• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Asuka
Asuka
در وهله ی اول اگر چنین غلطی صورت گرفت(بچه دار شدن:))) باید تربیت شه. به شیوه هایی که گفتم =))) ولی اگه مفید واقع نشد، همینی که گفتی خیلی مناسبه. :)))))
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
درسته اصلا نباید غلطی به نام بچه دار شدنو انجام داد (((:
بنظرم یه شیوه تربیت هم میتونه روبرو کردنش با ذات زشت و واقعی اون امر از نزدیک باشه. چمیدونم، مثلا گزارشات واقعی مثل طلاق، ایدز، شکست احساسی، دعواهای خانوداگی، زندگی رقت بار مدل های خانوادگی، سختی های بچه و...تا خودش دیگه فکر نکنه (((=
ولی در کل من دوس دارم بکشم
  • لایک
امتیازات: Asuka
Asuka
Asuka
آخه می دونی، من توجیهِ منطقی دوست ندارم.می خوام زمینه های آزار توش باشه =))) طوری که حتی بدون آگاهی درباره ش بگرخه.
و اینکه خب به این دنیای نازیبا واردش کنی بعد هم تاکید داری بکشیش؟ همون "چنین شکری نخوردن" بهتره.
آه فین این جملات زیادی انگار امید به زندگی شون بالاست. بیا درباره همون تشت شراب حرف بزنیم بابا.
  • لایک
امتیازات: finn
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
درکت میکنم (((: من فعلا تحت تاثیر ایتوشیکی نوزومو هستم که نکات منفی درباره همه چیز رو به دانش آموزاش میگفت، گفتم سناریو رو به شکل متفاوتی تکرار کنم ((=
آره واقعا ظلمه، همون مردمی که الان هستنو بکشیم ((=
اخیرا داشتم فکر میکردم که به روش های دیگه ای غیر از تشت شراب هم فکر کنیم .---. مثلا استفاده از نعمت های طبیعی که خداوند برای این عمل در اختیارمون گذاشته(غرق شدن تو رودخونه مثلا، مثل دازای و یامازاکی (((: )
  • لایک
Asuka
Asuka
فکر کنم راجع بهش حرف زدیم، جالب ولی تکراریه. لول
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
آره تو چت روم بود (((: من همیشه ازش خوشم میاد، به هر حال درباره این گزینه هم باید فکر کرد جالبه D:
  • لایک
Asuka
Asuka
آره "کاوائیه" =))))
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
چه پروفایل زیبایی *__*
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
واقعنم بهشون ربطی نداره و منم نمیفهمم چطور اینقد راحت از خودشون میگن (((:
  • لایک
Asuka
Asuka
در همون حد که بنویسیش و حذفش کنی خوبه. البته فکر کنم همین اتفاق توی یادداشت های موبایل هم بیفته اوکیه.
و آره، بار مسئولیتی انگار رودوشمه وقتی فکر می کنم بقیه هم بخوننش.
  • لایک
بالا