• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Ham!D ShojaE

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سلام ؛؛)
بعد از یک هفته تاخیر بلاخره حمید و ارغوان وارو استریت شدن :-" دلیل تاخیر هم باوجود اینکه مراما و رفاقتا نباید لو بدم همه ش حمید بود و پروسه ی سخت و طاقت فرسای عکس گرفتن از حمید و عوامل پشت صحنه :-"
استریت یک هفته (تا عصر جمعه ی بعد) بازه و پذیرای پست ها و لایک های شماست ;;) موفق باشید!

■ عکس ها
عکس شماره یک
عکس شماره دو
عکس شماره سه
عکس شماره چهار
عکس شماره پنج
عکس شماره شش-مزایده
■ لطفا قبل از پست گذاشتن پست اصلی استریت و قوانین رو بخونید.

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
خودفروشان را به کوی می فروشان راه نیست.

مورد اول.
مظنون چهار ساله که داره کتاب Touchstone بنفش رو می‌خونه و هر دفعه با اقتدار می‌افته. :))))

مورد دوم.
به بالاترین پیشنهاد در مزایده به فروش می‌رسد.
یه مورد دیگه هم اضافه شد به مزایده.
چیزهایی که همید نمی‌خواهد شما بدانید.

مورد سوم.
روش ابتکاری و جدید منحصر به «مظنون» برای روشنفکر جلوه کردن:
۱.گل‌گلی؛
۲.همشهری داستان؛
۳.دوربین خدا تِمَنی؛ مظنون به عمرش از حالت فول اتو خارج نشده با اون دوربین‌ خدا تِمَنی‌ش.
۴.تی‌شرت، روشم پیرهن آستین بلند با دگمه‌های باز، مظنون خیلی جدی باورش شده که خیلی خوش تیپ و جذابه؛ حتی دیده‌شده تو خیابون به دخترا چشمک می‌زنه.[nb] تا جایی پیش‌رفته که حتی نمی‌ذاره ما مورد دوم رو پابلیک کنیم، چراکه دل‌هره داره نتونه به کسی نخ بده، سو استفاده از قدرت تا چه حد دیگه، وای، وای.[/nb]

مورد چهارم.
نمی‌تونید کتابی تو قفسه کتابش پیدا کنید که ارغوان بهش معرفی نکرده باشه. مگر مثلا دیسکوگرافی کامل استاد، «م. مودب پور».

مورد پنجم.
شما می‌گید پریتنشس نیست، ولی:
مظنون از وقتی خوندن نوشتن یاد گرفته[nb]همین پیارسالا[/nb] هرجا رو امضا می‌کنه، قسمت آخر از امضاش اینه:
«همید شجاعی، دانشجوی سی‌اس شریف»\ «همید شجاعی، دانشجوی نرم‌افزار شریف»
مظنون حساباناش رو می‌داد کافه دارِ کافه هنر براش حل کنه؛ ایشون خودشون هنر خونده‌ن،
دوست نداره جلوش بگیم دیفرانسیل چون یاد نمره‌های بد می‌افته،
و با ماشین آلات کشاورزی بیشتر از کامپیوتر و محیط برنامه‌نویسی آشنایی داره.

مورد ششم.
مظنون میاد می‌گه من گنده لات محلمونم، من باشگاه می‌رم، من می‌ذارم تو اگزوز داغ کامیون، من مترو جام بذاره تا ایستگاه بعد دنبالش می‌دوئم، می‌رم رانندشو پیاده میکنم جلو همه کتکش میزنم و فحش می‌دم؛
بعد بردنش ناصر، گفته لیواناش کثیفه، من چایی نمیخورم. چایي!!!

