• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قبولی در 15 روز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

rahimi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
غیر سمپادى
شهر
اردبیل
به نام خدا

سلام و روزتون بخیر

در این تایپک به همه از جمله خودم اثبات می کنم امکان قبولی با 15 روز پشتکار وجود داره

هر روز تا کنکورمی نویسم که چقدر درس خوندم و بعد کنکور نتیجه رو (البته اگه تایپک حذف یا قفل نشه)

بهترین مکانی که تونستم برا این تایپک پیدا کنم اینجاست اگه مکان بهتری هست لطفا جابه جا کنید.با تشکر

هدف هم قبولی پزشکی هست

امسال پشت کنکورم سال قبل (پیش)و سال سوم به کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی یا عمومی رفتم (ولی خب کی بود که بخونه در اکثر مواقع)

والبته سال چهارم به مدرسه نرفتم غیر حضوری می خوندم (ولی خب کی بود که بخونه )برا همین معدل سال چهارم (دقیق یادم نیست)13خورده ای شده بود انگاری

چیزایی که تا الان خوندم رو می نویسم که اگه کسی خواست نتیجه رو دنبال کنه درس هایی که تا الان خوندم رو هم بدونه

زبان:

امسال (چند ماه قبل)=اکثر لغات

عربی:

امسال(نزدیکای فکر کنم دی)=ترجمه مقداری تست

ادبیات:

امسال (نه کامل )(چند ماه قبل) +سال قبل =ارایه

دینی:

امسال(چند ماه قبل) =7درس اول پیش

فیزیک:

سال پیش:مقداری نوسان فصل 1و 2 پیش(بدون تست)

ریاضی:

امسال (در طول سال )(اکثرا بدون مرور) =احتمال ترکیب +معادله نامعادله +تابع .معادل ی درجه دو.یکنوا یک به یک ارون +قدر مطلق جز صحیح+حد و پیوستگی +تصاعد+توابع نمایی لگاریتمی+هندسه ی مختصاتی (همه با تست) +هندسه(نه کامل ) (بدون تست)

سال پیش :اکثر پایینی هارو هم بدون تست خوندم

مونده ها:مثلثات+دنباله +انتقال نمودار +مشتق +کاربرد مشق +ماتریس +منحنی های درجه دو +انتگرال +امار

شیمی:

سال پیش:مقداری فصل 1 دوم وفرومول ها و واکنش ها

زیست:

امسال (بدون تستو نکته فقط کتاب درسی تقریبا)فصل 1.2.3.5.6.7.8دوم بدون گیاهی و جانوری

(بدون تستو نکته فقط کتاب درسی تقریبا) فصل 4(نصفه تقریبا).11بدون گیاهی و جانوری سوم

(بدون تستو نکته فقط کتاب درسی تقریبا)فصل (بخش دوم)8
*برای فصل 5 سال دوم شکل5_8 اش نکته و تست زدم و فصل 6 سال دوم شکل 6_8(فهمیدن بدون نکته سخت بود )
از وقتی خوندم قرار گزاشتم برا جاهایی که مسئله داره تست بزنم
*البته اگه چيزي رو نفهمم يا حس كنم به توضيح أضافه نياز هست گوگل سرچ مي كنم يا نكته اي رو مي خونم

دو سال پیش(سال سوم) :بخش ژنتیک سوم(مقداری تست) رو خوندم کلا سال سوم به خودم زحمت دادم در طول سال زیست رو بدون تست خوندم البته سال پیش هم فصل 1 پیش رو خوندم

ممنون از همه ی کسایی که وقت گذاشتن و نوشته ها رو خوندن

سعی کردم تا حد امکان صادق باشم چون چه قبول بشم چه نشم (اگه حذف نشه)این تایپک می مونه و ممکنه تاثیر گذار باشه و اگه حتی به یک نفر تاثیر بزاره من مسئول هستم

راستی شاید چیزای دیگه هم مقداری خونده باشم ولی چون اکثرش یادم نمونده اینجا ننوشتم مثلا خوانده شده های یه روز قبل اتحان نهایی :-"

