• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مقایسه سمپاد تهران و شهرستان‌ها

• شروع کننده موضوع rozh
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

rozh

کاربر جدید
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام دوستان لطفا اگر تو تیزهوشان های تهران درس میخونید ممنون میشم بگید اونجا چه کتاب هایی یا طرز درس دادن معلم ها رو بگید:innocent: اگه شهر دیگه ای هم هستین تجربیت تون رو بفرمایید.
:innocent:

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
بستگی به رشته‌ت هم داره تا حدودی، مثلا ما که انسانی هستیم، تفاوتش اینجاس که تحلیلی کار می‌کنیم و نه حفظی، بر فرض مثال هفته ای یه دونه کتیبه واسه تاریخ تحلیل می‌کنیم، یا پادکست های جامعه، یا تحلیل مسائل فلسفه منطق، اقتصاد و... در صورتی که تا اونجایی که اطلاع دارم از یکی دو تا مرکز غیر تهران، کتاب وزارتی تدریس میشه و حفظ کن و امتحان بده و تامام...کلاس ها گفتگو محور هست و خیلی بحث داریم توی کلاس ها....و تک گویی مدرس در کار نیست...البته اینا اکثرا اقتضای رشته ما هستش...یا بعضا دوره می‌ذارن واسمون، مثل تندخوانی که تازه شروع شده، کلاس هایی بنام برفراز اندیشه که توش گرایش خاص دانشگاهی مدنظرت رو بر می‌داری و چهارشنبه ها ۲ تا ۴ به اون کلاس اختصاص داره...مثلا من حقوق برداشتم...پژوهش داریم که در آخر مقاله ای پژوهشی و خفن طور باید تحویل بدیم...اغلب تفاوت توی کادر مدرسه هست از نظر من...مثلا ما مشاور بالینی و مشاور تحصیلی فعالی داریم...مدام پیگیر ساعت مطالعه زدن بچها و روحیات و این صوبتا هستن...نحوه تدریس هم که به اقتضای رشته کلا مفهومی هست و کلاسا همش بحثه...دبیر صرفا یه موضوع میگه و اون وسطا صحبت ها رو اصلاح می‌کنه...کل بچهای مدرسه از طرف خود مدرسه قلمچی ثبت نام شدن و اینا...کارگاه های تست زنی و تدوین سرود ملی و... هم هستن...سر بچها به شدت شلوغه و این گاهی بده :‌)

Denebolah

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
انکار نمیکنم که فرزانگان های تهران با شهرهای دیگه متفاوتن ولی به خدا مطمئن باش تهران هم بودی باز ذهنت مشغول این میشد که فرز ۱ و ۲ چه فرقی با بقیه دارن پس خودتو اذیت نکن قسمت مهمی از نتیجه ای که قراره بگیری به تلاش خودت ربط داره نه مدرسه و شهرت :)

• شروع کننده موضوع

rozh

کاربر جدید
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
بستگی به رشته‌ت هم داره تا حدودی، مثلا ما که انسانی هستیم، تفاوتش اینجاس که تحلیلی کار می‌کنیم و نه حفظی، بر فرض مثال هفته ای یه دونه کتیبه واسه تاریخ تحلیل می‌کنیم، یا پادکست های جامعه، یا تحلیل مسائل فلسفه منطق، اقتصاد و... در صورتی که تا اونجایی که اطلاع دارم از یکی دو تا مرکز غیر تهران، کتاب وزارتی تدریس میشه و حفظ کن و امتحان بده و تامام...کلاس ها گفتگو محور هست و خیلی بحث داریم توی کلاس ها....و تک گویی مدرس در کار نیست...البته اینا اکثرا اقتضای رشته ما هستش...یا بعضا دوره می‌ذارن واسمون، مثل تندخوانی که تازه شروع شده، کلاس هایی بنام برفراز اندیشه که توش گرایش خاص دانشگاهی مدنظرت رو بر می‌داری و چهارشنبه ها ۲ تا ۴ به اون کلاس اختصاص داره...مثلا من حقوق برداشتم...پژوهش داریم که در آخر مقاله ای پژوهشی و خفن طور باید تحویل بدیم...اغلب تفاوت توی کادر مدرسه هست از نظر من...مثلا ما مشاور بالینی و مشاور تحصیلی فعالی داریم...مدام پیگیر ساعت مطالعه زدن بچها و روحیات و این صوبتا هستن...نحوه تدریس هم که به اقتضای رشته کلا مفهومی هست و کلاسا همش بحثه...دبیر صرفا یه موضوع میگه و اون وسطا صحبت ها رو اصلاح می‌کنه...کل بچهای مدرسه از طرف خود مدرسه قلمچی ثبت نام شدن و اینا...کارگاه های تست زنی و تدوین سرود ملی و... هم هستن...سر بچها به شدت شلوغه و این گاهی بده :‌)
چه جالب :-b
این کارها تو کنکورم بهتون کمک کرده یا میکنه یا صرفا اطلاعات عمومیه اون تدوین سرود ملی و ..؟

• شروع کننده موضوع

rozh

کاربر جدید
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1403
انکار نمیکنم که فرزانگان های تهران با شهرهای دیگه متفاوتن ولی به خدا مطمئن باش تهران هم بودی باز ذهنت مشغول این میشد که فرز ۱ و ۲ چه فرقی با بقیه دارن پس خودتو اذیت نکن قسمت مهمی از نتیجه ای که قراره بگیری به تلاش خودت ربط داره نه مدرسه و شهرت :)
خیلی هام بودن از همون مدرسه عادی قبول شدن به تلاش ادم واقعا ربط داره فقط کنجکاو بودم بدونم اوضاع چجوریه ممنون که نظرت رو گفتی:GreenHeart
:GreenHeart:GreenHeart

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
چه جالب :-b
این کارها تو کنکورم بهتون کمک کرده یا میکنه یا صرفا اطلاعات عمومیه اون تدوین سرود ملی و ..؟
به یادگیری عمقی مفاهیم بسیار کمک می‌کنه، سرود ملی هم که یه رسمه بین فرز ها و هر سال بچها تدوین می‌کنن خودشون و یه استاد راهنما...

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
سمپاد ها اکثرا توی شهر های بزرگ خوبه.... البته معلمای خوبیم هستم ک جدا از شهرستانشون عالی درس میدن تو مدارس شهرستانا.. ولی مدیریت ضعیفه اکثرا...
بیشترین قبولی کنکورم از سمپادای مشهد و تهران و اصفهان و یزد و .. فک کنم...
البته اطلاعات زیادی ندارم من

بالا