• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

UFO، بشقاب پرنده یا...؟!

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : UFO، بشقاب پرنده یا...؟!

به نقل از ..AndromedA.. :
اینایی که تو چین و هند و اینا دیدن یعنی حقیقته؟ :-? :-?
ببین کلیت وجود یوفو ها یا همین اشیای پرنده رو خیلی ها تایید کردن ، اما دلیل نمیشه همه اشیایی که دیده میشه بشقاب پرنده باشن ! ممکنه اشتباه کرده باشن !

مثلا سال 1942 که وسط جنگ بود و حرف از بشقاب پرنده ها زیاد زده میشد ، ژاپنی ها اومدن یه کار جالب کردن !
این بالن ژاپنی هارو دیدی شمع روشن میکنن پرواز میکنه ؟ ژاپنی ها اومدن چندصدتا ازین بالون هارو فرستادن آسمون و با توجه به جهت وزش باد رفت روی آمریکا ، آمریکایی ها فکر کردن بشقاب پرنده های آلمانی ان و پایگاه های هواییشون همه آماده باش خورد اما بعد فهمیدن ژاپنی ها همچین کاری کردن :D

• لایک
امتیازات: lof

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

من خودم دیدم فیلم هم ازش دارم

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اگه میخوایین با ساختار یوفوها آشنایی پیدا کنین به بلاگ من یه سری بزنین! (;
www.basblog.mihanblog.com

بو علی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 2
شهر
تهران
دانشگاه
هاروارد ان شاء الله
رشته دانشگاه
فیزیک کوانتوم

در اصطلاح به هر شئ ناشناخته ufo گفته می شود و اصلا منظور ادم های فضایی نیستند.

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از abby :
خداییش فکر کردین اگه چیزی باشه مثلا همئن سیا یا ارتش میگذاره درز کنه اینایی هم که درز کرده بی ارزشه برای ارتش
یا اینکه من یه مقاله داشتم که خبرنگاره بعد ازاینکه منتشرش کرده بود به شیوه عجیبی مرد
الان نمیدونم کجاست گمش کردم
اره فكر ميكنم منم خوندمش..همونى كه شب قبل از مردنش همه رو ميل ميكنه برا نامزدش ديگه؟
مقاله جالبى بود..
به نظرم هر چى كه هست ياباشه براى آمريكا و اينطور كشورا خوب نيس همه بفهمند.ميشه گفت اگر هم چيزى باشه اونا نميذارن خبرش پخش بشه..يه خبرى هم چند وفت پيش توى اخبار گفت..يكى ازدانشمنداى آمريكا كه روى همين موضوعات كار ميكرده بعد از استعفا(يا اخراج،دقيق نميدونم)اومد گفت آمريكا داره پنهان كارى ميكنه و ما يافته هايى داشتيمو و اينا..بعدش هم اون مزرعه هه كه موقعت زمين روش كشيده شده بود اينا رو نشون داد..چند وقت بعدش تويه سايتى خوندم اون دانشمنده مرده(ادم خيلى بزرگى نبوده..از اين پژوهشگرا بوده)شايدم كشته شده. تى وى هم ديگه چيزى نگف و خبر نبود..ولى خب به نوشته هاى يه سايت كه نميشه استناد كرد :)

دركل به نظرم وجود داره و بعضى كشورا هم ميدونن ولى هيچي نميگن و هركى هم حرف بزنه سَقَط ميشه :-<!

...roze...

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

بهتره در جریان باشین مصری ها بیشتر از اون که عالم باشن جن پرست بودن و هنوز هم از اونا به وفور می شه پیدا کرد...
حتما تا به حال چشم چپ انسان رو رو درو دیوارای قصراشون دیدین ...
به هر حال دلیل نمی شه چون چهارتا عکس که منظورش هم دقیقا مشخص نیست بخواد ثابت کنه فضایی ها قبلا به زمین اومدن...

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

کسی نظری در مورد دوایر گندم داره؟!حقیقته یا نه!؟!