اگه یه چیزی جا افتاده باشه یا یادم رفته باشه شرمنده

پ.ن1:مطالب سایت رو دوس دارم و بعضا مطالب رومی خونم ممنون از همه ی کسانی که زحمت می کشن

و الان حس کردم نوشتن شاید انگیزه ای بده و من درس بخونم برا همین تصمیم گرفتم اینجا بنویسم
پ.ن2:البته تا این چیزارو بنویسم 14 روز و 20:15ساعت

امید وارم موفق باشیم چه کسانی که کنکور دارن چه کسایی که ندارن

آخرین ویرایش:

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
سلام
اميدوارم اين دو هفته تمام تلاشتو بكني
برات آرزوي موفقيت ميكنم خانوم دكتر <D=

با اينكه اموجي هاي اينجا نوستالژي ترينن ولي الان "مشت به نشانه موفقيت" و به معني "باهاتم داداشم" نياز دارم : ))

suicide

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تبریز
چشماتو ببند...
بستی؟؟؟
تصور کن که الان شب قبل از کنکوره.کلی از درسا رو اصلا نخوندی.خیلی میترسی از اینکه به اون هدفی که داشتی نرسی
ساعت ۱۰ شده.کم کم باید بخوابی تا صبح خابت نگیره.میری بخابی.اه ه ه ه.کلافه شدی خوابت نمیبره
با خودت زمزمه میکنی.حالا فردا چکار کنم؟؟؟بعد از کنکور با چه رویی برگردم خونه؟؟فامیل نمیگن این همه تلاش کرد اخرش چی شد؟؟؟
وای دارم دیوونه میشم
بلند میشی.خواب از سرت پریده و هزارتا فکر و خیال تو سرته.خدایا خاهش میکنم کمکم کن.چشم امید مامان و بابام به من بود.خیلی برام زحمت کشیدن.به همین راحتی ناامیدشون کنم؟؟؟
وای نه.چطور بهشون بگم خراب کردم؟؟چطور؟؟؟مطمئنم که حسابی ناراحت میشن
دوستامم ازم میخندن نه؟؟؟ولشون کن اونا که مهم نیستن اما غم مامان و بابا رو نمیشه کاریش کرد
حالم از خودم بهم میخوره.خیلی وقت داشتم چرا تلف کردم؟؟؟
خدایا ارزو میکنم که فقط 14 روز برگردم عقب.خواااهش میکنم.فقط 14 روز .میخام این 14 روز رو با تمام وجود جبران کنم
اما افسوس که دیگه کار از کار گذشته……..
اشک توی چشمات جمع میشه و با گریه خوابت میبره
حالا چشماتو باز کن.
ارزوت برآورده شده. بنظر من این بزرگترین شانسته که بتونی از افتادن اتفاقی که یه گوشش رو برات توصیف کردم بگیری
اینطور نیس؟؟؟
خییییلی قدرش رو بدون
به این راحتی ایندتو خراب نکن.برای زندگیت بجنگ
و به ایندت امیدوار باش ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
الان من باید بر طبق قواعد سایت و اینا تاپیک رو ببندم یا حذف کنم
ولی خب چی کار کنم که دلرحمم:D
یکم برات آرزوی حال خوش رو می کنم(این از همه چی مهم تره)
دوم یه خواهش ازت دارم: به قدری تلاشت رو بکن که پیش خودت شرمنده نباشی
سوم مواظب باش خیلی زود فردا میشه دیروز و امروز میشه گذشته(زمان یکی از مهم ترین دارایی های آدمه)

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

rahimi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
غیر سمپادى
شهر
اردبیل
سلام
اميدوارم اين دو هفته تمام تلاشتو بكني
برات آرزوي موفقيت ميكنم خانوم دكتر <D=

با اينكه اموجي هاي اينجا نوستالژي ترينن ولي الان "مشت به نشانه موفقيت" و به معني "باهاتم داداشم" نياز دارم : ))

