• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

MSA
1.
ینی سر هیچی به اندازه ی این اسم کاربری من اذیت نشدم اینجا :))
من 2010 اینجا عضو شدم، خب؟ اون موقعی که عضو شدم، اصلن فکر نمیکردم 7 سال بعد همچنان اینجا فعالیت بکنم. بعد یه چیزایی یادمه... فکر کنم اول خواستم نام کاربریمو بزارم sina بعد پر شده بود طبعن... اولین چیزی که به ذهنم رسید 619 بود. 619 اسم یه فنی بود توی کشتی کج :)) :-شرمگین.
MSA
2.
بعد من زدم 619. ولی بعدن عوض کردم. این سری که سیستم سایت عوض شد، نام کاربری های قدیمی هم برگشت. منم دست نزدم گفتم حالا کی میدونه 619 ینی چی؟ تا دیدم که نا آقا... بعضیا منو با عنوان دِ ری میستریو گای (همونی که این فن رو میزد) به خاطر سپردن :))
MSA
3.
یه سری ها هم البته با یه فنون دیگه ای (فنون کشتی کج نه البته :-" ) اشتباه گرفته بودن که البته اینجا نمی تونم این مورد آخر رو قشنگ برات بشکافم :-"
هوف. چه طولانی شد. امیدوارم دیگه کسی نپرسه اینو.
f-1391
دیگه کسی نپرسه؟
اون سریم من بودم پرسیدم باو:))))
MSA
به جز تو آینده و دهقان خلافکار هم پرسیدن. احتمالن یه سری دیگه هم میخواستن بپرسن، روشون نشده یا وقتشو نداشتن یا هرچی :))
f-1391
مورد بوده طرف گفته 619 تبلیغات انتخاباتی آقای رییسی واسه طرح تفکیک زن و مرد بوده:)))
Anee
Anee
من چندبار این 619 رو به فارسی و انگلیسی سرچ کردم ولی دقیقن نفهمیدم چیه :))) بعد دیگه روم نشد بپرسم :-"
واقعن فکرنمیکردم به کشتی کج ربط داشته باشه :))
MSA
این دیگه خیلی جدیده :))
+
نمی‌فهمم 619 به رییسی چه ربطی داره؟ :-" باز اگه "یه قلب و یه کلید" یا "78"ی چیزی بود درک می‌کردم. ولی 619 :-?
f-1391
6 یه مرده مثن 9 یه زنه مثن.
بعد اون 1 دیواره بین زن و مرد :)))))
@MSA
MSA
@Anee
619 رو چه‌طور به زبون‌های مختلف سرچ کردی دقیقن ؟ :-"
+
در کمال تأسف و رخ‌ساری شرم‌گین باید بگم دقیقن به کشتی کج ربط داشته :)))
MSA
@f-1391
آهان... از اون جهت :)))
Anee
Anee
@MSA یادم نیست دقیق :)) فکرکنم مثلا مینوشتم به چی ربط داره یا معنیش چیه و اینا. :-"
کشتی کج که بد نیست حالا. :-" کشتی کج کارمیکنین مگه؟ :-"
MSA
دوزیست
دوزیست
حالا چرا چنین ابراز شرمندگی ؟ :-"
MSA
عجبا... ینی من هرکاری بکنم به یکی باید جواب بدم :)) جم کنید برید خونه‌های خودتون بابا... چت رومه مگه؟ :))
  • لایک
امتیازات: fteh
مهدی
مهدی
حسین هسپراید حرف بزن رو زد. :D
  • لایک
امتیازات: MSA
مهدی
مهدی
قوانینش رو هم خیلی عوض کردن ولی اولش برای گفت و شنود فرشید این قوانین رو گذاشت.
  • لایک
امتیازات: MSA
بالا