• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سهمیه منطقه سه vs تحصیل در تیزهوشان

سلام دوستان.خواستم بپرسم شما حاضر هستید برای سهمیه منطقه سه از رفتن به تیزهوشان در دوره دوم بگذرید؟

• رای‌دهندگان
    35
  • شروع کننده موضوع

M_A_H_D_I

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
4444
مدال المپیاد
مسابقات ریاضی IMC , مسابقات ریاضی آسیایی ساسمو، مسابقات ب.م.م ریاضی
سلام. سوال بنده در قسمت نظرسنجی هست.
فقط لطف کنید علاوه بر رای دادن دلیل انتخابتون رو هم تایپ کنید.
(فقط توجه داشته باشید که منطقه سه مورد نظر مدرسه تیزهوشان نداره)

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
سهمیه مناطق کنکور به نسبت جمعیت هست. یعنی اگر منطقه سه 30 درصد از جمعیت شرکت کنندگان کنکور رو تشکیل بده ، 30 درصد از جمعیت پذیرش هر کد رشته مربوط به منطقه 3 خواهد بود. درنتیجه تاثیر ملموسی نداره. به نظر من مدرسه بهتر خیلی مفیدتره.

پ.ن: بهتر بود برای این سوال تاپیک جدید ایجاد نمیکردی و توی تاپیک مربوط به سوالات دانش آموزی و کنکور میپرسیدی :-"

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
این سهمیه در رشته‌های خوب عملاً بی‌معنی ه. چون نهایتاً رتبه‌ی کشوری رو ملاک قرار می‌دن. مدرسه رو برو.

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
من خودم راهنمایی نمونه دولتی منطقه سه بودم ولی برای دبیرستان اومدم تیزهوشان منطقه دو...
ولی چند تا مبحث این جا مطرحه...
1.مورد داشتیم طرف راهنمایی تیزهوشان بود برای دبیرستان پاشد رفت همین نمونه ی منطقه 3 چون اگر میرفت تیز سال اول اخراج میشد و وضعیت درسیش کلا بهم میریخت...
رفت نمونه رشد بهتری هم داشت...
2. اون تیزهوشان واقعا بهتر از نمونه دولتیه؟؟؟
قبولی های این دو تا مدرسه رو تو کنکور بررسی کن ببین ایا واقعا تفاوت فاحشی دارن؟؟؟
3.حالا من زیاد وضعیت سهمیه و اینا رو نمیدونم ولی اگر اشتباه نکنم همین حرف سپهر دی درسته و زیاد سهمیه به اون صورت مطرح نیست...

Alirz.t

Alireza
نام مرکز سمپاد
علامه حلی پاسداران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
کامپیوتر
سلام بچه ها لطفا یک راهنمایی به من بکنید من امسال میرم دهم موندم برم حلی ۴ تهران یا علامه حلی ملارد؟ ملارد منطقه ۳ هست و دبیرستان تیزهوشانش یکجورایی بهترین دبیرستان منطقه ۳ کشوره و تقریبن سالی یک رتبه تک رقمی و چندتا دو رقمی تو منطقه ۳ داره ولی به طور کلی قبولی هاش (شریف کمتر از حلی ۴ تهرانه) و سطح علمیش باید یکم پایین تر باشه شما اگه بودید کدوم را انتخاب میکردید؟

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام بچه ها لطفا یک راهنمایی به من بکنید من امسال میرم دهم موندم برم حلی ۴ تهران یا علامه حلی ملارد؟ ملارد منطقه ۳ هست و دبیرستان تیزهوشانش یکجورایی بهترین دبیرستان منطقه ۳ کشوره و تقریبن سالی یک رتبه تک رقمی و چندتا دو رقمی تو منطقه ۳ داره ولی به طور کلی قبولی هاش (شریف کمتر از حلی ۴ تهرانه) و سطح علمیش باید یکم پایین تر باشه شما اگه بودید کدوم را انتخاب میکردید؟
اونی که به خونه تون نزدیک تره بهتره با این وضعیت XD
بی شوخی میگم اصل کار خودتی مدرسه بهونه اس

بالا