• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین یا بدترین خوابی که دیدید

روزی چند ساعت میخوابی؟؟

• +10

رای‌ها: 11 10.1%
  • 8-10

رای‌ها: 32 29.4%
  • 6-8

رای‌ها: 51 46.8%
  • -6

رای‌ها: 15 13.8%

• رای‌دهندگان
    109

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
یکی از خواب ها خیلی بدم این بود که صبح کنکور بیدار شدم و یادم میاد که ترمودینامیک دهم رو هنوز جمع نکردم~X(:-ss@-)
یه بار هم یه کابوس دیدم که فضایی ها با یونیفرم زرد به زمین حمله کردن و توانایی تغییر شکل دارن و میتونن خودشون رو به شکل پدر مادر آدم دربیارن.انقدر ترسیدم که رفتم تو پذیرایی و همه لامپ ها رو روشن کردم و حتی برای این که بفهمم بابام جزو اونا هست یا نه مجبورش کردم سوشرتش رو دربیاره.:)):)):))

Porsa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان لاهیجان-فرزانگان5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
نمیشه اسمشو گذاشت بهترین یا بدترین ولی عجیب ترین خوابی که تا حالا دیدم اینه:
داشتم از یه سرابالایی به دو بالا میرفتم انگار عجله داشتم اولش متوجه آسمون نبودم ولی وقتی رسیدم بالا یه دفعه همه چشممو آسمون پر کرد یه شب پر ستاره بود و توی آسمون بجای یه ماه کلی ماه بود که باعث شد تو خواب از تعجب نفسم بند بیاد.بعدش یه نفر صدام کرد دیدم پایین سراشیبی یه دریاچه اس چند نفر از خونوادم توی قایق بودن و بهم میگفتن بدو باید فرار کنیم
...
یه خواب دیگم حدود یه سال پیش دیدم. نفهمیدم چه موقعی از روزه ولی داشتم از پنجره اتاقم آسمونو نگاه میکردم .خورشید گرفتگی شده بود و خورشید خیلی بزرگ تر از همیشه بود برای همین آسمون مثل موقع غروب بود یه دفعه یه حس شومی بهم دست داد که انگار اتفاق بدی که منتظرش بودم شروع شده.

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
بدترین خواب هایی ک تا حالا دیدم خ خ خ مبهم بودن
همشون توی ی روستای بین راهی بودن ک نمیدونم اصلا کجاست و اونجا من و آجیم پیش ی مردی میریم کوزه گری یاد میگیرم و اون مرد با هر خوابی ک میبینم بیشتر پیر میشه
تازه هربار هم ک ی خواب میبینم این مرده توش هست و خیلی مرموزه:|:|
بهترینش هم خواب دیدم رفتم توی فضا اون سر کهکشان پیش کایلو رن و ژنرال هاکس و اینا...
تازه با first order همدست بودم=))=)) (اونایی ک جنگ ستارگان ندیدن نمیفهمن چی میگم:D)

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
خواب های بدم:
۱.از بالای کوه افتادم پایین. تا خوردم زمین بیدار شدم.
۲.یه قاتل سریالی بودم و با اینکه کسی رو نکشته بودم ولی میخواستن اعدامم کنن.
خواب خوب زیاد دیدم.کدوم مهمه<'::
۱.داشتم پرواز می کردم.
۲.یکی از آرزو هامه: جادوگری
۳.خودمامو جای شخصیت داستان هایی که عاشق فیلمشم میزارم.
رفتم آلمان:RedHeart (از سال دیگه کلا میریم:D)
و....

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
برای دوستای المپیادیم دعا میکردم D:
عَموم یه کار بد کرده بود به عنوان مجازات با غلطک(اسفالت صاف کن)از روش رد شدن:|

آخرین ویرایش:

