• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
خب درسته،اگر دقت کرده باشید گفتم بین حلی ها ،نه مدرسه ها،بحث مقایسه حلی 1 و انرژی هم واقعا یک مورد مفصل هست و ما هم در مورد حلی حرف میزنیم :D
هر کدوم یک ویژگی منحصر به فرد داره که اون یکی نداره

بله حرف شما درسته اما من در واقعا به همون کسی که شما ریپلای کرده بودین پاسخ دادم،یادم رفت ریپلای کنم
ایشون گفته بودن حلی ۱۰ توی کشور بهترین که خوب شامل همه ی مدرسه ها میشد

• لایک
امتیازات: AparS

victor:/

vIctor is loser:/
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 8
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
علیرضای جیگر پنیر:

منم مثل تو امسال ورودی نهم ب دهم قبول شدم و ی چیزایی رو میدونم:

معمولا پذیرفته شده ها یا درخونن یا باهوش:) و تو هم جزو دسته ی شماره دو هستی پس با یخورده درس‌خوندن میتونی موفق بشی:D
نگران نباش:)

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
حلی ۱۰ رتبه اول المپیاد؟اصلا رتبه اول رو تا جایی که من می دونم این چند سال انرژی اتمی از همه بهتر عملکرد
نه . خب اینجا جاش نیست ولی در مجموع ک قطعا حلی ۱ بهتره . این چندسال یکم حلی بد عمل کرده ولی خب جو ها هم خیلی فرق میکنه و علامه داره کامبک میزنه

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام دوستان عزیزم.;;)
من سمپادی نیستم:(( اما خیلی دلم میخواد دبیرستان بیام فرزانگان. میشه راهنمایی کنین؟ تو مدرسه شما، خیلی فرا تر از کتاب آموزش و پرورش درس میدن؟:-ss من واقعا دوست دارم بیام و درسم هم بد نیست.;;) با اینکه سطح کلاسمون خیلی پایین نیست اما رتبه دوم شدم تو کلاس.(پز نمیدما. میخوام بگم یه امیدهایی بهم هست.) مامان و بابام میگن اگه تیزهوشان قبول نشی باید بری مدرسه دولتی[-|
بعد هم یه سوال دیگه: تو تهران، وضعیت ابوریحان چجوریه؟ همه ی شعبه های فرزانگان بهتر از ابوریحانن؟ مثلا یکی از دوستای من ابوریحانیه. میگه اگه فرز1 قبول نشه همون ابوریحان میمونه چون بهتره:-? یا یه دوست دیگم هم گفت واسه راهنمایی هم فرز2 قبول شده هم فرز4 ، اما فقط یک مد نظرش بوده و دبیرستان هم میخواد بره 1.
نظر شما چیه؟

پ.ن / ترجیحا تهرانیا جواب بدن:D
من خودم یازدهمم فرزانگان
خواهرم امسال هفتمه ۹۹ ۱۴۰۰ ششم به هفتم داد قبول نشد من خودم شاهد بودم چقدر زحمت کشید
خیلی ضربه روحی بدی خورد
میخواد برا نهم به دهم امتحان بده

• لایک
امتیازات: nnnn

Arman~

interesting...
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1402
مطمئنا درسخون تر میشی
چون ادمایی رو میبینی که مثه خر میخونن و برای اینکه خودتو بالا بکشی درس میخونی
البته مطمئنا بعد یه مدت با عشق درستو میخونی:>