چشماتو ببند...
بستی؟؟؟
تصور کن که الان شب قبل از کنکوره.کلی از درسا رو اصلا نخوندی.خیلی میترسی از اینکه به اون هدفی که داشتی نرسی
ساعت ۱۰ شده.کم کم باید بخوابی تا صبح خابت نگیره.میری بخابی.اه ه ه ه.کلافه شدی خوابت نمیبره
با خودت زمزمه میکنی.حالا فردا چکار کنم؟؟؟بعد از کنکور با چه رویی برگردم خونه؟؟فامیل نمیگن این همه تلاش کرد اخرش چی شد؟؟؟
وای دارم دیوونه میشم
بلند میشی.خواب از سرت پریده و هزارتا فکر و خیال تو سرته.خدایا خاهش میکنم کمکم کن.چشم امید مامان و بابام به من بود.خیلی برام زحمت کشیدن.به همین راحتی ناامیدشون کنم؟؟؟
وای نه.چطور بهشون بگم خراب کردم؟؟چطور؟؟؟مطمئنم که حسابی ناراحت میشن
دوستامم ازم میخندن نه؟؟؟ولشون کن اونا که مهم نیستن اما غم مامان و بابا رو نمیشه کاریش کرد
حالم از خودم بهم میخوره.خیلی وقت داشتم چرا تلف کردم؟؟؟
خدایا ارزو میکنم که فقط 14 روز برگردم عقب.خواااهش میکنم.فقط 14 روز .میخام این 14 روز رو با تمام وجود جبران کنم
اما افسوس که دیگه کار از کار گذشته……..
اشک توی چشمات جمع میشه و با گریه خوابت میبره
حالا چشماتو باز کن.
ارزوت برآورده شده. بنظر من این بزرگترین شانسته که بتونی از افتادن اتفاقی که یه گوشش رو برات توصیف کردم بگیری
اینطور نیس؟؟؟
خییییلی قدرش رو بدون
به این راحتی ایندتو خراب نکن.برای زندگیت بجنگ
و به ایندت امیدوار باش ...

واقعا ممنون به خاطر حرف هی مثبت و انگیزه هایی که دادین خیلی تاثیرگذار هستن

الان من باید بر طبق قواعد سایت و اینا تاپیک رو ببندم یا حذف کنم
ولی خب چی کار کنم که دلرحمم:D
یکم برات آرزوی حال خوش رو می کنم(این از همه چی مهم تره)
دوم یه خواهش ازت دارم: به قدری تلاشت رو بکن که پیش خودت شرمنده نباشی
سوم مواظب باش خیلی زود فردا میشه دیروز و امروز میشه گذشته(زمان یکی از مهم ترین دارایی های آدمه)

خیلی ممنون لطف کردین .سعی می کنم کمی هم مطالب مفید بنویسم تایپک از اسپم خالص در بیاد:D

سلام .روز اول
١.راستش رو بخواين درس خوندن از چيزي كه انتظار داشتم سخت تر بوده
وقتي برا نهايي مي خوندم لازم بود يك روزه يادم نگه دارم+لازم نبود عميق بخونم برا همين مي تونستم بدون استراحت ساعات متوالي بخونم
ولي برا كنكور من مجبورم تجسم كنم تو مغزم شكل بسازم
كه باعث ميشه كلي فسفر بسوزه
در نتيجه من نتونم پشت سرهم بخونم
و اينكه خوندنشم خيلي بيشتر وقت ميبره
مجبور شدم ظهر (بر خلاف ساير روز ها يكم بخوابم ١ساعت بود ولي شد ٤ساعت)كه خستگيم از بين بره
از فردا در هر ساعت ٥مين استراحت ميزارم كه اميدوارم از اول خسته نشم
٢.وقت خوابم از ساعت ٩صبح الا ١٣هستش(سعي مي كنم اين طوري بخوابم ولي خب بعضا اين طوري نميشه،امروز٩اينا خوابيدم ١:٣٠بيدار شدم )
در كل :
هدف :كل ژنتيك سوم (١٤درصد زيست)+همراه با تست +ياد گيري كامل مسائل
چيزي كه شد :فصل 5زيست با تست مسائل
عملا فقط مقدمه خوندم:-"
مقدار ساعتي:٥:١٠:-"
اشكال نداره البته برنامه ام ١٤روزه بوود امروز دست گرمي بود. پس همچنان اميد وارم
پ.ن:اگه قبول شدم ميام مي نويسم چطور مي خوندم و منابع رو
پ.ن٢:واقعا سخته از عادت ها و تفريحات گذشتن(املا؟)حتي براي يك روز

