• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نحوه بیان خواسته ها در خانواده

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی
پاسخ : نحوه بیان خواسته ها در خانواده

بستگی به خانواده داره
بعضی خانواده ها خیلی منطقی با همه چی برخورد میکنن وشاید جوری موضوع رو بهتون توضیح بدن که خودتون از خواستتون پشیمون بشین یا حاضرمیشن یه کار دیگه براتون بکنن تا شما بیخیال خواسته بظاهر اشتباه از نظراونا بشین که دربعضی موارد خانواده من اینکارو میکنن
میخواستم بادوستام برم اردو که اجازه ندادن بجاش قرارشد بریم شمال وهمش من بگم چیکارا کنیم ;))

ولی دربعضی حالت ها ممکنه خانواده درمورد بعضی خواسته ها تعصبی رفتار کنه و خیلی بی دلیل بگه نمیشه و اصلا بحث نکن اینجور وقتاس که خیلی ها یواشکی اون کارو انجام میدن گاهی خیلی بد میشه گاهی هم اتفاقی نمیوفته زیاد حالا :-"

البته نوع خواسته باتوجه به شرایط زندگی هم خیلی مهمه مثلا وقتی من میدونم شرایط مالی خانوادم خوب نیس اصلا درست نیس یه خواسته نامعقول داشته باشم یا مثلا بخوام تنهازندگی کنم خوب معلومه کسی قبول نمیکنه پس خواسته باید معقول باشه وگرنه اب درهاون کوبیدن است :)

من خیلی از خواسته هامو که میدونم رد میشن رو1بارمیگم اگه کسی قبول نکرد واسته قرارمیدم خالم بره بگه پس دربعضی موارد میشه یک فرد بزرگتردیگه رو قانع کرد وازهمون طرق دست به عمل بشیم :-"

ولی درمورد خریدن اپ تاپ یا گوشی یا هرچیز مث اینا اولا یه مدت میزان نیاز خودم رو نسبت به اون شی همش توضیح میدم که وای این پی سی اعصاب برام نذاشته وای اینجاش باز خرابه وای این چرا اینجوری شد دوباره بعد هیچی دیگه میگن میخوای یکی دیگه بگیر بعد خیلی ساده حل میشه

اما راجب ارتباط با جنس مخالف بنده اگه بمیرمم مامانم میگه بمیر لازم نیس
درکل ادم وقتی خودش منطقی رفتارمیکنه و حالت تهاجمی نداره درمواری که فردمقابل حوصله شنیدن حرفامون رو داره بیشترمیشه نتیجه گرفت
باید موقعیت شناس بود (;

Full_professor

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ح ل ی
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
پاسخ : نحوه بیان خواسته ها در خانواده

سلام
من که تا جایی که یادمه همیشه قرار دادن تو عمل انجام شده بوده ....... خخخ