• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوش‌تیپ باشیم

چقدر به خوش تیپ بودن اهمیت میدید؟

• اهمیتی نمیدم

رای‌ها: 12 3.4%
  • صرفا در حد اینکه بد نباشم

رای‌ها: 63 17.8%
  • معمولی

رای‌ها: 71 20.1%
  • نسبتا سعی میکنم خوش تیپ باشم

رای‌ها: 135 38.1%
  • خیلی اهمیت میدم و سعی میکنم خوش تیپ باشم

رای‌ها: 73 20.6%

• رای‌دهندگان
    354

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
بزار برات مثال بزنم تا بفهمی
مثلا : کفش بنفش با شلوار اسلش ارتشی و آستین حلقه ای قرمز :-s
ینی تناسب رو رعایت نکرده باشه...
ببین پوشش یه چیز کاملا سلیقه ایه و حتی خیلی وقتا از روی مد گرایی مردم به همچین تیپی روی میارن تو چشم بودن به معنی جلف و زننده بودن نیست شاید اون طرف دوست داره خودشو به دیگران به نوعی عرضه کنه و حس خاص بودن کنه ! قطعا مدگرایی در مثالی که زدی بی تاثیر نبوده برای مثال زمانی که آلبوم تریلر منتشر شد از سال 1982 مردم به شکلی حجوم آوردن به خرید ژاکت تریلر که بیش از 1 میلیارد دست ازین لباس به فروش رفت و یه مثال دیگم بزنم مثلا من خودم خیلی وقتا بوده با شلوار لی لباس مسی و کفش اسپورت :D من اون حرف تناسب در پوششت رو رد میکنم چون واقعا یک دستگی خیلی حال و هوای جالبی نداره ! اما میدونم منظورت از جلف چیه من خودم یبار تو خیابون یه دخترو دیدم یه لباس نقره ای به شدت مات پوشیده بود کلا کفش روسری و... نقره ای بود :) این هم تناسب داره ولی خیلی خیلی تو چش بود پس ربطی به تناسب نداره

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
ببین پوشش یه چیز کاملا سلیقه ایه و حتی خیلی وقتا از روی مد گرایی مردم به همچین تیپی روی میارن تو چشم بودن به معنی جلف و زننده بودن نیست شاید اون طرف دوست داره خودشو به دیگران به نوعی عرضه کنه و حس خاص بودن کنه ! قطعا مدگرایی در مثالی که زدی بی تاثیر نبوده برای مثال زمانی که آلبوم تریلر منتشر شد از سال 1982 مردم به شکلی حجوم آوردن به خرید ژاکت تریلر که بیش از 1 میلیارد دست ازین لباس به فروش رفت و یه مثال دیگم بزنم مثلا من خودم خیلی وقتا بوده با شلوار لی لباس مسی و کفش اسپورت :D من اون حرف تناسب در پوششت رو رد میکنم چون واقعا یک دستگی خیلی حال و هوای جالبی نداره ! اما میدونم منظورت از جلف چیه من خودم یبار تو خیابون یه دخترو دیدم یه لباس نقره ای به شدت مات پوشیده بود کلا کفش روسری و... نقره ای بود :) این هم تناسب داره ولی خیلی خیلی تو چش بود پس ربطی به تناسب نداره
بازم خداروشکر فهمیدی...

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
آخ دیگه چرا...
دارم میگم تیپای جلف زدن به معنی خوش تیپ بودن نیست با تیپای ساده و مرتب هم میشه شیک بود :|
گفتم که سلیقه ایه البته من مثل توئم دقیقا

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
خب به نظرم تا حد زیادی با ساده پوشیدن میشه خوشتیپ بود (البته نه چیز های نا متعارف یا ...)
ولی خب در کل میتونیم رنگ هامونو با هم ست کنیم و اکسسوری هامون هم هم سبک و هم رنگشون به لباس هامون بخوره(اگر نمیتونیم زیاد بخریم میتونیم مشکی یا نقره ای بخریم )
لباس های زیادی تنگ و توی چشم جذاب نیستند لباس های زیادی پاره و پوره هم همینطور..!