آخرین ویرایش:

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
الآن گفتين در هر ساعت پنج مين استراحت ميزارم يعني قبلش استراحت نمي كردين؟؟براي هر ساعت اقلا يه ربع بايد استراحت كرد ،
بعد وقت خوابتون به نظرم براي يه كنكوري مناسب نيست ،اين زمانيه كه شما سر جلسه نشستيد بهتره ذهنتون به خوابيدن تو اين ساعت عادت نكنه !!

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

rahimi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
غیر سمپادى
شهر
اردبیل
الآن گفتين در هر ساعت پنج مين استراحت ميزارم يعني قبلش استراحت نمي كردين؟؟براي هر ساعت اقلا يه ربع بايد استراحت كرد ،
بعد وقت خوابتون به نظرم براي يه كنكوري مناسب نيست ،اين زمانيه كه شما سر جلسه نشستيد بهتره ذهنتون به خوابيدن تو اين ساعت عادت نكنه !!

راستش منم خيلي دوست دارم ساعت ١٢شب بخوابم و 8بلند شم
و اينكه در هر ساحت حداقل ١٥مين استراحت داشته باشم
ولي وقتي ١٤روز مونده نمي تونم به اين شرايط أيده ال فكر كنم در أصل وقت ندارم برا چنين چيزايي
كلا تصميم ام اين بود كه وقتي خسته شدم و نمي كشم برم استراحت (يعني ٥ساعت پشت سر هم نبود )
ولي بعد تصميم گرفتم در هر ساعت چه خسته بشم چه نه ٥مين استراحت بزارم تا جلوی خستگيم رو از قبل بگيرم

سلام .روز دوم
هدف :کل ژنتیک
فصل 6 و 7 رو تموم کردم (بدون پرو و جانوری و گیاهی)یکم تست 5
فصل 8 باز موند
مقدار ساعتی:8:06
ولی باز امید وار کننده هست اگه 16 ساعت می خوندم می تونستم با برنامم پیش برم
در هر صورت مجبورم از تایمی که برا حل سوالات سراسری گذاشتم بزنم بزارم برا ژنتیک:-<

پ.ن:باز وقتی خسته شدم رفتم استراحت به جای هر ساعت 5 مین
پ.ن2:وقتی می خوام بخوابم (امروز 9:30 الی 2:30صبح اینا (زیاد شد)) بعضی از درس هایی که خونده بودم رو مرور کردم خیلی مفیده به نظرم
پ.ن3:بعضا اگه حس کنم جایی یادم رفته یه لحظه مرور می کنم

• لایک
امتیازات: lys

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
سلام.
هیچی غیر ممکن نیست و همیشه آدمها تو وهله های مختلف نشون دادن که هرکاری ممکنه.
مطمئن باش میتونی چون خواستی و اراده کردی.
تنها توصیه ام اینه که تمام تلاشت را بکن و سر کنکور خونسرد باش.
مطمئن باش به نتیجه ی دلخواهت میرسی:)

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
روی مباحث هم دقت کن
مباحثیو بخون که زود نتیجه بگیری ولی نخوای زیاد وقت بذاری
و مبحثایی که یه پیش زمینه ازشون تو ذهنت داری و با یه مرور یادت میاد و تستاشو میتونی بزنی
حتی اگه مقدار درصدی که تو کنکور بهت میدن کم باشه