مورد هفتم.
سوژه در پز دادن و فخر فروشی با دوربین خدا تِمَنیش، حتی به بدبخت‌های توی قهوه خونه هه بالای پل کالج هم رحم نکرده، و بدون اغراق نزدیک دویست تا شات زده اون تو یک دفعه! تا جایی پیش‌رفته که سه نفر از کادر اجرایی قهوه‌خونه بهش تیکه انداختن :))

مورد هشتم.
مظنون وقتی با خودش حرف می‌زنه، خیلی جدی میگه آفرین به تو، تو چه مینیمالیستــی، تو چه زیرکــی، تو چه سیاست‌مداری، تو می‌توانی، فقط اراده کن. :))))

مورد نهم.
مظنون به ظنّ خودش کاراکتر مجازیش خیلی خفن و شاخ هست و فکر می‌کنه می‌تونه با این سیاه‌نمایی‌هاش جلوی بقیه ادای این رو بیاد، غافل از این که ما پشت پرده با کاربرا چقدر سوژه‌ش کردیم تا الان :-"

مور دهم.
خداروشکر تقریبا تمام ساز ها از این جو «هنری‌طورش» در امان بودند، وگرنه خدا می‌دونه چقدر به شنوایی ما آسیب رسیده بود تا الان، چشمامون رو می‌بینید؟ به خاطر نگاه کردن به عکساشه که هممون از سربازی معاف شدیم.

مورد یازدهم.
کسی که پست من رو ویرایش کنه سرانجام شومی در انتظارشه

702b52987e345a3f707b980af67d9f37efcae85437b4c371e3724ece3bba388d.jpg
c11f80be50db3d61f048ae9e1114476225aca2bf4686c27aee4877d69f52a97f.jpg

مورد شرم‌اور.
همید به شدت می‌ترسه کسی مورد دوم رو ببینه.

Screen_Shot_2014_09_20_at_8_44_24_PM.png

Screen_Shot_2014_09_20_at_8_46_22_PM.png

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002
همید خره، شایدم گاوه.

موارد:
یک. مظنون شوآفه؛ چرا که داره ماشین‌حساب «فوق‌فلانش» رو به رخ می‌کشه.
دو. مظنون ادعای پول‌دار نبودن می‌کنه، رنگارنگ و سیب. به‌نظرتون کسی که دوربین پنج‌میلیونی می‌خره؛ از اینا می‌خوره جدّاً؟ :))
سه. مظنون از آی‌کیوی بالایی برخوردار نیست؛ این‌همه TOEFL و TouchStone می‌خونه؛ هنوزم که هنوزه برا کپشنای انگلیسی اینستاش می‌آد از من کمک می‌گیره.
چهار. مظنون روشن‌فکرنماس، از این‌ و اون کتاب می‌دزده که بذاره تو قفسه‌ش، عکس بگیره، با فتوشاپ یه Borderی بندازه دورش، روی اسم نویسنده کتاب فوکوس کنه و به اشتراک بذاره.
پنج. مظنون خودبزرگ‌بینی داره؛ چرا که داره سعی می‌کنه سرعت بالاش رو القا کنه با بازگذاشتن فریم عکس و تکون دادن کله‌ش؛ سونیک نیستی آقا جان، بیا پایین.
شیش. کل سلیقه‌ی موسیقیایی مظنون از ارغوان صادقی، سینا رئیسی و پوریا عابدی گرفته شده، شما اصلاً تصورش رو بکنید، مظنون بشینه Seether و تهم گوش بده؟ امکان نداره.
هفت. مظنون ادعا می‌کنه که می‌شینه فوتبال می‌بینه، با تخمه، پفک، چیپس و ماست؛ اینا همه‌ش دروغه، ایشون حتّی نمی‌دونه ماریو بالوتلی کیه.
هشت. مظنون همیشه پز وسایلی که توی خونه‌شون یافت می‌شه رو می‌ده. مثال:
- سبک سنگین کردن می‌دونی یعنی چی؟
- خیر.
-پز دادن داشتن ترازوی دیجیتال.
نه. مظنون ادعای سیاسی‌بودن می‌کنه، توی پستاش از خودش به‌عنوان غرضی/محسن‌رضایی، نماینده‌ مجلس ورامین، نماینده مردم کاشان، عادل فردوسی‌پور، شاخ علوم‌کامپیوتر، مرید «آقاسعیدزارعیان»، مدیر خیلی خیلی قدیمی، احمدی‌نژادیاب، معلم عربی و نقشه‌متروکش نام برده؛ از این ویسای سیاسی که عمراً گوش نمی‌ده؛ صرفاً فولدر خالی ایجاد می‌کنه، اسم دهن‌پرکن روش می‌ذاره (با یه (+) جلوش) که «ما هم بعله».
ده. مظنون لیترالی «وارد کرده» تو اینسپشن، در همه‌ی -تأکید می‌کنم، همه‌ی- مجامع عمومی با این پیرن اینسپشنش حضور پیدا می‌کنه، یکی از عکسای استریتشم که یه‌صحنه‌ی رندوم از وسطای اینپسشنه، باشه آقا، فهمیدیم تو نولان می‌بینی، تو شاخ، تو پسرخاله نولان اصلاً.
یازده. مظنون ادعای خرخونی داره، در حالی که هیچی بارش نیست، وقتایی که باید درس می‌خونده رو توی ناصر سپری کرده و با ذوق‌وشوق از در و دیوار ناصر عکس گرفته.
دوازده. همید آشغال، فکر کردی ما نمی‌فهمیم؟ فکر کردی ما خریم؟ ۶۹تا فولدر درست کردی فکر کردی کسی نمی‌فهمه؟ ها؟ ها؟