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
انتظار...
سلام
من واقعا نمی‌دونستم اینو کجا بنویسم،فلذا سعی کردم مرتبط ترین تاپیک رو پیدا کنم.
مخاطبم بچه های جدیدالورود سمپادی هستن تو پایه هفتم.
سعی دارم چیزهایی رو بگم که دوست داشتم یک‌نفر همون وقتی که هفتم بودم بهم این حرفا رو می‌زد.من خودم الان یازدهم هستم.
۱.احتمالا کلاسای تابستونی‌تون شروع شدن.تو این کلاسا بچه هایی رو می‌بینید که اگر از مدرسه دولتی‌عادی اومده باشید از مدارس غیرانتفاعی و شاهد و ....اومدن.با شنیدن اسم مدرسه‌ی بچه‌های دیگه خودتون رو نبازید.کمی جلوتر برید متوجه می‌شید کسایی که از اول سال ادعایی‌تر بودن می‌رن ته لیست.
۲.معمولا اوایل بچه ها می‌رن تو فاز اینکه جلوی دبیرا کتابای تست قطور بگیرن دستشون و با عینک ته استکانی تست بزنن.شما هم بزنین،تابستون سال اول بهترین فرصت برای رو روال انداختن خودتونه.برید خونه بخونید،با دبیرا پیش برید،نکته ها رو یادداشت کنید،ولی ادایی نباشید.ادایی بودن باعث توهم برتری می‌شه نه خود برتری.از دیدن کتابای قطور دست دوستاتون هنگ نکنید،بهشون بی‌توجه باشید و خودتون رو بکشید بالا.این جو تا یه هفته ی اول هست،بعدش تموم می‌شه و درس‌خون های اصلی مشخص می‌شن.
۳.ادامه‌‌ی بالا اینو بگم که شما به احتمال زیاد قراره سه سال توی یه مدرسه بمونین،اون سال اول اگه یادبگیرید چجوری درس بخونین. یاد که بگیرین قشنگ میفتین رو دور و راحت می‌شه کار براتون.وقتی خودتونو اول سال ثابت کنین،اعتماد به نفس این برد تا آخر سال شارژ نگه‌تون می‌داره.
۴.از همون سال اول نرین رو فاز کنکوری خوندن.اگر نمره‌ی پایینی گرفتین فدا سرتون.سمپاد مال نمره های پایین و نابوده.یاد بگیرید بچه ها.شما تو ابتدایی بچه‌های تیزی بودین که خیلی‌خوب می‌گرفتین و عالی بودین.اگر اینجا ۱۶ گرفتین خودتونو با دوست ابتدایی تون که مدرسه عادی می‌ره مقایسه نکنین.با دو تا نمره ی پایینم سریع ناامید نشید.سال اول سمپاد اصلا برا خراب کردنه:)
۵.خودتونو به چالش بکشید.مسابقات زیاد شرکت کنین،کارسوق های جدید رو امتحان کنین.مدرک جدید بگیرید.برید رو زبان‌تون کار کنین.دوره‌ی دوم وقتش رو نخواهید داشت ولی همین مدرک‌ها و تجربه ها بهتون یه دانشی می‌ده که بین بقیه و شما تفاوت ایجاد می‌کنه.از ریسک کردن نترسید!اینجا سمپاده درست،ولی فقط درس نخونین،تک بعدی نباشید.
۶.پدر و مادرهاتون روتون فشار می‌ذارن.شما رو با بچه های دیگه مقایسه می‌کنن.اگه خیلی والدین آرمانی داشته باشید کمی اوضاع بهتره.سعی کنین با جو مدرسه آشناشون کنین.بهشون بگید توی مدرسه ی به نسبت سختی دارید درس می‌خونین.نشون‌شون بدید چه چیزهایی یاد‌گرفتید.این برای من جواب داد،شما هم راه منحصربه‌فرد پدر و مادر خودتون رو پیدا کنید.اینو گفتم که آمادگی این مقایسه شدن ها رو داشته باشید.
۷.اگر می‌خواید درس خون بشید با یکی از بچه‌های خوب کلاس کانکت بشید(وصل بشید بهم).این کمک‌تون می کنه شما هم پیشرفت کنین.
۸.گروه‌های دوستی!معمولا تو دوره‌ی اول بی‌وفان(اکثرا بی وفان ولی بعضی ها هم می‌مونن).حواستون باشه با چه آدم هایی و با چه ارزش هایی دوستی می کنین.حتی تو سمپاد هم آدم بد و خوب وجود داره.
در آخر آرزوی موفقیت دارم براتون و اگه نکته ای یادم اومد باز می‌نویسم .

