• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تام و جری

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
TomandJerryTitleCard2.jpg

خب مسلما اکثر ماها این انیمیشن رو دیدیم و باهاش خاطره داریم , خود من یکی از اونایی بودم که شدیدا بهش علاقه داشتم و البته هنوز هم دارم ! :-"

خب یه مدتیه ذهنمو مشغول کرده که این چیزایی که در مورد این انیمیشن گفته میشه چیه ؟ از کجاس ؟ چرا میگن خوب نیست بچه ببینه و ...
البته دنبالش نرفته بودم تا الان و " ماهی رو هر وفت از آب بگیری تازه س " :D

خب حالا بیایم در مورد این انیمیشن بحث کنیم و به نقد و بررسی ش بپردازیم !

گشتم و تاپیک مشابه ای ندیدم

تام و جِری، کارتون تلویزیونی و برنده جایزه اسکار آمریکایی است. اولین قسمت‌های این پویانمایی بین سالهای ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۷ میلادی توسط مترو گلدوین مایر در هالیوود تولید شد و خالق آنها ویلیام هانا و ژوزف باربارا بودند، که آن را نویسندگی و کارگردانی می‌کردند.

این کارتون تلویزیونی در مورد موشی به نام جری (Jerry) و گربه‌ای به نام تام (Tom) بود، که از قسمت‌های کوتاه ساخته می‌شد. تام و جری های جدیدی نیز به بازار عرضه می شود.

امیدوارم مفید باشه !

Nafas 21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
يه دبيرستاني از فرزانگان
شهر
Najaf abad
مدال المپیاد
المپياد رياضي
دانشگاه
بايد بش فكر كنم
پاسخ : تام و جری

هممون دوستش داريم
ولي مي دوني كه از اهداف فراماسونري پيروي مي كنه و با دقت زياد مي تونيم نمادهاشون روداخلش ببينيم

goldokhtar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
همینجا
رشته دانشگاه
حقوق

عاقا شبکه پویا کی تام وجری رو پخش میکنهه؟

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از N@F@S ^_^ :
هممون دوستش داريم
ولي مي دوني كه از اهداف فراماسونري پيروي مي كنه و با دقت زياد مي تونيم نمادهاشون روداخلش ببينيم

خب دقیقا هدف اینه که همین نماد ها رو بشناسیم !!!

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

دوستان شما سنتون از این چیزا گذشته ها؟ :D

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از arvin.a :
دوستان شما سنتون از این چیزا گذشته ها؟ :D

دوست عزیز اصلا قرار نیست بحث کنیم سنمون گذشته یا نه , من حتی اگر الانم تلویزون پخش کنه میشینم میبینم !
ولی میخوام حداقل وقتی میبینم بفهمم چیزایی که استفاده کردن

یا حتی به بچه ها هم بعضی چیزا رو میشه گفت !

Freemason

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT یا الکترونیک

من سریشو پیدا کردم. این تابستان میشینم دانلود می کنم.

Nafas 21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
يه دبيرستاني از فرزانگان
شهر
Najaf abad
مدال المپیاد
المپياد رياضي
دانشگاه
بايد بش فكر كنم

به نقل از F@|-|!mEh :
خب دقیقا هدف اینه که همین نماد ها رو بشناسیم !!!
همين نمادهارو از يه انيميشن يا فيلم نمي شه شناخت چون كسي مي تونه اينارو داخلش ببينه كه شناخت كافي ازشون داشته باشه چون خيلي حرفه اي قرار داده شده و دقت زياد نياز داره و فقط مي خوان كه تبليغ كنن
البته من نمي گم بده حتي خودمم مي بينم و عاشقشم ولي گفتم بدونيد كه يه موقع روتون تاثير نزاره

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

من الان فقط به خاطر این که خاطرات خوبی از این کارتون دارم ـو حالا فهمیدم مبلـغ " فراماسونری " هست ، برای ادای دینم که شده میخام برم فراماسونر شم!
:|