شباهت‌ها:
یک. اینا همیشه با هم می‌رن خرید، از نمایندگی تخصصی‌م می‌گیرن، همید دوربین خدا تومنی می‌گیره، در حالی که ارغوان حواسش به جیبش هست. عکس.
دو. فکر کردین الکیه؟ فکر کردین نمی‌شه؟ می‌شه آقا؛ خوبشم می‌شه. عکس.
سه. برای فهمیدن مورد سه، باید این عکس رو ببینید قبلش؛ با تشکر از فاطیما. حالا عکس.
چهار. یه ه.د صورتی، یه آبی و یه نارنجی؛ مگه اصلاً ممکنه که اتفاقی باشه؟ ممکن نیست. عکس.
پنج. همون‌طور که می‌بینید، همید سلیقه موسیقایی نداره و به ارغوان وابسته‌ست که مقداری مشکوکه این قضیه. عکس.
شیش. کارت ملت و مترو، کارتاشونم با هم می‌گیرن لامصبا. :)) عکس.
هفت. عکس داره داد می‌زنه؛ داره داد می‌زنه! عکس.
هشت. خیلی‌م Fitه و می‌خوره بهشون. عکس.
نه. هیچ‌چیز اتفاقی نیست؛ ختم کلام. عکس.

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری
پاسخ : استریت Ham!D ShojaE

مظنون اگه همین الان آیین نامه بده،5 تا هم درست جواب نمیده از 30 تا :-"
لازم به عکس و فیلم هم نیست.
دیدم که میگم !

+زمان دقیق هر عکس رو مشخص کن تا میزان ****بودنت رو هم مشخص کنم :-"

+مظنون بسیار سواستفاده میکنه از پستش و هی پستای خودش رو پاک مینکه!:-"
حتی پست مردم رو عوض میکنه!

و بدتر از اون وقتی کم میاره دست به دروغ و دغل میزنه :-"

*همید منو ببخش :-"

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

مظنون طرفدار آلمانه :D تو عکس شماره پنج هم آلمان قهرمان جام جهانی شده بعد بغلش کردن :D

• شروع کننده موضوع

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

بچه ها، دلیل منطقی ارائه بدید!!
استدلال کنید. نه حدس و گمان و خاطره.

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

در عکس شماره پنج شخص بغل کننده به طور مشکوکی آشناست :-"

البته بغل که نمیشه گفت :د

+برای رفع اسپم مظنون دوستانی داره که برای طرفداری از آلمان همایتش کردن :))

زهرا اسپم نیست دیگه :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا