• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراخوان یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی

• شروع کننده موضوع

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک
در راستاي ايجاد، پرورش و رشد استعدادها و خلاقيت هاي دانش آموزان و دانشجويان پژوهشگر، خلاق و نوآور، و توسعه و تعميق روحيه پژوهش و نوآوري و فراهم نمودن زمينه هاي لازم براي همگامي و همپايي ميهن اسلامي در عرصه دانش و فناوري و همچنين ارج نهادن به دستاوردهاي علمي، پژوهشي و فني دانش آموزان و دانشجويان، دبيرخانه جشنواره جوان خوارزمي- بخش دانش آموزي و دوره هاي كارداني، مستقر در معاونت آموزش و نوآوري وزارت آموزش و پرورش، يازدهمين جشنواره جوان خوارزمي را برگزار مي نمايد.

مهلت ارسال طرح ها به واحد آموزشي: 24 ارديبهشت 1388

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

sun

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
پاسخ : فراخوان یازدهمین جشنواره جوان خوارز&#1

سلام دوستان
من يك سمپادي از اراكم
ما هر سال در جشنواره خوارزمي شركت ميكنيم و به دلايلي برنه نمي شويم:
1- طرح ما در وسط كار دزديده ميشود و يك نفر به نام خود ثبت ميكند.
2- طرح ما در انتخاب اوليه برگزيده شد. در مرحله ي دوم كه ساخت طرح بود به انجام نرسيد زيرا بودجه اي كه به ما براي ساخت آن داده بودند توسط مسئولين مدرسه چپاول شد.

طرح هاي ما امنيت ندارد
نمي شود آن هارا به جشنواره داد
چون طرح ما رد ميشود وچن ماه بعد تلويزيون مخترعي را نشان مي دهد كه طرحش همانند طرح ماست.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : فراخوان یازدهمین جشنواره جوان خوارز

به نقل از sun :
سلام دوستان
من يك سمپادي از اراكم
ما هر سال در جشنواره خوارزمي شركت ميكنيم و به دلايلي برنه نمي شويم:
1- طرح ما در وسط كار دزديده ميشود و يك نفر به نام خود ثبت ميكند.
2- طرح ما در انتخاب اوليه برگزيده شد. در مرحله ي دوم كه ساخت طرح بود به انجام نرسيد زيرا بودجه اي كه به ما براي ساخت آن داده بودند توسط مسئولين مدرسه چپاول شد.

طرح هاي ما امنيت ندارد
نمي شود آن هارا به جشنواره داد
چون طرح ما رد ميشود وچن ماه بعد تلويزيون مخترعي را نشان مي دهد كه طرحش همانند طرح ماست.
سلام من خودم يه بار همين مشكل برام پيش اومد و يك بار كه در طرح حمايت از سمپادي ها طرح دادم طرحمو چند وقت بعدش توسط كس ديگه اي ساختن
براي رفع اين مشكل شما بايد به اصطلاح فوت آخر رو در ارئه طرحت مطرح نكني !
به عبارت ديگه هر طرح و يا وسيله اي كه شما ميخواين اونو رائه كنين يك سري جزئياتي داره كه اگه بيان نشن تا هنگامي كه طرح به مرحله اجرا نرسه كسي نمي فهمه چيزي كمه و درنتيجه به عنوان نقص طرح ديده نخواهد شد
شما بايد قسمت هاي كوچكي كه در صورت نبود اون ها طرح اجرايي نخواهد شد را پيش خود نگاه داريد و براي جلوگيري از به سرقت رفتن طرح خود از بيان اون ها اجتناب كنين
در صورتي كه تمايل داشته باشين خوشحال ميشيم طرح هايي كه ارائه كردين رو بدونيم ( كاربرد كلي رو بگين تا از به سرقت رفتن اونا جلوگيري بشه )

bmsn73

کاربر حرفه‌ای
پاسخ : فراخوان یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی

بهترین کار اینه که اول ثبت اختراعش کنید، بعدشم بودجه رو مستقیما دریافت کنید، و از همه مهمتر، طرحتونو در مراحل آموزشگاه و ناحیه مطرح نکنید و وقتش که رسید، مستقیم بدین به استان...

بالا