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از N@F@S ^_^ :
همين نمادهارو از يه انيميشن يا فيلم نمي شه شناخت چون كسي مي تونه اينارو داخلش ببينه كه شناخت كافي ازشون داشته باشه چون خيلي حرفه اي قرار داده شده و دقت زياد نياز داره و فقط مي خوان كه تبليغ كنن
البته من نمي گم بده حتي خودمم مي بينم و عاشقشم ولي گفتم بدونيد كه يه موقع روتون تاثير نزاره

اینا رو خودمم میدونم , ولی ممکنه با تحقیق بشه پیداش کرد , حتی تو سایت هم ممکنه کسایی باشن که بتونن بشناسن این علائم رو !

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خب چند مورد که سرچ کنید خیلی زیاد نشون داده میشه مربوط به هرم و چشم هستش !!!

1288419124.gif

1288419177.gif

در عکس دوم که به دليل داشتن تصاوير مستهجن از فيلم حذف شده…اما شما در دست کاراکتر که در اين انيميشن نقش يک رهبر را دارد که هاليوود را اداره ميکند و فرمان اجراي برنامه هاي تلويزيوني را ميدهد…در دست وي عصايي را ميبينيد که باز هم نماد هرم و چشم جهان بين بر روي آن قرار دارد…

همینطور :

روز به روز به مقالات و مستنداتي بسيار از سوي محاكمه در رابطه با اين گونه مسائل اضافه ميشود اما همچنان خواب زيباي فراماسونري همه ما را فرا گرفته…

که هدف منم از این تاپیک همین بود که با این نوع پلان ها یا حتی دیالوگ ها آشنا بشیم و اگر ازشون خبر داریم یا وقتی میبینیم متوجه شون میشیم رو بیان کنیم ...

..زهرا..

محب الرقیه (سلام الله علیها)
نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

مثلا یکی از علائم فراماسونری تو تام و جری دستکش های سفیدشونه که نماد خیلی خیلی معروف این فرقه هست.

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

جدی! نه بابا تو تام و جری؟

آخه بچه ها که این نمادگرایی هارو نمیفهمن چه فایده ای براشون داره؟

میشه یکی به من بگه؟

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از arvin.a :

میشه یکی به من بگه؟

اتفاقا به بچه ها راحتتر میتونن این چیزا رو بخورونن (!) ضمیر ناخودآگاه بچه ها خیلی قویه و این نماد ها رو میبینن و حتی یسری مسائل پشت پرده شون تو ضمیر ناخوداگاهشون ثبت میشه و بعد ها تاثیراتش رو میبینن...

به نقل از ..زهرا.. :
مثلا یکی از علائم فراماسونری تو تام و جری دستکش های سفیدشونه که نماد خیلی خیلی معروف این فرقه هست.

من دستکش سفید یادم نمیاد !!! بعد دستکش سفید نماد فراماسونریه؟! ^-^

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

البته بهتره بگیم ایلومیناتی تو این کارتون دخالت داره تا فراماسون , درسته که ایلومینات یه شاخه از فراماسونه اما اونجا که بحث سیمبل و mind control هستش پای ایلومیناتی میاد وسط ...بهترین سن برای یاد دادن علایم بچیگه کلا اکثریت لژیونرای فراماسونم از بچگی اموزش میبینن چون ذهن تو بچگی قدرت یادگیریش فوقالعادس همینطور محیط و ادراکشم راحتتر میشه شکل داد :D

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Kenji :
البته بهتره بگیم ایلومیناتی تو این کارتون دخالت داره تا فراماسون , درسته که ایلومینات یه شاخه از فراماسونه اما اونجا که بحث سیمبل و mind control هستش پای ایلومیناتی میاد وسط ...بهترین سن برای یاد دادن علایم بچیگه کلا اکثریت لژیونرای فراماسونم از بچگی اموزش میبینن چون ذهن تو بچگی قدرت یادگیریش فوقالعادس همینطور محیط و ادراکشم راحتتر میشه شکل داد :D

