• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چطور میشه بازیگری یاد گرفت و بازیگر شد؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
سلام
من میخوام یه دوره کوتاه بازیگری برم. هدفم بازیگر شدن نیست بیشتر هدفم تقویت تواناهایی خودمه. شنیدم بعضیا اینکارو میکنن تا مثلا تو حوزه کاریشون مثل فروشندگی مهارت بیشتری داشته باشند.
جایی رو میشناسید کلاس اینجوری داشته باشه؟

و اینکه کلا کسی بخواد بازیگر فیلم بشه چقدرش ذاتیه چقدرش یادگرفتنی؟ هرکسی میتونه یاد بگیره؟

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
پاسخ : چطور میشه بازیگری یاد گرفت و بازیگر شد؟

به نقل از میم ح میم دال :
سلام
من میخوام یه دوره کوتاه بازیگری برم. هدفم بازیگر شدن نیست بیشتر هدفم تقویت تواناهایی خودمه. شنیدم بعضیا اینکارو میکنن تا مثلا تو حوزه کاریشون مثل فروشندگی مهارت بیشتری داشته باشند.
جایی رو میشناسید کلاس اینجوری داشته باشه؟

و اینکه کلا کسی بخواد بازیگر فیلم بشه چقدرش ذاتیه چقدرش یادگرفتنی؟ هرکسی میتونه یاد بگیره؟

راجع به بازیگری اطلاعات ندارم اما اگه هدفت همینی عه که گفتی من مراقبه رو بهت پیشنهاد میکنم
جدی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
ببین بازیگری هم باید علاقه داشتی بش هم استعداد هم تلاش کنی براش ...، هم مطالعه کنی ، اگه کسی براش تلاش کنه احتمال رسیدن بهش هست ، و اینکه فقط به کلاس بازیگری نیست ، باید کسی که دنبالشه همش مهارت یادبگیره .... مثل body language ، توانایی بیان دیالوگ و.... یاد بگیره و فقط اینا با یه دوره نیست باید مطالعه کرد کتابای فراوان آموزش بازیگری رو

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
اما من اموزشگاه سمندریان و کارنامه رو بیشتر شنیدم از خانواده مادریم ک تهرانن و آشناهاشون اونجا رفتن

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام گل.

اول از همه باید استعدادش رو داشته باشی. من کلاساشو رفتم و سه شب تئاتر هم توی شب تئاتر مشهد اجرا ردیم، لی بعدش درسا بهم امون نداد ادام بدمش. یه تست از خودت بگیر.
اول یه سبک انتخاب کن طبیعی یا دلقک وار؟
طبیعی مثل چیزیه که تو فیلما می بینیم.
دلقک وار درست مثل دلقک هاست و پانتومیم و زبان بدنت باید قوی باشه.
هردوی این رشته ها استعداد فراوان میخواد.
رشته رو انتخاب کن، بعد
اگه طبیعی انتخاب کردی، یه شخصیت توی یه فیلمو انتخاب کن. تا جایی که میتونی توی نقشش غرق شو و از خودت فیلم بگیر . دیالوگای اونو بگو، گریه کن و یا هر کار دیگه ای. بعد فیلمتو با بازیگر اصلی مقایسه کن. مسلما مثل اون نیست، ولی اگه امیدی بود، برو کلاس.
اگه دلقک وار رو انتخاب کردی دونه دونه این احساسات رو خیلی اغراق آمیز بازی کن و فیلم بگیر. اگه میتونی از همه ی عضلات صورتت کمک بگیری استعداد داری.

من طبیعی رو انتخاب کردم ولی بعد به دلقک وار علاقه مند شدم. نمایش های سیمرغ و زندان مرغان، و عروسک چوبی رو من با سبک دلقک وار بازی کردم. طبیعی بیشتر به درد فیلم میخوره و برای تئاتر، دلقک وار بیشتر طرفدار داره. مخصوصا تئاتر کودک.

امیدوارم کمکت کرده باشم

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
اقا بازیگرا چطوری گریه میکنن اون وسط ؟واقعا چطوری؟

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
خیلی کار آسونیه.
اول باید اونقدر تکرار کرده باشی دیالوگو که بتونی طوطی وار تکرارش کنی
بعد به بدبختیای خودت فکر میکنی و در حایلی که داری گریه میکنی دیالوگو میگی.
من همینجوری گریه کردم.
بعدش گریم بند نمیومد.
مربیمون میگفت باشه حالا اشکال نداره

بالا