• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

hastikhanoom
hastikhanoom
فدات بشم ⁦♥️
پاشدم دیدم ۳۱نونیفیکیشن دارم
خوشحالم کردی که خانوم
sara.p79
sara.p79
خدا نکنه باباجان :)
بعد از کنکور باید یه وقتی بذارم کتاب هایی که خوندی اسمشون رو بگیرم و بخونم.
اتفاقاً یه جورایی آدم ضدحال میخوره :))) فکر میکنه وای من مثلا n تا نوتفیکیشن مختلف از آدم های مختلف دارم بعد میبینه یه آدمی فقط چند تا لایک کرده پیام هاش رو. ولی آخ واقعاً. خیلی ددست دارم بدونم توی مغزت چه الگوریتم هایی در جریانه. :)
hastikhanoom
hastikhanoom
انصافا کتاب هایی که خوندم رو هربار نیگم هستی جون دست گلت درد نکنه((: در واقع انقدر چیزهای زرد خوندم و بی اثر شدن برام که یاد گرفتم کتاب خوب خوندن رو،حتی خوب کتاب خوندن رو. آره بعد از کنکورت که ذهنت آزاد شد اندک هایی که خوندم حتما بهت میگم *__*
hastikhanoom
hastikhanoom
نه ضد حال نبود خوشحال شدم اتفاقا
یه رازی از دوران تینیجری م بهت بگم؟ ((: یه موقع هایی بود تو فروم کراش می زدیم،البته اون زمان لفظ کراش هنوز خیلی مد نبود، ولی میخواستیم بگیم فلانی بیا باهم رابطه داشته باشیم یه چهل پنجاه تا لایک به طرف می دادیم ((: که شکر خدای مهربون تو اون سن رابطه نداشتم(((:
hastikhanoom
hastikhanoom
آره خلاصه:-" کنکورت رو بده معاشرت کنیم باهم :*
sara.p79
sara.p79
یه معلم داشتیم میگفت کتاب و فیلم زرد هم نیازه گاهی ولی نذارین سلیقه تون بشه. و واقعاً همینه. مهم اینه آدم اون جهته رو حفظ کنه توی کتاب خوندن. خب خاک برسرم ((:
sara.p79
sara.p79
خواستم مثلاً خیلی خوب عمل کنم و با اینکار چقدر قلمت زیباست و چیزی که قلمت مینویسه چقدر درست و دقیقه که برخواسته از مغز و تفکرته و وای از الگوریتم مغزته که وای چقدر الگوریتم های جالبی و جذابی و چرخ دنده اش از کجا میاد اصولا و احتمالا کتاب ها باعث ساخت شون شدن
sara.p79
sara.p79
و خب حالا که اینقدر اندیشه زیر سر این کتاب ها - و البته چیزهای دیگه ی زندگی ولی من اصولا به کتاب ها همیشه اعتقاد بیشتری دارم - ولی در واقع ریدم (((:
من که خیلی خوشحال می شم و خیلی مشتاقم. واقعاً واقعاً.
مچکرم ازت. **:
hastikhanoom
hastikhanoom
حس ميكنم كتاب هاي زرد مسموم كننده ـن. دوستي دارم كه هيچ از كتاب هاي روانشناسي خوشش نمياد،صرف ناكارمد بودن مطالبي كه از قبل خونده و اينها...لذا حدودا با معلمت مخالفم،گرچه سال اول كنكورم هر روز ويديوي انگيزشي مي ديدم شير بشم هنوز دير نشده و دنيا دست منه ((: سال دومي كه كنكور ميدادم وقتي اونها رو نمي ديدم و طرز فكرم رو عوض كردم راحت تر بودم،اينكه نتيجه م خوب نشد حاصل اين نبود البته((:
hastikhanoom
hastikhanoom
چه خوب كه اينطوره ( :
نه من منظورت رو متوجه شدم،خوب گفتي و كلي انرژي مثبت دادي بهم.
هر موقع گذروندني دورانت رو و حالت سرجاش بود،بيا باهم تبادل اطلاعات كنيم
قربانت،موفق باشي :*
sara.p79
sara.p79
نه منم شوخی میکنم . هیچ وقت از مغز تهی من منظوری بر نمیاد اصولاً (((: کلا از این که با خودم شوخی نکنم بدم میاد، چون انگار اینجوری به آدم های دیگه اجازه نمی دم باهام راحت باشن. شاید اشتباه میکنم. ولی خب حالا وقت فکر کردن بهشون نیست راستش ! "بعد کنکور" میشینم مغزم رو میچینم یه بار دیگه. اون نوقع نظر جدی خودم رو میگم. احتمالاً باید به زیاد حرف زدنم خیلی فکر کنم ((((:
بالا