Urania

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان آبادان و خرمشهر
شهر
آبادان

اونایی که میگن ادم فضایی وجود نداره به این حدیث امام علی گوش کنن:این ستارگانی که در آسمان جای دارند شهر ها و مراکز تمدنی هستند مانند شهر های زمین ما(منبع :سفینه البحار،شیخ عباس قمی،ماده ی نجم،جزء2،ص574)

INTREPID

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
92

به نقل از Lady moon :
اونایی که میگن ادم فضایی وجود نداره به این حدیث امام علی گوش کنن:این ستارگانی که در آسمان جای دارند شهر ها و مراکز تمدنی هستند مانند شهر های زمین ما(منبع :سفینه البحار،شیخ عباس قمی،ماده ی نجم،جزء2،ص574)
خعلی جالبه ، تا حالا نه دیده بودمش و نه شنیده بودمش . اگه منبعش معتبر باشه ، تمام شک هام بر طرف میشه . خودتون تا حالا منبعشو چک کردین ؟

البته وجود داشتنشون یه بحثه و این که آیا تا به حال با زمین و زمینی ها تماس داشتن ، یه بحث دیگه . مث همون داستان دوایر گندم که حرف و حدیث دربارشون زیاده .

Urania

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان آبادان و خرمشهر
شهر
آبادان

آیه از قرآن بیارم راضی می شید که یوفو وجود داره؟:
چرا به خدایی که نهانیهای آسمان ها و زمین رابیرون می آورد سجده نمی کنید ؟نمل آیه25
(اشاره به گیاهان دارد)

...roze...

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

به نقل از مــَــــ‌هـــــیـا :
کسی نظری در مورد دوایر گندم داره؟!حقیقته یا نه!؟!
این جور که می گن حقیقته چون تو یک شب اونم بدون هیچ صدایی همچین اشکالی تو مزارع به وجود بیاد جای تفکر و تامل داره...
ولی دیگه راست و دروغش رو خدا می دونه...

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

من تمام صفحات را نخوندم ولي پست هاي بالايي كه درباره اثبات وجود يوفو ها به استناد احاديث و قرآن صحبت كرده اند منم بايد بگم كه همون طور كه همه ي ما ميدونيم و آيه قرآن هست اين كتاب ، كتابي است براي تمامي نسل ها . اگر تفاسير هم ديده باشيد براي يك آيه چندين صفحه تفسير وجود داره پس ممكنه اين تفاسير كامل نباشند و يه چند زاويه از ديد مفسرين پنهان مانده باشد و مسلما تفاسير جديدي كه تا دهه هاي اينده وارد شوند مطالب جديد تري و به روز تري اضافه مي كنند براي همين امروزه گفته مي شود كه علم را با دين مخلوط نكنيد .

Carina

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار/تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
معماري

پیشنهاد میکنم اگه ancient aliens رو ندیدین حتما" ببینین! :D
خیلی برام جالب بود، یه سری محقق(مثلا") درباره ی اینکه آیا موجودات فضایی قبلا" از زمین بازدید کردن و حتی در شکل گیری تکنولوژی به بشر کمک کردن تحقیق کردن. بعضی از شواهد و مدارکی که نشون داده میشه و دربارش صحبت میشه مسخرست طوری که آدم با خودش فکر میکنه اینا ساختگی هم میتونه باشه
اما بعضی از شواهد و مدارکشون به نظر واقعی هست و آدم حین دیدن فیلم به این حالتا در میاد: :-? > :-\ > :O > ~X(
یعنی من برای توجیه برخی از اتفاقات شرح داده شده دلیل بهتری پیدا نمیکنم
توصیه میکنم حتما" ببینید، درباره ی همین دوایر گندم و خط های ناسکا و ... هم صحبت شده
بخش زیادی از این پژوهش هارو آقای اریک فون دنیکن انجام دادن و کتابی هم به نام "ارابه ی خدایان" از ایشون هست که اگه بخواین بخونینش ترجیحا" باید مال قبل انقلاب باشه چون جدیدا" خیلی از مطالبشو سانسور کردن

سمپادی_ss

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.

خب یکم تاپیک رو از این حالت خارج کنیم :D

من خیلی جـاها شنیدم که این وجود داشتن ufo ها رو کاملا رد میکنن؛ یعنی اصلا ممکن نیست چنین چیزی وجود داشته باشه؛
امّا یک مثالی هست که خیلی میتونه در این بـاره کمک کنه.

× فرض کنید جهـان مـثل یک اتاق تاریکه؛ تا زمانی که ما یک چراغ قوه به یک قسمت از اتاق نگـاه کنیم میتونیم چیز هایی که -در اون قسمت که نور چراغ قوه رو انداختیم- هست و نیست رو بگیم اما نسبت به سایر محل های این اتاق نمیتونیم چنین کـاری کنیم

تا وقتی که مـا داریم تو یک قسمت کوچیک ( که همون منظومه شمسی خودمون هم قسمت کوچکی از جـهـان به حساب میاد ) مطالعه و برّرسی میکنیم نمیتونیم بگیم که توی کل ّ ِ جهـآن چنین چیزی وجود نداره.

بالا