البته واضحه که اینا نظر شخصی منه تا حدود زیادی
موفق و خوشتیپ باشید:-b(;

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
خب به نظرم تا حد زیادی با ساده پوشیدن میشه خوشتیپ بود (البته نه چیز های نا متعارف یا ...)
ولی خب در کل میتونیم رنگ هامونو با هم ست کنیم و اکسسوری هامون هم هم سبک و هم رنگشون به لباس هامون بخوره(اگر نمیتونیم زیاد بخریم میتونیم مشکی یا نقره ای بخریم )
لباس های زیادی تنگ و توی چشم جذاب نیستند لباس های زیادی پاره و پوره هم همینطور..!

البته واضحه که اینا نظر شخصی منه تا حدود زیادی
موفق و خوشتیپ باشید:-b(;
قبول دارم حرفتو ولی چنتا چیز اضافم کنی بد نیست
ساعت استیل
دستبند چرم
گردنبد (جنس و طرحش سلیقه ایه)

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
لباس روشن پوست آدمو تیره تر نشون نمیده؟
یا من اینطوری فکرکردم؟:-?

نه اگه سفید برفی باشی. اونایی که خیلی سفیدن لباس روشن تیره شون نمیکنه.ولی پوستای زرد یعنی متوسط آره من که اینطوری حس میکنم

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
صنایع
خوش تیپ بودن بسته به زمان فرق میکنه.
خز و خیل بودن هم با خوش تیپ بودن خیلی مرز واضحی داره که واسه ضریب هوشی ماها بنظرم خیلی واضح میشه.

من این مقاله نکات شیک پوشی رو دوست داشتم.

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس
اولین چیزی که به نظرم اهمیت داره شناخت سبک لباس پوشیدن‌ه. اینکه چه جور استایلی بیشتر بهتون میاد و از اون مهم‌تر دوست دارید استایل معرف چه کاراکتری از شما باشه. استایل‌ها رو میشه با یک سرچ ساده شناخت. مثلاً استایل وینیج، گرانج و غیره.
بعد از این نوبت به تهیه‌ی آیتم‌های بیسیک اون استایل می‌رسه که برای هر فصل ده قلم لباس و کفش ِبا کیفیت، متناسب با رنگ‌هایی که بیشتر با رنگ پوستتون هم‌خوانی داره از نظر تناژ گرمی/سردی می‌رسه. این‌جا اضافه کنم که هر رنگی به پوست شما میاد منتها تناژ مهمه. ما چندین تا زرد داریم مثلاً زردی که به سمت خردلی میره تا لیمویی. باید ببینید رنگ پوست و موتون با کدوم تناژ هم‌خوانی داره و رنگ‌هایی که می‌خرید تو اون طیف باشه. حالا که استایل رو انتخاب کردید می‌دونید سلیقه‌تون چیه و آیتم‌هایی نمی‌خرید که بیشتر از یک‌بار دلتون نخاد بپوشید. به شخصه افرادی که استایل مخصوص به خودشون دارن و چهارچوب داره سلیقه‌شون، به نظرم شیک و خوش‌تیپ میان.
نکته‌ی مهم دیگه، شناخت فرم بدنه. یک ویدیو می‌دیدم که می‌گفت همه‌ی افراد خوش‌قیافه‌ن اگر بدنشون رو بشناسن و متناسب با اون لباس بپوشن یا میکاپ کنند. مثلا این‌که اگر قدکوتاهید/بلندید چطور لباس‌ها و چه طرح دوختی متناسب نشونتون می‌ده و چه جین‌هایی برای فرم پاهاتون مناسبه و غیره.
در آخر این‌که جزییات واقعاً مهم‌ان. عینک، ساعت، اکسسوری و غیره همه نشان‌دهنده‌ی بخشی از کاراکتر شماست و باید بهش دقت کنید.

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
جایی که اگه اورژانس اجتماعی بیاد چارتا اتوبوس آدم جمع میکنه میبره
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
سیبیل بذارید با ته ریش

طوطو