• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گوشت

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
توي قصابي بودم که يه پيرزن اومد تو و يه گوشه وايستاد … يه اقاي خوش تيپي هم اومد تو گفت: ابرام اقا قربون دستت پنج کيلو فيله گوساله بکش عجله دارم … اقاي قصاب شروع کرد به بريدن فيله و جدا کردن اضافه هاش … همينجور که داشت کارشو ميکرد رو به پيرزن کرد گفت: چي م...ِخي نِنه؟ پيرزن اومد جلو يک پونصد تومني مچاله گذاشت تو ترازو گفت: هَمي ره گُوشت بده نِنه! قصاب يه نگاهي به پونصد تومني کرد گفت : پُونصَد تُومَن فَقَط اّشغال گوشت مِشِه نِنه … بُدُم؟ پيرزن يه فکري کرد گفت بده نِنه ! قصاب اشغال گوشت هاي اون جوون رو ميکند ميذاشت براي پيره زن … اون جووني که فيله سفارش داده بود همينجور که با موبايلش بازي ميکرد گفت: اينارو واسه سگت ميخواي مادر ؟ پيرزن نگاهي به جوون کرد گفت: سَگ؟ جوون گفت اّره … سگ من اين فيله هارو هم با ناز ميخوره … سگ شما چجوري اينارو ميخوره ؟ پيرزن گفت: مُخُوره ديگه نِنه … شيکم گوشنه سَنگم مُخُوره … جوون گفت نژادش چيه مادر؟ پيرزنه گفت: بهش مِگن تُوله سَگِ دوپا نِنه …ايناره بره بچه هام ماخام اّبگوشت بار بيذارم! جوونه رنگش عوض شد … يه تيکه از گوشتاي فيله رو برداشت گذاشت رو اشغال گوشتاي پيرزن … پيرزن بهش گفت: تُو مَگه ايناره بره سَگِت نگيريفته بُودي؟ جوون گفت: چرا ! پيرزن گفت: ما غِذاي سَگ نِمُخُورم نِنه … بعد گوشت فيله رو گذاشت اونطرف و اشغال گوشتاش رو برداشت و رفت! قصابه شروع کرد به وراجي که: خوبي به اين جماعت نيومده اقا … و از اين خزعبلات … و من همينجور مات مونده بودم

error

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
قبلنا تفننی میخوندم :D
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT
پاسخ : گوشت

اخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :(( :(( :((
ناراحت شدم :( :(

hermit2

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
دزفول، اهواز
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

کلا گیاهخخواری پیشه ای است نکو!!!

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بله :D
یه چیزی یادم رفت بگم ، اینکه این متن بالا ، یه اتفاق واقعیه ، چیزیه که اتفاق افتاده ، یعنی ساخته ی تخیل من نیست

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

منبع‌ش ؟

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اتفاقی که برای رفیقم افتاد و نوشت و من کپی کردم و گذاشتم اینجا ! ( در طهران این اتفاق افتاده )

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

اگه دروغه که هیچ؛ اگه واقعیه چه عزت نفسی داشته این پیرزن!
:((

hermit2

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
دزفول، اهواز
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Amir - Eblis :
اتفاقی که برای رفیقم افتاد و نوشت و من کپی کردم و گذاشتم اینجا ! ( در طهران این اتفاق افتاده )
اولا تهران نه طهران!
دوما کی؟

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

rainman

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور

اتفقاق فجيعيه من تو داروخونه كار ميكنم هر روز صحنه هاي اينجوري مي بينم گاهي اوقات باور كنيد باور كنيد بعضيا براي 2 هزار تومن پول داروهاشون مي مونن و درد مي كشن...........
كجااند اونايي كه شعار مي دادندو مي دن كه بچه بيارين تا لشكر اسلام زياد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كجااند اونايي كه آمار فقر و اشتغال دستكاري مي كنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كجااند اونايي كه......ولي: حضرت علي :!فقر به دياري روي نياورد مگر اينكه مردم با جهل خود راه را بر آن گشودند!

بالا