یه توضیح کوتاه در مورد ایلومینات میدی؟

• لایک
امتیازات: igin

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از F@|-|!mEh :
یه توضیح کوتاه در مورد ایلومینات میدی؟

توصیه میکنم خودت تو اینترنت سرچش کن چون توضیحش زیاده :D ...بیشترم اشنا میشی باهاش

• شروع کننده موضوع

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Kenji :
توصیه میکنم خودت تو اینترنت سرچش کن چون توضیحش زیاده :D ...بیشترم اشنا میشی باهاش

میخواستم گفته شه که آشناییت کلی برا کسی که میاد میخونه پیدا شه !
به هر حال چیزی که من پیدا کردم به طور خیلی خلاصه :

"عماریون" طبقه ممتاز : یعنی ایلومیناتی و فراماسونها و صهیونیستها و واتیکان و خاندان سلطنتی بریتانیا که در مجموع 1 درصد کل جمعیت جهان امروز را تشکیل میدهند .

این افراد صاحب 80 درصد کل ثروت جهان هستند و 6 میلیارد انسان باقی مانده با 20 درصد ثروت دنیا زندگی میکنند؛
علوم جادوگری و جن گیری، کابالا و پیشرفت تکنولوژی و فن آوری در یک قرن گذشته مثل دو بال برای پرواز این طبقه به بالاترین درجات قدرت در این دنیا شده و این طبقه را ابر قدرت دنیا و حاکم بر دنیا ساخته است.
از یک طرف علوم کابالا و از طرف دیگر پیشرفت تصاعدی علم و دانش این طبقه را به آنجایی رسانده که گمان میکند میتواند قدرتی هم اندازه خدا داشته باشد و خود رامدیون ابلیس دانسته و میگویند آدم و حوا توسط خدایی بی رحم در بهشت زندانی شده بود و نمیدانست میتواند قدرتی مثل خدا داشته باشد ولی با کمک ابلیس به قدرت خرد و عقل به این قدرت رسید.
در کابالا این درخت را درخت معرفت نامیده اند ایلومیناتی در واقع احیا کننده الهه های باستانی بخصوص الهه های بابل و میان رودان(بین النهرین) است. ...

• لایک
امتیازات: igin

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از arvin.a :

میشه یکی به من بگه؟

دقیقا همین نفهمیدن مورد هدفه این جور مواقع . من فقط از دیدگاه روانشناسی میگم این رو :
مرحله 1:وقتی شما یه سری نماد رو که برای کسی از قبل تعریف نشدن و جدیدن همراه با یک سری تصاویر + صدا + داده های مثبت ببه ذهن فرد ارائه میکنید
در واقع اون رو همراه با یک حس خوب به فرد القا میکنی .

مرحله دو :طی زمان و جا گرفتن درناخوداگاه ، وقتی یک سری داده های جدیدتر رو همراه با اون نمادها ( که الان اینا جدید نیسن بجاش تو ذهن دارای یه سری معانی و حس های درونی مثبت و خوب شدن ) به فرد میدید . اون داده های جدید تر برای فرد پذیرشش راحت تره

و یاهمون نماد ها در اینده وقتی با یه سری چیزای دیگه هراه میشن شما اونا رو قبول میکنید
این فرایند ناخوداگاهه پس جبهه گرفتن زیادبراش معنی نداره :)

ولی مثلا اگه من همه این نماد ها رو از قبل بشناسم بعد تو تام و جری ببینم تاثیرش روی من صفر نیس ولی کمتره چون خوداگاهم تاحد زیادی فعاله روش

این فرایند بخشیش شامله شرطی شدن کلاسیکه که در زیست دبیرستان خلاصه معرفی شده
و توی کارهای تبلیغاتی بزرگ دنیا هم از این روش بعنوان تکنیک فروش محصولات استفاده شدیدی میشه :-"
شخصا اینو یه علم میکس با هنرمیدونم که توی صنعت میتونه کاربرد داشته باشه و علاقه دارم بهش 8-> ذکاوت میخواد عملی کردنش

parisa98

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
بالا