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
منم یه نکته‌ای اضافه کنم:
اکثرتون شاگرد اول مدرسه‌ دبستانتون بودین و با این ذهنیت میاین که اینجا هم قراره اول باشین.
اما بهتره خودتون رو آماده کنین برای کسایی که خیلییی از شما بالاترن و هزار جور کلاس میرن و کتاب تست دارن و... . حتی ممکنه شما نفرای آخر کلاس بشین توی امتحان‌ها! ولی نباید اصلا نا امید بشین! هرجور که شده تلاش کنین و براتون اهمیت نداشته باشه که رتبه چند کلاسید. با ادامه دادن این کار یه روز میبینین عه منم رتبه شدم!
میدونم اینکه میشنوین که فلانی n میلیون پول کلاس داره میده و فلان سال رو از الان داره پیشخوانی میکنه باعث میشه نا امید بشین. ولی باور کنین بدون کلاس(حداقل توی دوره اول) میتونید خودتون رو بهشون برسونید.
کلا به بقیه اهمیت ندید و خودتون رو دست کم نگیرین و بدونین که با تلاش میشه نتایج عالی بگیرین

𝖲𝖺𝗃𝖾𝖽𝖾

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان اندیمشک
شهر
اندیمشک
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام عضو جدید سایت هستم و یه سوال مهم دارم
شرح گذشته خودم:
دانش آموزی هستم که حال درس خوندن ندارم یعنی تا حدی که زور رو سرم باشه میخونم کلاس ششم خودم رو کشتم سمپاد قبول بشم کلاس رفتم کلی کتاب خریدم همه رو ردم کل عید رو درس خوندم ولی تهش حتی نمونه دولتی هم قبول نشدم.
به ناچار رفتم مدرسه شاهد اونجا نفر 3 بودم تو پایه خودمون ولی بیش از حد معلم های چرت و جو بدی داشت به ناچار به یکی از بهترین مدارس غیر دولتی تهران رفتم (کمال) اونجا رتبم از 3 رسید به بین 5 تا 80 از 120 نفر که میانگین رتبه 30 یا 40 داشتم تو پایه و مدرسه نسبتا خوبی بود به خاطر خاطه بسیار بدی که از ششم داشتم و قبول نشدنم دیگه برای تیزهوشان نخوندم فقط ثبت نام کردم و رفتم امتحان دادم هم علامه حلی هم البرز هم مدرسه قبلیم کمال کمال کلا 700 تا شرکت کننده داشت من ذخیره شدم توش :| البرز ولی قبول شدم و ثبت نام کردم که یهو نتایج تیزهوشان اومد که دیدم بله ندیدده و نخونده اولویت یک برای سمپاد قبول شدم (حلی 10 تهران) که طبق آماری که دیدم بهترین تیزهوشان کشور تو المپیاد هست.

سوالم اینه جو مدارس سمپاد چطور هست؟ من چون واقعا خرخون نیستم تازه خرخون که هیچی درسخون هم نیستم و واقعا نمیدونم چطوری قبول شدم از طرفی از دوم دبستان عشق علامه حلی بودم و ارزوم بود قبول بشم و عاشق این هستم توش تحصیل کنم و در مسیر المپیاد کامپیوتر برم به سمت طلا و عاشق رباتیک و برنامه نویسی هم هستم

به نظرتون ثبت نام کنم؟ خیلی میترسم اخراج بشم ؟ آیا تو اون جد مدرسه تحت اثیر قرار میگیرم و درسخون میشم؟ یا اخراج؟ لطفا راهنمایی کنید
سلام تبریک میگم بهت♡
بنظرم بیای ممکنه با جوش جور شی و درس بخونی..حتی بچهای سمپادم اونقد اونجور نبستن که همه نخبه باشن و اینا.. یا زودیاد میگیرن و نمیخونن یا خر میزنن واقعا.
تو حس میکنم جز اونایی که نمیخونن ولی نمراتشون خوبه..بنظرم بیا. حالا قبلش خودتو هم خوب اماده کن ک زیاد بهت فشار نیاد.من خودمم امسال قبول شدم برای دهم..چون هفتم شهرمون تیزهوشان نداشت و ۳-۴ تا شهر بودیم یه تیزهوشان داشتیم سخت بود و خب قبول نشدم. اینو از حرفای دوستام که تیزهوشانن نوشتم امیدوارم خوب بوده باشه..

بالا