• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگه فقط 10 روز زنده باشی...

اگه واقعا 10 روز زنده باشی دوست داری چیکار کنی؟

• رای‌دهندگان
    92

Amirhossin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
با آدم هایی که دوستشون دارم وقت میگذرونم...میبوسمشون....
از ماه و ستاره ها خداحافظی میکنم و برای آخرین بار از پشت چشمی تلسکوپ زل میزنم به شکوه زحل و حلقه هاش......کتابهای مورد علاقم رو مرور میکنم....زیر بارون شروع میکنم به دویدن.....سایه میخونم و اشک میریزم برای ارغوان سایه....اخوان میخوانم و شهریار شهر سنگستان....هر روز قورمه سبزی مامانم رو میخورم و میمیرم

*Kosar*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران_مرکز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
به x میگم ببین داداش من یه سال پیش یه زری زدم تو جدی گرفتی ولی ماهم از همون اول عین خودت اره

پیام میدم سودا فوشش میدم میگم ک ازت بدم میاد متنفرم از تک تک حرکاتت عن خانوم

کتابامو میدم علی خودش یه کاریشون بکنه

انیمه ها و مانگا هامو میبرم یه جا دفن میکنم به امید روزی که وارث به جا و به حقشون پیداشون کنه

میرم در خونه بابام بغلش میکنم میگم درسته دوسال اخیر برامون کج دار مریض گذشت ولی من باز هرپدر دختری رو میبینم یاد قبلنای خومون میافتم در جریان باش

همه رو یه دوربغل میکنم با ماچ تف مالیشون میکنم

یه ویس میگیرم برا خانواده و دوستام میگم چقد دوستشون داشتم اگه اوناهم منو دوست دارن یه تومن قرضمو با کسری صاف کنن که مشغول الذمه؟؟ مشمول ضمه؟؟ از دنیا نرم

میرم دیدن ریحان چندساله ندیدمش

یه سر میرم پیش ایسان گوشیو لب تابو میدم دستش خودش میدونه جاهای منشوریش کجاست ردیفشون کنه بعد انگشتر سیاهه رو میدم بهش و میگم ک رفیق ترین بود

به ایلار و یاشار میگم ببینید دهن لقا بعد من حرفی بزنید هرشب هرشب دست چارتا روح دگ رم میگیرم میام سراغتون

به فاطمه میگم بگه ک اونشب ماشینو دزدکی ما برداشتیم تصادفه هم تقصیر ما بود امیدوارم ببخشنش اگرم نه دیپورتش کنن پیش خودم تنها نباشم

یه دور اتک میبینم بشوره ببره

یه پیرهن سفید بلند میپپوشم میرم بالا پل خودمو پرت میکنم تو رودخونه جسدم پیدا نشه خرج کفن و دفن رو دست بقیه نزارم تو این گرونی
کدوم رود وکدوم پل هم نمیدونم امیدوارم تو ده روز بتونم یدونه خوبشو پیداکنم
همین دگ

plotter

توطئه گر مخفی
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1402
غذاهایی که تاحالا نخوردم رو امتحان میکنم
اونجوری که دلم میخواد آرایش میکنم و لباس میپوشم