• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

عقب مانده
عقب مانده
خب دیگه جای تاپیک معرفی فیلم، اینجا فعالیت میکنیم
PewDiePie
The brilliant young mind
شانا
شانا
ممنونم بچه ها.خیلی مرسی(((:
شانا
شانا
میزارمشون تو‌ نوبت ببینم خیلی زود^_^
dark shadow
dark shadow
بنده ی خدا یکم باید زودتر اقدام میکردی مگه دانشگاه ها 17 ام وا نمیشن؟اقا الان دیره:))
شانا
شانا
نه آقا انقد این سه ماهو و نیم درس خوندم مخم سوت کشیده هفته ای یکی بیشتر نمی‌بینم .بعلاوه این که این هفته تعطیلیمه(عینک آفتابی)
dark shadow
dark shadow
اتفاقا حدس میزدم اینطوری بوده باشی و مشغول درس خوندن بودی
موفق باشی مادر:D

ولی دور از شوخی کار خوبی کردی.چیه زندگی انگلی و غیر نرمال:/
شانا
شانا
زندگی انگلی (((:
آره خیلی تک بعدی بودم ولی نیاز بود.شاید بازم مجبور شم روزی۱۲ یا ۱۳ ساعت درس بخونم(گریه حضار)
اسمت چیه دخترم؟^_^
dark shadow
dark shadow
ینی من عشق میکنم بچه هایی رو میبینم که دانشجو ان و اینقدر جدی درس میخونن
در راستای اینکه چیزی ببینی که به زندگیت مربوط باشه؛توصیه میکنم سریالایی که ژانر پزشکی دارن ببینی؛حداقل بیشتر از هر چیزی درکشون میکنی:د
مائده هستم عزیز*-*
شانا
شانا
گری آناتومی در صدر سریال های مورد علاقه((:
لطف داری عزیزم..دانشجو درس نخونده چ‌غلطی کنه اونم پزشکیش؟(((:
dark shadow
dark shadow
من چند قسمت از سریال رزیدنت رو دیدم؛قبلش یه سریال دیگه دیده بودم که اولش همش میدیدم نوشته +15 بعد من هی هنگ میکردم.آخرش فهمیدم به خاطر جراحی هاشون بود.انصافا خیلی فیلم خوبی بود و دوسش داشتم بعدش ک خواستم رزیدنت ببینم دیدم اصلا مثل اون خوب نیست.8 قسمت دیدم کنار گذاشتم:/
شانا
شانا
گری آناتومیو ببین..خیلی قشنگیه شخصیت پردازش((:
چی میخونی راستی؟
dark shadow
dark shadow
ایشالا شهریور مزاحمشون میشیم:D
تجربی ام*-*

-عاقا یه لحظه با این حرفت حس کردم کنکور دادم و تکلیفم معلومه و دانشجو عم...
حس خاصی داشت:)
شانا
شانا
عزیزم ایشالله به خوبی و‌خوشی می‌ره کنکورد((: امیدوارم برات بهترینا اتفاق بیقته^_^
آفرین بزار شهریور اصلا((:
dark shadow
dark shadow
ممنونم ای زیبا*-*
اکثر وقتا که خسته میشم یا نمیدونم چیکار کنم؛بچه ها که اینجان و موفق شدن یادم میارن که باید تلاش کنم.نمیدونم چه حسابیه اما بودن آدمایی مثل تو،ثنا،مهرناز و خیلیای دیگه حداقل به من انگیزه میده:)
شانا
شانا
آقا منو با ثنا و مهرناز مقایسه میکنی؟؟ من میام همش ناله میکنم(((:مهرناز واقعا گله و ‌ثنا هم گل..هردوشن سال کنکورم کلی کمکم کردن..واقعا انگیزه میدن((:
@sadlove مهرناز بیا اینجا ی ماچ از لپت کنم که انقد گل و‌مهربونی که همه کنکوریای سایت دوست دارن خوب(((:
خدارو شکر باز باعث ایجاد انگیزه شدم لحظه ای مخرب نبودم مائده جان(((:
dark shadow
dark shadow
اتفاقا هر وقت که از خودت گفتی،من فهمیدمت و واقعا درکش برام سخت نبود.به هر حال هر کسی سختی هایی داره تو زندگی.ولی مسئله اینه که آدم ناله بکنه ولی آخرش بره کارش رو انجام بده:))
خیلی از بچه ها قبول که میشن خدا رو بنده نیستن اما بچه های ما خداروشکر تا جایی که من دیدم خفن بودن و تا جایی که تونستن ،کمک کردن به بقیه هر چقدر که در توانشون بود.
عاره واقعا؛مهرناز خیلی راهنمایی های خوبی میکنه*-*
dark shadow
dark shadow
عزیزم*-*
تا جایی که از خودت برامون گفتی و خوندیم،من تو رو تو سبد آدمای خیلی قوی و خفن میذارم که تسلیم نشدن و تلاششون رو میکنن.همینشه که مهمه!
شانا
شانا
لطف داری دختر خوشگل((:
لطف داری واقعا ولی آره بچه هامون خیلی نایسن. چند تا مثل مهرناز و ثنا فوق‌نایسن از نظر سطح همدلی و کمک به بقیه((:
این کنکور میگذره و آدم براش خاطره های خوبی که آدمای خوب براش ساختن میمونه...مهرنازم جزو خاطره های خوب کل سمپادیاست(((:
dark shadow
dark shadow
من یه مدت نبودم بعد که اومدم؛شنیدم مهرناز رفته.اینقده ناراحت شدم:/ بعد برا خودم همینطوری ناراحت بودم یهو دیدم عهه گویا هنوز هست;;)مهرناز از باقی مونده های دوران حضور ملکه ی شیشه ای ایه؛واقعا خوبه که هنوز پیشمون داریمش*-*
بچه هایی که تجربی بودن و از دستشون کمکای درسی بر میومد،سعی شون رو کردن و بقیه هم تا جایی که تونستن،امید دادن و حالمون رو خوب کردن
بالا