• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آیا در حال زندگی میکنید؟!

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری
پاسخ : آیا در حال زندگی میکنید؟!

به نقل از sadlove :
نمیذارن تو حال زندگی کنیم گاهی .
مثل کنکور از یه سال قبل همه تلاش میکنن برای اینده و دو ماه هم به فکر اینده برای نتایج .

گذشته رفته من شخصا" هیچ وقت فکر گذشته نیستم واسش حسرت نمیخورم فقط منو پخته تر کرده یا شکست یا برد هر دو .
فقط وقتایی یاد گذشته میفتم که ادمهایی که توش شرکت داشتنو ببینم اونم زود تموم میشه

کلن تعریفم از زندگی خوب اینه که تو هر لحظه بهترینهایی که مد نظرتن رو انجام بدی .
ولی اینو سال کنکور ریختم دور :)

البته الان هم زیاد به نتایج فک نمیکنما ته تهش ده هزار میشم میرم بین الملل دیگه ! :-"""
ولی تو فروم اکثرن غم و غصشون نتایجه..
با بیخیالی میشه گذشته رو فراموش کرد واقعن.ولی آینده نه.مثن من با اینکه دوسال دیگه کنکور دارم از الان خانواده رفتن تو فازِ کنکور :) و جالِب اینجاست هربار میگن حیف تو تجربی نیستی دکتر بشی.و آدم باید تمامِ زورِشو بزنه تا آیندَش گند نخوره بخندن بهمون.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از ـفــاتـــــ :
با بیخیالی میشه گذشته رو فراموش کرد واقعن.ولی آینده نه.مثن من با اینکه دوسال دیگه کنکور دارم از الان خانواده رفتن تو فازِ کنکور :) و جالِب اینجاست هربار میگن حیف تو تجربی نیستی دکتر بشی.و آدم باید تمامِ زورِشو بزنه تا آیندَش گند نخوره بخندن بهمون.

خب میگم که این شرایطیه که تو مملکت ماست کشورای دیگه زندگیشونو میکنن به وقتش هم هر رشته خواستن میرن :-"""

نمیشه حرصشو نخورد واسه اینده چون یه عمر زندگیتو معلوم میکنه این کنکور لعنتی :-""""

Spacegirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
برنز کشوری نجوم دوره نهم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

گاهی اوقات ی لحظه هایی تو گذشتس
ک ادم همش سعی داره زمان حالشو تو گذشته زندگی کنه!
همونایی رو زندگی کنه ک دوس داشته
گاهی این لحظه ها زیاد میشن. . .
اون وقت دیگه تو زمان حال نیستی!!

• لایک
امتیازات: MHO

ali_de457

KilaaliK
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

نه تو پذیرایی زندگی میکنیم ( هار هور هیر خیلی بامزه بود :| )

ولی هرچقدر هم تلاش کنی نمیشه حسرت گذشته رو نخورد به نظر من حسرت یاد آوری تجربه هستش و بدون تجربه ی گذشته نمیشه زندگی کرد
نباید آرامش حال رو فدای آینده کرد این نظر منه

kowsar irani

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مراغه

راستش من از اون دسته ادم هایی هستم که خیلی به اینده فکر می کنم بعضی وقت ها انقدر تو اینده ی خودم غرق میشم که نگرانی هاش بهم استرس میده بیشتر نگرانم نتونم براورده کننده ی انتظاراتم از خودم باشم وقتی انسان اعصاب قوی ای داشته باشه به اینجور چیزا فکر نمی کنه من وقتی زیادی میرو تو فاز اینده و نگرانی بهم دست میده واسه حل این مشکل باخودم حرف میزنم یه جورایی جلسات ریلکسیشن واسه خودم میزارم و به خودم میگم هیچی که دست من نیست خدا حافظه ماست وهمیشه به کمک میکنه بایاد خدا اروم میگیرم پیشنهادم به شما همینه.

بالا