید گرونتر بذارید ولی احتمال اینکه کسی بخره میاد پایین و خوب به نظرم یکم هم نگاه خیر رسوندن داشته باشید. اگه کتابی دارید که میخواین رایگان به اهلش ببخشید میتونید کتاب رو رایگان تو صنوق کتاب بذارید.

اگر به نظرتون این طرح چیز جالبیه و دوستدارین در گشترشش سهیم باشین فقط کافیه اون رو به رفقای خودتون ایمیل کنین و همچنین وقتی حضوری کسی رو می بینین که میخواد کتاب بخره و بفروشه بهش بگین که برای فروش کتابایی که نیاز نداره یا برای خرید کتابایی که نیاز داره به این سایت مراجعه کنن.

نکته آخرم اینه که از راه اندازی این سایت چند روز بیشتر نمی گذره! لذا بانک اطلاعاتیش خالیه خالیه! لطفا رفقای کنکوری و اونایی که خلاصه کتاب اضافی دارن هم خودشون یه سر بزنن و کتاباشون رو بذارن و هم به رفقای دیگشون که احتمال میدن کتاب داشته باشن یه خبر بدن که کتاباشون رو بذارن رو سایت! هر کتاب رو در حدود 30 ثانیه میشه اضافه کرد! اگه مثلا 40 کتاب داشته باشد میشه فقط 20 دقیقه! فقط چون اولشه احتمالا باید 2 ماهی تو سایت خاک بخوره!!!!!! که البته از توی خونه خاک خوردن بهتره! ولی ایشالا بعدش رونق بگیره و .... .

هر نقد و پیشنهادی هم بود به ایمیل [email protected]بفرستید، خیلی خوبه.

یاحق"

Reihaneh.a

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از رشید شاملی :
*عارضم خدمتتون مدتیه دنبال کتابی به نام مرشد و مارگریتا اثر میخائیل بولگاکف ام.مثه اینکه انتشارش متوقف شده.

این کتاب انتشارش متوقف نشده و من خودم دوماه پیش خریدمش! فقط تیراژ این نوبت چاپش کمه، 3300 تا! هست اگه بگردین.
اگه اومدین تهران میتونم بهتون قرض بدم! :)

sadism

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

دنبال ماهنامه های راه المپیاد هستم!
اگه کسی سایتی داره یا حتی ادرسی از دفتر انتشارات، بم بده

ALI79

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1 ارومیه
شهر
ارومیه

سلام دوستان من به شدت دنبال کتاب های نویسنده فنلاندی میکاوالتری هستم اما متاسفانه غیر از سه کتاب (کنیز ملکه مصر ، سقوط قصطنطنیه و سینوهه) کتاب دیگه ای رو نمی تونم پیدا کنم اگه کسی نسخه الکترونیکی یکی از کتابای این نویسنده ( فرقی نمی کنه کودوم) رو در اختیار داره برام ایمیلش کنه خیلی ممنون میشم..... :)

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام

جلد دوم چهارگانه "اشوزدنگهه" از آرمان آرین(نشر موج )امسال ممنوع الچاپ شده و هرچه دنبال چاپ قدیمش می گردم پیدا نمی کنم.
چون داستان بهم پیوسته ایست خیلی دنبالشم...

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

معمولن کتابا پیدا می شن؛ نکنین این کارو آقا. :د

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

کتاب هنر جنگ ورژن ترجمه شده فارسی کامل رو نداره؟ چیزی که من پیدا کردم یک کتابچه خلاصه ازش بود

بالا