Nzr.f

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
یکی از بهترین خواب‌های خوبِ اخیر این بود که با لی مین هو دوست بودم و بخاطر من اومده بود ایران = )) (روش کراش ندارم فقط بحثش پیش اومد منم خوابش رو دیدم، البته تو یه سکانس هم میخواست خودکشی کنه مرتیکه! همه ذهنیاتمو بهم ریخت: //)
خواب های بد و آشفته زیاد میبینم
یه بار خواب دیدم بابام داشت خفم میکرد :|
خواب درمورد جانوران دریایی هم زیاد میبینم، مثلا ما رفتیم استخر قبلش باید از یه استخر دیگه رد بشیم که توش پر از کوسه و نهنگ قاتل و تمساح و.. هست :-ss
خواب جن هم چندبار دیدم
خواب اینکه دنبالم میدوئن که بدزدنم
خواب اینکه چند نفر شبیه به یک نفرن(یا شایدم یه نفر تبدیل به چندتا شده)
خواب زنبورهای بزرگا که میخوان منو نیش بزنن
خواب اینکه یهو یه سگ بپره تو صورتم
خواب افتادن دندون هام(تعابیر خوبی نداره)
معمولا هم تعبیر هاشونو میخونم، خواهرم بهم میگه تو کلا نخواب وگرنه زندگیمونو به باد میدی:D(شوخی)

آخرین ویرایش:

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
بهترين خواب زندگيم خواب عزراييل بود!
جدا چقدر ملموس بود!يه هيبت بزرگ سوار بر اسب سياه اومده بود قبض روحم كنه!دقيقا در لحظه اى كه خواستم بميرم از خواب پريدم!

لعنتى هميشه فقط بايد تو رويا بياد!

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
یکی از بدترین خوابایی که دیدم این بود که میخاستن به یکی از اعضای خانوادم تجاوز کنن و من علنا هیچ کاری نمیتونستم بکنم خیلی وحشتناک بود تا چندروز ذهنمو مشغول کرده بود و حتی میترسیدم که نکنه اتفاق بیفته

و بهترین خوابم شخصیو تو خواب دیدم که گفتنش صلاح نیست و عقائد متفاوتی وجود داره ولی هروقت احساس تنهایی میکنم میدونم کنارمه:)

اصولا زیاد خواب میبینم و اصطلاحا بهش میرسم از فوت اقوام تا اتفاقات خوب به هر حال بقول مامانم من خواب نبینم بهتره:-"

R.H.Mohassel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
بهترین خواب زندگیم ...
دانشجوی دانشگاه پرینستون شده بودم و اما دیر رسیدم سر کلاس :)
بدترین خواب (شایدم خواب ها!)
خواب دیدم اعداد دیوانه وار از جلوی چشمانم میگذشتند و تموم هم نمیشدند . اعداد سیاه و سفید بودند و هر کدوم شبیه یک فرد شخصیت داشتند ! بیشتر شبیه توهم بود تا خواب که چندبار هم تکرار شد.

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
آن زمان که کودکی دایرکشنر بودم یبار خواب هری رو دیدم. بدین صورت که هری با
img_20230803_033025_8w8s.jpg
لباسا روی پشت بوم مدرسه ما اجرا داشت و جمعیت نه چندان زیادی (تعداد در حد مثلا تماشاچیان جنگ مدرسه ای عید غدیر و نه ابدا کنسرت هری استایلز) از توی حیاط با لباس فرم تماشا میکردیم. من از اونجای خواب که دور حیاط از خوشحالی می‌دویدم همچو آهو رو یادمه. بقیه‌شو به هری توی آسمان زل زده بودم و آهسته اشک میریختم تا اینکه تیکه we'll be alright آهنگ فاین لاین رو هری از اون بالا زل زد توی چشمای من و خوند😔 بعد چندتا از دخترای اطرافم جیغ زدن و دستاشونو تند تکون دادن و به من گفتن با تو بود با تو بود. بعد من شوکه شده درحالی که به پهنای صورت اشک میریختم برگشتم پشتمو نگاه کردم تا به دوتا دوستم که با خونسردی ناهارشونو میخوردن اشاره کنم که با من بود با من بود. بعد بیدار شدم. وقتی میگم از وقتی که از خواب بیدار شدم به مدت سه روز من سبک بال و عمیقا خوشحال بودم i mean it. این خواب باعث میشه کسایی که هنگام سختی امام جعفر صادق میاد به خوابشون تا بگه همه‌چی درست میشه و بعد جدی حالشون خوب میشه رو سرزنش نکنم.

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
خوابام معمولا چرت و پرته ولی بهترینش راجع به مهاجرت و زندگی پیش روم بود: )

بالا