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
من يه چيزي بگم واقعاً اين بحث خواب الكي نيست ها كه بگين ١٤ روز مونده من نميتونم، اگه از الان ساعت خوابتونو درست كنين باور كنين به نفعتون هست اين ساعت ٩ صب تا بعد از ظهري كه شما ميخوابين واقعاً از نظر بيولوژيك هم براي شما مناسب نيست چه برسه به اينكه ٢ هفته ديگه كنكور دارين. ساعت بدنتون بايد جوري تنظيم بشه كه خودتون بدون نياز به آلارم ساعت ٦-٧ صبح بيدار بشين اين بهترين فانكشن رو ميده به مغزتون و سر جلسه اوج سرحاليتون همون ساعات ٩-١٠ صبح هست، اين مدلي كه شما ميخوابين بدترين ساعاتي كه اوج خستگيتون هست رو سر جلسه ميگذرونين كه عملكردتونو مياره پايين واقعاً.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

rahimi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
غیر سمپادى
شهر
اردبیل
سلام.
هیچی غیر ممکن نیست و همیشه آدمها تو وهله های مختلف نشون دادن که هرکاری ممکنه.
مطمئن باش میتونی چون خواستی و اراده کردی.
تنها توصیه ام اینه که تمام تلاشت را بکن و سر کنکور خونسرد باش.
مطمئن باش به نتیجه ی دلخواهت میرسی:)

خیلی ممنون به خاطر انرژی مثبتتون

روی مباحث هم دقت کن
مباحثیو بخون که زود نتیجه بگیری ولی نخوای زیاد وقت بذاری
و مبحثایی که یه پیش زمینه ازشون تو ذهنت داری و با یه مرور یادت میاد و تستاشو میتونی بزنی
حتی اگه مقدار درصدی که تو کنکور بهت میدن کم باشه

حتما در نظر می گیر .مرسیی

من يه چيزي بگم واقعاً اين بحث خواب الكي نيست ها كه بگين ١٤ روز مونده من نميتونم، اگه از الان ساعت خوابتونو درست كنين باور كنين به نفعتون هست اين ساعت ٩ صب تا بعد از ظهري كه شما ميخوابين واقعاً از نظر بيولوژيك هم براي شما مناسب نيست چه برسه به اينكه ٢ هفته ديگه كنكور دارين. ساعت بدنتون بايد جوري تنظيم بشه كه خودتون بدون نياز به آلارم ساعت ٦-٧ صبح بيدار بشين اين بهترين فانكشن رو ميده به مغزتون و سر جلسه اوج سرحاليتون همون ساعات ٩-١٠ صبح هست، اين مدلي كه شما ميخوابين بدترين ساعاتي كه اوج خستگيتون هست رو سر جلسه ميگذرونين كه عملكردتونو مياره پايين واقعاً.

یکی دیگه از دلایلی که ساعت خوابم این طوریه اینکه وقتی صبح بیدار میشم فقط می خوام بخوابم (وقتی قراره درس بخونم )قبلنا که اینطوری بود
البته با حرف های شما هم موافق ام برا همین دو روز یا یک روز مونده شبش زیاد می خوابم که 8.9 سرحال باشم
ممنون بابت نظرتون

سلام
روز سوم .چقدر زود گذشت!
ژنتیک از چیزی که انتظار داشتم زمان خیلی زیادتری می خواست برا همین نگهش داشتم زمانی که وقت اضافه اوردم بخونم:))
اگه هم وقت اضافه نیاوردم حذفش می کنم احتمالا
هدف کلی:کامل کردن فصل 4 سوم. خوندن فصل 1 .2.3 سوم .4.7 دوم (بدون گیاهی و جانوری)
چیزی که خوندم :کامل کردن فصل 4+بیشتر از نصف فصل 7 دوم (بدون گیاهی و جانوری )+ خیلی کم تست از فصل 6و 7 سوم +خیلی کم متن 8
مقدار ساعتی:7:32
من اگه این جوری ادامه بدم به کنکور سال بعد شاید برسم:rolleyes:

پ.ن:ساعت خوابم 9:30 الی 12:30 اينا شد و اینکه 4ساعت هم بعدا خوابیدم:-<شاید به خاطر خواب بدم باشه نمیدونم البته اولش خوابم نمی یومد ولی وقتی دراز کشیدم و خوابیدم دیگه نتونستم بیدار شم
پ.ن:2:فهمیدم به کمک استرس کنکور هم میشه درس هارو زود تموم کرد(اولین روزی بود امسال استرس جدي گرفتم) ولی بهاش برا مفید شدن مرور زیاده انگار
پ.ن3:اگه امروز 15 ساعت نخونم از خانم مدیر می خوام این تایپک رو حذف کنن .

