• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ریاضی تجربی کدوم؟

کدوم کتاب برای ریاضی تجربی بهتره

• خیلی سبز جامع

• خیلی سبز نردبام

• مهروماه جامع

• آی کیو تک پایه

• تخته سیاه جامع

• آبی قلمچی

• سیرتا پیاز پایه

• الگو

نتایج فقط بعد از رای‌دادن قابل مشاهده هستند. لطفا الکی رای ندید!
  • شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام دوستان وقتتون بخیر امیدوارم سلامت باشین،من برای ریاضی این منابعو دارم،ریاضی مهر وماه جامع،ریاضی برگزیده آبی،ریاضی سیر تا پیاز پایه،ریاضی دهم میکرو و آی کیو،ریاضی یازدهم میکرو و شگفت انگیز تا اینجا از هر کدوم یکم خوندم و مسلما نتیجه خوبی هم نگرفتم حدودا30درصد میزنم تو قلمچی،بنظرتون با توجه به اینکه یازدهمم چه منبعی بهتره؟میخوام از صفر شروع کنم قوی بیام بالا ،درسنامه زیاد توضیح بده هم حوصله. ام سر میره،ممنون میشم راهنمایی کنید

• شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
سیر تا پیازو فعلا زیاد نخوندم ولی مهروماه واقعا حوصله میخواد

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
سلام دوستان وقتتون بخیر امیدوارم سلامت باشین،من برای ریاضی این منابعو دارم،ریاضی مهر وماه جامع،ریاضی برگزیده آبی،ریاضی سیر تا پیاز پایه،ریاضی دهم میکرو و آی کیو،ریاضی یازدهم میکرو و شگفت انگیز تا اینجا از هر کدوم یکم خوندم و مسلما نتیجه خوبی هم نگرفتم حدودا30درصد میزنم تو قلمچی،بنظرتون با توجه به اینکه یازدهمم چه منبعی بهتره؟میخوام از صفر شروع کنم قوی بیام بالا ،درسنامه زیاد توضیح بده هم حوصله. ام سر میره،ممنون میشم راهنمایی کنید
ما از پارسال الگو رو به عنوان کتاب اول استفاده می کنیم
سوالاش چالشیه و آدم باید خوب فکر کنه ، اینطوری موتور مغزش راه میفته . به نظرم اولین کار برای موفق شدن تو ریاضی همینه ؛ این که خودتون به درک عمیقی از مفاهیم برسید . کتاب نشرالگو پاسخنامش خیلی کلی توضیح داده و خیلیا دوسش ندارن ، اما من اتفاقا اینو دوس دارم چون باعث میشه خودم خیلی روش فکر کنم و به نتیجه برسم . اما حقیقتا نمیدونم الان برای شما مفیده یا نه ؛ چون این کتاب برای دهم یازدهم و دوازدهم تا نیمه ی سال مفیده که وقت آدم آزادتره . درنهایت برای جمع بندی کتاب های خیلی سبز هم خیلی شبیه کنکور هستند

• شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
نردبام خوبه واقعا؟،بین جامع خیلی سبز و نردبام باید یکی رو انتخاب کنم

• شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
میشه با نردبام شروع صفر داشت،یه نگاه اجمالی کردم کتاب خوبی بنظر میاد،البته صفر صفر نیستما کلا با چیزای سخت بهتر یاد میگیرم زیستشو که داشتم خیلی باحال بود

• لایک
امتیازات: reyna
  • شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
میشه بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن،نظرتون برام خیلی مهمه:RedHeart:RedHeart

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
ببین اگه بخوای بیای بالا باید از کتاب راحت تر شروع کنی، مثلا یهو اول کار بری سراغ الگو هم یه جاهایی شاید واقعا متوجه نشی هم اینکه ناامیدت میکنه.
به نظرم با آبی قلمچی (هر پایه جدا) شروع کن، وقتی که خوب زیر و روش کردی و به جایی رسیدی که آبی رو میزاری جلوت ۷۰ ۸۰ میزنیش برو کتاب بعدی که من خیلی سبز رو توصیه میکنم. وقتی همین کارو با خیلی سبز هم انجام دادی میشه بری سراغ یه کتاب سطح بالا تر مثل الگو یا آی کیو.
درسنامه هم به نظرم از بین این کتابایی که گفتی خیلی سبز از همه بهتره چون هم زیاد طولانی نیست و هم اینکه نکاتو گفته توش و با خوندنش تستای خودشو میتونی بزنی.
البته آبی هم درسنامه ش بد نیست ولی خیلی سبز بهتره.

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
میشه با نردبام شروع صفر داشت،یه نگاه اجمالی کردم کتاب خوبی بنظر میاد،البته صفر صفر نیستما کلا با چیزای سخت بهتر یاد میگیرم زیستشو که داشتم خیلی باحال بود
مطمئنی که میشه با نردبام از بیخ و بن شروع کرد؟ به نظرم کار اشتباهیه، بازم خودت بهتر میدونی ولی اول باید مطمئن باشی که سوالای ساده رو حداقل ۷۵ درصد میزنی که بعدش بری سراغ سوالای سخت و چالشی.
البته من اینکارو خودم کردم و نتیجه گرفتم، آدما متفاوتن شاید شما اینکارو بکنی بهتر باشه ولی دیدم که کار شما رو اکثر کسایی که میشناسم نتیجه ی عکس داشته.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی
جداً برا کنکور نردبام ریاضی رو کار نکنین. به درد نمیخوره. خیلی سبز معمولی و الگو و مهر و ماه و آبی و چ میدونم حتی فارآزمون اینا بهتر از نردبامن.

• شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
دست تک تک دوستان درد نکنه که وقت گذاشتن و جواب دادن تا به نتیجه خوبی برسم ممنونم

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
خیلي سبز نردبامو گول خوردم استفاده کردم. ولی فقط سه فصل تونستم تحملش کنم خیلی ...شعر بود هدف این کتاب نه کنکوره نه المپیاد. اصا نمیفهمممش ( راستی این کتابو خودم دارم. هر کی خواستش= معاوضه با سگ ولگرد:/)

ریاضی ایکیو پلاس رو دیدم، کیفیتش خوبه؛ به نظرم میاد یه ذره سطحش پایینتر از ایکیو جامع( چاپ قبلی) باشه؛کلا نمیدونم چرا ایکیو پلاسا چرا اینجور شدن. ولي پیام کریمی نیا کارش عالیه

ریاضی الگو هم انقد بقیه ازش تعریف میکنن نمیدونم واقعا چی داره از خیلی سبز جامعم سوالاش ابکی تره

مهروماه خودم استفاده کردم خوبه ولی درسنامه هاش اعصاب خورد کنه. اگه میتونین خلاصه کنین درسنامه هاشو. تستای برای ۱۰۰ ش ولی چرته نزنید

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
نتیجه می‌گیریم تست نزنیم؟ :))
نه واسه ریاضی منبع خوب کم نیس. من کوچیکتر از رتبه برترای اینجامکه بخام به بقیه مشاوره بدم ولی
ریاضی خیلی سبز. ریاضی مهروماه. ایکیو. موج ازمون( بشدت عالیه). تخته سیاه. میکرو نقره ای. همه عالین

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
نه واسه ریاضی منبع خوب کم نیس. من کوچیکتر از رتبه برترای اینجامکه بخام به بقیه مشاوره بدم ولی
ریاضی خیلی سبز. ریاضی مهروماه. ایکیو. موج ازمون( بشدت عالیه). تخته سیاه. میکرو نقره ای. همه عالین
ریاضی مهر ماه عالیههه

بالا