• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

میلان کوندرا

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
کوندرا برای من یه نویسنده ی صرف نیست. بلکه در جای جای زندگیم حضور داشته و خیلی از افکارم ریشه در تاثیر کتاب هاش داره. خلاصه که خوشحالم از اینکه قبل از من کسی تاپیکش رو ایجاد نکرده.
خب خوندید کتاب هاش رو؟ اگر خوندید از کدوم موضوع و مفهومی که مطرح کرده تاثیر پذیرفتید و یا لذت بردید؟ با کدوم شخصیت تونستید ارتباط برقرار کنید ؟

+و اینکه نظرتون چیه کتابخوانی گروهی سمپادیا به جای انتخاب یک کتاب در ماه، به صورت موازی توی انجمن نویسندگان برگزار شه؟ به این صورت که چندتا نویسنده انتخاب شن و بین کتاب های هر کدوم رای گیری انجام بگیره و در نتیجه هر ماه چند تا کتاب از نویسنده های مختلف به انتخاب بچه ها خونده شه؟

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
"تو فکر می کنی هر آنچه از تعاقب دیوانه وار یک نتیجه ی نهایی بری باشد ملال آور است؟ وقتی تو این مرغابی عالی را می‌خوری، آیا دچار ملال می‌شوی؟ آیا با شتاب به سوی هدفی می روی؟ برعکس، می‌خواهی که این مرغابی هر چه آرام تر وارد بدنت شود و مزه اش هیچ وقت به پایان نرسد. رمان نباید شبیه مسابقه ی دوچرخه سواری بشود، بلکه باید ضیافتی باشد با غذاهای بسیار."

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
دیدگاه خوبی هست .من به اینصورت کتابخوانی نطر مثبتت دارم .
یلان کوندرا نویسنده متوسط روبه بالایی هست
کتاب سبکی تحمل ناپذیر هستی از اثار قوی ایشون بود و من علاقه مند به پیگیری اثارشون کرد
جاودانگی وهویت هم از کتب خوبشون هست
میتونیم درمورد اثارش ساعت ها بحث کنیم وهمین نشان دهنده اهمیت اثار کوندرا است

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
کوندرا برای من یه نویسنده ی صرف نیست. بلکه در جای جای زندگیم حضور داشته و خیلی از افکارم ریشه در تاثیر کتاب هاش داره. خلاصه که خوشحالم از اینکه قبل از من کسی تاپیکش رو ایجاد نکرده.
خب خوندید کتاب هاش رو؟ اگر خوندید از کدوم موضوع و مفهومی که مطرح کرده تاثیر پذیرفتید و یا لذت بردید؟ با کدوم شخصیت تونستید ارتباط برقرار کنید ؟

+و اینکه نظرتون چیه کتابخوانی گروهی سمپادیا به جای انتخاب یک کتاب در ماه، به صورت موازی توی انجمن نویسندگان برگذار شه؟ به این صورت که چندتا نویسنده انتخاب شن و بین کتاب های هر کدوم رای گیری انجام بگیره و در نتیجه هر ماه چند تا کتاب از نویسنده های مختلف به انتخاب بچه ها خونده شه؟
برگزار

*اسپم

بالا