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

rahimi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
غیر سمپادى
شهر
اردبیل
سلام
روز چهارم
کلیه تموم شد و گوارش هم کم مونده تموم بشه (بدون گیاهی و جانوری)
8:05 ساعت خوندم (خانم مدیر دلرحم لطفا یه شانس دیگه بدین [-o<)
من چرا اینهمه تنبلم؟
ولی حس می کنم حتی اگه کم بخونم و لی چیزایی که خوندم رو بزنم باز قبول بشم

پ.ن:به نظرم دستگاه گوارش و تولید مثل نسبت به دستگاه های دیگه بدن تو یه لول دیگه هستن
چرا دانش اموز اولین دستگاهی که می خونه باید دستگاه گوارشی باشه :-/

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
سلام خوبي؟:))
همش زيست ميخوني يه خورده ممكنه راندمانتو بياره پايين خسته نميشي از زيست؟:))
سه ساعت زيست بخوني يه ساعتم مثلا شيمي بد نيست
يا زماناي استراحتت از اين كتاباي جمع بندي ديني كه خلاصه متنارو داره بخون يا حداقل تستاي كنكوراي همين چندسالو تو زمان استراحتت نگاه كن
شايد اينطوري كمتر خسته بشي از درس و مثل يه هواخوري باشه برات:)) ساعت مطالعت بره بالاتر

موفق باشي :)

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

rahimi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
غیر سمپادى
شهر
اردبیل
سلام خوبي؟:))
همش زيست ميخوني يه خورده ممكنه راندمانتو بياره پايين خسته نميشي از زيست؟:))
سه ساعت زيست بخوني يه ساعتم مثلا شيمي بد نيست
يا زماناي استراحتت از اين كتاباي جمع بندي ديني كه خلاصه متنارو داره بخون يا حداقل تستاي كنكوراي همين چندسالو تو زمان استراحتت نگاه كن
شايد اينطوري كمتر خسته بشي از درس و مثل يه هواخوري باشه برات:)) ساعت مطالعت بره بالاتر

موفق باشي :)

سلام .ممنون بله بله خوبم
موافقم باید بسته ای درس خوند حداقل برا کسایی که مغزشون خسته نمیشه (مثلا خودم)
این نظریه(فرضیه؟)رو قبول دارم که مغز هرچی بیشتر روی یه موضوع تمرکز کنه قوی تر میشه تا اینکه اب قطره قطره سنگ رو میشکنه (روش خوندن شما)
اینکه چرا بسته ای رو ترجیح میدم :
1.مرور کمتر می خواد
2.بهتر می تونم ترکیب ببندم (چون چیزی یادم نرفته)
کلا من درس خوندن رو دوست دارم اینطوری نیست که چون درس خسته ام می کنه نمی خونم.نمی تونم بخونم چون خیلی چیزا هستن که بیشتر از درس خوندن دوس دارم
ان شا الله از فردا خیلی بیشتر می خونم (می خونیم ؟)
ممنون بابت نظرتون
پ.ن:این تقصیر کم کاری من هست که زیست اینهمه طول کشید طبق برنامم الانا باید ریاضی شروع میشد

سلام
اول اینکه شرمنده از لایک های شما
لایک ندین اینطوری کمتر اعضاب وجدان میگیرم :-"
چون می خوام این تایپک خاطره ی خوشی بمونه و وقتی (فرزندم:)) )نگاه کردم(کرد) بهش با خودم(من) افتخار کنم (کنه)
حتما می خونم از فردا
چیزی که خوندم :فصل 4 دوم تموم شد فصل 1سوم رو هم مقداری خوندم (بدون گیاهی و جانوری )
ساعتی که خوندم فكر كنم 2:35 اینا

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا