• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

يك سوال تكراري!!

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک
پاسخ : يك سوال تكراري!!

به نقل از Mojtaba_sb :
يك سوال تكراري دارم. كه هر چند بار ها پرسيده شده ولي مطمئنم همين الان ذهن صد ها نفر مشغوله اين سواله و شايد روشون نميشه بپرسن!
خيلي ساده... تابستون چيكار كنيم ؟ با چه درسي شروع كنيم؟ پايه بخونيم يا پيش ( چهارم)؟
براي توضيح بيشتر در مورد خودم بايد بگم كه بجز يك فصل از حسابان و درس ادبيات و عربي برا هيچ درسي تست كار نكردم! ممنون ميشم راهنمايي كنيد! :)
فقط پایه کار کن چون تو 9 ماه وقت داری برا پیش اصلن سراغ پیش نرو قشنگ با دله صبر شرو کن به پایه خوندن بدون نگرانی برا پیش الان حسابان نصفی از درساتون اگه ریاضی باشین تو دیف میخونید و جبران میشه یا مثلن فیزیک الان لازم نیس بخش مکانیک فیزیک دو یا نیروشو بخونید چون ترم اول مطلقن دارید نیرو و مکانیکو کامل میخونید فکرتو بزار جاهی دیگه

اگرم عمومیت ضعیفه که اصلن مثه من کنارش نزار مخصوصا عربیو خعلی به درد میخوره :D

اگرم مجبور نیسی اصن کلاسای بیرونو نرو چون اصن فایده نداره خودت بخونی بهتره

بازم میگم پایه پایه پایه

• شروع کننده موضوع

Mojtaba_sb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد مدني
شهر
تبريز
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از شــــــــــیرین :
فقط پایه کار کن چون تو 9 ماه وقت داری برا پیش اصلن سراغ پیش نرو قشنگ با دله صبر شرو کن به پایه خوندن بدون نگرانی برا پیش الان حسابان نصفی از درساتون اگه ریاضی باشین تو دیف میخونید و جبران میشه یا مثلن فیزیک الان لازم نیس بخش مکانیک فیزیک دو یا نیروشو بخونید چون ترم اول مطلقن دارید نیرو و مکانیکو کامل میخونید فکرتو بزار جاهی دیگه

اگرم عمومیت ضعیفه که اصلن مثه من کنارش نزار مخصوصا عربیو خعلی به درد میخوره :D

اگرم مجبور نیسی اصن کلاسای بیرونو نرو چون اصن فایده نداره خودت بخونی بهتره

بازم میگم پایه پایه پایه
مدرسمون برنامه كلاسارو با گزينه دو تنظيم كرده. يعني امتحان اول گام اول گزينه دو كه 40% پايست رو الان بايد تموم ميكرديم. بعدا از اواسط مرداد هم پيش و پايرو باهم ميخونيم. درسته الان هممون :-& اين جوري شديم. ( چون دير ثبت نام كرديم گزينه دو و مجبور شديم تو دو هفته 40 درصد پايرو بخونيم. اما به نظرم ضرر نكرديم! ) 8->

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

من نظر خودمو ميگم:

-درسهايي از پايه كه اونارو بلد نيستيد يا كم بلديد يا مطالعه و تست زدنشون وقتگيره(استوكيومتري مثلاً.مخصوصاً اگه بخوايد كتاب بهمنو بخونيد) رو تو اولويت اول خودتون قرار بديد

-در درجه ي بعدي سعي كنيد بقيه درس هاي پايه رو با همين اولويت مشكل يا وقتگير بودنشون مطالعه كنيد

-در ضمن ٍ همه ي اين كار ها اگه مدرسه درسهاي پيش رو شرو كرده ، با مدرسه جلو بريد.(نگران وقت نباشيد.هس!)

تاكيد ميكنم.با مدرسه جلو بريد و به هر بهانه اي(مثلاً چاپ نشدن ويرايش جديد فلان كتاب تست) مطالعه اين درسا رو عقب نندازيد

كلاس مزخرفم ثبت نام نكنيد از سر جوگيري

اگه اين كارا رو بكنيد خوبه ديگه

همين!

nastaran.kt

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
مدال قهوه ای زیست
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
دارو

بچه ها من فک میکنم اصلا نمیشه یهو به همه یه برنامه داد...اگه از ۱۰ تا مدرسه مختلف هم باشید کافیه تا حرف یه راهنما تو اینجا لنگ بزنه...

من فک میکنم باید شخصی سازیش کنید،یعنی برید به یکی پ.خ بدید تا یه برنامه ی جزیی تر بیاد دستتون...ولی داجب برنامه کلی همه بچه ها یه جورایی حرفاشون درست بود... :)

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از Mojtaba_sb :
مدرسمون برنامه كلاسارو با گزينه دو تنظيم كرده. يعني امتحان اول گام اول گزينه دو كه 40% پايست رو الان بايد تموم ميكرديم. بعدا از اواسط مرداد هم پيش و پايرو باهم ميخونيم. درسته الان هممون :-& اين جوري شديم. ( چون دير ثبت نام كرديم گزينه دو و مجبور شديم تو دو هفته 40 درصد پايرو بخونيم. اما به نظرم ضرر نكرديم! ) 8->
من نمیدونم ضرر کردین یا نع ولی بازم نظرم اینکه پایه رو بخونید به نفعتونه تا الان تو تابستون برید سراغ پایه چون با شروع پیش واقن جایی برا جبران پایه مثله الان نیس :)

• شروع کننده موضوع

Mojtaba_sb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد مدني
شهر
تبريز
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از شــــــــــیرین :
من نمیدونم ضرر کردین یا نع ولی بازم نظرم اینکه پایه رو بخونید به نفعتونه تا الان تو تابستون برید سراغ پایه چون با شروع پیش واقن جایی برا جبران پایه مثله الان نیس :)

همين كارو ميكنيم! ممنون از پيشنهادتون! :)

بالا