• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مناظره

♣ Golbarg ♣

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
پاسخ : مناظره

...به آسمان چشم میدوزم ... درخششی سینه ی سیاهش را میشکافد ... نوری بر سیاه دلی یکدست و بکرش خراش میکشد و سپس فریادی برمیخیزد از دردی که بر جانش می افتد... دردی از سرباز کردن دمل چرکین سیاهی ... و من این درد را عجیب دوست میدارم ...
در بیکرانه ی تنهایی افکار مغشوشم آسمان را هم دردی میبینم که با تمام غریو های پرقدرت درد آلودش سر به عصیان بر میدارد از جور سیاهی قلبش...
کورسویی ضعیف در قلبم درخشیدن میگیرد و انعکاسش پیچیده در سیاهی و خموشی مطلق قلبم پر از دردم میکند ... پر از فریاد ... و من در کشمکش بلوغ دردناک افکارم با آسمان هم نوا میشوم و میگریم به نوای حزن انگیز باران که امشب عجیب نوید از روزهای صاف و بی ابر میدهد ...
می گریم فریاد می کشم و می چرخم در چرخش این رقص مرگ ... مرگ روزهای حزین گذشته ... و پای میکوبم در تولد لطیف روزهایی که در پیش است...
گذشته با تمام تلخی ها و رنج ها و غم ها و دردهایش در نظرم بانوی باروری می نماید بااقتدار و سازش ناپذیر حامل نوزاد پاک آینده ...
... و من میرقصم به سمفونی پرشور باران در میلاد نوید بخش روزهایی که از بطن تیرگی گذشته سر به روییدن برداشته ...
زیر باران به خاک می افتم و چشم هایم بسته می شوند ... به گذشته و تمام زشتی هایش چشم میبندم و و لبخندی بر لبانم شکل میگیرد به روی روزهایی که در راهند ... به روی صبحی که میدانم در آن دیده خواهم گشود و بوی خاک باران خورده را به شمه ی جان فرو خواهم کشید و به آفتاب لبخند خواهم زد و هم پا با فرو غلطیدن قطرات روی برگ ها از دنائت سیاهی های گذشته فرا خواهم رفت ...
خواب در آغوشم می کشد...
...نور با پلک هایم سرناسازگاری گذاشته . بازنده در این کشمکش نابرابر چشم میگشایم و صبحی در مقابلم میبینم پر از ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : مناظره

بعد از مدت ها تصمیم دارم دوباره این تاپیک رو راه بندازم
فکر می کنم میشه متن قبل رو پایان این سری دونست
یه متن با پایان باز که میشه ذهن رو درش غرق کرد

خب اگه موافقیم شروع به نقد متون نوشته شده کنیم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
من مدیر این تاپیک نیستم. ولی نقدم یدونه متنِ بیاین ادامه بدیم
من به اقتضای کارم باید برای گفتگو با آدم های مختلف وقت بگذارم اما حرف های تو چیز دیگرند تک لبخندت و صدایت که تجسم همه شعر های نسروده ی من اند با همه دنیا فرق داری کلمه به کلمه ات رشته رشته این خیال بافته نفیس من است. باز چای بنوش‌. از روز مرگی هایت بیشتر بگو.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
اگر رسیدن به تو ممکن باشد و اگر هم نباشد همین راه را می پویم و یا میمیرم یا به مقصد میرسم.ما برای تسلیم این ره اغاز نکردیم.اگر برسیم که الحمدالله فضله اوضح من الشمس و اگر نرسیم خوشا ان جان که در راه تو از تن برود که آنوقت دانم که هدر نداده ام ان را.جانم فدای خاطر صاحبدلی که گفت عقل هم در ره عشق دیوانه است.اری دیوانه است.

بالا